Szwecja od 1 lipca 2018 roku delegalizuje seks małżeński i wprowadza "pozwolenia seksualne"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Szwedzki rząd zamierza wprowadzić nowatorskie ustawodawstwo zakładające zaostrzenie przepisów dotyczących gwałtów i przemocy seksualnej. Przygotowana w tym celu nowa ustawa o "zgodzie seksualnej" będzie zakładała, że dwie strony decydując się na współżycie seksualne będą musiały wyraźnie powiedzieć "tak", lub nawet podpisać swoją zgodę i będzie dotyczyć to nie tylko związków nieformalnych, ale również małżeństw! 

 

Wirus lewactwa znowu zaatakował w Szwecji. Ten znikający na naszych oczach europejski kraj przeistaczający się w Kalifat jest pełen wspierających ten proces działaczy lewicowych, którzy przekonują, że obserwowany gołym okiem upadek Szwecji jest czymś pożądanym i naturalnym. Jak wiadomo najnowsza obsesja międzynarodowej lewicy to molestowanie. Aby przeciwdziałać tej straszliwej pladze wymyślono, aby kobiety, które nie chcą być zgwałcone przez "księciów orientu" nosiły specjalne zabezpieczające ich przed tym "magiczne bransoletki". Pomysł chyba nie przyjął się, bo ubogacający Szwecję islamscy imigranci uczynili ten kraj europejską stolicą gwałtów.

Jak wiadomo lewica w odpowiedzi na każdy problem ma nowe prawo zakazujące konkretnych rzeczy i ewentualnie ustanawiające nowy urząd zajmujący się egzekwowaniem tych wymyślonych absurdów legislacyjnych. Stworzono zatem nową "antygwałtową" ustawę, która ma zawierać regulację, wedle których jeśli dana osoba słowem bądź gestem nie wyrazi zgody na seks, będzie on uważany za nielegalny, czyli będzie potraktowany jako zwykły gwałt.

 

Cel jest może szczytny, ale jak zwykle w wykonaniu lewactwa wyszła z tego parodia i absurd. Na przykład nie wiadomo jak właściwie taka zgoda w postaci "TAK" ma zostać utrwalona. Sugeruje się, że wystarczy ustne wyrażenie zgody na współżycie, ale ktoś kto nie chce potem zdziwić się oskarżeniami o gwałt powinien pomyśleć o zgodzie pisemnej. Być może zatem rzeczywiście powstanie specjalny urząd, który opracuje formularz, na podstawie którego będzie można zapytać kobietę bez względu na to czy obcą czy też własną żonę o to, czy zgadza się na seks. Jeśli się zgadza, lepiej mieć to na piśmie.

Już to widzimy, jak hordy islamskich osiłków, którzy przyjmowani są przez szwedzkie miasta będą prosić swoje ofiary o zgodę na seks. Może to zabawnie wyglądać gdy będą za kimś gonić z formularzem. Z drugiej strony nowe prawo, które wejdzie od lipca 2018 r, będzie doskonałym orężem dla żon, które chcą pozbyć się swoich upierdliwych mężów. Wystarczy, że stwierdzą, iż zostały zgwałcone i mężczyzna skończy w więzieniu.

 

Zresztą takie fałszywe oskarżenia są na porządku dziennym. Kiedyś o gwałt oskarżono Juliana Assange'a z WikiLeaks. Jedna Szwedka przypomniała sobie nagle, że została przez niego zgwałcona i z tego powodu rozpętano wielką kampanię, której celem miało być jego uwięzienie. Zakończyło się to ucieczką szefa Wikileaks do ambasady Ekwadoru w Londynie. Podobnie próbowała zniszczyć koleżanka 22-letniego Liama z Wielkiej Brytanii. Od stycznia 2016 roku mężczyzna przeżył, jak twierdzi, "psychiczne tortury", gdy został oskarżony przez nią o wielokrotny gwałt. Chłopaka uratowało tylko to, że wypłynęły SMSy dziewczyny, w których prosiła go o "więcej seksu" i chwaliła się odbytymi stosunkami przed koleżankami. Zapytana przez sąd, dlaczego oskarżyła Liama o gwałt stwierdziła, że nie była usatysfakcjonowana ich pożyciem.

 

Takie sytuacje mogą stać się teraz codziennością w Szwecji, ale raczej nie ma co liczyć, że fala gwałtów ustanie, bo nie spowoduje to prawdopodobnie problemów dla tamtejszej "rasy panów", czyli islamskich imigrantów, którym wolno więcej i których szwedzkie sądy chętnie uniewinniają z zarzutów gwałtu na rodowitych Szwedkach. Można się zatem spodziewać, że nowe prawo będzie biczem na białych, których tak bardzo nienawidzi lewica. Strasząc ludzi konsekwencjami seksu będzie można trochę zredukować przyrost naturalny w nienawidzonej przez środowisko lewicowej białej rasie. Zapewne niedługo po szweckim eksperymencie ten absurdalny pomysł z pisemną zgodą na seks w małżeństwie i poza nimi zyska powszechną unijną aprobatę i zostanie wprowadzony w kolejnych wariujących na skutek zatrucia lewacką ideologią zachodnich społeczeństwach.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika NiechzyjeJ3S

Co się czepiasz człowieku. To

Co się czepiasz człowieku. To że jako jeden z niewielu zauważyłeś błąd,bo potrafisz czytać ze zrozumieniem,  to już musisz błyszczeć? W ten sposób obrażasz uczucia religijnene nieznanego autora, oraz czytelników. 

Portret użytkownika Loops

Ale dzisiaj piszą w mediach

Ale dzisiaj piszą w mediach że minister finansów szwecji wyraziła dezaprobatę dla przyjmowania nachodźców i powiedziała że to był duży błąd. Teraz będą się starali ograniczać ten proceder, samogwałt szwecji... czy jak to nazwać... ale już chyba za późno...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Oto mamy pierwsze rezultaty

Oto mamy pierwsze rezultaty działań satanistycznej sekty żydowskiej Chabad Lubavitch za pośrednictwem półgłupa Trumpa. Żydzi nie zdążyli jeszcze uzyskać międzynarodowej decyzji w sprawie Jerozolimy kiedy rozpoczęli już uciskanie chrześcijan.

Burmistrz izraelskiego Nazaretu poinformował o tym, że wszystkie przedsięwzięcia i imprezy związane ze świętowaniem  Narodzenia Chrystusowego zostają anulowane. Przyczyną tej decyzji jest uznanie przez USA Jerozolimy za stolicę żydowskiego państwa.

Trump razem z judeosatanistami swoją decyzją bezwarunkowo pozbawił Święta Narodzenia Chrystusowego miliony ludzi. Najprawdopodobniej teraz w Izraelu uruchomiony został wieloetapowy proces, który ma w ostateczności doprowadzić do gorącego konfliktu pomiędzy żydami a Arabami i tym samym ma „wyczyścić budowlany plac” pod budowę Trzeciej Świątyni Szatanowi.

Co na to jezuicki papa F1 ?

Strony

Skomentuj