Nielegalni imigranci urządzają polowania na samotne kobiety, niektóre czują się jak "zwierzyna łowna"

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jak wiadomo media ukrywają przed społeczeństwem prawdę, że to nie kobiety i dzieci z Syrii szturmują Europę, ale w 80% po prostu tłum młodych islamistów z różnych krajów, przeważnie w tak zwanym wieku poborowym. Dla każdego poza ostatnimi ignorantami, było od dawna jasne, że ta inwazja oznacza wielkie kłopoty dla naszego kontynentu. Pierwszymi, które są przez to krzywdzone są kobiety, które w ośrodkach dla uchodźców, traktowane są przez nich niemal jak zwierzyna łowna dla wygłodniałych seksu młodzików.

 

Jak wynika z oficjalnych raportów tego roku, na skutek zaproszenia kanclerz Angeli Merkel, do Niemiec dotrze nawet 800 tysięcy osób (nieoficjjalni nawet dwa razy więcej). Zdecydowana większość z tych rzekomych uchodźców z terenu ogarniętego wojną to młodzi faceci, którzy zostawili swoje kobiety za sobą i udali się po pieniądze do Europy, zaznaczmy, nie po pracę, po pieniądze. Okazuje się, że niektórzy przybywaja tutaj również po kobiety, aby uczynić je swoimi "brankami".

 

Nic ma w tym oczywiście nic dziwnego, że maszerujące do nas hordy młodych islamistów mają swoje potrzeby seksualne, problem zaczyna się wtedy gdy postanawiają je zaspokajać w sposób nie do przyjęcia w Europie. Słynne zrobiło się już nagranie przedstawiające jednego z islamistów narzekającego, że jego jądra są opuchnięte i lekarz kazał mu uprawiać seks z kimkolwiek. Najwyraźniej nie on jeden jest w takiej potrzebie, ponieważ odczuwają to nieliczne kobiety w tym muzułmańskim tłumie. Imigranci oczywiście woleliby blond dziewice, które obiecują im u nas ich przywódcy religijni, ale jak mus to mus i więc gwałcą na potęgę, bo to zachowanie akceptowalne przez te społeczeństwa. Co więcej za gwałt przeważnie winą jest obarczana kobieta. To zdumiewające, że naszym feministkom to nie przeszkadza.

 

Na dodatek kobiety w ośrodkach dla uchodźców często są zmuszane do prostytucji, stawka za seks to 10 euro. W najgorszej sytuacji są oczywiście kobiety samotne. Zdecydowana większość z nich jest regularnie napadana, a ich gehennę ułatwiają warunki w jakich są stłoczeni nielegalni imigranci, takie jak koedukacyjne namioty i sanitariaty. W rezultacie niektóre niewiasty boją się chodzić wieczorem do toalety. W niektórych przypadkach może to być też niebezpieczne nawet w środku dnia bo młodzieniaszkowie po prostu się nudzą.

Podobne szokujące opowieści docierają też z innych obozów dla uchodźców rozlokowanych w Niemczech. Byłą bazę wojskową Bayernkaserne, którą zamieniono na schronisko dla napływających arabów, bawarskie media nazywają "największym burdelem w Monachium". W ośrodkach często dochodzi też do bicia kobiet przez ich włąsnych mężów, co jest zupełnie normalne w kulturze Islamu, gdzie kobieta ma pozycję podobną do naszego psa. Znane są też przypadki, gdy jeden z islamistów oddawał swoją żonę innym za pieniądze. Ciekawe dlaczego europejskie lewactwo nie zastosuje w takiej sytuacji przeforsowanej jakiś czas temu konwencji antyprzemocowej?

