Szef Urzędu Certyfikacji Halal wywołał burzę w internecie twierdząc, że "australijskie kobiety potrzebują muzułmanów do rozmnażania"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Australia ma spore problemy z "ubogacaczami kulturowymi", którzy starają się skolonizować kraj i zastąpić rodzimych mieszkańców. Mohamed Elmouelhy, szef Urzędu Certyfikacji Halal napisał na Facebooku, że Australijki muszą rozmnażać się z muzułmanami, gdyż w przeciwnym wypadku biała rasa wyginie w ciągu 40 lat.

 

Komentarz napisany przez muzułmanina wywołał uzasadnione oburzenie, gdy Elmouelhy w sposób wulgarny odniósł się do wyników badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu Hebrajskiego. Specjaliści ustalili, że liczba plemników u australijskich mężczyzn spadła o 52% w ciągu ostatnich 40 lat. Jednak długi wpis na Facebooku odnosił się do wielu innych kwestii - w tym również do islamizacji Australii.

Mohamed Elmouelhy

Wpis Mohameda Elmouelhy'ego, muzułmanina zamieszkującego Australię od 1975 roku, został usunięty, lecz zrzuty ekranu można łatwo znaleźć w internecie.

"Według Uniwersytetu Hebrajskiego, liczebność spermy australijskich świętoszków spadła o 52% w ciągu ostatnich 40 lat, więc bigoteryjni ludzie są rasą wymierającą, australijskie kobiety potrzebują muzułmanów, aby je zapładniać i otoczyć je zdrowymi brązowymi muzułmańskimi dziećmi, z kolei pijący piwo, palący papierosy, wstrzykujący sobie narkotyki świętoszkowie mogą jedynie pomarzyć o możliwościach muzułmanów. Jeśli kraj zostanie pozostawiony świętoszkom, biała rasa wyginie w ciągu 40 lat. Muzułmanie mają obowiązek, aby zadbać o wasze kobiety, ponieważ wymieracie, lepiej znajdźcie dla siebie miejsce na lokalnym cmentarzu. Jeśli nie stać was na to, popełnienie samobójstwa będzie tańszą alternatywą dla świętoszków. Dla wszystkich kobiet obowiązkowe stanie się noszenie hijabu lub burki, bikini będą pokazywane w muzeum, a nie na dojrzałych ciałach. Gdy to nastąpi, wszystko w Australii będzie zacertyfikowane jako halal (legalne). Świętoszkowie i świnie zostaną uznane haram (nielegalne) i nie będzie można zbliżać się do nich ani dotykać, będą mogli sobie razem żyć w rezerwatach. Rzeźnik halal powstanie na każdym rogu, pozostali rzeźnicy będą musieli przejść na halal albo powrócą tam skąd pochodzą ich przodkowie. Pan Dutton (Peter Dutton, Minister ds. Imigracji i Ochrony Granic) zostanie zesłany na wyspę Manus z zakazem powrotu do Australii. Wszędzie będą meczety, a policja religijna zadba, aby wszystkie firmy były zamknięte w czasie modlitw. Wezwanie do modlitwy będzie ogłaszane z głośników o świcie każdego dnia [...]."

Komentarz wywołał falę krytyki. Białym mieszkańcom Australii, a także całej Europy powinna natychmiast zapalić się czerwona lampka. Muzułmanie kolonizują poszczególne kraje Zachodu i choć poprawne politycznie media i rządy przedstawiają ich jak pokojowych imigrantów nie da się nie zauważyć, że jest to realizacja większego misternego planu. Zaczyna się od zasiedlania danego terytorium, potem muzułmanie domagają się swoich praw, chcą szariatu i zaprowadzają go lokalnie, organizowane są zamachy terrorystyczne przeciwko niewiernym aż nastąpi radykalnai nieodwracalna przemiana populacji.

 

Z przeprowadzonych w przeszłości badań wynika, że islam już w ciągu kilku dekad może stać się największą religią świata. Muzułmańscy przyjezdni zawsze zakładają wielodzietne rodziny, w przeciwieństwie do białych Europejczyków. Jeśli ta sytuacja nie ulegnie zmianie, Europa ulegnie tragicznej transformacji i stanie się Eurabią. Czas otworzyć oczy!

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika helaa

hahahaha, jak pieknie musli

hahahaha, jak pieknie musli podsumowal sciocialego wymierajacego bialego czlowieka. ps najwiecej ciott w kazdym tego slowa znaczeniu, i bojazliwych syneczkow mamusich z lewymi raczkami, ktorzy sa strong tylko w internecie grajac w gierki to mamy w europie. SZOK! i co mu zrobia za te slowa te ciotki?! NIC! Jakie to smutne i prawdziwe..

Portret użytkownika wdn

plan stowrzenia człowieka

plan stowrzenia człowieka bezrasowego wszedł już w życie...:( w Australi Halal, w Europie Merkelowa relaizuje ów plan...:( trzeba nam głosować na Prawicę jeśli chcemy być jeszcze Polakami, Słowianami i białymi ludźmi...

Portret użytkownika Zenek ;)

Mem z sobieskim i z ŁADNYM

Mem z sobieskim i z ŁADNYM HITLEROWSKIM ŻELAZNYM KRZYŻEM na jego szyi...... "przypadek" czy (matrixowy celowy) "wsaid" ?

Bo ze zdjęcia wynika iż "sobieski był HITLEROWSKIM RASISTĄ".... co może być tym prawdziwym.... w prowadzeniu ich filonazistowskiej dialektyki.... kiedyś tam w przyszłości... BARDZO POTRZEBNE jak będą wytyczali RASĘ NADRZĘDNĄ zamieszkującą polin.... tfu trójmordzie (nierządnicy maryi)... na kolejnej Jałcie, Targowicy, ....

Portret użytkownika Zenek ;)

Nadal pudło, order wygląda i

Nadal pudło, order wygląda i inaczej i ma podwójny krzyż w sobie - jak flaga brytoli. Ale skoro nie widzicie nic zdrożnego w malowaniu sobieskiego z hitlerowskim oznaczeniem na szyi to ja nie mam pytań bo w kolejnym domalują mu i wąsik i pewną charakterystyczną grzywkę by poprzeć tak twierdzenie iż "POLAKOM WŁASNE PAŃSTWO DAĆ to jak małpie brzytwę" już ochoczo podnoszone przez nazistowskich dyplomatów i po 1 wojnie światowej i po 2. Tych od cygar i kudłatych bokobrodów oczywiście.

Strony

Skomentuj