Szwedzi masowo implantują sobie chipy RFID zastępując w ten sposób karty bankowe

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Szwecji wszczepianie sobie pod skórę chipów RFID, staje się nową modą. Mieszkańcy  jego kraju dosłownie oszaleli na punkcie zastępowania kart kredytowych i gotówki za pomocą machnięcia ręką nad terminalem zbliżeniowym. Tysiące osób przyjęło już chipa do swego ciała, a wiele tysięcy kolejnych zamierza to zrobić w najbliższym czasie.

Gdy kilka lat temu ktoś mówił publicznie, że celem tak zwanego Nowego Porządku Świata jest między innymi masowe chipowanie ludzi jak psów, nikt nie mógł w to uwierzyć a ostrzegających przed tym uważano za wariatów. Tymczasem w 2019 roku ta rzekomo spiskowa teoria stała się faktem. 

 

Okazuje się, że w Szwecji ludzie bardzo chętnie wszczepiają sobie podskórne chipy RFID. Dla nich jest to po prostu wygodne. Już teraz istnieje przecież rozbudowana infrastruktura umożliwiająca dokonywanie płatności bezgotówkowych za pomocą zbliżenia chipa do terminala. Kartę kredytową można zgubić, a trudno zgubić nadgarstek.

W tej chwili chipowanie ludzi jest przedstawiane jako innowacyjna ciekawostka. Media przygotowują materiały pokazujące uśmiechniętych ludzi zadowolonych z przeprowadzenia bezbolesnego zabiegu implantacji chipa. Jest to niewątpliwie przygotowywanie mas ludzkich do przymusowego chipowania w najbliższej przyszłości. Nie wiadomo jeszcze tylko jak zostanie objaśniona taka potrzeba.

 

Nie ma wątpliwości, że chipowanie czeka nas już w najbliższych latach. Obowiązek implantacji chipa może zostać wprowadzony pod bardzo różnymi pretekstami. Najbardziej prawdopodobne jest zmuszenie populacji do chipowania jako panaceum na opanowanie jakiejś wykreowanej epidemii. Dzięki chipowi w ręce będzie można każdego śledzić, co ułatwiłoby ewentualne wyłapywanie zarażonych, śledzenie dróg zakażenia i umieszczanie chorych w miejscach odosobnienia.

Jednak można sobie również wyobrazić obowiązkowe chipowanie jako pomysł na przeciwdziałanie terroryzmowi. Skoro europejscy decydenci wpuścili na nasz kontynent miliony przybyszów obcych nam kulturowo, którzy często zajmują się działalnością terrorystyczną, to możemy być wkrótce przekonywani, że jeśli chcemy być bezpieczni musimy być wszyscy zachipowani. Kto nie ma chipa ten jest terrorystą, a jesli terror sieje ktoś z chipem, odnalezienie go będzie bardzo łatwe.

 

Swoją drogą ciekawe jak na taki obowiązek zareagują miliony muzułmanów ściągniętych do Europy. Czy pozwolą się oznaczyć jak trzoda chlewna czy też stawią opór? Zresztą opór mogą stawić też chrześcijanie. Implantacja chipa może być dla nich problemem teologicznym. Wszak w Biblii napisano, że gdy nadejdą czasy ostateczne, nic nie będzie można kupić i sprzedać bez tak zwanego znamienia bestii. Czy tym znamieniem może być chip, który ma stać się głównym środkiem płatniczym po wycofaniu gotówki? Wszystko to niestety niepokojąco do siebie pasuje.

​​​​​​​

Jednak nawet jeśli ktoś odrzuca biblijne konotacje chipowania ludzi, nie może pozostać bierny wobec zagrożeń jakie niesie dla człowieka umieszczenie w swoim ciele takiego urządzenia szpiegującego. Zastosowania takiej technologii przeciwko ludziom są wręcz nieograniczone. Jeśli ktoś nie będzie funkcjonował w sposób akceptowalny przez władzę, jego chip może zostać po prostu zdeaktywowany zdalnie i automatycznie ktoś taki stanie się banitą bez pieniędzy.