Lewica tłumaczy nam, że to dobrze, że przyjeżdżają imigranci, bo Europa się starzeje, a poza tym będzie to dla nas ubogacenie kulturowe. Jakoś trudno uwierzyć w to, że te hordy pójdą do pracy i zarobią kiedyś na emerytury gnuśnych mieszkańców starego kontynentu. Wręcz przeciwnie, raczej nas skolonizują narzucając swoje obyczaje. Warto przyglądać się co dzieje się w dzisiejszych niemieckich obozach koncentracyjnych, bo ta nowa "kultura" wkrótce wydostanie się z ośrodków zamkniętych i zacznie emanować na całą Europę. Bez wątpienia idą trudne czasy, zwłaszcza dla kobiet.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika rochel57

Trzeba zacząć od tego, że

Trzeba zacząć od tego, że czas pójść w ślady Breivika i do lewactwa strzelać bez ostrzeżenia. Żydowskie lewactwo to Nasi najwięksi wrogowie. A muslimów wyp....ić spowrotem. Koniec i kropka. Tyle w temacie..
No i oczywiście lewactwo oraz islam w Europie zdelegalizować w trybie natychmiastowym. 

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika N1KT

Nikogo nikt nie skolonizuje -

Nikogo nikt nie skolonizuje - chodzi tylko i wyłącznie o wywołanie agresji i spowodowanie wielkiej WOJNY.
Chodzi tu wszystko o Fukushimę - szlak wszystkich trafi na amen. Robią wszystko żeby była wojna, bo w marcu 2016 mija 5 lat od tego co stało się w Fukushimie Daiichi (wszyscy już zapomnieli ale atom i skażenie nie zapomniały - wszyscy przez te 5 lat jedli i pili skażoną fest wodę i jedzenie, a tak że i oddychali tym syfem.) Fukushima to największa tragedia od dziejów ziemi i nie przypadkiem jest że nic się w tv o niej nie mówi bo się nie mówi o tym iż jest katastrofa w której stawka to twoje życie, a obecnie  nie ma żadnej nadziei że sytuacja się poprawi bo się nie poprawia a tylko pogarsza. (Czarnobyl został zastopowany po 10 dniach, a Fukushima nigdy i mamy do czynienia z 3 całkowicie stopionymi reaktorami + basen na zużyte paliwo który jest jeszcze gorszy niż te 3 stopine reaktory).
Nastąpi fala raka po około 5 latach, a po 10 latach wszyscy będą mieć raka bez wyjątków (nie jednego raka a nawet kilka raków naraz).
Teraz wyjaśnię po co są imigranci i cała ta z organizowana akcja idąca na Niemcy i Europę. Oni wszyscy są zmanipulowani i okłamani - idą po kase i się ruchać z naszymi kobietami. Taka manipulacja wywoła agresję facetów po obu stronach - to jest jak granat z zawleczką w kołysce dziecka zawieszony jak zabawka - kwestia czasu a będzie tragedia. (Rosjanie to co ja tu piszę to doskonale wiedzą i nie pozwolą sobie na wtłaczanie barachła do swojego państwa.) Otóż pierwsze przez Fukushimę zaczną chorować dzieci bo mają miliony podziałów komórek dziennie w swoim ciele przez co są bardziej narażone na raki jeśli w organizmie krążą radioaktywne syfy (a krążą od prawie 5 lat). Arni Gundersen mówi że nie ma już ani jednego człowieka na ziemi który nie pochłonął by jakiejś części radioaktywnych cząstek z Fukushimy. A helen Caldicott alarmuje że nawet jedna cząstka może spowodować raka. Czarnobyl to nie Fukushima, bo Fukushima miała o 2 miliony razy gorsze paliwo od Czarnobylskiego które bazowało na cezie a Fukushimskie na uranie i plutonie - i teraz te stopione reaktory wywalają ponad setkę sztucznych izotopów prosto w atmosferę gdzie włazi to we wszystko jak jedzenie i wodę.
