Według nowej teorii zamachy w Nowej Zelandii mogły być operacją fałszywej flagi

Kategorie: 

Źródło: Internet

Pojawia się coraz więcej sugestii, że niedawne zamachy terrorystyczne na dwa meczety w Nowej Zelandii, w których wyniku zginęło aż 49 osób, mógł być tak zwaną operacją fałszywej flagi. Liczni komentatorzy zwracają uwagę, że zdarzenie to było tak dziwne i nacechowane wymuszoną symboliką, że mogło być zorganizowane przez tajne służby któregoś kraju.

 

Fałszywa Flaga - to określenie na działania, które są wywoływane w celu wywarcia odpowiedniej presji, lub sprowokowania jakichś wydarzeń. Przykładem takiego działania jest tak zwana prowokacja gliwicka przeprowadzona przez niemieckich dywersantów w celu propagandowego wykorzystania rzekomego dowodu na działania "polskich prowokatorów". Niektórzy w kategoriach Fałszywej Flagi postrzegają dziwaczne zamachy na WTC i Pentagon 11 września 2001 roku.

 

Najnowsza teoria spiskowa zakłada, że zamachy z Nowej Zelandii były Fałszywą Flagą. Zdaniem jej zwolenników wskazuje na to wiele aspektów ostatniej masakry. Od razu wszystkie media zaczęły promować narrację o skrajnie prawicowym ekstremiście, który cenił Donalda Trumpa. Broń, która została użyta do ataków jest pokryta różnymi hasłami, datami i nazwiskami, w tym nawet polskimi. Na jednym z magazynków można dostrzec nazwisko Feliksa Kazimierza Potockiego, polskiego hetmana, który walczył z Turkami pod Wiedniem.

W innych miejscach na ekwipunku zamachowca dostrzeżono Swarożycę, słowiański symbol solarny kojarzony złośliwie przez lewicę ze splugawionym przez niemieckich socjalistów, innym starożytnym symbolem szczęścia - svastyką. Brenton Tarrant, zamachowiec z Christchurch to podobno Australijczyk. Przez większość mediów jest określany jako rasista, "biały suprematysta" oraz zwolennik Donalda Trumpa.

Rodzina zamachowca jest zszokowana jego dokonaniami w Christchurch, zresztą jak zwykle w takich przypadkach. Nagle okazuje się, że nikt nie podejrzewał, że może dojść do takiej krwawej jatki. Zwrócono uwagę, że przez ostatnie kilka lat Tarrant podróżował po świecie i między innymi odwiedził Koreę Północną. Jest to przedstawiane jako dowód na fascynację zamachowca faszyzmem.

 

Tak zwany manifest Tarranta, wzorowany na podobnym dokumencie stworzonym przez innego masowego mordercę Andersa Breivika, ma być rzekomym dowodem na motywy zamachowca. Jego tytuł to Wielkie Zastąpienie. Brenton Tarrant twierdzi, że jest przerażony faktem, że biała cywilizacja jest zastępowana w procesie, który nazwał wprost Ludobójstwem Białych. Odbywa się to poprzez zasiedlanie Europy, Ameryki Północnej i Australii przez imigrantów islamskich, którzy korzystając z promocji w zachodnich społeczeństwach postaw sprzyjających bezdzietności, po prostu zasiedlają terytorium zamieszkiwane przez wymierające narody. Z manifestu Tarranta wynika, że postrzega muzułmanów jako kolonizatorów.  

Co ciekawe w tym samym dokumencie Tarrant stwierdza, że jego poglądy są antykapitalistyczne, antykorporacyjne, ale równiez antymarksistowskie i antyglobalistyczne. Jedyne za czym był to jak sam to nazwał "eko-faszyzm". Ten rzekomy prawicowiec  okazuje się być po prostu lewakiem. Twierdzi na przykład, że wyznaje teorię "etnicznej autonomii ludzi ze zwróceniem uwagi na zachowanie przyrody i naturalnego porządku".

 

Tarrant tłumaczy potem w swoim manifeście, że "środowisko naturalne jest niszczone przez nadmierną populację" i tylko biali nie rozmnażają się nadmiernie. W jego chorym postrzeganiu lewicowej ideologii ekologicznej pojawił się zatem szokujący pomysł aby zacząć zabijać "najeźdzców", którzy zamiast się depopulować grzecznie jak zachodnie narody, wręcz przeciwnie, rozmnażają się na potęgę. W tej pokrętnej ekoterrorystycznej logice mordowanie takich ludzi to ... ratowanie środowiska.

 

Jako pierwszy sugestię, że w Nowej Zelandii doszło do Fałszywej Flagi zgłosił publicznie Rush Limbaugh, amerykański komentator polityczny i prezenter radiowy. Zwrócił on uwagę, że terrorysta opublikował manifest i zawiera on żądania, które wcale nie są konserwatywne. Stwierdza w nim, że nie jest chrześcijaninem, że identyfikuje jako eko-faszystę. Jego zdaniem lewicowe media celowo przeinaczają manifest i kulisy tej tragedii z Christchurch. Narzucono fałszywą interpretację zdarzeń, która jest uszyta pod atak na prawicę.

To właśnie z tego powodu rozpoczęto medialne szczucie na każdego kto jest przeciwny nieograniczonej islamskiej imigracji. Można odnieść wrażenie, że jest to kolejna odsłona bohaterskiej walki z wyimaginowanym faszyzmem, nazizmem i nacjonalizmem, których miotający te obelgi tradycyjnie raczą nie zauważać w swoich własnych lewicowych szeregach.

