Osobliwe rady postępowych Skandynawów - wyciągnięta ręka ma uchronić kobiety przed gwałtem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od czasu gdy mieszkańcy Skandynawii zostali zmuszeni do życia w społeczeństwie multi-kulti, drastycznie wzrosła tam liczba napaści na tle seksualnym. Problem nabrzmiewał przez lata, ale pogłębiło go zaproszenie do Europy przez Angelę Merkel kolejnych milionów młodych Arabów i Afrykańczyków. Doprowadziło to do znacznej intensyfikacji atakami na tle seksualnym czego kulminacją były wydarzenia z Sylwestra 2015.

 

Kobiety w Eurpie muszą bronić się same, ale jeśli te ze Skandynawii będą to czynić zbyt skutecznie mogą mieć kłopoty z prawem. W Szwecji, Finlandii i Norwegii zabronione jest korzystanie z gazu pieprzowego. Ta forma broni przed napastnikami, mimo, że jest tam nielegalna, staje się coraz bardziej popularna. Kobiety wolą ryzykować konflikt z prawem niż gwałt, który może się zakończyć utratą życia.

 

Szwedzkie władze są jednak bardzo surowe względem swoich obywateli i ostatnio posunęły się nawet do tego, że oskarżono 17 letnią dziewczynę, która broniła się przed obmacującymi ją napastnikami właśnie za pomocą gazu pieprzowego. Jednocześnie te same władze wydają specjalne wytyczne dla policji aby ukrywać i nie informować opinii publicznej na temat coraz liczniejszych przypadków przestępstw popełnianych przez tak zwanych uchodźców. Podobne sugestie otrzymali też policjanci z sąsiednich nam Niemiec.

 

Specjalne traktowanie Islamistów jest tłumaczone jako konieczny kompromis w celu uniknięcia wzmożenia postaw ksenofobicznych w społeczeństwie. Innymi słowy jest to leczenie gorączki poprzez stłuczenie termometru.

Jeszcze bardziej groteskowo wyglądają rady jakie zagrożonym kobietom dają władze. Hitem internetu stało się fińskie nagranie instruktażowe dla pań informujące jak się zachować na wypadek napastowania seksualnego. Mają one zniechęcić oprawcę za pomocą wyciągniętej ręki. Bardziej natarczywych arabskich zboczeńców, fiński rząd radzi odpychać dwoma wyciągniętymi przed siebie rękami. Niektórzy internauci żartują, że oprócz ręki przydałaby się moc Jedi. Żarty żartami, ale sytuacja jest poważna a kobiety są realnie zagrożone.

Na przykład wszędzie tam gdzie znaleźli się uchodźcy, muszą one unikać wizyt na basenach. Po prostu młodzi islamiści na masową skalę obmacują spotkane kobiety. Po wielu takich ekscesach oraz po licznych przypadkach oddawania do wody moczu i kału, grupy Arabów przestały być wpuszczane na niektóre baseny.

Oczywiście spotyka się z przypadkami potępienia ze strony tak zwanych obrońców praw człowieka. Szkoda, że z takim samym zapałem nie troszczą się oni o bezpieczeństwo pań.W Szwecji kobiety, które nie chcą zrezygnować z basenu zorganizowały nawet coś w rodzaju samopomocy. Jednak zarządcy szwedzkich obiektów tego typu nie są zadowoleni i twierdzą, że ratownicy nie potrzebują dodatkowej pomocy.

Napływ do Europy obcych kulturowo mas ludzkich doprowadził do sytuacji, że tak zwani uchodźcy zaczynają się zachowywać jak żołnierze barbarzyńskiej armii. Poprzednio taka skala napaści seksualnych na kobiety miała miejsce wtedy gdy nasz kontynent był "wyzwalany" przez Armię Czerwoną. Teraz terror dopiero się rozkręca, a nowe zastępy żołnierzy Allaha zmierzają już do Europy i z każdym następnym miesiącem będzie gorzej w zakresie bezpieczeństwa publicznego, nie tylko kobiet, ale nas wszystkich bez wyjątku.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Niewolnik1979

