Islamizacja pozostaje największym zagrożeniem dla Szwecji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Szwedzka służba specjalna SÄPO uznaje islamizm za największe zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju. Muzułmańscy ekstremiści, którzy brali udział w wojnie w Syrii i Iraku, najczęściej przybywają do Szwecji jako uchodźcy, a rząd zwykle traktuje ich na równi z innymi obywatelami.

 

W corocznym raporcie służby specjalnej SÄPO zaznaczono, że promujący przemoc islamizm wciąż pozostaje największym zagrożeniem dla Szwecji, lecz niebezpieczeństwo wynika również z rosnącej popularności organizacji nacjonalistycznych, ksenofobicznych i islamofobicznych, oraz skrajnie lewicowych. Dokument stwierdza, że zamiarem wszystkich trzech ruchów ekstremistycznych jest obalenie obecnego porządku społecznego.

 

Służba SÄPO wskazuje również, że kilkanaście obcych państw, w tym Chiny i Rosja, prowadzi tajne operacje na terenie Szwecji. Zaliczono do nich działalność, polegającą między innymi na pozyskiwaniu ważnych informacji państwowych oraz wywieraniu wpływów na różne grupy społeczne.

W corocznym raporcie nie zabrakło również nawiązań do ochrony wyborów parlamentarnych przed ingerencją obcych państw i zapewnienia bezpieczeństwa politykom oraz rządowi. W ostatnich latach praktycznie we wszystkich krajach głośno mówi się o zagrożeniach, wynikających z możliwości wpływania na wyniki wyborów, choć tak naprawdę zjawisko to jest stare jak świat.

 

Szwecja często postrzegana jest jako „humanitarna superpotęga”, gdyż zdecydowała się udzielać szeroko rozumianej pomocy islamistom, którzy walczyli na Bliskim Wschodzie. Dlatego nikogo już nie dziwi, że islamizm stanowi największe zagrożenie dla Szwecji.

 

Ocena: 

Średnio: 3.3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Ashia

Nie raz bylam w tych gorszych

Nie raz bylam w tych gorszych dzielnicach Bergsjön, Hisingen czy Hjällbo, gdzie wiekszosc stanowia muzulmanie i normalni ludzie, zyja, zakladaja rodziny, tylko niektorym mlodziez wymyka sie spod kontroli, pali, sprzedaje wiadomo co i jest wroga policji (rzucaja kamieniamo i udaja ze sie nie boja). Jak tych "mlodych gniewnych" kiedys aresztowali to wyszli na ulice ludzie(nie szwedzi) i zaczeli klaskac jak policja ich zabierala. Wielszosc normalnych chce cieszyc sie zyciem w spokoju, pracowac i patrzec jak ich dzieci dorastaja. Jako agnostyk mam tylko nadzieje, ze ludzie wszystkich ras wyzwola sie kiedys z okowow religi i zaczna byc normalnie dobrzy nie dla nagrody od boga ale po prostu, po ludzku od serca.

Portret użytkownika Kangur.

 Ashia ...a ja mam nadzieję,

 Ashia ...a ja mam nadzieję, że w końcu wszyscy będą mieszkać tam gdzie ich miejsce, a lewaccy dewianci, odpowiedzialni za ten cały syf, wrócą do swojego przytulnego szamba.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Dziadzia

Nie na tej planecie. Aby do

Nie na tej planecie. Aby do tego doszło, w umysłach ludzi musi dojść do głębokich przemian intelektualnych i duchowych. Cywilizacja taka musiałaby byc tez nastawiona na rozwój technologiczny i duchowy, bez religi i wiary w bóstwa. Też jestem agnostykiem, chciałbym znaleźć dla siebie miejsce na ziemi gdzie rozwija się ruch spoleczny tego typu. Chciałbym móc uczestniczyć w tym bo to jedyny ruch kótry może przyczynić sie do pielegnacji tego co najważniejsze. Natura, zdrowe ciało i niezanieczyszczony umysł. Dbanie o siebie i otaczających ludzi bez wojny, nienawiści, podziałów. Taka utopia 1.0

Portret użytkownika vava

A jako wierzący mam nadzieję,

A jako wierzący mam nadzieję, ze się jeszcze zdarzysz nawrócić, bo wizja nicości dla twej duszy po ziemskiej śmierci to straszny wybór.

Portret użytkownika silver lucif

Szwedzi dali dupy poprawności

Szwedzi dali dupy poprawności kulturowej i ci wszyscy "emigranci" to wykorzystują. Odwet za potop szwedzki.

Natura takze bywa mściwa.

Portret użytkownika Takitam

Analitycy z SÄPO bardzo

Analitycy z SÄPO bardzo szybko ( jak żółwie po zawale i dwóch stosunkach ) na to wpadli, ale to już nic nie da. Lewacki ogłupiały rząd w Szwecji nie zrobi nic co mogłoby urazić uczucia nachodźców. Tak naprawdę Szwecji już nie ma i nie będzie. Nawet jak Szwedom będą masowo łby urzynać ( a to już tylko kwestia czasu ) to sprawy tak jak dziś będą zamiatane pod dywan i skrywane przed społeczeństwem. To będzie chyba pierwszy kalifat w E.U.

Skomentuj