Muzułmanie zdominują Europę w ciągu 40 lat

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Francuski finansista Charles Gave, porównując liczbę urodzeń wśród Europejczyków oraz muzułmanów obliczył, że już w ciągu najbliższych 30-40 lat możemy stać się mniejszością na własnym kontynencie. Muzułmańskie rodziny są zwykle wielodzietne, w przeciwieństwie do Europejczyków, których jest po prostu coraz mniej.

 

Należący do Gave'a think tank Institut des Libertés przedstawia, że wskaźnik płodności wśród rdzennej ludności europejskiej wynosi tylko 1,4. To oznacza, że przeciętna kobieta rodzi statystycznie 1,4 dziecka. Inaczej jest w przypadku muzułmańskich kobiet, których wskaźnik płodności wynosi od 3,4 do 4. Należy mieć tu na uwadze, że aby zachować zastępowalność pokoleń, współczynnik dzietności musi wynosić przynajmniej 2,1.

 

Obliczenia te oczywiście nie spodobały się środowiskom lewicowym. Gazeta Libération potępiła Charlesa Gave'a za "głupie kalkulacje", które mimo wszystko mają wiele wspólnego z rzeczywistością, oraz za tworzenie podziałów. Lewicowcy uważają bowiem, że napływający do nas muzułmańscy imigranci również automatycznie stają się Europejczykami.

 

Demografia Europy wciąż pozostaje w bardzo złym stanie. Pomysł zamiany populacji wcale nie jest niczym nowym - ONZ proponowała sprowadzenie ludności zastępczej już w 2000 roku, co jak widać zaczęto konsekwentnie realizować w ostatnich latach. Wielu analitytów przekonuje, że za obecne problemy w Europie nie można winić wyznawców islamu, ponieważ religia ta zawsze była bardzo ekspansywna - winy doszukują się w Europejczykach, którzy przestają rodzić dzieci i stopniowo odrzucają swoją kulturę oraz religię, tym samym dając miejsce islamowi.

 

Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, muzułmanie staną się większością w Europie już w nadchodzących dekadach. Gdy do nastąpi, nasz kontynent zacznie przypominać Bliski Wschód, gdzie zamachy, jawne prześladowania i ataki na innowierców są na porządku dziennym.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Ulvhedin

Polacy jak zawsze nie

Polacy jak zawsze nie poddadzą się.... brońmy nasze terenu, a będziemy jak zawsze do przodu, a te ciule z zachodu niech się od nas uczą. Poznaj historie Polski.... zawsze będziemy wygranymi..

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika darthbanji

"Muzułmańskie rodziny są

"Muzułmańskie rodziny są zwykle wielodzietne, w przeciwieństwie do Europejczyków, których jest po prostu coraz mniej" - bo europejczyk zapier... na siebie i swoje dzieci, a ciapaty dostaje na każdego bachora socjal z kieszeni europejczyka. Skończmy płacić tym nierobom, i wyzdychają w 1-2 pokolenia jak nie dostaną kasy. Ewentualnie wrócą na swoją pustynię. No ale przecież w tym durnym świecie to byłby rasizm, nazizm i każdy inny możliwy -izm...

Portret użytkownika anya67

Święte słowa ... mieszkam w

Święte słowa ... mieszkam w Anglii , pracuję w szpitalu i widze co sie dzieje na porodówce (moja przyjaciółka tam pracuje) w ostatnim tylko tygodniu rodziły same muzułmanki , jak w tygodniu trafi sie jedna biała rodząca to cud ! 6 , 7 , 8 poród u szmatogłowych to norma ... do pracy nie mają chęci , domy i pieniadze dostaja za nic ... za to że są ! my zanim zdecydujemy sie na dzieci kalkulujemy jaka przyszłość uda nam się im zapewnić natomiast szmatogłowi tym sie zupełnie nie martwią bo i po co ? europejczycy i tak na nich pracują na ich zasiłki , domy , opieke medyczna itd itd itd ręce opadają 

Portret użytkownika Adamo

kto to powiedzial!i tak ma

kto to powiedzial!i tak ma byc.bullshit!Nigdy nie zajeli Hold Sobiesko i nigdy nie zajma,obojetnie ile to sie mnozy!Tu chodzi o moc i sile mentalna,fizyczna i intelektualna!A ich m.i kazirorotcwo ich samych wykonczy!!!a potem nasz miecz!!!!Stop NWO SATAN. RIFD CHIP oni sluza tylko zeby nas wybic wyludnic a potem zabiora sie za nich!To nie pierwszy raz ze chca ich chora idiologia Europe zatruc!ONI MAJA SLUZYC NWO sluzyc tylko jajo najemnicy!ich chora polygamia,Dschizya,ritualny uboj zweirzant,honorowe morderstwa wlasnych zon albo corek,kazirodztwo,obrzezanie nawet dziewczynki,child marriage,nienawiesc,rasizm ,nenawiesc i nie tolerancja do "niewiernych to szok.wstep zbroniony do polski chorym ideologiom!To trojanski szkodliwy kon!

  •  
Portret użytkownika fenix88

patrzac na naglowek odrazu

patrzac na naglowek odrazu przypomina mi sie mapa z asterixa jak podbili prawie cala galie... to tak podbija prawie cala europe... tylko w Polsce duda bedzie polewal magiczny napoj... oczywiscie na chmielu robiony Biggrin

Strony

Skomentuj