Jak dotad to tylko nogi

Jak dotad to tylko nogi wyciagaja a nie rece. Szwecja umarla juz, obywatele nie bronia wlasnych kobiet, przypomne tylko co zrobili rosjanie i co zrobia polacy jak do tego dojdzie( mam nadzieje ze ubija te szczury brudne). Zabawa w chowanego sie skonczyla, przyszedl czas na walke. Jestem dumny z polakow, ze tak licznie przeciwstawiaja sie islamizacji europy i mam nadzieje, ze razem damy rade uchronic nasz kraj przed, jak dotad najniebezpieczniejszym wrogiem. W innych wojnach znalismy naszego oprawce, wiedzielismy z kim walczyc, tutaj jest to bardzo trudne, z powodu doskonalego ukrycia i wykorzystywania islamskich zwierzat do wywolania chaosu. Ale my juz wiemy, coraz wiecej ludzi w UE sie buntuje, powstaja fronty narodowe we Francji, UK i Niemczech, w koncu balonik peknie. Kolejne wybory w krajach UE dadza szanse na wyzwolenie i walke z korporacyjno-bankowym systemem, krora pozornie trudna, taka nie bedzie. W koncu to my ich karmimy, a pepowine mozna odciac.
Pozdrawiam

Portret użytkownika inzynier magister

Zboki które są specjalnie

Zboki które są specjalnie sprowadzane do Eurosodomy to marzenie państw gdzie partie pedofili są legalne, ale i tych gdzie już niedługo się staną legalne !
28 sierpnia, 22-letni Erytrejczyk, ubiegający się o azyl został skazany na rok i osiem miesięcy pozbawienia wolności za próbę gwałtu na 30-letniej Kurdyjce z Iraku w schronisku dla uchodźców w bawarskim mieście Höchstädt. Mężczyzna otrzymał łagodny wyrok, ponieważ adwokat przekonał sędziego, że położenie Erytrejczyka, który nie miał żadnego zajęcia, było „beznadziejne.” „Od roku siedzi w schronisku i myśli o niczym” – mówił w sądzie.
 
26 sierpnia 34-letni azylant próbował zgwałcić 34-letnią kobietę w pralni w ośrodku dla uchodźców w Stralsund. 6 sierpnia, policja ujawniła, że została zgwałcona 13-letnia muzułmanka przez azylanta w ośrodku dla uchodźców w Detmold. Dziewczynka i jej matka podobno uciekły z ojczyzny przed przemocą seksualną. Jak się okazuje gwałciciel był krajanem. Mimo, że gwałt miał miejsce w czerwcu, policja milczała o tym przez prawie trzy miesiące, dopóki lokalne media nie opublikowały historii. Szef policji Bernd Flake przekonywał, że milczenie miało na celu ochronę ofiary. – Będziemy kontynuować tę politykę nieinformowania opinii publicznej, jeśli chodzi o przestępstwa tego typu popełniane w ośrodkach dla uchodźców – ogłosił.
 
W dniach od 12 do 14 czerwca, 15-letnia dziewczyna w Bremen, w schronisku dla uchodźców w dzielnicy Habenhausen była wielokrotnie zgwałcona przez dwóch azylantów. W ośrodku tym rywalizują ze sobą gangi młodzieżowe z Afryki i Kosowa.
 
Bezpiecznie nie mogą się czuć także Niemki, a nawet niemieccy chłopcy. 11 września 16-letnia dziewczyna została zgwałcona przez nieznanego „ciemnoskórego mężczyznę mówiącego łamanym niemieckim” w pobliżu schroniska dla uchodźców w bawarskiej miejscowości Mering. Atak nastąpił, gdy nastolatka wracała do domu z dworca kolejowego. W dniu 13 sierpnia policja aresztowała dwóch Irakijczyków, ubiegających się o azyl w wieku 23. i 19. lat za zgwałcenie 18-letniej Niemki w Hamm.
 
W dniu 26 lipca 14-letni chłopiec został seksualnie wykorzystany w toalecie w pociągu regionalnym, jadąc do Heilbronn. Policja szuka „ciemnoskórego” człowieka w wieku od 30. do 40. lat, który ma „arabski wygląd.”
W dniu 9 czerwca dwóch somalijskich uchodźców w wieku 20. i 18. lat zostało skazanych na siedem i pół roku więzienia za gwałt na 21-letniej Niemce w Bad Kreuznach.
 
5 czerwca 30-letni Somalijczyk, ubiegający się o azyl (Ali S.) został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za próbę gwałtu na 20-letniej Niemce w Monachium. Ali wcześniej odsiadywał siedmioletni wyrok więzienia za gwałt. Pięć miesięcy po wyjściu na wolność zaatakował ponownie.
 
W dniu 22 maja, 30-letni Marokańczyk został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za próbę gwałtu na 55-letniej kobiecie w Dreźnie. W dniu 20 maja 25-letni Senegalczyk został aresztowany po tym, jak próbował zgwałcić 21-letnią Niemkę w centrum Monachium.
 
W dniu 16 kwietnia 21-letni Irakijczyk został skazany na trzy lata i dziesięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 17-letniej dziewczyny na festiwalu w bawarskim mieście Straubing w sierpniu 2014 roku. 7 kwietnia 29-latek ubiegający się o azyl został aresztowany za usiłowanie gwałtu na 14-letniej dziewczynce w mieście Alzenau.
 
W dniu 17 marca dwóch Afgańczyków, ubiegających się o azyl w wieku 19. i 20. lat skazano na pięć lat więzienia za „szczególnie odrażający” gwałt na 21-letniej Niemce w Kirchheim.
 
W dniu 11 lutego 28-latek z Erytrei został skazany na cztery lata więzienia za gwałt na 25-letniej Niemce ze Stralsund. W dniu 1 lutego 27-letni Somalijczyk  został aresztowany po próbie gwałtu w Reisbach. 16 stycznia 24-letni Marokańczyk zgwałcił 29-letnią kobietę w Dreźnie.
 
Policja prowadzi dziesiątki innych spraw zgwałconych kobiet, poszukując sprawców, których określa mianem „Südländer” („południowców”). I tak np. 23 sierpnia „ciemnoskóry” człowiek usiłował zgwałcić 35-letnią kobietę w Dortmundzie. W dniu 17 sierpnia trzech mężczyzn „południowców” usiłowało zgwałcić 42-letnią kobietę w Ansbach. W dniu 16 sierpnia, mężczyzna z „Południa” zgwałcił kobietę w Hanau.
 
W dniu 12 sierpnia mężczyzna z „Południa” próbował zgwałcić 17-letnią dziewczynę w Hanowerze. Ponadto w dniu 12 sierpnia mężczyzna z „Południa” usiłował zgwałcić 31-letnią kobietę w Kassel. Policja twierdzi, że podobny incydent miał miejsce na tym samym obszarze w dniu 11 sierpnia.
 
W dniu 10 sierpnia pięciu mężczyzn „tureckiego pochodzenia” próbowało zgwałcić dziewczynę w Mönchengladbach. Ponadto w dniu 10 sierpnia mężczyzna z „Południa” zgwałcił 15-letnią dziewczynkę w Rinteln. W dniu 8 sierpnia mężczyzna z „Południa” próbował zgwałcić 20-letnią kobietę w Siegen.
 
3 sierpnia Afrykańczyk zgwałcił siedmioletnią dziewczynkę w biały dzień w parku w Chemnitz. W dniu 1 sierpnia mężczyzna z „Południa” próbował zgwałcić 27-letnią kobietę w centrum Stuttgartu.
Rozdział 20 Księgi Kapłańskiej zawiera listę kar za złamanie zakazów z rozdziału 18-tego.
Wers 10 - Za cudzołóstwo - śmierć.
Wers 11 - Za stosunek płciowy z żoną ojca - śmierć.
Wers 12 - Za stosunek płciowy z synową - śmierć.
Wers 13 - Za homoseksualizm (gejowski) - śmierć.
Wers 14 - Za wzięcie za żonę kobiety i jej matki - śmierć poprzez spalenie w ogniu.
Wers 15-16 - Za zoofilię - śmierć.
Wers 17 - Za oglądanie nagości swej siostry - śmierć w obecności ludu.
Wers 18 - Za stosunek seksualny podczas menstruacji - wykluczenie z ludu.
Wers 19 - Za odsłanianie nagości swej ciotki - poniesienie winy (bez szczegółów).
Wers 20 - Za obcownie ze swoją ciotką - bezdzietność.
Wers 21 - Za obcownie ze swoją szwagierką - bezdzietność.
Karą za gwałt na polu na kobiecie zaręczonej jest śmierć - tylko dla mężczyzny, dla kobiety już nie.   Pwt 22, 25-27
Kara za zoofilię - śmierć.  Wj 22, 18
Niestety eurosodoma i USA jako zjednoczone zboczeństwo elit NWO są obecnie zniszczone moralnie a zapowiada się jeszcze gorsze upodlenie elit które chcą zniszczyć chrześcijaństwo które ma twarde zxasady moralne ! Jedynie Chrześcijanie są w stanie się oprzeć zjednoczonym szatanom z UE i USA ! Módlmy się za świat a zwłaszcza za Polskę żebyśmy się uratowali od masonów zboczeńców i ich imigrantów ! Chrystus powinien zostać intronizowany bo jeżeli nie to będzie z nami Polakami słabo ! Tu w tym filmiku jest wszystko wyjaśnione !
Cywilizacja orficka w natarciu
https://www.youtube.com/watch?v=qliK9s0kGq0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj