Zwolenniczka wprowadzenia prawa szariatu może zostać Sekretarzem Stanu w Berlinie

Kategorie: 

Źródło: Internet

Islamizacja Niemiec i całej Europy Zachodniej postępuje. Nasz kontynent przyjął już wielu nowych "mieszkańców" - muzułmanów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, którzy bardzo chętnie ubogacają kulturowo Europejczyków. Brakuje jeszcze tylko rządów, które otwarcie dążyłyby do ustanowienia prawa szariatu, lecz z biegiem czasu również i to jest możliwe. Widać to na przykładzie Niemiec, które wiodą prym w kwestii tolerancji i tworzenia wielokulturowego społeczeństwa.

 

Jak się okazuje, burmistrz Berlina planuje powołać Sawsan Chebli, byłą rzeczniczkę Ministra Spraw Zagranicznych Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera, na stanowisko Sekretarza Stanu niemieckiej stolicy. Urodzona w Berlinie kobieta jest córką palestyńskich imigrantów i przedstawia się ją jako przykład udanej integracji społecznej.

Sawsan Chebli

Jednak nie wszystko jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Kilka miesięcy temu, podczas jednego z wywiadów, Chebli powiedziała wprost, że prawo szariatu jest kompatybilne z podstawowym prawem niemieckim i "w ogromnej mierze reguluje związek pomiędzy Bogiem a człowiekiem". Stwierdziła, że Niemcy nie mają nawet pojęcia czym właściwie jest prawo szariatu. Uderzyła również w niemiecką prawicę wskazując, że jej ojciec, choć słabo zna język niemiecki, jest bardziej zintegrowany z Niemcami niż wielu działaczy eurosceptycznej, antyimigracyjnej partii Alternatywa dla Niemiec.

 

Jej poglądy nie są jednak przeszkodą, aby kobieta mogła zostać Sekretarzem Stanu w Berlinie. Nie wszyscy są zadowoleni z planów burmistrza niemieckiej stolicy - część polityków nie popiera tego pomysłu i ostro się temu sprzeciwia. Nie zmienia to jednak faktu, że władze Berlina chcą aby powstało jeszcze więcej szkół, promujących wielokulturowość oraz nauczających języka arabskiego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika victor

Przecież zarówno w Niemczech

Przecież zarówno w Niemczech jak i w Polsce są islamiści którzy egzystóją w państwie świeckim opartym na wzajemnej tolerancji światopoglądów. Katolicy, islamiści, ateisci i innowiercy wszelkiej maści tworzą państwa, wspólnoty, które wzajemnie się szanują.Jeśli któryś światopogląd chce ma być przyjęty za wiodący, to taka sytuacja jest zagrożeniem dla szerokopojetej wolności oczywiście z poszanowaniem interesów danego państwa. Jedynym rozwiązaniem byłaby globalizacja i zanik elit.

Portret użytkownika nel35

To nie jest tworzenie

To nie jest tworzenie wielokulturowego społeczeństwa, bo nachodźcy dążą do dominacji i na dłuższą metę nie przewidują innych kultur.

"Nie ma jednego szariatu i trudno go wprost porównać do prawa europejskiego. Co więcej interpretacji zapisów, na odstawie których wydawane są wyroki, może być tyle, ilu jest sędziów". O tym, czym jest prawo szariatu w rozmowie z dziennik.pl wyjaśnia prof. Jerzy Zdanowski.

 

Portret użytkownika fix

To jest dziwne po co arabski

To jest dziwne po co arabski tam mieliby wprowadzac, skoro sa w niemczech.chyba, ze to panstwo teoretyczne i wszyscy powoli maja przejsc na nowy jezyk, a przy okazji, gdy pani dojdzie do pozycji pani m.e., zalozy firanke i powie: dokonało sie.

Jakby nie było wizja mnie przeraża.

Swoja droga ostatnio przypadkiem rzucil mi sie kanał o agrorol. Pan tam powiedzial, ze krowy w kanadzie sie pochorowaly, chyba prawdopodobnie przeziebyly i musza je wiadomo cos tam... farmer przerazony i pokazali glownego goscia veterynarii, a on wystapil zeby nie urazic, bo nie wiem jak to sie nazywa w ,, reczniku na głowie zwiazanym" i mowil chyba co tam moze byc z tymi krowami, ile do.....

Konkluzja ceta ma wejsc, jak bedzie promocja na to mieso z tamtych rejonow to zastanowcie sie czy, aby dlatego, ze tam tak czy poprostu promocja, bo promocja. Wiecie, zeby nie bylo jak z tymi kurczakami z 4 nogami. Teraz nie potrafie kupic samych udek, wole calego kurczaka, gleboko wierzac, starajac sie wierzyc, ze moze nie jest z amer.pd.;),ale wole tez upolowac czesciej indyki, bo to podobno zdrowsze tylko cena nie zawsze akuratna. Tylko w smaku kurczak chyba lepszy..no nie wiem, mowia ze zalezy od przyprawienia i marynaty...no i czy dobrze jadał.

Portret użytkownika Nicco

Nie rozumiem ogólnie tego

Nie rozumiem ogólnie tego zbyt wielkiego skupiania się na krajach zachodnich i ich problemie z islamem To jest ważne, ale my też mamy problem i nie powinno się tak odwracać od niego uwagi. Przypominam, że Polska ma też problem z imigrantami i to tymi, którzy dokonali najbrutalniejszego holokaustu na Polakach. Tych którzy wciąż kultywują banderę, a państwo wysyła jeszcze im nasze pieniądze, by mogli się utrzymać w Polsce i by po roku czasu mogli bez przeszkód uzyskać polskie obywtelstwo.
Nasz problem jest ogromny. Wysiedla się Polaków, a na ich miejsce wstawia się banderowców.