 

Sytuacja, w której likwiduje się gotówkę w zamian za powszechną implantację chipów u ludzi wydaje się w tej chwili futurystycznym dziwactwem lub wygodą. Jednak nawet się nie  spostrzeżemy kiedy stanie się to zabieg obowiązkowy, wykonywany po urodzeniu. Chipy będą wstrzykiwane w noworodki, tak jak szczepionki, a każdy kto nie będzie miał w ręce chipa, z zasady będzie uważany za kogoś podejrzanego, kto powinien się znajdować w miejscu odosobnienia, bo może zagrażać społeczeństwu.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika .Mrs VICTORIA JOHNSON

Szukasz PRAWDZIWEJ FIRMY

Szukasz PRAWDZIWEJ FIRMY KREDYTOWEJ FINANSOWEJ, która udzieli Ci pożyczki w wysokości od 10 000 euro do 10 000 000 euro (na pożyczki biznesowe lub korporacyjne, pożyczki osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, kapitał podwyższonego ryzyka, pożyczki zdrowotne itp. ))
A może odmówiono Ci pożyczki z banku lub instytucji finansowej z tego czy innego powodu?
Złóż wniosek i uzyskaj prawdziwą pożyczkę finansową, przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
PACIFIC FINANCIAL LOAN FIRM, jesteśmy pożyczkodawcą na poziomie międzynarodowym, który zapewnia PRAWDZIWE POŻYCZKI FINANSOWE osobom fizycznym i firmom o niskim oprocentowaniu 2% z ważnym dokumentem tożsamości lub paszportem międzynarodowym do weryfikacji.
Spłata pożyczki rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu pożyczki, a okres spłaty wynosi od 3 do 35 lat.

O NATYCHMIASTOWĄ ODPOWIEDŹ I PRZETWARZANIE WNIOSKU O GRANICĘ W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH,
Skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez ten list: [email protected]

Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

Pełna nazwa: ____________________________
Wymagana kwota pożyczki: ________________
czas trwania pożyczki: _________________________
Cel pożyczki: ______________________
Data urodzenia: ___________________________
Płeć: _______________________________
Stan cywilny: __________________________
Adres kontaktowy: _______________________
Miasto / kod pocztowy: __________________________
Kraj: _______________________________
Zajęcie: ____________________________
Telefon komórkowy: __________________________

Wyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: [email protected]

podziękować

CEO.Mrs VICTORIA JOHNSON
FIRMA PACIFIC FINANCIAL LOAN
E-mail: [email protected]

Portret użytkownika Rad

Co za bzdury! Gdyby autor

Co za bzdury! Gdyby autor zweryfikował informacje u źródeł, to by wiedział, że póki co te chipy mogą najwyżej zastąpić karty wstępu, breloczki służące za klucze i karnety na siłownię. A wszczepić zdecydowało to sobie mniej niż 2000 ludzi. Wystarczy poczytać szwedzką prasę, zamiast pieprzyć głupoty i siać czarne wizje.

Mysle wiec jestem Zostaw umarłym grzebanie ich umarłych

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

I będzie podział ludzkości na

I będzie podział ludzkości na bydło, które się znakuje i cierpiętników bożych, którzy na to nie pozwolą. Lecz nie łudźcie się bo wierni "męce chrystusa" zachipują się w drugiej kolejnosci jak zobaczą "antychrystusa" bo ich wiara silna jak kloaka krowy rozpłynie się w nowym kłamstwie...

W pierwszej kolejności zachipują się idioci, w drugiej wierni reliogiom judaistycznym a w trzeciej reszta baranów... Czwartej kolejności nie będzie, bo zginie wierna prawdziwemu Bogu...

Portret użytkownika Zenek ;)

Na czym polega TAJEMNICA tzw

Na czym polega TAJEMNICA tzw "ŻYDOWSKICH MORDÓW RYTUALNYCH"

 

czyli tzw "BESTIALSKIEGO MORDOWANIA DZIECI na MACĘ"

 

czy "UPUSZCZANIA KRWII z chrześcijańskich DZIEWIC"

 

za co żydostwo było WIELOKROTNIE PRZEPĘDZANE w historii Europy.....

