WHO: Każdego roku na świecie odnotowywanych jest 800 tys. samobójstw

Kategorie: 

Według Światowej Organizacji Zdrowia, każdego roku na świecie odnotowuje się ponad 800 tys. samobójstw.

 

Według statystyk, samobójstwo jest jedną z głównych przyczyn zgonów w grupie wiekowej od 15 do 29 lat, ale większość ludzi próbuje skończyć ze sobą po 70 roku życia. Mężczyźni zabijają się trzy razy częściej niż kobiety, a trzy czwarte samobójstw występuje w krajach o niskim lub średnim dochodzie.

 

Eksperci WHO zwrócili też szczególną uwagę na problem przekazywania informacji o samobójstwach w mediach – prawie w ogóle się o nich nie mówi.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika skurwpejssyny

Myślisz że te samobójstwa to

Myślisz że te samobójstwa to przypadek? Mają masoni całą tajna jednostkę do prześladowania człowieka i upokorzeń, pilnują taką osobę, podsłuchują i podglądają od góry z około orbitalnych tych niskich satelit szpiegowskich, dronów lub balonów geodezyjnych. Wszystkie media są połączone w jedną nić, robią akcje żeby mścić się na człowieku w postaci aluzji i docinek opowiadając na antenie czyjeś życie które podglądają, tak próbują doprowadzić do załamania niewygodnego im człowieka, ubliżają nadużywają imion jego rodziny, w reklamach ciągle powtarzają leki na co on choruje, wyciągają wszystko na temat tego człowieka na jakie strony wchodzi i co mówi, potem powtarzają te teksty na antenie dokładnie słowo w słowo, lub tekst który napisał w internecie, to jest mafia chazarska, wredna bez sumienia. Tam nie ma w mediach ani jednego Polaka, przypatrzcie się tym mordom. Dotąd będą tak gryźć psychologicznie, aż wykończą słabego człowieka jako wielka zorganizowana mafia, próby zaszczuwania, wrabiania, podjudzania i szczucia innych ludzi na kogoś to u nich chleb powszedni. Od 2014 lat nic się nie zmienili mściwe bandyctwo podrzygiwanie to u nich norma ludzi na ludzi, narody na narody, sąsiada na sąsiada, czy nawet rodzinę na rodzinę. Ubliżanie na antenie komuś w grupie, wyciąganie jego chorób, gdy wiedzą że oglądasz dany program na żywo dostają cynk przez słuchawkę i wymawiają dany tekst na antenie do niczego niepasujący aby prześladować daną osobę która akurat włączyła i ogląda ich program. Muszą kogoś w ten sposób niszczyć i prześladować, aż w padnie w depresję załamanie lub się całkowicie załamię. Nawet potrafią poprzez aluzję przekazywać Ci tekst abyś się powiesić.
W mediach nie ma ani jednego Polaka to wszystko ich ludzie i sługusy, zakłamani mieszance w których płynie jedna krew, oni w ogóle nie mają empatii do drugiego człowieka. Są w stanie tak psychologicznie poprzez manipulację i socjotechnikę człowieka prześladować informacjami o nim w formie aluzji i docinek, dobieranych reklam, imion, lub opowiadaniu jego życia w programach na żywo typu dzień dobry tvn, pytanie na śniadanie czy nawet innych programach lub nawet wiadomościach. Wiem że to się wydaje niewiarygodne, ale ci ludzie właśnie tak działają na wybrane niewygodne im jednostki, tak ich niszczą psychicznie. W Polsce jest największe skupisko masonerii zaraz po USA, Francji, Izraelu. Cała technologia, tajne służby wszystko jest w ich łapach, mogą zaszczuć twoich sąsiadów na ciebie swoimi kłamstwami i pomówieniami lub zmanipulować tobą, dzięki jakimś narkotykom. Ponieważ dzięki sieci, podglądaniu i podsłuchiwaniu Twojego mieszkania wiedzą o Tobie dużo, wykorzystują wszystko przeciw Tobie, aby Cię upokorzyć, przed innymi, upodlić, zniszczyć, abyś się unicestwił jeżeli jesteś słaby. Nie muszą nawet Cię zabijać, oni tylko chcą doprowadzić Cię do takiego stanu by Cię upodlić i abyś sam to wykonał. Mafia, zorganizowana sekta mediów, kabareciarzy, nie wiem jak to nazwać, potrafią nawet ubliżać Twoim zmarłym i bliskim w inteligentny sposób na antenie. Żebyś Ty wiedział że to do ciebie skierowane, dopóki nie podają pełnych nazwisk nikt się nie domyśli i nikt im tego nie udowodni oprócz Ciebie, ale gryzą Cię tym i ty o tym dobrze wiesz. Sumienie, honor moralność czy kultura osobista dla tych ludzi nie istnieje, nawet bydłem ich nie można nazwać, bandyctwo zorganizowane, nie są Polakami tylko polsko języczni.
https://www.youtube.com/watch?v=aG7iK548Kn0