EDIT: Widzę, że ktoś tu ma jakiś ból (_!_), bo niemal każdy (poza jednym) na tej stronie dostał ten jeden minus zauważcie.

Portret użytkownika Tezeus78

Dzisiaj słyszałem w radiu ile

Dzisiaj słyszałem w radiu ile zarabiają w Polsce ukraińcy. Jestem w szoku. Mówi się Polakom że ukraińcy tylko prace takie wykonują jakich Polak nie chciałby wykonywać bo mało płatną a tu się okazuje że ukraińcy średnio powyżej 2100zl na rękę (średnia z kobiet i mężczyzn z ostatniego napływu z Ukrainy). Średnia zaś zarobków na rękę samych Ukraińców-facetów to ponad 2800zł! Szok! A szok jeszcze większy jak się dowiedziałem że większość z tych pieniędzy wysyłają na Ukrainę (czyli Polska traci te pieniądze bo nie krążą po Polskich organizacjach sklepach etc.tylko zaostaną wydane na Ukrainie!) a to dlatego że za mieszkania sponsoruje im nasz cudowny rząd!!!!!!!!!!!!!:/ I jak tu żyć w tym kraju gdzie obywatele mają się gorzej niż dawni oprawcy - ja nie dostaje od państwa na mieszkanie pieniędzy - muszę na nie ciężko pracować - a ceny nie są niskie! A oni dostają za free mieszkanie, dostają dotacje od naszego rządu (od nas choć my im dawać nie chcemy!), pracę za tyle co nie jeden Polak byłby za taką pracę baardzo wzięczny - i jeszcze 'nasz rząd' daje rządowi ukrainy miliony euro! No jak nie wściec się w tym kraju??!! 

 

 

Portret użytkownika zlomiarz

Po przeczytaniu pierwszego

Po przeczytaniu pierwszego art. na ten temat, od razu jedno mi sie nasunelo na leb:
Skoro juz Niemcom sie w wmawia, ze nie sa niemieccy, baaaa, ze nie sa Niemcami, to znaczy, ze trzeba spierd...ac z tego tzw. Zachodu. Jesli juz rzady pra w tym kierunku, to oczekuja reakcji spoleczenstwa, wiedzac jaka bedzie. Ktos chce szybko rozpetac wojne domowa, a potem rozprzestrzenic ja na pozostale kraje. Francja i Niemcy sa pierwsze w tym parciu do wojny domowej (a raczej ich nie"rzady"). Naturalna rzecza bedzie ucieczka ludzi o jasnej karnacji do krajow bylego bloku wschodniego, gdyz tam wciaz nie obowiazuje prawo szariatu. Demagogia. Kazda religia sama w sobie jest destrukcyjna dla spoleczenstwa, poniewaz religia to radykalna filozofia. Gdzie niejako zmusza sie do sluzenia danenej filozofii. Zniewala sie, nie uwalnia. Zamienil stryjek... A przeciez nikt nie ma pojecia o tym czym jest BOG, Bog, bog, bogowie, natura, przyroda, wszechswiat. Wszystko to spekulacje, wszelakie teorie i, jak mawial pewien specjalista - wszelkie dziwimisie. Zostawcie te mary. Badzcie dobrymi ludzmi. Dla wszystkich. A pod jakim sztandarem pojdziecie, nie ma najmniejszego znaczenia. Zyjmy by ZYC, nie by przezyc!!! Wystarczy zaczac od mowienia sasiadom dizndobry, branoc. Po miesiacu wszyscy zaczna. Dobre slowo nic nie kosztuje.

Portret użytkownika Maryjan_66

No to możliwe, że jestem

No to możliwe, że jestem niedoinformowany. Antoni do mnie czasami z jutuba gada, że robi WOT, za co mu chwała, ale wszystko jakoś tak na wschodzie kraju lokuje, bo tam mówi że my zagrożon. A ja słucham Antoniego czasami, bo wszystkim trza szanse dać sie wygadać, bo inaczej eksplodują im mózgi albo innych głupot narobią nas impaktujących. Tylko z tymi zdrowaśkami u mnie gorzej co on chyba w podtekście mi zaleca.. O ja niewierny beee

Portret użytkownika Akamai

Nie mogę już znaleźć tej mapy

Nie mogę już znaleźć tej mapy. Chyba ją utajnili Smile

Ale ma to być mniej więcej tak. Do nas przybędzie kilkuset żołnierzy z SZA, Wielkiej Brytanii i Rumunii. A my wyślemy kilkuset żołnierzy na Łotwę.

To taki sprytny deal dla zmylenia wroga.

W początkowym okresie "armia" ta będzie rozlokowana na obszarze zachodniej Polski pomiędzy Drawskiem Pomorskim a Żaganiem. Następnie jej część zostanie relokowana w inne miejsca rejonu wschodniej flanki NATO tj. do Żagania, Świętoszowa, Skwierzyny i Bolesławca.

Wszystkie te miasta są na zachodzie Polski.

Dowództwo (oczywiście amerykańskie) będzie stacjonować w Elblągu. 

Ale część tej "armii" przeniesie się z czasem także do Orzysza. Nie wiem na jak długo, bo wojsko ma być w ciągłym ruchu, żeby sprawiać wrażenie dużej liczebności.

Ale najlepszy cytat z Antoniego jaki ostatnio znalazłem, to ten:

Polska znalazła się w niesłychanie wąskiej elicie państw NATO, które wydają 2 proc. PKB na zbrojenia. Biggrin

Shalom !

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj