Islamiści zajmują Europę i wprowadzają swoje obyczaje w zachodnich miastach

Kategorie: 

Modły islamistów na ulicach w Paryżu - Źródło: Facebook

Integracja islamistów na zachodzie Europy jest fikcja. Już tylko politycznie poprawne media udają, że jest inaczej. Jednak wystarczy zobaczyć co podczas trwającego islamskiego ramadanu, dzieje się na ulicach europejskich miast.

 

Nie chodzi tylko o kolejne krwawe zamachy, chociaż trudno nie zauważać tego, że skoro niektórzy dokonujący ich islamiści, zwani potem Brytyjczykami, Francuzami czy Belgami, po prostu nienawidzą cywilizacji w której żyją i chcą ją zmienić na kształt tej swojej antycywilizacji, z której uciekali. To wskazuje na to, że o jakiejkolwiek integracji nie ma mowy, jest tylko podbój prowadzony podstępem.

 

Islamiści mają na to nawet określenie - Hidżra - czyli zasiedlenie obcego terytorium a potem doprowadzenie do tego, aby je przejąć różnymi metodami. Prorok Islamu, Mahomet , uczył wyznawców tej ideologii zwanej też religią, aby stosowali podstęp i przygotowywali nadejście panowania islamskiego prawa na podbijanym terytorium. Gdy będzie dogodny czas mają chwycić za broń.

 

Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że taki los spotka Europę. Wojna już trwa, ale jeszcze większość Europejczyków jest mamiona mediami opowiadającymi dziwne historie o nieistotnych "incydentach", w których giną dziesiątki ludzi. W tej wojnie mamy dwóch wrogów - islamistów, którzy chcą dokonać podboju i sprzyjających im lewicowych unijnych polityków, którzy mają nadzieję zbudować na tym kryzysie nowy porządek świata.

 

Takie obrazki jak ten poniżej nagrany na ulicy w Kolonii w Niemczech, szokuje już tylko mieszkańców Europy Wschodniej. Na zachodzie naszego kontynentu to niestety codzienność, która spowszechniała mieszkańcom dużym europejskich miast.

\

Na szczęście Polska jeszcze tego postępu nie doświadczyła, ale Unia Europejska nie ustaje w próbach eksportu islamskiego terroryzmu również do nas. Stanowczy sprzeciw polskiego rządu, ale tez czeskiego i węgierskiego, w sprawie przymusowej relokacji nielegalnych islamskich imigrantów do naszych krajów, spowodował już rozpoczęcie procedury ukarania zbuntowanych unijnych prowincji.

 

Nie wiadomo co z tego wyniknie, ale jedno jest pewne, to już schyłek naszego członkostwa w Euro-kołchozie, bo uczestnictwo w tej zdominowanej przez masonów i komunistów organizacji jest już po prostu groźne dla naszego bezpieczeństwa i najwyższy czas poważnie myśleć o Polexit.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika TruthSeeker

Zaszokowany sugestywnościa

Zaszokowany sugestywnościa tego co tu przeczytałem i obejrzałem na filmach, przesłałem to i poprosiłem o opinie mojego kolegę, wybitnego doktora kulturoznawstwa: "Totalna propaganda, zwyczajne szczucie ludzi na ludzi... nie ma żadnej islamizacji, tak jak nie ma chrystianizacji... radykalne ruchy to nie religie, i nie będzie islamizacji Europy, bo to się nigdy nie uda, nigdy religia nie zawładnie taką masą zróżnicowanych społeczeństw... jak ktoś mówi o islamizacji, to znaczy się nie zna, boi, albo cynicznie gra tym tematem... nie wierz w te filmiki, bo to bzdury, wyolbrzymione i manipulowane..."

Portret użytkownika Groot

Oto na naszych oczach zaczyna

Oto na naszych oczach zaczyna się upadek IV rzeszy niemieckiej. Zresztą nie tylko rzeszy, ale całej zachodniej Europya na wschód od nas rozpada się banderland. Na ich gruzach powstanie Wielka Polska od Atlantyku po Ural.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika kolo21

A czy ktos z tych 6508

A czy ktos z tych 6508 odwiedzających tą stronę, ma jakieś foto, albo filmik z tej całej islamizacji Europy.Tylko są podawane, te same fakty, co w mas mediach.Mas mediom nie wierzę, to dlaczego mam wierzyć, że tutaj jest inaczej? skoro YouTube, niby usuwa, takie materiały, to tutaj nikt przecież, nie usunie.Od roku, jest ten temat, tutaj nawalany non stop, ale żadnej nawet fotki.Mało to jeździ Polaków do Francji, czy Angli.dlaczego nikt, nie sfilmuję, tych strasznych isamistów? Czy to czasem, nie jest, takie straszenie polaków, a następnie, doj...ie im ukrami, w milionowych ilościach.Straszenie murzynem, a za plecami urk z siekierą.

