Szwedzka policja ukryła fakty ataków na kobiety

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Szwedzki premier oskarżył policję tego kraju, że dopuściła się zdrady wobec młodych kobiet, ignorując w ciągu ostatnich dwóch lat doniesienia o molestowaniach seksualnych podczas Festiwalu Muzycznego w Sztokholmie.

 

 

Stephen Leven poprosił o wyjaśnienie, dlaczego zgłoszone wnioski nie zostały zarejestrowane i dlaczego policja nie podała tych faktów do wiadomości publicznej.

 

Dochodzenie przeprowadzili dziennikarze szwedzkiej gazety Dagens Nyheter. W artykule opublikowanym w ostatni weekend wykazano, że grupa młodych ludzi, z których wielu było imigrantami, molestowała dziewczyny na festiwalu w Sztokholmie w 2014 i 2015 roku.

 

Dan Eliasson, szef policji w Szwecji, obiecał wewnętrzne dochodzenie w sprawie dziennikarskich zarzutów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika H.R.

No tak to jest, jak w

No tak to jest, jak w niedemokratycznym kraju policja nie podlega premierowi poprzez ministra MSW, tylko niewiadomo komu. Dla tego premier nic o tym nie wiedział. Apel do Komisji Europejskiej o wprowadzenie procedury nadzoru nad Szwecją w celu sprawdzenia czy w Szwecji nie zostały naruszone zasady demokracji. W końcu to monarchia, więc nadzór tym bardziej uzasadniony.

Portret użytkownika klrmf

No to się zaczęła wojenka w

No to się zaczęła wojenka w Europie, a wszystko dzieki ciotce Merkel, jak zwukle Niemcy prowadza Europe na przepaść.
Nastoletni zwolennik ISIS zaatakował maczetą nauczyciela w Marsylii
• Niepełna 16-letni chłopiec zaatakował maczetą nauczyciela
• Napastnik twierdzi, że działał w imieniu Allaha i Państwa Islamskiego
• Ofiara to nauczyciel z żydowskiej szkoły w Marsylii

Portret użytkownika Zenek :)

" Przerażające zabawy

" Przerażające zabawy islamskich imigrantów z włoskimi nastolatkami. Lufa przy głowie i przymus wyznania wiary...

Dość specyficzne poczucie humoru mają afrykańscy imigranci. W miasteczku Vignola w okolicy Modeny, grupa młodych muzułmańskich imigrantów udawała islamistyczną egzekucję.

Pod groźbą pistoletu nakazała pięciu włoskim nastolatkom klękać i odpowiedzieć na pytanie czy wierzą w Allacha. Rodzice młodych Włochów zwrócili się do prokuratury o wszczęcie dochodzenia w tej sprawie. Chociaż broń była atrapą a zatrzymani migranci twierdzili, że cały incydent był tylko żartem – włącznie z okrzykami „Allach jest wielki” – całe zdarzenie wywołało liczne protesty.

W regionie Emilii Romanii liczba muzułmańskich uchodźców w ostatnim czasie znacznie wzrosła. Stąd obawy mieszkańców i żądania, by władze nie bagatelizowały podobnych zdarzeń. Włosi uważają, że państwo musi wymagać od imigrantów przestrzegania prawa.

Roszczeniom uchodźców muzułmańskich - w stosunku do państwa włoskiego – dotyczącym obowiązku zapewnienia miejsc modlitwy, czyli otwierania kolejnych meczetów, Włosi są zdecydowanie przeciwni."

(http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5056-przerazajace-zabawy-islamskich-imigrantow-z-wloskimi-nastolatkami-lufa-przy-glowie-i-przymus-wyznania...)

Teraz z atrapami, a ZA CHWILĘ Z NOŻAMI czy PISTOLETAMI WCZEŚNIEJ GWAŁCĄC, POTEM (dla uciechy rabinów i innych piewców pustynnego nazimu) TAKŻE ZARZYNAJĄC.....

Takie piekło właśnie żydostwo sprowadza wam do Polski by mieć tu, za ich plecami, pedofilskie eldorado zwane judeopolonia...

W Troi też nie słuchano ostrzeżeń, potem całe miasto żywcem pogrzebano...... Teraz te "czasy" są DOKŁADNIE TAK SAMO ODTWARZANE...... To tak dla uchwycenia powagi.... i zrozumienia iż zapowiedzi iż "ludzie będą całować ślady innych ludzi" nie były czczym snem.... TO JUŻ BYŁO, ZA POPRZEDNIEGO NAJAZDU ŻYDONAZIZMU NA EUROPĘ, 3600 lat temu...... po jakim został 1% ówczesnej światowej populacji..... A chrześcijaństwo i tak się odrodzi, nawet jak wyginą od własnego debilizmy i zaprzedania biblijnej żydowskiej bestii wszystkie "homo".... I to w tym wszystkim jest najśmieszniejsze. ;p

Portret użytkownika X

wygląda na to, że niedługo

wygląda na to, że niedługo zacznie sie radykalizacja i - jak w USA - powstaną europejskie wersje CCC.
I pewnie zaczną się uliczne polowania na wszystko co ciemnoskore.
 
A może bedzie inaczej - ludziska się powszechnie zbuntują i emigranci będą szybciej wracać do arfyki niż przyjechali;  w obawie o życie.
 
Kto wie jak bedzie.  ...ale na pewno ci, co zapraszali są juz doskonale przygotowani na ww scenariusze i mają odpowiednie remedia - ustawy, kajdanki, propagandę.  Bo góra jeszcze nigdy nie przegrała - nawet w trakcie rewolucji francuskiej, rosyjskiej, chińskiej. Nigdy.
Zmieniły sie pionki, ale lokomotywa szła dalej.
 
 

 

Portret użytkownika pangolin

drodzy bracia i siostry kiedy

drodzy bracia i siostry kiedy wreszcie zrozumiemy że sex służy tylko i wyłącznie do reprodukcji i nie jest żadną zabawką (nie relaxu to czas)  ani tymbardziej  narzędziem odwetu. zrozumienie tego to jedyna nadzieja na lepszą jakość człowieka, podobniejszego  aniołom nieupadłym.

Portret użytkownika brutal

Prowokuja bysmy sami zadbali

Prowokuja bysmy sami zadbali o bezpieczeństwo wokół siebie ,i zacznie się wojna ! ciapalągi mają plan tylko czekają na agresje z naszej strony ,i te jewrogeje dobrze o tym wiedzą dlatego siedzą cicho i wszystko ukrywają liczą że to dobry sposób na depopulacje ,bez wojska ,rakiet,i atomów i będzie to trwało latami i nieda się tego zalatwic nalotami ,wiedzieli co robią wpuszczając tu niby uchodzców .

Strony

Skomentuj