Papież Franciszek powiedział, że islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2014 - European Parliament/CC BY-NC-ND 2.0

Jorge Mario Bergoglio, zwany powszechnie papieżem Franciszkiem, znów szokuje lecz tym razem jego słowa spotkały się z wielkim oburzeniem i zdziwieniem. Wygląda na to że przywódca Kościoła katolickiego otwarcie popiera islamizację Europy oraz zniszczenie białej rasy i ogólnie religii chrześcijańskiej.

 

W wywiadzie dla dziennika La Croix papież Franciszek wyraził przekonanie, że ludzie nie boją się islamu tylko działań Państwa Islamskiego i jego agresywnego rozprzestrzeniania się na cały świat. Następnie Bergoglio stwierdził, że idea podboju tkwi w duszy islamu i przypomniał iż Jezus również rozsyłał kiedyś swoich uczniów do wszystkich krajów dokładnie w tym samym celu.

Ponadto, przywódcy Kościoła katolickiego nie podobają się wypowiedzi o chrześcijańskich korzeniach Europy gdyż według niego mają wydźwięk kolonialny, oraz fakt że Europejczycy są egoistyczni, nie chcą mieć dzieci i nie integrują się z muzułmanami. Wszystkich białych mieszkańców naszego kontynentu wezwał do rozmnażania się z uchodźcami celem podniesienia wskaźnika urodzeń.

Jest to mocno zaskakujące, że papież Franciszek zaczyna wypowiadać się mniej więcej w takim samym tonie co islamscy przywódcy. Imam Szejk Muhammad Ayed oświadczył w zeszłym roku, że Europa zrobiła się stara i potrzebuje siły ludzkiej a uchodźcy mogą rozwiązać kryzys demograficzny.

"Oni [Europejczycy] życzą nam śmierci, ale stracili swoją płodność i szukają jej pośród nas. A więc damy im płodność! Będziemy rodzić z nimi dzieci, bo podbijemy ich kraje. Czy wam się to podoba czy nie, Niemcy, Amerykanie, Francuzi, Włosi i wszyscy tacy, jak wy. Przyjmujcie uchodźców. Wkrótce zbierzemy ich w imię nadchodzącego kalifatu." - powiedział Szejk Muhammad Ayed.

Europa niestety zmierza w bardzo niebezpiecznym kierunku. Po raz kolejny przekonujemy się również że Jorge Mario Bergoglio jest tzw. czarnym papieżem a zezwalając na islamizację Europy wyraża zgodę na zniszczenie białej rasy. Zresztą dokładnie to samo chce nam zafundować Unia Europejska oraz filantropi pokroju George'a Sorosa. Wkrótce islam stanie się dominującą religią na naszym kontynencie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)


Komentarze

Portret użytkownika ąę

A cóż innego może powiedzieć

A cóż innego może powiedzieć biedny Bergolio , kiedy Angela Merkel w konkurencji "miłosierdzie" pobiła go na głowę - nawet gdyby zaprosił do swojego pałacu a nawet Muzeum Watykańskiego 7 i pół tysiąca wyznawców islamu. Oczywicie jest to chore rozumienie nakazów i dogmatów katolickich.Cywilizacja białych ludzi (Europejczyków) dogorywa ale nie dotyczy to Azji (głównie ChRL) oraz państwa Israel które niedawno powiększyło się o spory kawał Argentyny (Patagonię).Wszystko wskazuje na to ,że następną  "patagonią" może zostać Ukraina- już w tej chwili zamieszkuje tam kilkanaście tysięcy ortodoksyjnych chasydów którzy skutecznie przekształcają Ukrainę w "ziemię obiecaną".Przychodzi im to tyle łatwiej ,że tzw.rząd ukraiński to w większości etniczni Żydzi skutecznie wykonujący polecenia Sorosa.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

"Nasz"" papież??!! To Ty

"Nasz"" papież??!! To Ty Żydem jesteś??. Karol Wojtyłła nie był naszym ( polskim) papieżem!!!. Był Żydem po matce Żydówce z d. Katz!! I Żydów kochał i nazywał braćmi!!! To podły zdrajca naroidu polskiego!!!

To Zdrajca Polaków wprowadził razem z Wałęsą , Mazowieckim i Geremkiem Żydów do Polskli co rujnują nas do dzisiaj!!!

 Lepiej zajmuj się swoją Fukuszimą...

Portret użytkownika Nostrodonos

"Według Nostradamusa, ostatni

"Według Nostradamusa, ostatni Papież przed nadejściem końca ma być ,,o skórze oliwnej” (czyli ciemnej). Św. Malachiasz mówi, że  przed zniszczeniem Rzymu na papieskim tronie zasiądzie Piotr Rzymianin, który ma zastąpić właśnie,,Gałąź Oliwną”.

Czyżby to tylko metafora, a fakty mówią za siebie..

Portret użytkownika cezary

wygląda na to że ten piapież

wygląda na to że ten piapież będzie ostatnim .  a ukatrupia go sami katolicy. Coś takiego mógł wypowiedziec tylko sam diabeł . Teraz naprawde zaczynam wieżyć że katolicyzm od strony Rzymu to zwykły biznes . Tak samo jak upadek katolickiego Konstantynopola. to zwykła gra  polityczna .  Zastanawiałem sie dlaczego to po przyjeciu chrztu zaczęto palic wszelkie dokumenty . Jeżeli Mieszko był synem książecym  to władzca musiał być w Krakowie wygląda na to że polska dawno przyjeła chszest tyle że od strony Konstantynopola . Wraz upadkiem Konstantynopola dla Rzymu staliśmy sie niewiernymi ., których należało szybciutko ochścić i opodatkować . Dlaczego to możliwe ano dlatego że historia Jezusa i Maryji była znana na Ziemiach Polskich . utrzymały sie w słownych przekazach bo pisemne zostały na polecenia Rzymu spalone . Jeżeli Słowianie założyli główne miasta w dzisiejszej Ukrainie i tam ostały sie wpływy wszchodniego Kościoła to Dlaczego tak samo nie miało być w Krakowie. odkopano w Krakowie prastary kościół ale nie ma słowa o tym do jakiego koscioła należał podali ze do Katolickiego ale jak bylo pierwotnie , skoro sam  Długosz podaje  :  http://www.dbc.wroc.pl/dlibra/plain-content?id=2540 . Może kto znajdzie coś jeszcze starszego ?

 

Strony

Skomentuj