 

a co UWIECZNIONO też w PISMACH i w MALARSTWIE jak na świętym obrazie w Bieszczadzkim kościele ukazującym BESTIALSKO SKATOWANE przez żydowskich rabinów przywiązane do ołtarza w kościele DZIECKO i ich samych CHŁEPTAJĄCYCH JEGO KREW z KIELICHA (obżydliwości) w towarzystwie kardynała.

 

Tkwi ta sama tajemnica co w PROCEDERZE zwanym ODMŁADZAJĄCE TRANSFUZJE.... właśnie startujące jako "biznes" w uSSa

 

chodzi  ZASADĘ FUNKCJONOWANIA ORGANIZMU PODDANEGO ŚMIERTELNEMU STRESOWI.....

 

o UWALNAINE tuż przed śmiercią WSZELKIE ZAPASOWE SUBSTANCJE zgromadzone w narządach jak i enzymy NAPRAWCZE.....

 

bo każdy organizm PRÓBUJE PRZECIWDZIAŁAĆ SWOJEJ ŚMIERCI....   co widać w postaci na przykład "GORĄCZKI WYSOKOGÓRSKIEJ"

 

Tu, w przypadku BESTIALKO MORDOWANYCH poprzez żydostwo "DZIECI NA MACĘ"..... stres jest zadawany poprzez WIELOGODZINNE BESTIALSKIE TORTURY... ku czci maryjki/ abrahama i jej pedalskiego dziecięcia maschiaha/ jezuska/ jeszuji

 

po to by się organizm w trakcie owych WIELOGODZINNYCH SADYSTYCZNYCH TORTUR

całowicie "WYJAŁOWIŁ" z CAŁYCH ZAPASÓW "substancji odżywczych"

które to zapasy gromadzi we krwi by następnie dostarczyć je do uszkodzonych segmentów ciała... by je naprawić

 

i tą NASĄCZONĄ "wibracjami" krew dawniej żydostwo po PODERŻNIĘCIU dziecku GARDŁA... zbierało i SPIJAŁO z KIELICHÓW (grali)

 

obecnie w dobie rozwoju medycyny SOBIE BEZPOŚREDNIO WSTRZYKUJE do ŻYŁ.... jak to czyniono miedzy innymi WADOWICKIEMU PEDOFILOWI żydowi katzowi (wojtyle)

 

 

 

 

 

 

 

Portret użytkownika Zenek ;)

Jak już to opisałem tutaj

Jak już to opisałem tutaj

https://zmianynaziemi.pl/comment/489772#comment-489772

 

 

w BARDZO ŻYDOWSKIEJ ameryce...  tfu.... BARDZO BOGOBOJNEJ ameryce.... gdyż ameryka się uważa za MESJASZA ŚWIATA

 

powstał niedawno biznes pt "PRZETACZANIE DZIECIĘCEJ KRWI" bogaczom by ich odmłodzić, ujędrnić to i owo, ulepszyć myślenie,  etc...

 

Ten biznes to nic innego jak MASOWE ŻYDOWSKIE MORDY RYTUALNE....

MASOWE PRZEMYSŁOWE SZLACHTOWANIE DZIECI by sobie i amerykańscy bogacze podobnie jak wszelacy kaznodzieje mashiacha (jezusa, jeszuji etc) MOGLI ZAKOSZTOWAĆ "ELIKSIRU MŁODOŚCI" czyli wymienionej w poprzednim poście wysokoproteinowej "BŁĘKITNEJ AMBROZJI".....

