Seria brutalnych ataków na tle seksualnym w Niemczech – grupy młodych islamistów osaczały kobiety niczym zwierzynę łowną

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ubogacenie kulturowe, którego tak pragnie europejska lewica postępuje chyba zgodnie z planem. W sylwestrową noc w Niemczech doszło do kilkuset brutalnych ataków na bawiących się ludzi. Grupki młodych islamistów sprowadzonych przez Angelę Merkel, urządziły sobie polowania na na kobiety. Doszło do setek przypadków prób gwałtu, molestowania seksualnego i rozbojów.

 

Młodzi islamiści organizowali się w kilkunastoosobowe gangi, osaczali kobiety, po czym macali je po piersiach, pośladkach i próbowali je gwałcić. Wiele z nich rozebrano do naga, a prawie wszystkie zostały okradzione. Do bezprecedensowej skali ataków doszło szczególnie w Kolonii, Hamburgu i w Stuttgarcie. Dowiadujemy się o tym dopiero teraz, ponieważ niemiecka policja starała się tuszować te zajścia, aby nie potęgować niechęci Niemców do przybyszów z Bliskiego Wschodu i Afryki.

 

Gdy poinformowały o tym niemieckie brukowce, początkowo nikt nie chciał wierzyć w tak szokujące doniesienia prasowe. Ostatecznie jednak policja potwierdziła, że do napaści rzeczywiście dochodziło, a nawet nadal mają miejsce kolejne. W samej Kolonii ataki zgłosiło 70 kobiet, a prawdopodobnie setki napadniętych postanowiło o tym nie donosić.

 

Islamiści polowali na kobiety w grupach liczących po kilkudziesięciu mężczyzn. Z niektórych zrywali ubrania, obrzucali je obelgami, opluwali a na koniec okradali. Sytuacja w Kolonii była tak zła, że miejscowe władze powołały sztab kryzysowy. Władze miast przez długi czas nawet nie zauważyły, że utraciły kontrolę nad tym co się w nich dzieje. Dziennikarze z Die Welt zastanawiają się jak to możliwe, że policja nie zauważyła zorganizowanych napaści tysięcy islamistów zorganizowanych w gangi.

 

Oczywiście poinformowano, że prowadzone są liczne śledztwa, ale najwyraźniej polityczna poprawność wtłoczona do otumanionych niemieckich głów nie pozwala na opisanie tego co się dzieje według aparatu pojęciowego stosowanego przez normalnych ludzi. Zresztą przez kilka dni milczały też niemieckie media starając się jakoś zamieść ten skandal po dywan.

 

Wiadomo że w samej Kolonii napastników było nawet półtora tysiąca, a teren wokół dworca głównego wygląda jak strefa wojny. Szef kolońskiej policji, Wolfgang Albers oświadczył na konferencjo prasowej, że to co dzieje się od noworocznej nocy "to nowy wymiar przemocy seksualnej".

 

Podobne problemy mają tez mieszkańcy Norwegii czy Szwecji, gdzie nawet wprowadzono szkolenia dla islamistów, podczas których namawia się ich do tego, aby jednak nie gwałcili europejskich kobiet. Jednak co z tego, skoro wzywają ich do tego muzułmańscy przywódcy religijni? Napaść seksualna jest przez wyznawców tej religii traktowana jako forma podboju zdobywanych obszarów i żadne lewackie bajanie tego nie zmieni.

 

Jest to też przysłowiowy "śmiech na sali", że niemieckie media, które tak bardzo niepokoją się rzekomo zagrożoną demokracją w Polsce, bezczelnie przemilczały setki, a może nawet tysiące ataków na tle seksualnym i rabunkowym dokonanych na tamtejszych kobietach. Wcześniej te same media wzywały do cichej zabawy bez fajerwerków, które mogą przypominać islamistom "traumę wojny w Syrii". Jak się okazało traumę przeżyły raczej tysiące Niemek, a politycznie poprawne media przez 5 dni nawet się o tym nie zająknęły i do dzisiaj mówią o tym zdawkowo, obawiając się potęgowania niechęci do tych, młodych islamskich bandytów.


