Wielka Brytania - 1400 dzieci poddano brutalnemu molestowaniu seksualnemu

Kategorie: 

Około 1400 dzieci poddano molestowania seksualnemu i przemocy. Ofiary zastraszano bronią palną, oblewano benzyną i grożono podpaleniem. To nie działo się gdzieś w dzikiej Afryce, ale w „wielokulturowym”  South Yorkshire w północnej Anglii, w którym żyje 257 tys. ludzi.

 

Co ciekawe, władze okazują niechęć do zagłębiania się w straszne historie związane z seksualnym wykorzystywaniem dzieci. Gwałty, porwania, proceder wywożenia nieletnich do innych miast trwa od kilku lat. O zbrodnie podejrzewany jest gang mężczyzn pochodzenia pakistańskiego.

 

BBC donosi, że w sprawie przeprowadzono trzy śledztwa, ale te niczego nie wyjaśniły. Politycy i policja bagatelizują skalę zbrodni.

„Trudno opisać nadużycia, których musiały doświadczyć te dzieci” – powiedziała profesor Alexis Jay. „Dzieciom grożono śmiercią przez podpalenie (ofiary oblewano benzyną), a potem gwałcono”.

Lucy, młoda mieszkanka dzielnicy Rotherham, miała 12 lat, kiedy wpadła w ręce „dobrych” ludzi. Ci zaproponowali jej przejażdżkę samochodem, picie wódki, a także skręta z marihuany. Mężczyźni kupili jej napoje i nawet telefon komórkowy. Dziewczynka przykuła ich uwagę, a potem zaczęły się gwałty – wielokrotne gwałty. Inną nastolatkę zamknięto nagą w mieszkaniu, a w kolejce do niej czekał tuzin zboczeńców, pochodzenia azjatyckiego. Grożono jej:

„Wiemy, gdzie mieszkasz. Jeśli się poskarżysz, przywieziemy tu twoją matkę i ona na wszystko będzie patrzeć. Zmusimy ja do oglądania…”.

Sprawy nikt nie chce wyjaśnić z powodu tzw. „poprawności politycznej”. Większość gwałcicieli to Brytyjczycy pochodzenia pakistańskiego, a ofiarami są najczęściej białe dziewczęta z rozbitych rodzin…


Niektórzy lokalni pracownicy policji przyznają, że mówienie o „etnicznym” pochodzeniu sprawców jest bardzo „niewygodne”, a przełożeni funkcjonariuszy przypominają im, że łatwo można zostać posądzonym o rasizm. „Kultura wielokulturowego gwałtu" - tak zatytułowany jest artykuł w amerykańskim „The New York Post” na temat tego, co wydarzyło się w Rotherham.

„W Rotherham wielokulturowość zwyciężyła nie tylko feminizm, ale także stoi ponad prawem tj. powyżej podstawowych zasad ludzkiego postępowania i całej naszej cywilizacji. Jeśli to jest przypadek, to w rzeczywistości poświęciliśmy nasze dzieci dla poprawności politycznej i dla tych, którzy bali się napiętnowania, że okrzykną ich rasistami”.

„To nie jest Rumunia i Sierra Leone” – pisze „TheNew York Post "o skandalu w South Yorkshire. „To nie jest wojna, nie ma tu rozpaczliwej biedy i przemocy,ale jest państwo, które pomimo upadku, nadal stoi na straży prawa".

Nie można powiedzieć, że wszystkim gwałcicielom się upiekło. Cztery lata temu, pięciu mężczyzn pochodzenia pakistańskiego z Rotherham otrzymało kary więzienia za akty seksualne wobec dziewcząt - ich ofiarami były dzieci w wieku 12 lat. Bezbronne ofiary gwałcone były w parkach i w samochodach. Zwyrodnialcy otrzymali kary więzienia w przedziale od 3,5 do 11 lat.


Brytyjsko – pakistańska społeczność potępiła zbrodnie na tle seksualnym wobec dzieci, co zyskało uznanie brytyjskich władz, aby „nie dawać tlenu fali rasizmu”.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Logos

Heteroseksualni-pedofile (w

Heteroseksualni-pedofile (w większości mający żony) gwałcili te dziewczynki. Tyle tysięcy dziewczynek tak okrutnie skrzywdzonych przez tych zboczeńców.
A ciekawe ile heteroseksualnych zboczonych pedofilów gwałci dzieci w polskich domach? - ojcowie, wujkowie, księża czy nauczyciele-lki....? Coraz częściej informuje o tym nasza prasa... a może to być dopiero wierzchołek góry lodowej!