 

Na to, że wydarzenia z Chruistchurch mogły być operacją Fałszywej Flagi wskazuje coraz więcej poszlak. Trudno powiedzieć czy wykonawca tego zamachu był zindoktrynowany przez szalonych ekologów czy może padł ofiarą kontroli umysłów. Faktem jest, że oprócz niego aresztowano jeszcze 3 inne osoby zamieszane w organizację tego masowego morderstwa. Piąty podejrzany uciekł do Izraela. Ale oczywiście nie można na podstawie tego faktu, determinująco twierdzić, że rzuca to jakiekolwiek podejrzenia na to kto jest organizatorem tych zamachów.

 


 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika 777

potwierdzeniem falszywej

potwierdzeniem falszywej flagi jest zawsze w takich przypadkach szybkie ograniczanie dostepu do broni co wlasnie ma miejsce w nowej zelandi enwuwskiej !

Portret użytkownika kuba8131

Mało w tym manifeście było o

Mało w tym manifeście było o ekologii (czytałem cały manifest), o ile pamiętam to napisał tam że człowiekowi bliska jest natura. Po prostu nie lubił muzułmanów. Najgorsze w tym wszystkim jest to że w większości zgadzam się z tym manifestem (napisał że w Europie, szczególnie we Francji najeźdźcy [tak określał muzułmanów] są wszędzie, szczególnie wstrząsnąć miał nim zamach w Sztokholmie dokonany przez islamistę, ponoć w Europie zwiedzał historyczne miejsca kojarzone z walkami pomiędzy chrześcijanami a muzułmanami gdzie podziwia tych pierwszych choć sam jest ateistą). Oczywiście potępiam jego czyn, tylko dziwi mnie to że teraz mówi się o ,,okropnym zamachu terrorystycznym" a jak islamista dokonuje ataku to wtedy nazywa się to ,,incydentem"

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika Mojeimię44

Moim zdaniem stoją za tym

Moim zdaniem stoją za tym zamachem struktury masońskie. Struktury oparte o piramidę zależności i wszechwidzące oko. Systematycznie na całym świecie wprowadzają swój porządek w zastraszającym tempie. W Arabii Saudyjskiej oko szatana jest we wszystkich urzędach, nosi je wojsko, policja, ratownicy medyczni itd.  https://youtu.be/6awZu4xKIHM

U nas w Polsce tak samo symbol wszechwiedzącego oka  zaczyna być coraz bardziej promowany. Tak jak w tej ramówce TVN 0:6 sek. 0:34 sek. Itd. oraz poduszki z cyframi 6 .Masakra.

https://youtu.be/aZKkC3ShkjE

To oni kreują świat i wydarzenia na świecie. Nienawidze tego masońskiego ugrupowania bo zaczynają się ujawniać. Najbardziej nie lubię jednego z ich odłamu. Chodzi mi o sektę chabad- lubawicz bo do niej należy żyd Jared Kushner ( zieńć i doradca Trumpa) którego marka firmy to 666.  

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Portret użytkownika Prawda boli

Czy autor i komentujący

Czy autor i komentujący wiedzą co oznacza pojęcie operacja fałszywej flagi? Bo mam wrażenie, że nie. Dlatego zacytuję Wikipedię:
" False flag lub false flag operation (dosł. fałszywa flaga), działania pod obcą flagą – tajna operacja prowadzona przez rząd, korporacje lub inne organizacje. Nazwa wywodzi się z militarnej koncepcji false colors, czyli operacji wykonanej w obcych barwach narodowych "
Ani w tekście ani w komentarzach nie znalazłem cienia dowodu na to, że nie była to spontaniczna akcja zamachowców.

To że władze natychmiast wykorzystały to propagandowo to nie jest "false flag"!

Portret użytkownika Unkwon

Z racje tego, że nie jestem

Z racje tego, że nie jestem krasomówcą użyję „szybkiego strzału”:
W miarę możliwości, proszę sobie obejrzeć film rampage z 2009 roku oraz, ewentualnie, 2 późniejsze produkcje – no sprawca tego zamieszania centralnie jak z filmu wyjęty.
Pozdrawiam

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Link nie działa. A ten

Link nie działa. A ten manifest prawie w całości po Polsku jest dostępny na Wolnej Polsce. Kawałek przeczytałem, on tam coś pisze w tym manifeście, że to właśnie Polacy coś-tam coś-tam... Język A Polskie motywy pojawiają się w 3 miejscach - 1 raz na broni i 2 razy w tym manifeście. Piszą że zamachowiec był u nas na wycieczce. Co dokładnie on tam pisze to sami się przekonajcie. A komentować tego nie chcę.

Portret użytkownika JackBB

Na W-P nie ma nawet 1/4.

Na W-P nie ma nawet 1/4.

Polska coś tam, coś tam? Wskaż proszę bo chyba ślepy jestem... 

____________________________

DUMNY Z BYCIA POLAKIEM

DUMNY Z BYCIA SŁOWIANINEM

DUMNY Z BYCIA BIAŁYM

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Oj tam. Przecież specjalnie

Oj tam. Przecież specjalnie napisałem tak głupkowato. Jak w przyszłości wprowadzą cenzurę to już dziś nie daje powodów by za mną latali jakieś lewe kleje które znajdą moje stare przemyślenia. Wczoraj jak czytałem manifest to tekst był bardzo długi, może już wycieli to co było mniej wartościowe? Na WP już kilka razy widziałem jak teksty mniej słuszne całkowicie znikają. Kto ma rozum ten sam sobie poczyta i zrozumie. Jak chcesz analizy zaistniałej sytuacji to ić na ul. Podchorążych 38 00-463 Warszawa a mnie nie pytaj bo się na polityce nie znam.

Strony

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