W Szwecji pewni bezkarności uchodźcy transmitowali w Internecie zbiorowy gwałt

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Islamscy uchodźcy, którzy dotarli do socjalistycznych rajów europejskich nie przestają szokować. Troje migrantów znajdujących się w Szwecji, przez kilka godzin gwałciło kobietę napadniętą w jej własnym domu. Na dodatek niezbyt rozgarnięci Arabowie transmitowali to wszystko w Internecie.

 

Do tego szokującego wydarzenia doszło w miejscowości Uppsala. Policja dowiedziała się o tym przestępstwie ponieważ zaalarmowała ich inna kobieta, która oglądała gwałt online na zamkniętej grupie na portalu Facebook. Wielu świadków tego gwałtu była przekonana, że mieli do czynienia z okrutnym żartem. 

 

W pewnym momencie transmisja kończy się w momencie gdy do miejsca zbrodni dociera policja Trójka napastników została aresztowana, a kobietę zabrano do szpitala gdzie dochodzi do siebie. Trzech nachodźców z Bliskiego Wschodu pozostaje w areszcie.

To już kolejny przypadek w ciągu miesiąca gdy biali ludzie padają ofiarą kolorowych, którzy swoje zbrodnie transmitują za pomocą Facebooka. Czarni Amerykanie w Chicago torturowali w ten sposób białego mężczyznę, którego skatowano za Donalda Trumpa. Tym razem islamiści po prostu zabijali nudę gwałcąc Szwedkę, zatem otumanione polityczną poprawnością europejskie media mają problem jak o tym opowiedzieć i czy opowiedzieć w ogóle.
 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.8 (8 votes)

Komentarze

Portret użytkownika toxic

jeśli nie miała na nadgarstku

jeśli nie miała na nadgarstku opaski z tekstem ratującym życie "nie dotykaj mnie" to niechybnie okaże się, ze to była tylko i wyłącznie jej wina. Skoro wpuscila do domu trzech to wiedziała po co, już lewactwo jej dorobi odpowoednia latke

Portret użytkownika ACHILES

CZY KTOŚ Z WAS USŁYSZAŁ O TYM

CZY KTOŚ Z WAS USŁYSZAŁ O TYM akcie haniebnym w niby Naszych środkach masowego MASS OGŁUPIANIA ???

Podpowiadam, bo sporo dziś tego SYFU słuchałem za dnia całego i to na różnych tv informacyjnych kanałach, poza tubą propagandową obecnej ekipy rządowej I NIGDZIE NIC NIE BYŁO ANI SŁOWEM, tylko jakieś bredzenie o sądowym wyniku batalii breksitowej i jeszcze inne pierdoły, co tam złego już uczynił szatański Prezydent elekt. 

a taki jeden z kanałów czyli WSI24 ciągle się szczyci, że zapodają

" całą prawwdę, przez całą dobę "   hahaha

Portret użytkownika dziadek ze wsi

To się nazywa postęp. '

To się nazywa postęp. ''Staliśmy na skraju przepaści, ale wykonaliśmy ogromny krok naprzód.''

Portret użytkownika www.ludziedobrejroboty.pl

"Na dodatek niezbyt

"Na dodatek niezbyt rozgarnięci Arabowie transmitowali to wszystko w Internecie." - Gorzej, bo raczej 'pewni siebie', niestety.

Portret użytkownika Icek Głuchcweld

Na Pikio to najbardziej

Na Pikio to najbardziej trzymają mnie w napięciu fotografie z dupy wyciągnięte.

Strony

Skomentuj