Portret użytkownika Kazek12

Pedcofilia wśród elit jest

Pedcofilia wśród elit jest powszechna, bo nic juz nie może ich zadowolić, gdyż maja wszystko pochodzące z korupcji i wykorzystywania populacji, a brakjuje im tylko panowania nad najsłabszymi istotami , czyli dziećmi, które powinny byc chronione. To nie pierwszy oprzypadek pedofilii, bo posługują się nią wszystkie służby specjalne, establishment światowy finansowy, wojskowy, gospodarczy i rodziny królewskie, które im patronują i finansują oraz uczestniczą w tych praktukach.
Jak długo jeszcze będą wykorzystywac swoja pozycję do zbrodniczych celów ?

Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny,to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie.Carl Bard.

Portret użytkownika Zenek :)

  Pedofil pedofilowi krzywduy

 
Pedofil pedofilowi krzywduy nie zrobi, a cała brytyjska czy szkocka "arystokracja" to PEDOFILE więc pobłażając takim gangom promują i programują w społeczeństwie milczącą akceptację ich ulubionej biblijnej zabawy. BESTIALSKIE ZNECANIE SIĘ NAD DZIECMI.
 
Zresztą niejaka Rowens od Potera publicznie się chwaliła iż w niedalekiej przyszłości dzieci będą się zabijały na arenach dla rozrywki "możnych tego świata". Dla odmiany w czwartek był film gdzie się nastolatki zabijały dla pozamykanych w gettach ich ziomali. Film opisujący NIEDALEKA PRZYSZŁŚĆ AMERYKI ze skur***łym żydowskim degeneratem jako szefem i beneficjentem całego pomysłu.  Skur***lem uzurpujacym sobie prawo bycia Bogiem dla tych zamkniętych w klatce i zmuszanych do wzajemnego zabijania dzieciaków.
 
"Igrzyska Śmierci"
http://tv.wp.pl/name,Igrzyska-smierci,prid,5747823,opis.html
 
 
Pamiętajcie, oni, te zwyrodniałe ścierwa od yahwe, taki los jak w filmie szykują i wam i waszym dzieciom, byście jak zwierzeta, na ich oczach, dla ich rozrywki zabijali się dla kromki chleba. To jest ich RAJ, ich NESSARA jaką jesteście mamieni za udział w ich wojnach.Za pomaganie im w niszczeniu i plugawieniu świata. Za wojowanie pod sztandarem biblijnej Bestii yahwe.
 
 

Portret użytkownika achiles38

Wielka Brytania, to kolebka

Wielka Brytania, to kolebka całego zła na ziemi, po starożytnym Rzymie. A to o czym jest powyższy artykuł, jest tylko tego potwierdzeniem. Mało się o tym mówi, bo to nie ferr z racji obecnych relacji między naszymi krajami i ich gościnie naszych młodych ludzi na najbardziej poniżających dla nich samych zawodach w ich kraju, które to z racji u nas braku pracy i biedy nasi rodacy tam wykonują, ale:
To ten kraj stoi za niewolnictwem, on też stoi za mordowaniem milionów istnień ludzkich w krajach przez siebie skolonizowanych. Władze tego kraju zdradzają wszystkich i każdego, jeśli widzą w tym swój interes, czego doświadczyliśmy i my w czasie obu wojen światowych. To ten kraj brał i bierze czynny i wiodący tuż za amerykanami udział w każdej z obecnych wojen wszczynanych. To wreszcie w tym kraju szerzy się i ciągle rozwija różne kulty w tym te co się zajmują czczeniem szatana, a mało też o tym ktoś z was wie, że te kulty często są praktykowana na szczeblach najwyższych oficjeli i zbiorowe gwałty dziewic, dzieci i nie tylko, to pikuś  w porównaniu z tym ile osób jest składanych w ofiarach i przepada bez śladu, albo wyławiane są ich ciała z Tamizy, co oczywiście jest wliczne potem do statystyk samobójczych, albo do porachunków między gangami. To wreszcie kraj który w jawny i legalny sposób rżnie całą Europę i świata kawał, za pośrednictwem swoich szamanów od krętactwa finansowego w City. I można by tak jeszcze wiele się rozpisywać i choć wiem, że po przeczytaniu tego w niejednym z was się zagotuje, bo sam, lub ktoś z jego bliskich przywiózł stamtąd nieco Funtów uciułanych, to taka jest prawda o tym kraju!!!

Portret użytkownika SurvivorMan

Definicja pojęcia "DZIKI"

Definicja pojęcia "DZIKI" musi zostać jak najszybciej zweryfikowana i zmieniona we wszystkich encyklopediach i słownikach... Dziś całe zdziczenie, w najbardziej przerażających odmianach, obserwujemy w cyliwizowanym świecie, a nie wśród tak zwanych "dzikich" plemion!!! Plemiona te, a także garstka tych, którzy wiedzą co w życiu najważniejsze, to jedyni ludzie godni by żyć na tej pięknej planecie!!!
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem