Pracownicy szwedzkiego biurowca mają wszczepiane chipy RFID

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia.org
Czasy się zmieniają i identycznie jest z technologią, która ma ułatwiać nasze życie. W dzisiejszych czasach aby dokonać np. płatności w sklepie, możemy zapłacić naszą kartą bądź telefonem - wystarczy przybliżyć go do czytnika. Jednak powoli wchodzimy w kolejny, prawdopodobnie ostateczny etap tego całego ułatwiania życia i zamiast korzystać z kart, będziemy mogli/musieli wszczepić sobie chip RFID.

 

Chip ten bardzo często przedstawiany jest jako zbawienie i niesamowita wygoda, którą dosłownie każdy z nas musi zaznać. Nic tylko dać się zaszczepić. Wśród korzyści wymienia się fakt iż nie będziemy musieli nosić ze sobą portfela, kart bankomatowych czy telefonu, za pomocą którego wielu ludzi dokonuje dziś płatności. W ten sposób uchronimy się przed kradzieżą. Na pierwszy rzut oka mamy więc same korzyści.

 

Są one podobno tak wielkie, że w szwedzkim kompleksie biurowym postanowiono wszczepiać taki chip RFID pracownikom. Na dzień dzisiejszy nie jest to obowiązkowe, jednak niektórzy postanowili dobrowolnie się zaszczepić i zaznać tej wygody. Odtąd aby dostać się do biurowca, aby korzystać z różnych urządzeń i otwierać niektóre drzwi, wystarczy że taki pracownik przyłoży wszczepiony pod skórę chip do czytnika i gotowe.

 

Hannes Sjoblad, szef całego kompleksu uważa, że my jako ludzkość cały czas integrujemy się z nową technologią, choć dziś musimy używać kodów i pinów. Jednak korzystanie z takich wynalazków jak RFID, który wszczepiany jest pod skórę, to sama wygoda. Chip staje się coraz bardziej popularny, ale niestety bardzo dużo mówi się o wygodzie, a bardzo mało o potencjalnych zagrożeniach.

 

Jednym z nich jest całkowita utrata prywatności. Chip RFID zawiera przecież dane na temat osoby, która zgodziła się go wszczepić. Wystarczy więc zbliżyć dłoń do czytnika a system natychmiast zidentyfikuje jego właściciela. W dzisiejszym świecie, jeśli nie masz niczego do ukrycia, jesteś normalnym obywatelem. Jednak jeśli chcesz chronić swoją prywatność, możesz być określany nawet jako potencjalny terrorysta.

 

 

Na podstawie: http://www.bbc.com/news/technology-31042477

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Ewelina Pajdak

Kiedy w Polsce będą czytniki

Kiedy w Polsce będą czytniki do tego ryżu bo ja ciągle gubię dowód osobisty i mają problem z identyfikacją tożsamości... Tak to by sobie skan zrobili i po zawodach... Skoro gamonie nie potraficie walczyć o swoją wolność tylko się śmiejecie i szydzicie z ludzi którzy są poddawani nielegalnym testom i czekacie na cuda albo wymagacie cudów

Portret użytkownika widzący więcej

Bardzo ciekawe, że badaniami

Bardzo ciekawe, że badaniami nad opracowaniem tego typu czipów pracują firmy, które zajmują się również projektowaniem bransolet-lokalizatorów dla więźniów - wnioski można wyciągnąć samodzielnie...

Portret użytkownika ara

Trzymajcie mnie, bo umrę ze

Trzymajcie mnie, bo umrę ze śmiechu od tych czipów. Głupszej rzeczy nie można było wymyślić? Na przykład obowiązkowych badań w podstawówce na wartość genową chłopców i ewentualnej przymusowej kastracji w razie niewartościowej puli genowej? Ups, mogłam być cicho, bo jeszcze jakiś poseł to podłapie.

Portret użytkownika Carl Williams

Poland:   Chipy RFID pod

Poland:
 
Chipy RFID pod skórne też już mają być systematycznie wdrażane w głupiej skorumpowanej Polsce. Rząd już zatwierdził stosowanie chipów RFID dla wszystkich obywateli obowiązkowo ( przymusowo ). Tak jak USA, tak rządu Polskiemu trzeba wypowiedzieć ostrą wojnę o wolności prywatnej. Żadne chipy RFID. Media nagłaśniają ten cały system, że to nowoczesna technika dla bezpieczeństwa obywateli. Społeczeństwo ( ci którzy myślą ) ( barany zakute będą siedzieć przed telewizorami w puszczanym show - o terroryzmie i będą ustawiać się w kolejce po obrożę RFID ). Chip RFID w swoim składzie posiada truciznę - Lit. Lit to broń ostateczna która może zostać użyta dla tych którzy sprzeciwią się np; szczepieniom, ale my działajmy.
 
Trzeba zalać setkami tysiącami e-maili do rządu Polskiego, że : Żywcem nas chipować RFID nie będziecie. Służby mundurowe muszą mieć pewność, że bez walki się nie damy o swą wolność i prywatność. Wiemy do czego służą chipy RFID. Mamy pełny raport na ten temat. Żadna agencja CIA z Pentagonem, i rządem USA nie zazna dominacji nad światem, w swej Tyranii.
 
Tak jak Alex Jones, i inni w tym ja wiemy po co są montowane chipy RFID pod skórnie. Jest to broń kontrolowania stada ( ludu ). Nie stosujesz się do zaleceń, choć by do szczepień i innych wymyślnych praw, chip RFID pod skórnie działa na komórki nerwowe wywołując określony ból nie do zniesienia, i zaszczepić się będzie trzeba, bądź wyłączą chip i nic nie będzie można kupić by przeżyć. Barack Obama i George W. Bush to Syjonistyczni sprzymierzeńcy Okultyzmu. Magia tysiąca punktów świetlnych. Jak mawiał terrorysta Bush. Chip RFID montowany pod skórnie będzie też służył jako przekaźnik do projektu stworzonego przez CIA i Pentagon, który jest realizowany na całym świecie: dźwięki na niebie. Iluminacja w Jonosferze. Religia New Age. Brzmi trochę jak z Biblii. Ale to prawda. Ucisk będzie coraz gorszy, by nas za chipować RFID. Z Tyranią trzeba walczyć! Wojsko, Policja i inne służby muszą wiedzieć jedno. Żywcem nas nie wezmą.
 
English:
 
RFID chips under the skin also has to be systematically implemented in Poland stupid corrupt. The government has already approved the use of RFID chips is mandatory for all citizens (forcibly). Like the US, so you need to speak to the Polish government fierce war of freedom of private. No RFID chips. Media publicize the whole system, that is a modern technology for the security of citizens. Society (those who believe) (rams are shackled to sit in front of TV in puszczanym show - about terrorism and will line up on the collar RFID). RFID chip in its composition has a poison - Lit. Lithium is the ultimate weapon that can be used for those who oppose, for example; vaccinations, but we us act.
 
You have to pour hundreds of thousands of e-mails to the, government that: Alive RFID chipować us will not. Uniformed services need to be sure that without a fight is not a lady of her freedom and privacy. We know what they are RFID chips. We have a full report on the subject. No agency CIA with the Pentagon, and the US government will never taste of world domination, in his tyranny.
 
As Alex Jones, and others including me know what RFID chips are mounted under subcutaneously. It is a weapon to control the herd (the people). Do not follow the recommendations, but to vaccination and other creative rights under the dermal RFID chip operates on a specific nerve cells causing unbearable pain, and will need to be vaccinated, or turn off the chip and there is nothing you can buy in order to survive. Barack Obama and George W. Bush is a Zionist allies Occult. The magic of a thousand points of light. Bush used to say terrorist. RFID chip mounted under the dermal will also be served as a relay for the project created by the CIA and the Pentagon, which is implemented in the world: the sounds in the sky. Illumination in the ionosphere. Religion New Age. Sounds a bit like the Bible. But it's true. Oppression is worse and worse to us chipować RFID. You have to fight against tyranny! Military, Police and other services they need to know one thing. Will not take us alive.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Duża część Szwedów to dzisiaj

Duża część Szwedów to dzisiaj kompletne zaprzeczenie ich cywilizacji z przeszłości. Kiedyś byli wikingami i byli skłonni do bitew, byli niscy i napakowani. Teraz jest na odwrót, rodzą sie chude, tępe i uległe kojoty, które dadzą ze sobą zrobić wszystko. Podobno imigranci to ich okradają jak chcą na mieście i nikt z tym nic nie robi, to jest tam "normalne". Więc nie dziwne że i chipy dają sobie wstrzykiwać. Śmieszne jest to jak wielu ludzi chętnie pozbawia się wolności i bezpieczeństwa, bo taka moda albo presja społeczna. I sami sobie są temu winni, a nie żaden Szatan ani Reptilianie. Na uległości każda władza skorzysta, nawet ta najbardziej kiczowata i obciachowa, tak jak w Polsce np i nie trzeba wcale tyranów i wojska jak kiedyś kiedy ludzie byli waleczniejsi.

Ave Satan New russian

"Trzeba być głuchym, żeby nie słyszeć bębnów wojny"  Henry Kissinger

Portret użytkownika zxcvb

W Bliblii jest zapisany

W Bliblii jest zapisany przekaz że globalny kataklizm da o sobie znać tuż po III wś lub w jej końcówce. Tak oto zinterpretowałem kilka rodziałów Apokalipsy odnośnie obecnych czasów i bliskiej przyszłości. W nawiasach moja interpretacja:
" I ujrzałem: 
gdy Baranek otworzył pierwszą z siedmiu pieczęci, 
usłyszałem pierwsze z czterech Zwierząt 
mówiące jakby głosem gromu: 
"Przyjdź!" 
2 I ujrzałem: 
oto biały koń , 
a siedzący na nim miał łuk. 
I dano mu wieniec, 
i wyruszył jako zwycięzca, by [jeszcze] zwyciężać. 
 
(Siedzący z łukiem i wieńcem na białym koniu symbolizuje zwycięskie lokalne/regionalne konflikty zbrojne prowadzone pod płaszczykiem sprawiedliwości, demokracji, ochrony praw człowieka itp symbolizuje to biały koń i wieniec) obecnie prym w tego rodzaju wojnach wiedzie, jak wszyscy wiemy - USA/NATO
 
 
3 A gdy otworzył pieczęć drugą, 
usłyszałem drugie Zwierzę mówiące: 
"Przyjdź!" 
4 I wyszedł inny koń barwy ognia, 
a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój, 
by się wzajemnie ludzie zabijali - 
i dano mu wielki miecz.  
 
(Globalny konflikt zbrojny czyli III WOJNA ŚWIATOWA)
 

7 A gdy otworzył pieczęć czwartą, 
usłyszałem głos czwartego Zwierzęcia mówiącego: 
"Przyjdź!" 
8 I ujrzałem: 
oto koń trupio blady, 
a imię siedzącego na nim Śmierć, 
i Otchłań mu towarzyszyła. 
I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, 
by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta. 
 
 
(Ogólny globalny chaos, radioaktywne skażenie 1/4 świata, masowy głód, epidemie, przemoc, rozboje itp na niespotykana dotad skale - przez jakiś czas będą mieć miejsce w trakcie i po III wś)
 
 

12 I ujrzałem: 
gdy otworzył pieczęć szóstą, 
stało się wielkie trzęsienie ziemi 
i słońce stało się czarne jak włosienny wór, 
a cały księżyc stał się jak krew. 
13 I gwiazdy spadły z nieba na ziemię, 
podobnie jak drzewo figowe wstrząsane silnym wiatrem zrzuca na ziemię swe niedojrzałe owoce. 
14 Niebo zostało usunięte jak księga, którą się zwija, 
a każda góra i wyspa z miejsc swych poruszone. 
15 A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie, 
bogacze i możni, 
i każdy niewolnik, i wolny 
ukryli się do jaskiń i górskich skał. 
16 I mówią do gór i do skał: 
"Padnijcie na nas 
i zakryjcie nas przed obliczem Zasiadającego na tronie 
i przed gniewem Baranka, 
17 bo nadszedł Wielki Dzień Jego gniewu, 
a któż zdoła się ostać?"
 
 
 
----------Rodział 8---------------
 
6 A siedmiu aniołów, 
mających siedem trąb, 
przygotowało się, aby zatrąbić. 
7 I pierwszy zatrąbił. 
A powstał grad i ogień - pomieszane z krwią, 
i spadły na ziemię. 
A spłonęła trzecia część ziemi 
i spłonęła trzecia część drzew, 
i spłonęła wszystka trawa zielona. 
8 I drugi anioł zatrąbił: 
i jakby wielka góra płonąca ogniem została w morze rzucona, 
a trzecia część morza stała się krwią 
9 i wyginęła w morzu trzecia część stworzeń 
- te, które mają dusze - 
i trzecia część okrętów uległa zniszczeniu. 
10 I trzeci anioł zatrąbił: 
i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia, 
a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód. 
11 A imię gwiazdy zowie się Piołun. 
I trzecia część wód stała się piołunem, 
i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie. 
12 I czwarty anioł zatrąbił: 
i została rażona trzecia część słońca 
i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd, 
tak iż zaćmiła się trzecia ich część 
i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części, 
i noc - podobnie. 
13 I ujrzałem, 
a usłyszałem jednego orła lecącego przez środek nieba, mówiącego donośnym głosem: 
"Biada, biada, biada 
mieszkańcom ziemi 
wskutek pozostałych głosów trąb trzech aniołów, którzy mają [jeszcze] trąbić!"
 
 
(Globalne Trzęsienie Ziemi, Impakty dość dużych asteroid, związane być może z cyklicznym przelotem na skraju układu słonecznego Planety X/Nibiru, rządy i tzw "elita" ukryją się w podziemnych bazach/miastach które już od dawna mają przygotowane)
 
 
PODEJRZEWAM ŻE JESTEŚMY TUŻ U PROGU OTWARCIA DRUGIEJ PIECZĘCI CZYLI III WŚ - może za pół roku w korelacji z tym Mostem w Kamieniu?? tak to chyba ten czas.. Co ciekawe często w innych proroctwach i wizjach też jest połączenie III wś z globalnym kataklizmem. Szatan/reptile/smok/ poprzez swoje sługi którzy zwą się"illuminati"(urajając sobie że są oświeceni) i poprzez nich zapewne wkrótce szatan wywoła IIIwś bo wie że wkrótce cykliczny globalny kataklizm, dlatego chcą to połączyć i na zgliszczach starego ładu światowego zbudować nowy - NWO z ochipowanym społeczeństwem wielbiącym jeden światowy szatański rząd. Apokalipsa to doskonale opisuje. W dalszych rozdziałach Apokalipsy Św Jana są opisy dalszych kataklizmów, aktywność szatana/bestii/smoka/nierządnicy, stworzenie NWO, chipowanie, ale na szczęście jest też zapis o całkowitym zniszczeniu szatana i nwo przez Boga w odpowiednim czasie także głowa do góry Wink jesli szatan dziala to tylko dlatego ze Bog na to pozwala, ale Bog doskonale wie co robi, ma swoj doskonaly plan Smile
 
http://www.nonpossumus.pl/ps/Ap/6.php

 

 
 

"Sięgaj tam, gdzie wzrok nie sięga"

Portret użytkownika inka

Rozmach katastrofy jak filmie

Rozmach katastrofy jak filmie klasy D. Roz....jec i jeszcze dobijanie. Trzesienia Ziemi, wybuchy nuklearne, a jeszcze zielone drzewa zostaly? Kurde... cala biedota ma sie bac za bande zlodzieji i mordercow (jakis 1%), bo na nich spadnie kara, a tamci beda sie dobrze bawic. Nie kumam. I ten Bog w tych wersetach wie co robi?

Strony

Skomentuj