Społeczność muzułmańska w Europie będzie powiększać się w szybkim tempie nawet bez imigracji

Kategorie: 

Źródło: Internet

Najnowsze badania przeprowadzone przez Pew Research Center sugerują, że Europie grozi islamizacja nawet jeśli UE całkowicie powstrzyma zmasowaną emigrację z Afryki i Azji. Każdy przedstawiony scenariusz przewiduje, że w kolejnych dekadach liczba muzułmanów będzie stale rosła, zaś Europejczykom będzie groziła bardzo powolna zagłada.

 

W raporcie zatytułowanym: "Europe’s Growing Muslim Population" dowiadujemy się, że islamizacja przebiega niezwykle szybko a na obecnym etapie nie zostanie zatrzymana nawet gdybyśmy uszczelnili granice Europy. Przy założeniu, że imigracja zostanie całkowicie wstrzymana, do 2050 roku populacja muzułmanów w Europie urośnie z 26 milionów (4,9%) do prawie 36 milionów (7,4%). Jeśli imigracja będzie utrzymywała się na średnim poziomie, za około 30 lat w Europie będzie żyło 59 milionów muzułmanów (11,2%), zaś w najgorszym przypadku, gdy będziemy doświadczać stałej i zmasowanej inwazji nachodźców, do 2050 roku społeczność muzułmańska powiększy się do 75 milionów (14%).

Bez względu na poziom migracji, wielka przemiana populacji będzie najbardziej zauważalna w państwach Europy Zachodniej, Północnej i Południowej. Dotyczy to w szczególności Szwecji, Niemiec, Austrii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Bułgarii i Grecji.

 

Najgorszy scenariusz zakłada, że w 2050 roku muzułmanie będą stanowić ponad 30% populacji Szwecji, niemal 20% populacji Niemiec i Austrii oraz 18% społeczeństwa francuskiego. Co więcej, zgodnie z szacunkami ekspertów Polska pozostanie antyislamska - za trzy dekady muzułmanie przypuszczalnie będą u nas stanowić tylko 0,2% populacji.

Raport Pew Research Center wskazuje również, że przy zerowej migracji liczba mieszkańców Europy będzie się stopniowo kurczyć. W przypadku imigracji na średnim poziomie populacja będzie utrzymywała się na stałym poziomie, z kolei nieograniczone przyjmowanie przybyszów z Afryki i Azji sprawi, że liczba ludności na naszym kontynencie będzie stopniowo rosnąć. Bez względu na migrację, Europa będzie posiadała coraz więcej muzułmanów i coraz mniej rodowitych Europejczyków.

 

Nie trzeba długo zastanawiać się nad scenariuszem jaki obierze Unia Europejska. Przewodniczący KE Jean-Claude Juncker powiedział kilka dni temu, że przez następne dekady Europa "musi" przyjmować kolejnych imigrantów z Afryki a zamykanie granic nie ma sensu. W podobnym tonie wiele razy wypowiadała się wysoka przedstawiciel UE do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa Federica Mogherini, a nawet sam papież Franciszek. Przyjęło się, że białego człowieka trzeba zniszczyć i można tego dokonać tworząc wielokulturowe społeczeństwo.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 28/10

Powinno być nowe prawo

Powinno być nowe prawo odmawiające imigrantom uzyskanie obywatelstwa w danym kraju aż do 3-go pokolenia. Pokolenie imigrantów podczas okresu przejściwego powinno wykazać się przestrzeganiem prawa w danym kraju. Za popełnienie przestępstwa w danym kraju wyrok skazujący na deportację i dożywotni zakaz wjazdu do kraju.

Z takim prawem każdy kraj mógłby się pozbyć nie chcianych imigrantów a co ważniejsze imigrantów którzy są niebezpieczni.

Portret użytkownika Akamai

Według mnie te prognozy są

Według mnie te prognozy są mocno zaniżone.

W ciągu 30 lat populacja muslimów wzrośnie z 26 mln do 36 mln ? 

Sam program łączenia rodzin zwiększy ich liczebność o co najmniej 100 mln. A jest jeszcze prokreacja. U nich model rodziny 2 plus 5 to minimum.. 

Pew Research Center - niezależny think tank z siedzibą w Waszyngton DC.

Ha..! Ha..!

Niezależny jak agencje ratingowe, która oceniają stan polskiej gospodarki.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Okoń

Według mnie te projekcje są

Według mnie te projekcje są znacząco zaniżone. Nie bierze się pod uwagę imigracji ukrytej, która obecnie już zamieszkuje na zachodzie oraz nie biorą pod uwagę konwersji na islam, która będzie się zwiększać, im więcej będzie muzułmanów w danej społeczności (z obawy i dla przywilejów). Do tego trzeba jeszcze dodać murzynów, którzy muzułmanmi nie zawsze są, a też stanowią element wywrotowy. Wzrastająca populacja Afryki (eksplozja demograficzna) spowoduje jeszcze większą migrację, kto wie czy ludność kolorowa nie sięgnie w wielu krajach nawet 50 procent do 2050 r. Będą to dodatkowo głównie młodzi mężczyźni, wobec głównie starych, samotnych kobiet w populacji autochtonów. 

Portret użytkownika euklides

Tu nie chodzi o zniszczenie

Tu nie chodzi o zniszczenie białego człowieka, tylko bankructwo systemów socjalnych, które przypominają piramidę finansową i potrzebują nowego mięsa. Nas też to dotyczy, dlatego nasz rząd ściąga przybyszów z Ukrainy. Socjal wykończy Europę, a wasze dzieci będą was przeklinać.

Strony

Skomentuj