Im człowiek starszy tym później zachoruje ale i tak zachoruje pomiędzy 5 a 10 rokiem od 2011 roku bo za dużo tego jest już uwolnione na cały świat. Jeśli myślisz że to Ciebie nie dotyczy to jesteś w błędzie. Fukushima u nas w Polsce była już po niecałym miesiącu od wybuchu. Czemu dążą rządy do wojny i podejmują absurdalne decyzje o wpuszczaniu szmaciarzy bez dokumentów do swoich krajów ? Ano temu że jak rodzice zobaczą że ich największe skarby (mówię o dzieciach) chorują na raki (a nie powinny) i że umierają i dzieje się to masowo (szpitale oddziały onkologiczne i dziecięce przepełnione) i wszędzie na raz to zaczną szukać przyczyny tego umierania I ZNAJDĄ JĄ i dojdą też do prawdy że zostali oszukani przez rządy i instytucje odpowiedzialne za monitoring i alarmowanie skażeń (powietrza/jedzenia/picia) (nie zdajesz sobie sprawy człowieku że podnieśli limity na skażenie w jedzeniu i to tysiące razy tylko po to żeby pierdolone markety mogły tymi odpadami handlować i utrzymać pozorny normalny stan rzeczy) wszystkie te instytucje miały wprowadzać w błąd i nie informować o skażeniu z polecenia rządów aby utrzymać pozorną normalność na jakiś czas który się kończy. Ludzie dojdą do tych wniosków sami i będą ich gołymi rękoma rozrywać i obdzierać ze skóry za to że nie powiedzieli o czymś takim jak się ustrzec przed tym i co robić aby wydłużyć sobie i rodzinie życie jeśli już jest aż tak źle. Rządy chcą wywołać wcześniej wojnę światową z byle kim byle jak aby tylko była żeby była przed nadchodzącą falą raka po 5 latach (to nie będzie 1000 przypadków 50000 czy 100000 to będą miliony i miliardy żywych istnień na ziemi na raz aż do samego końca.) Już teraz sobie można zobaczyć jak to ocean spokojny Pacyfik umiera / umarł (czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę co znaczy 7Bq na każdy metr sześcienny wody w tak wielkim oceanie ? a tak właśnie jest w tej chwili co oznacza śmierć w niedługim czasie i do tego to wszystko paruje na całej jego płaszczyźnie i dostaje się do naszych płuc i jedzenia z piciem). Wojna będzie jak w banku z powodu Fukushimy ale mało kto sobie będzie z tego zdawał sprawę że to przez nią. Wpiszcie sobie państwo w youtube.com Fukushima Piotr Bein 1 2 3 4 - pan Piotr wiele wyjaśni. Następnie Helen Caldicott napisy pl. To dopiero początek końca życia na ziemi i taka jest smutna prawda : ( Bardzo mi przykro że zostawiam tu takie wiadomości. Przepraszam... : (

Portret użytkownika Zenek :)

Na arabów jest najlepsza lewa

Na arabów jest najlepsza lewa ręka... i rzeczony autostopopalec w górze. Smile
<br><br>
Dla nich to przekleństwo i to z tych co to ty, twoja rodzina, twoi rodzice, rodzice twoich rodziców..  rodzice rodziców twoich rodziców ... i tak ileś pokoleń wstecz....są ..... wybitnie niecenzuralne i niereligijne. Acute
<br><br><br><br>
PS.<br>
W sumie to ciekawe co by taki żydoterrorysta zrobił jak się kobieta, w ramach ochrony przed gwałtem, odzieje w świńskie skóry... Samo DOTKNIĘCIE czyni juz z niego NIECZYSTEGO a tu jeszcze chuć....  rozpiera..... chuć zaspokajana lewą dłonią w rękawiczce ze świńskiej, ociekającej krwią, skóry. ;p
<br><br>
NIECZYŚCI jak nauczają main kampfy zwane tora czy koran NIE IDĄ DO NIEBA.  Ot "religijny" dylemat - czyli jak masy robią ich religijni fuhrerzy w myckach i turbanach we frajera.  

Strony

Skomentuj