 

Oczywistym też jest, iż przy tak OFICJALNYM MORDOWANIU dzieci na potrzeby pozyskiwania tego surowca do (PRZEMYSŁU) kuracji odmładzającej muszą istnieć

 

1--- i ICH FARMY na jakich dzieci są hodowane by je potem BESTIALSKO  BOGOBOJNE rabe mogło ZAKATOWAĆ tak jak UB dzieciaki z AK po 45 w na przykład KL Warsaw przy "kultywowaniu" w Polakach "miłości do ruskich", czyli takie miejsca jak WYSPA ŻYDA EPSTEINA, ŻYDA PODESTY (rynek brytytyjski)..... 

 

2--systemowa metoda UTYLIZACJI ICH ZWŁOK, co osiągnięto dodając jedną mielonkę do innej by sprzedawać ją tłuszczy jako "amerykański sen" czyli burgery (wywiad z rabinem finkensteinem u alexa jonesa)

 

No i najważniejsze ILE takich dzieci POTRZEBA rytualnie wedle wiary judaistycznej ZARŻNĄĆ by jakiś bogacz się POCZUŁ "fajniejszy" ?

 

Dorosły człowiek ma jakieś 6 litrów krwi, dziecko powiedzmy dwa.... spuścić do "grala" się z niego da powiedzmy jeden litr.... co daje materiału na DWIE WLEWKI....

 

co dla 2 tygodniowej (14 dniowej kuracji) daje minimum 5 DZIECI BESTIALSKO ZASZLACHTOWANYCH by jakiemuś "kuracjuszowi" ponownie poczerniały siwe ze starości pejsy....

 

Tyle iż owy biznes to tylko SKAPITALIZOWANIE tego co się od WIEKÓW dzieje w podziemiach bluźnic wszelakich w tym i kościołów.... jako tzw WIARA JUDEJSKA.....

 

bo jak myślicie..... jakim sposobem wasi dobrodzieje są TACY DŁUGOWIECZNI?

 

Wszak mają WYCZERPUJĄCĄ PRACĘ.... może nie fizycznie ale również gdyż ich praca podoba jest pracy bioenergeterapeutów i polega na wysyłaniu "energii" swoim wiernym by poprzez nią dawać im "posmakować boga".... tj. POCZUĆ JEGO OBECNOŚĆ też w sobie....

 

to znaczy MOŻEBY i DAWALI jakby BOGA ZNALI a NIE ZNAJĄ gdyż są kapłanami BIBLIJNEJ OCHYDY..... maryi/ abrahama/ magoga/ moloha/ etc

 

a ponieważ BOGA NIE ZNAJĄ to i jego MOCY W SOBIE NIE MAJĄ..... a jak potrzebują to sobie JĄ "PIJĄ" z BESTIALSKO ZAKATOWANYCH w tym celu DZIECI......

 

o czym mówi kalendarz dni CZCZENIA jezuska i maryjki z corocznymi 4 datami KONIECZNYCH liturgicznych RYTUALNYCH, KABALISTYCZNYCH MORDÓW na swoich "owieczkach".... co "przesilenie"....

 

by po takim LIFTINGU kapłan nadal MÓGŁ PRZEWODZIĆ SWEMU STADU, by nadal wypełniała go MOC.... czynienia "dobra".....  i tak dalej....

 

By mógł nadal SPRAWOWAĆ NAD NIMI WŁADZĘ poprzez zwyczajne pozazmysłowe ich NIEWOLENIE..... tzw PSI CONTROL.... nasyłajac na nich judaistyczne aniołki (strzygi, dusiołki i inne demony) etc

 

Tak więc każdy "roczek posługi" u waszego dobrodzieja to ile duszyczek złożonych w ofierze Biblijnej Nierządnicy maryi/ abrahamowi?

 

Ile szkielecików poukrywanych po podziemiach katedr? 

10, 20, 50 czy aż 100 rocznie

 

Ostatnio jak była wielka powódź w Rzymie spod Watykanu z jego lochów wypłynęło ich TYSIĄCE, a wśród nich nawet te ze śladami kłów WADOWICKIEGO PEDOFILA.......

 

Pamiętajcie o tym patrząc w ich RUMIANE,  PULCHNE i ZADOWOLONE z SIEBIE buzki...... pamietajcie o tych GROBAC wyzierających zza ich sutann..... grobach z ich zasług u jezuska czy maryjki.