Portret użytkownika inwigilowany

Te technologie w rękach

Te technologie w rękach odczłowieczonych bandytów z zapędami psychopatycznymi którzy praktykują swoje zainsteresowania na niewinnych jednostkach, którym z regóły diagnozuje się jednostki chorobowe. Technologię mają swoje nazwy, jest to np Remote Neuron Monitoring http://www.greatdreams.com/RNM.htm   Voice to Skull (nazwa potoczna) a technologie nazywają się np  Radio Hypnotic Intracerebral Control - Electronic Dissolution of Memory (RHIC-EDOM - radiohipnotyczna kontrola wewnątrzmózgowa -elektroniczne wymazywanie pamięci 
Wszystko można elektronicznie wywołać zdalnie, wszystkie choroby, stany emocjonalne, słowa, głosy w głowie, wszystko mozna mikrofalami znając odpowiednie czestotliwości.
Zastanawiasz się może czemu dzwoni Ci w uszach? Wg byłego pracownika NSA oznacza to elektromagnetyczne przechwytywanie elektryczności z Twojej kory mózgowej, czyli Remote Neuron Monitoring. Oczywiście nie u wszystkich, ale wg wielu, ok 80% populacji jest w taki sposób zaimplantowana by umożliwić zdalne przechwytywanie zmysłów na ekran jakiegoś urzadzenia obraz z oczu tej osoby.. lub do głów osób, które nadzorują ta osobę, widzą jak w roższerzonej rzeczywistości, działa to w dwie strony, więc w odpowiednim momencie dławiąc myśli konkretnej osoby, mogą posterować jego czynnością, motoryką, czyli ciałem, jak Avatarem z filmu Davida Camerona! 
 

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Świetnie i dogłębnie opisane.

Świetnie i dogłębnie opisane. Dokładnie tak to jest. Ale nawet to to nie jest wszystko. Nie zapominajmy że te gnoje mają też w rękach mnóstwo wiedzy ezoterycznej, którą wykorzystują przeciwko nam. I głównie jest to  wysyłanie najgorszych syfiastych energii i sterowanie klątwami powodującymi depresje, załamania i inne obrzydliwe stany psychiczne. To jest nie do pojęcia ile sieci klątw i rozmaitych konstrukcji energetycznych splugawia cały świat, a zagęszczenie tego jest w Polsce największe. Polska stała się śmietnikiem - bieda, nędza, bezrobocie, drożyzna, najwięcej przymusowych szczepień, najwięcej roboty w szkołach, wszechobecne chamstwo i złodziejstwo, armie dresów, blokersów i moherów, patologie rodzinne i wiele wiele innych. W takim środowisku oczywiste jest że tysiące popełnia samobójstwa, a miliony ma takie myśli. No bo i po co tak żyć? Żeby zap***lać na 2 etaty na żydów i nie-rząd? Uczyć sie bzdur 24h na dobę i nie mieć czasu dla siebie? Bać się każdego dnia o wylot z pracy albo cięcie pensji? No właśnie. Tu trzeba brać się za niszczenie owych klątw, obalanie rządu albo uciekać z kraju. W przeciwnym razie można marnie skończyć i to Z WINY ŻYDONAZISTOWSKICH BANDYTÓW I SYSTEMU, a nie z naszych "słabości" co te szuje próbują nam wmówić przez ścierwomedia oraz swoje marionetki w postaci psychologów i psychiatrów.

Ave Satan New russian

Portret użytkownika dora

Według statystyk 2013 r.w

Według statystyk 2013 r.w Polsce był naprawdę tragiczny jeśli chodzi o liczbę samobójstw.Następny na pewno nie będzie lepszy.To naprawdę przykre ,że liczby tak dobitnie wskazują jak często ludzie przestają wierzyć ,że będzie lepiej.I smutne jest też to ,że naprawdę na ten trudny temat wogóle się nie mówi.Najbardziej niewygodne sprawy zawsze zamiata się pod dywan.

Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny,to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie.Carl Bard.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

A kto ma dać tą nadzieję?

A kto ma dać tą nadzieję? Polski naród jest od 25 lat wyniszczany przez bande żydo-komunistyczną. Samobójstwa to zaledwie 6 tys sztuk rocznie. Od 2004 roku z Polski wyjechało 2 mln ludzi czyli średnio 200 tys rocznie a 80 % młodych Polaków z braku perspektyw również myśli o wyjeździe stąd.  Podczas kiedy do Polski co roku przyjeżdża i osiedla się średnio 5 tys Izraelczyków.
Za 50 lat Polska będzie wyglądać tak jak została opisana w dokumencie Granice wzrostu, wydanym ponad 40 lat temu przez organizacje terrorystyczną o nazwie Klub Rzymski. 15 mln ludzi i ani deka więcej. Tylko że wśród tych 15 mln 13 mln to będą koczowniki a 2 mln ich przydupasy, głównie Polacy.

 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem