Saudyjska prasa twierdzi, że USA wysadziły wieże WTC aby mieć pretekst do niekończącej się wojny

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Henrique Oscar Loeffler/CC BY-NC-ND 2.0

Czyżby demokracja miała wkrótce zapukać do Arabii Saudyjskiej? Od pewnego czasu Stany Zjednoczone zaczynają oskarżać swojego sojusznika o zamach terrorystyczny z 2001 roku. Co więcej, amerykański Senat przyjął nawet ustawę która odbierze Saudom specjalny immunitet i pozwoli domagać się od nich odszkodowania. Jeśli nowe przepisy wejdą w życie, wtedy nie terroryści a Arabia Saudyjska będzie oficjalnie oskarżona o zamach i masowe morderstwo.

 

Śmieszne jest to, że każdy kto mówił o incydencie 9/11 jak o wewnętrznej robocie z góry był uznawany za zwolennika teorii spiskowych, co w dzisiejszych czasach jest równoznaczne z oszołomstwem. Zagorzali zwolennicy oficjalnej wersji muszą teraz przeżywać szok - Stany Zjednoczone najpierw twierdziły iż ataku dokonała al-Kaida z Osamą bin Ladenem na czele, natomiast po rozwaleniu niemal całego Bliskiego Wschodu oraz zamordowaniu bin Ladena uznano że odpowiedzialni za tragedię sprzed kilkunastu lat wciąż żyją.

 

Każdy z nas miał zatem prawo uważać, że Stany Zjednoczone po prostu oszukują nie tylko Amerykanów, ale także cały świat. Coraz więcej osób zaczyna sceptycznie podchodzić do oficjalnej wersji, więc USA szukają kolejnych "terrorystów" i jednocześnie próbują zadowolić rodziny ofiar rzekomego zamachu z 2001 roku, wypłacając im odszkodowania. Co zaskakuje, Stany Zjednoczone mają na celowniku kolejne państwo Bliskiego Wschodu i wcale nie jest to Iran, tylko Arabia Saudyjska.

Saudyjski ekspert prawny Katib al-Shammari stwierdził na łamach dziennika al-Hayat coś, co dla niejednego wydaje się wręcz oczywiste. Jego zdaniem teoria o zamachu terrorystycznym jest oszustwem a całe wydarzenie zorganizowały władze USA. Powód był oczywisty - w umysłach Amerykanów stworzono fikcyjnego wroga z którym trzeba walczyć. Wrogiem tym są rzekomo wszechobecni terroryści.

 

"11 września jest jedną z wygranych kart w amerykańskich archiwach, ponieważ wszyscy mądrzy ludzie na świecie, którzy są ekspertami w dziedzinie amerykańskiej polityki i którzy analizują obrazy oraz filmy zgadzają się jednogłośnie, że to co się stało w WTC było czysto amerykańskim działaniem, zaplanowanym i przeprowadzonym w Stanach Zjednoczonych. Dowodem na to jest sekwencja ciągłych wybuchów, które dramatycznie rozdarły oba budynki. Inżynierzy budowlani zburzyli je przy pomocy ładunków wybuchowych, natomiast uderzające w nie samoloty dały jedynie zielone światło do detonacji - nie były przyczyną ich upadku. Ale Stany Zjednoczone wciąż rozprzestrzeniają winy we wszystkich kierunkach."
 

Katib al-Shammari uważa, że Stany Zjednoczone będą nieustannie brnąć w globalną wojnę z terroryzmem i szukać kolejnych wrogów - wcześniej tym wrogiem byli Talibowie, al-Kaida i Irak z Saddamem Husseinem na czele, a teraz przyszedł czas na Arabię Saudyjską. Dzięki wyimaginowanym terrorystom i rzekomemu zagrożeniu dla bezpieczeństwa narodowego, USA mogą teraz interweniować dosłownie wszędzie. Idealnym tego przykładem jest Syria i Irak.

Al-Shammari kontynuuje stwierdzając, że dzięki incydentowi 9/11 amerykański rząd osiągnął kilka sukcesów jednocześnie. Pierwszym z nich jest wmówienie ludziom, że źli terroryści zagrażają USA. Amerykańscy przywódcy zawsze mogą zwalić swoje niepowodzenia na terrorystów i wykorzystać strach przed zemstą islamistów do kolejnych interwencji. Kolejną sprawą jest fakt, że Stany Zjednoczone zapoczątkowały nową erę globalnego zbrojenia się - wszystkie kraje chcą zwalczać fikcyjny terroryzm (być może zjawisko to jest wymierzone przeciwko "zwykłym ludziom" i pozwoli zaprowadzić NWO).

 

Rzekomy zamach terrorystyczny na WTC sprawił również, że przeciętni Amerykanie zostali postawieni przed ważnym wyborem. Mogą żyć w pokoju i nie prowadzić żadnych wojen ale wtedy będą rzekomo narażeni na śmierć z ręki terrorystów, albo, jak to określil Katib al-Shammari, będą głodować w imię bezpieczeństwa, gdyż rząd USA będzie wydawał pieniądze obywateli na zbrojenia i wyśle swoich żołnierzy dosłownie wszędzie. Gdyby zaszła taka konieczność, wojska USA pojawiłyby się nawet na obcej planecie (ciąg dalszy fikcyjengo zagrożenia ze strony "obcych-terrorystów").

Z powyższej wypowiedzi jasno wynika, że Stany Zjednoczone po prostu nie potrafiłyby normalnie funkcjonować bez wrogów. Za przykład, Katib al-Shammari podał czasy II wojny światowej oraz tzw. Zimną Wojnę, kiedy to muzułmanie wraz z Amerykanami zwalczali komunizm, a dziś muzułmanie stali się nowym wrogiem. To samo tyczy się obecnego nastawienia Stanów Zjednoczonych względem "agresywnej" Rosji i Chin. USA jest światową potęgą dzięki zmasowanej propagandzie i tworzeniu kolejnych wrogów, a rzekomy zamach na WTC był niczym innym jak typową operacją false flag.

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.6 (7 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ebola

Obalenie Sałdów mogło by

Obalenie Sałdów mogło by pozwolić amerykańskim koncernom przejąć złoża ropy i mogli by dyktować ceny

Portret użytkownika inzynier magister

Każdy kto trochę prześledzi

Każdy kto trochę prześledzi historie USA wie że elity tego państwa są w 100% członkami tajnych grup czarowników ! To jest tak oczywiste, że po prostu fakt ! Niestety te grupy czarowników stosują jakieś moce by oszukiwac wszystkich dookoła że oni są zwykłymi politykami ! Zbudowali pentagon jako pentagram więc muszą wysadzać co sie da bo inaczej nie zapanująx nad całym swiatem ! Jedyną moca zdolną im zaszkodzić jest moc Boga Jezusa Chrystusa, niestety ich moce kontrolują umysły wielu ludzi, w tym Polaków, dlatego tak wysmiewa się chrześcijaństwo ! Oni sa nadzorowani przez istoty duchowe, które omamiły cały świat, jak nie wierzycie to sobie zobaczcie ten film !

Teoria ewolucji to wielke zwiedzenie ludzkosci - dr Thomas Kindel

https://www.youtube.com/watch?v=iVLDS3cQWAo

Gdyby nie moc Jezusa Miłosiernego już byśmy byli pod butem tajnych elit stosujących najgorsze czary ! Folksdojcz należący do ich organizacji i jego pomagierzy prawie nas unicestwił, po tym jak zlikwidował cały przemysł zabierali się za wolność słowa i likwidację narodu przez szczepionki, ale wybory im przeszkodziły ! To było Miłosierdzie Jezusa że dokonała się zmiana w Polsce ! Tym bardziej trzeba się organizować byśmy w roku 2019 wybrali większość narodową do sejmu i się uratowali od NWO ! Trzeba zbudować system wyborczy kodowany kwantowo i inne metody nadzoru nad wyborami, nie tylko kamerki jak to PiS chce ! Kamerki to oczywistość, ale kamerki można też sfalszować albo skasowac nagrania ! Tak se myśle że pani premier Szydło ma te coraz większe zmarszczki na twarzy i coraz bardziej podkrążone oczy od kontktów z wampirami energetycznymi NWO ! Jak ktoś się z nimi kontaktuje to może z takiego polityka zostać odciągnięta energia życiowa ! Tu jest o tym

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/maszyneria-orgoniczna-aktualizacja.html

i tu

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

Przed wyborami miała normalną twarz ale już po 6 miesiącach ma pooraną i wory pod oczami ! Możliwe że pani Szydlo malo śpi bo zbliżają się zagrożenia z przyjazdem Frńciszka i NATO ! To będzie strasznie niebezpieczny czas dla Polski ! Gdybym był premierem albo prezesem Jarosławem to bym przedzielił potajemnie w przebraniu cywilinym ze trzech egzorcystów do każdego wyjazdu na spotkania z NWO ! Jednego też oficjalnego w sutannie ! Z nimi nie ma żartów !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika And

W kosmosie (który jest

W kosmosie (który jest dziełem kłamstwa i zasłony) jedyne prawo które panuje nad innymi to prawo silniejszego. Chrześcijanie to owieczki niestety i w kosmosie zawsze przegrają, gdy pasterz (Jezus) się oddali na przysłowiowe pare minut. Dlatego powinniśmy się modlić o zniszczenie wszechświata aby wrócić do macierzy (światła i czystej energii).

Portret użytkownika Edgar

W tych kręgach nie ma miejsca

W tych kręgach nie ma miejsca dla Chrystusa i Jego nauki. Watykan widzi w Jezusie syna Lucyfera, który powstał z ognia piekielnego!!!

https://www.youtube.com/watch?v=vq-liQ-o6fw

Gdy papież Paweł VI pojednał się z masonerią, po 2-gim Soborze, kościół kat.
w 1963 roku w trakcie odprawiania czarnej mszy intronizował Lucyfera jako jedynego przywódcę - a później zaczęto napędzać religijny synkretyzm poprzez Interfaith Dialogue - ruch realizowany po dziś dzień.

Portret użytkownika Ciastek

Skończ wmawiać wszystkim i

Skończ wmawiać wszystkim i powtarzać te chore i głupie teksty o rzeczach o których nie masz pojęcia. Już raz utarlem ci nosa kilka miesięcy temu podając argumenty na fałszywe "nauki" które podajesz nie ważne czy są związane z artykułem czy nie. Dzięki moim argumentom był spokój przez pewien czas ale widzę, że znowu zaczynasz powtarzać swoje chore teksty. Nie potrafiłeś i nigdy nie dasz rady obalić tych argumentów które podałem. Przestań więc wypisywać takie teksty.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Niestety, ale ten Twój

Niestety, ale ten Twój "Chrystus Bóg" czynnie tym czarownikom pomaga, dlatego ludzkość nie może się z wpływu tych czarowników wyplątać. Cóż to byłby za Bóg, który z czarownikami nie może sobie poradzić? Nie rozumiesz, że czcisz nie "Syna Bożego" ( bo Bóg nie miał i nie będzie miał żadnych synów), tylko Syna Szatana? Jak długo dobrze mysląc i oceniając sytuacj będziesz twkił w kłamstwie i szatańskim zabobonie?

 

Jedyny i wszechmogący Bóg nie potrzebuje żadnych pośredników. Jego pośrednikiem jest ofiarowana nam dusza niesmiertelna, lecz Szatan nie jest Bogiem i ten musi korzystać z pośredników, bazując na ludzkich lękiach przed śmiercią. Stąd bajka o Zbawieniu i odpuszczeniu "grzechów", w którą o głupcy wierzycie!!

Strony

Skomentuj