W Szwecji lewacka organizacja domaga się legalizacji „aborcji” dla mężczyzn

Kategorie: 

youtube.com

W Szwecji liberalna grupa młodzieżowa LUF Väst nawołuje do „legalizacji aborcji dla mężczyzn”. Według Marka Nielsena, przedstawiciela organizacji, w przypadku przyjęcia takiej ustawy, mężczyźni będą mogli zrezygnować z dziecka w czasie trwania ciąży przed 18 tygodniem.

 

Działacze wierzą, że „legalna aborcja" jest zapewnieniem równości kobiet i mężczyzn we wczesnych stadiach ciąży, która da ludziom możliwość pozbycia się dziecka, donosi The Local.

 

Po zalegalizowaniu „legalnej aborcja" człowiek nie będzie musiał płacić alimentów. Jeśli kobieta zdecyduje się jednak urodzić, frywolny ojciec nie będzie miał prawa oglądać dziecka, kiedy zapragnie tego w przyszłości.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Pseudonick

Bardzo dobry pomysł, szanuję.

Bardzo dobry pomysł, szanuję. Remedium na wredne cipska czyhające na alimenty. Skoro ktoś od początku nie chce mieć dziecka to złodziejstwem jest zmuszać go do utrzymywania potomka. W tej chwili to kobieta decyduje o rozmnożeniu a mężczyzna może tylko mieć nadzieje (sic!) że nie wpuścił do łóżka harpii. Pomijając zasadność aborcji to odzwierciedleniem prawa do niej dla kobiet jest rezygnacja z praw i obowiązków dla mężczyzny. Ktoś napisze - ale to mniej dzieci się urodzi i depopulacja (po co ma harpia rodzić skoro w żaden sposób nie uwiąże tym beta providera :D). Odpowiadam na zaś - nie ilość się liczy lecz jakość! Powie to każdy kto zetknął się ze zjawiskiem dziedziczenia biedy (i opierdalanctwa zupełnie przypadkowo ;> ). 

Portret użytkownika ben

 Pseudonick- żenada To

 Pseudonick- żenada
To kazała  przesłać  moja żona  wredne fujary jak ty trzeba  kastrować ,zaraz po narodzinnach. Zgadzam sie z nią  ale sądze  że niewiele to zmieni dlaczego:
cyt:Odpowiadam na zaś - nie ilość się liczy lecz jakość --nie widzę cię ani w jednej ni w drugiej grupie. Zresztą utylizacja takich ,,maczo''jak ty Smile może wiele wnieść do gatunku ludzkiego.
1.Tu masz  info co zrobić by nie mieć dzieci .

2.Rodzina.

3. Chyba że jesteś innnnnny!

 
 

Strony

Skomentuj