  

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika raffi5000

Zbóje, kibole, zawadiacy i i

Zbóje, kibole, zawadiacy i i inni miłośnicy lania po ryju każdego - gdzie jesteście ? Dlaczego nie skrzykniecie się w jakieś grupy pod hasłem obrony "swoich" i nie spuszczacie wpierdolu tej hołocie ? Macie świetną okazję ulżyć swoim pasjom i umiejętnościom. Dostaniecie nawet kredyt zaufania od własnych rodaków i innych normalnych ludzi za tak zbożny czyn, jakim jest lanie oprawców Waszych dzieci, kobiet i przyjaciół. Chrzanić potępienie przez rządy i massmedia...tylko głos i pochwała ludu  będzie się liczyć. Czyżbyście umieli tylko być silnymi bandytami dla "swoich" obywateli ? Tyle recydywy chodzi po ulicach powracających na ścieżkę przestępstw z nudów i na darmo. Zrób coś dla "swoich" obywateli - Lej przybysza gwałciciela, a nie ziomka przyjaciela !!! 
 Bandyto, łobuzie, lub kibolu...jak Cię korci dać w mordę, to zrób to z pożytkiem.
Pedofilu, gwałcicielu...jak cię swędzi i już musisz, to wydupc najeźdźcę (nawet na jeźdźca...obojętne)
 
...mam nadzieje, że polskie łobuziaki będą czujniejsze od tych zza Odry, jeśli dojdzie do podobnych zajść ...

Skoro materia jest energią, to myśl może być materią

Portret użytkownika eva11

a dlaczego nie zachecasz

a dlaczego nie zachecasz wszytkich?
fajnie tak obowiazek zrzucic na zbirow?
a potem na rzad jak cos ,ze wpuscil zlych muzulmanow!
WLASNIE MACIE MESZCZYZNI OKAZJE SIE WYKAZAC
nie zamordyzmem,a poprostu nie wpuszczac ich do swojego Kraju,
zostawicie obowiazki narzucone wam przez cywilizacje,zostawcie strach za soba i broncie swoich zon i corek,matek!
a nie narzekajcie,ze rzad ich wpuszcza,to nie rzadu Kraj,a wasz!
rzad to jedynie przedstawiciel wybrany z ludu,
to wy musicie sami zawalczyc o swoj kraj,
I TO WY BEDZIECIE PONOSCIC ODPOWIEDZIALNOSC,ZE STALO SIE TO NA CO TAK OCZEKUJECIE!
 
ku.....wa seria gwaltow,czy w niemczech nie ma facetow?
 

Portret użytkownika raffi5000

No dlatego, że nie mogę

No dlatego, że nie mogę namawiać praworządnych ludzi na zbaczanie z dobrej ścieżki i robić z nich łobuzów...dlatego nawołuję tych, którzy już nimi są, aby wykożystali swoje zło do walki z innym złem. Przy opkazji można im pozwolić na odrobinę dumy za wkład w obronność ludności, z której oni się wywodzą. Jeśli jednak to nie pomoże, to wtedy niestety wszyscy mamy się stać bandziorami i rozgonić boleśnie "czarną zarazę".

Skoro materia jest energią, to myśl może być materią

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Kobieto. Polski nie ma. To

Kobieto. Polski nie ma. To żydoland, w żydogrodzie burmistrzem jest gejmek Biedronka mianowany na stanowisko przez Krula Bula władce serwerów wyborczych. Ciężko ci kobieto będzie znaleźć jakiegoś mężczyznę co gejem nie jest, albo chorowitym nieukiem. Żeby walczyć to trzeba mieć o co i wiedzieć po co się walczy. Dawniej to nazywało się Bóg Honor Ojczyzna - a teraz to chuj dupa i kamieni kupa. Widzisz różnicę?

Strony

Skomentuj