Szwedzi sami sobie zrobili potop

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Gdy w zeszłym tygodniu prezydent Stanów Zjednoczonych, broniąc swej antyimigracyjnej polityki, wskazał na Szwecję jako kraj porażki imigracyjnej, który stał się z tego powodu niebezpieczny, szwedzkie władze nie kryły oburzenia. Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie jego słów. Zaledwie w kilka dni potem doszło do wielkich bitw z policją, które urządzili islamiści mieszkający na przedmieściach Sztokholmu. 

 

Zabawnie brzmiało oburzenie szwedzkich władz po tym gdy prezydent USA, Donald Trump, wskazał, że przyjmująca jak leci nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, Szwecja, jest narażona na ataki ekstremistów w takim samym stopniu jak Francja czy Niemcy. To oczywista hipokryzja władz kraju, który nakazał tuszowanie przestępstw popełnianych przez tak zwanych "uchodźców". 

 

Szwecja rządzona przez lewactwo stałą się europejską stolicą gwałtów. Tak się jednak składa, że popełniają je przeważnie właśnie ci witani z otwartymi ramionami przez empatycznych lewaków, nielegalni imigranci z krajów islamskich. Szwedzkie sądy o ile skazują łapanych potem niektórych gwałcicieli, to traktują ich ulgowo. Dają wiarę w zapewnienia, że są nieletni, co zapewnia inne potraktowanie, i generalnie skazują ich jak za kłusownictwo. 

 

Co innego gdy jakiś biały skrytykuje tą patologiczną sytuację, jak to ostatnio miało miejsce w przypadku szwedzkiego policjanta, Petera Springare z Örebro . Stróż prawa w niewybrednych słowach stwierdził. że jest już tym wszystkim k****sko zmęczony i wie, że spotkają go represje, ale musi to powiedzieć, że przestępczość popełniana przez imigrantów islamskich to wielka plaga, o której się nie mówi w imię poprawności politycznej.

„No to jedziemy – takimi sprawami zajmowałem się od poniedziałku do piątku w tym tygodniu. Gwałt, gwałt, gwałt ze szczególnym okrucieństwem, wymuszenie, wymuszenie, groźby karalne, użycie przemocy w stosunku do funkcjonariusza policji, groźby w stosunku do funkcjonariusza policji, narkotyki, usiłowanie morderstwa, znów gwałt, znów wymuszenia i napaść. Podejrzani; Ali Mohamad, Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, i znów… i Christoffer… co? Naprawdę? Tak, jedno szwedzkie imię przewinęło się na marginesie sprawy narkotykowej, Mohammed, Mahmod Ali i tak dalej"

Polityczna poprawność to rzeczywiście straszna zaraza. Jest ona w stanie doprowadzić do zniesienia odpowiedzialności prawnej niektórych ras za ewidentne przestępstwa. Ta nowa forma cenzury kształtującej mózgi jest w stanie nawet unicestwić europejskie narody. Zdecydowanie najbliżej do tego Francuzom, Niemcom, Brytyjczykom i przede wszystkim nie tak licznym jako naród Szwedom, których rozpuścić w islamie będzie najłatwiej. 

 

O strefach NO-GO w niektórych szwedzkich miastach, wypowiadał się już dawno prezes PiS, Jarosław Kaczyński. Został wówczas zbesztany przez większość mediów jako prawiący głupoty, bo w Szwecji, otwartej na islamskich przesiedleńców rzekomo wszyscy żyją w zgodzie na wysokich zasiłkach, to wiele razy przywoływany ideał dla polskiej komunistycznej partii RAZEM. Jednak prawda jest zupełnie inna - Szwecja jest pożerana od środka przez wojujący islam.

 

Można powiedzieć, że Szwedzi sami sobie wywołali potop, co jest w pewnym sensie dziejową karmą za nasze perypetie z nimi w XVII wieku. Ze względu na głupotę, lub ślepe wypełnianie prawdopodobnego lewackiego planu zniszczenia chrześcijaństwa islamem, Szwecja stała się krajem, który powoli traci kontrolę nad swoim terytorium. Wstydzą się nawet własnej flagi, która zawiera krzyż. To często nie podoba się przesiedleńcom z Bliskiego Wschodu i wymuszają ukrywanie jej gdyż symbol ten przeszkadza islamistom.

