Terroryści porwali w Syrii polskiego fotoreportera

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polski fotoreporter, Marcin Suder został porwany z biura prasowego tak zwanej "opozycji syryjskiej" w północnej części tego pogrążonego w wojnie kraju. Wiadomo tylko tyle, że osobnicy zwani "islamistami" wtargnęli do biura, poturbowali jego pracowników, skradli komputery i porwali Polaka.

 

Fotograf nie reprezentował żadnej redakcji i po prostu robił zdjęcia i sprzedawał je różnym agencjom. Według dostępnych informacji przebywał w Syrii od początku lipca. Los mężczyzny nie jest znany, sprawą zajmuje się polski MSZ, który powołał specjalny zespół kryzysowy.

 

Całe zdarzenie miejmy nadzieje zakończy się pozytywnie, ale dysonans pozostanie, bo trzeba teraz będzie objaśnić jakoś ludziom jak to możliwe, że ci dobrzy według zachodnich mediów, rebelianci nagle przeistoczyli się w Islamistów. Możliwe, że większość bezrefleksyjnych zjadaczy chleba nie zada sobie nawet takiego pytania uznając, że skoro porwali to pewnie ludzie Assada.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika CRUSADERS

Chcesz być sławny, oraz

Chcesz być sławny, oraz wielki Wpieprzaj szczaw i mirabelki A jak przeżyć ci się uda To zobaczysz inne cuda. Z Amber Gold-u złote sztaby Chłopów przerobionych w baby. Dwa kasyna na cmentarzu Śluby gejów przy ołtarzu. Za Madonnę zwrot kasiory Bezrobocia spadek spory. Sprawną kolej ekspresową Sól drogową bardzo zdrową. Dach zamknięty na stadionie Tunel który w wodzie tonie Dla Małgosi suknie nowe Za pieniądze PO składkowe Ze związkami cud debatę I niewinną S. Beatę Oraz to co się już zdarza Los z loterii do lekarza.

Portret użytkownika Zenek

"Fotoreporter" z paszportem

"Fotoreporter" z paszportem szpiega. Ciekawe dla której agencji wywiadowczej koordynował działania "opozycjonistów syryjskich". Bo to, że tam cichcem przed opinia publiczną są i polscy terroradcy w mundurach polskiej armii nawet lumpy wiedzą.

Portret użytkownika euklides

Jestem wielce ciekawe co

Jestem wielce ciekawe co takiego ustali zespół kryzysowy MSZ. Coś mi się zdaje, że działania MSZ będą równie skuteczne jak w przypadku polskiego geologa w Afganistanie ;/ Pozostaje mieć nadzieję, że dzikusy wykrzesają z siebie promil człowieczeństwa i nie odetną mu głowy.
Koszerni powinni wiedzieć, że na bazie "rebeliantów" wychodują sobie coś jak kiedyś Niemcy na bazie bolszewików - Związek Radziecki. Niemieckim przywódcom też się zdawało, że będą mieli Lenina pod kontrolą. Wspieranie tej dziczy nawet w imię syjonistycznych interesów jest pozbawione sensu.

Skomentuj