 

PS.

W Polsce miały miejsce niedawno DWA GŁOŚNE ŻYDOWSKIE MORDY RYTUALNE

1__na Kristine z Mrowiny w dokonanie jakiego WROBIONO Jakuba A

2__tym 5 letnim ruskim dziecku czyli Dawidzie z Grodziska Mazowieckiego, jakiego ojca WRZUCONO pod pociąg symulując tak jego samobójstwo

 

pamietajcie o tym nim I WASZE DZIECKO ZAGINIE..... by jakiemuś (uszlachetnionemu wielowiekową tradycją) PEDOFILOWI czy PEDERAŚCIE "ofiara" z niego dodała skrzydeł....

 

czy WYGŁADZIŁA jeszcze bardziej ARCHONCKIE LICO....

 

zwłąszcza takiemu co potem z ambony jako "polak" czy "sumienie narodu" będzie wam pier..do...lił farmazony o "samarytaniźmie"

czy przyjmowaniu pod polskie dachy jeszcze większej ilości podobnym mu DZIECIOŻERCÓW maschiacha (jezuska i maryjki)....

Portret użytkownika Medium

2__tym 5 letnim ruskim

2__tym 5 letnim ruskim dziecku czyli Dawidzie z Grodziska Mazowieckiego, jakiego ojca WRZUCONO pod pociąg symulując tak jego samobójstwo

W tym przypadku ponoć było jednak inaczej, pierwsze zginęło dziecko, a ojciec bezradny sam się rzucił pod pociąg::

https://krzysztof-jackowski.info/koniec-poszukiwan-dawida-zukowskiego-policji-pomogl-krzysztof-jackowski/ 

Ostatnio jak była wielka powódź w Rzymie spod Watykanu z jego lochów wypłynęło ich TYSIĄCE, a wśród nich nawet te ze śladami kłów WADOWICKIEGO PEDOFILA...

Watykan co prawda nie Pompeje, ale też był ongiś zdrowo zakopany, najprawdopodobniej potopem.

Rzym odkopuje się wcale nie od tak dawna, bo zdaje włoscy faszyści tym się zajęli. W wielu europejskich miastach też znajdujemy podziemia, które ongiś nimi nie były, po wiele kondygnacji wgłąb. Oglądam doniesienia na ten temat. Ludzie chroniący się w czasie żywiołu w budynkach czy światyniach tam znajdowali kres swego życia. Tak więc wypłynięcie szkieletów jest wstrząsające, mozliwe, i nie tak jednoznaczne, jak wynika z Twojej wersji. Dopiero badania kości przybliżą ich datowanie.

Efekt badania może nieco zaskoczyć, gdyż cała wczoraj i dziś nauczana hisTORiA jest z fałszywa i stworzona na potrzeby zarządzania światem.

                                    *     *     *

PS. Zenek, znalazłam artykuł o ranach kłutych na klatce piersiowej dziecka:

https://nczas.com/2019/07/22/pilne-dawid-zmarl-od-ran-klutych-piersi-zginal-w-samochodzie-ojca/

Czy nie możesz linkować, by poprzeć swoje słowa, czy to takie trudne?

Portret użytkownika Zenek ;)

Mali ludzie powinni się

Mali ludzie powinni się zajmować zawsze małymi sprawami,

na przykład sprawiać by ważna dyskusja schodziła na manowce

by newralgiczne z niej wnioski rozpływały się w proceduralnym bełkocie

by zawsze była Partia i tylko jej interes przedmiotem jakichkolwiek sporów.

 

towarzysz Stalin, towarzysz i przyjaciel wszelkich małych ludzi

 

 

Portret użytkownika Medium

Spadaj Zenek!

Spadaj Zenek!

Nie jesteś nic od Jackowskiego lepszy, bo nie posługujesz się dostępnymi w sieci faktami! Pewnie Ci telewizorek powiedział. Mnie telewizorek do głowy nie sra!!! Tak ciężko link wstawić?

Strony

Skomentuj