 

Gdy doda się do siebie takie aroganckie żądania jak ukrywanie narodowej flagi, a do tego przyjmie się do wiadomości specjalne traktowanie jakie z racji bycia islamskim imigrantem przysługuje w krajach zachodnich, można dojść do wniosku, że islamiści są rodzajem nadludzi, którzy mogą więcej niż reszta populacji. Prowadzi to do rozzuchwalenia tej rosnącej stale części społeczeństwa i można założyć, że Szwecja dopiero zapłonie i może być pierwszym krajem skutecznie podbitym przez tą swoistą religijną armię inwazyjną, której istnienia wiele osób wciąż nie dostrzega.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Bolo

Jak czytam komentarze nie

Jak czytam komentarze nie tylko pod tym artykułem ale ogólnie to mam wrażenie, że panuje epidemia schizofrenii. Żeby ludzkość poszła do przodu niezbędne jest zjednoczenie i działalność wszystkich ludzi dla wspólnego dobra i podążanie w jednym kierunku i to nie ulega wątpliwości. Śmieszne jest to że wszyscy w szczególności na takich stronach są przeciwko takiemu biegowi rzeczy. Od pewnego stopnia władzy zasady moralne, prawa nie obowiązują bo zostały stworzone dla najniższej grupy społecznej aby się nawzajem nie pozabijali i miał kto pracować. Jeżeli ludzkość się nie zjednoczy i nie powstanie jeden rząd światowy czeka nas ograniczenie populacji ludzi bo jest to krok konieczny i niezbędny z punktu widzenia zarządzania Ziemią jako całością. Najwięksi przeciwnicy inicjatyw zjednoczeniowych na Ziemi szykują znacznej części swojego gatunku zagładę.

Portret użytkownika eeeelf

Poczytajcie jakie to bidne

Poczytajcie jakie to bidne żytki, ale i tak chrześcijan tempią bardziej:
pl.radiovaticana.va/news/2017/02/03/francja_mniej_atak%C3%B3w_na_%C5%BCyd%C3%B3w_i_muzu%C5%82man%C3%B3w_wi%C4%99cej_na_chrze%C5%9B/1290257

Portret użytkownika Anioł Prawdy

To nie Szwedzi tylko ich

To nie Szwedzi tylko ich parszywy niby Szwedzki a zapewne żydowski rząd tak jak u nas...
Nikt niczego nie będzie podbijał - chodzi o wojnę z powodu tego https://www.youtube.com/results?filters=today&search_query=fukushima&lclk=today bo to jest już wszędzie i nie patrzy na granice państw tak jak nachodźcy i rządy im fałszywie sprzyjające które tak naprawdę nie trzymają z żadną ze stron. (mają na 100% przyszykowane poukrywane bunkry na czas konfliktu globalnego.)
1 litr mleka na całym świecie ma od 220Bq do 250Bq skażenia radiacją z Fuku i innych awarii. Tzn. że z 1 litra dostajemy co każdą sekundę od 220 do 250 strzałów promieniowania wewnątrz organizmu a jeśli pijemy takie mleko to jest wapń który przyswajają nasze kości i zęby (później białaczka, rak szpiku kości, rak krtani i jamy ustnej od zębów, a zęby bada się właśnie najczęściej w maszynerii pokazującej skażenie organizmów bo mają największą twardość i skupienie cząstek). Z mięsem jest jeszcze gorzej niz z mlekiem. 250-320Bq Sad
Przed katastrofą w Fukushimie jak był 1-2Bq na 1L mleka czy 1kg mięsa to góra.
Właśnie z tego powodu jest generowana wojna na całym świecie. 5-10 lat pochłaniania takiego jedzenia jest równoznaczne z otrzymaniem w ciele raka/raków.

Przez ostatnie 4 lata widziałem i utrwaliłem rzeczy które nie nadają się do przyjęcia dla mózgu 99,9% ludzi, przybysze i ufo ISTNIEJĄ i wiem że oni zbierają materiał genetyczny wszystkiego co żyje, by przechować to na czas kiedy tu nic nie będzie przez tysiące, a może i miliony lat a później to wszystko odtworzą łącznie z nami wszystkimi.
Łącze fakt Fukushimy z tym https://www.youtube.com/results?search_query=dziury+w+ziemi+jackowski i kulami typu orb "śruba" "kobierc" "byliny".
Miliony...

Portret użytkownika Obserwator1345

A skąd te dane? Jestem ciekaw

A skąd te dane? Jestem ciekaw. Wszak żywność(owoce, warzywa) nie mają żadynych witamin/minerałów zamiast tego pestycydy. Żywność, gleba i powietrze jest zatrute metalami, czarnobylem i fukushimą. To wiadomo.

Portret użytkownika zdzichu

Dla ciebie Żydami są wszyscy

Dla ciebie Żydami są wszyscy u koryta i zapewne Żydami są islamiści,Żydem jest papież i żydami są wiśnie w kompocie...cierpisz na dość popularne schorzenie w naszym kraju:pejsofilia...to zboczenie i nic na to poradzić nie można.Jednak dobra rada.Podniecaj się swoimi bajeczkami w sypialni i nie obciążaj nas wypocinami swoich zboczeń.

Strony

Skomentuj