kolo21

Portret użytkownika Jogurt

Rząd co prawda stoi na

Rząd co prawda stoi na twardym stanowisku i nie chce przyjmować islamistów, jednak unijni biurokraci wymyślili nową metodą podrzucenia muzułmańskiego kukułczego jaja - program “Relaunching Europe Bottom-Up”, w wolnym tłumaczeniu: Nowe otwarcie dla Europy – oddolna zmiana. Chodzi o bezpośrednie zwrócenie się do dużych miast i regionów, czytaj samorządów, z propozycją przyjęcia islamskiej stonki w zamian za unijne fundusze. W Gdańsku został podpisany Manifest Gdański dotyczący tego właśnie projektu. Więcej można znaleźć pod linkiem: http://www.piens.pl/witajcie-w-polsce-islamscy-najezdzcy/

Portret użytkownika Kimbur

Ale kto nas z Unii wyprowadzi

Ale kto nas z Unii wyprowadzi?

Jestem zwolennikiem Unii, ale nie takiej i nie na takich warunkach; przewidzialem rozwój wypadków, głosowałem przeciw akcesji Polski do Unii na warunkach wartości 1/4 Niemca. Przeczytałem Centurie Nostradamusa i uwierzyłem, że dojdzie do islamizacji, a więc dojdzie i do wojen wywołanych przez islamistów w Europie.

Czy Unią rządzą głupcy? - twierdzę, że nie! Unią rządzą przeciwnicy chrześcijaństwa (czyli zwolennicy Antychrysta) i przeciwnicy państw narodowych (czyli zwolennicy NWO); są to ludzie mądrzy i przebiegli, a najprzebieglejszym narodem jest naród izraelski (w tym plemię żydowskie).

To Wielki Izrael i dominacja Żydów nad światem jako jedynej rasy białej jest celem przemian prowokowanych przez Komisję Europejską, która łamie Traktat niszcząc unijne granice zewnętrzne.

Portret użytkownika lieven

Jest tyle dyskusji na temat

Jest tyle dyskusji na temat islamu i tego co dzieje się w europie zachodniej, a sprawa jest prosta. Islam to zbrodnicza, diabelsla ideologia stworzona po to by zniszczyć wszystko co dobre i sprawiedliwe. Trzeba ich leczyć -nawracać, a opornych eliminować. Niestetyt, lewactwo rządzi światem i widzi w nich sojuszników w zwalczaniu chrześcijaństwa, idioci nie wiedzą, że islamiści nie widzą różnicy między lewactwo a chrześcijaństwem

 Oni chcą zniszczyć chrześcijan, potem zabiorą się za lewactwo, sodomitow i inne plugastwo. Dla nich to cywilizacja która trzeba zniszczyć.

Także że, jedynym wyjściem jest zebranie się krucjaty, celem nawrócenia i wytepiemia islamskiego plugastwa.

Portret użytkownika MiamiVibe

Zorganizowali sobię prywatkę

Zorganizowali sobię prywatkę na środku ulicy, przecież to jest ku*** chore... w takich przypadkach powinna przyjechać policja i zacząć pałować to tałatajstwo, koniecznie z armatkami wodnymi... pieprzony sramadan. Chrześcijanie i katolicy co najwyżej trochę poblokują ruch procesjami i pielgrzymkami, a swoje że tak powiem prywatki, robią na specjalnie wydzielonym terenie, nikomu nie przeszkadzając w komunikacji, a to kurestwo sobie stół zastawia w centrum miasta...

Portret użytkownika Akamai

Chore to jest przede

Chore to jest przede wszystkim to, że nikt na to nie reaguje.

Policji to w ogóle nie interesuje, a Niemcy zachowują się jakby byli na jakimś plenerowym spektaklu teatralnym.

Jak widzę coś takiego, to zaczynam się naprawdę martwić o los ludzkości.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika OMEN

Taa... " Jak zbudować bombę

Taa... " Jak zbudować bombę typu "Świnia Akbar" - Weź swinię, i załóż jej "Pas Szahida". Następnie zmuś świnię (np."klapsem") by zaczęła biec w stronę muslimskiego zbiegowiska.Gdy już świnia będzie wśród nich, zdalnie detonuj "pas szahida".Ładunek wybuchowy tylko ich zabije, ale świńska krew i szczątki...no masakra!

Strony

Skomentuj