Premier Izraela twierdzi, że Iran zaatakuje Europę pociskami nuklearnymi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Europa wyłamała się z sojuszu i chce pomagać Iranowi w omijaniu amerykańskich sankcji przy jednoczesnym utrzymaniu w mocy umowy nuklearnej. Izraelski premier twierdzi, że kraje europejskie są zaślepione i obudzą się dopiero wtedy, gdy na nasz kontynent spadną irańskie pociski nuklearne.

 

Benjamin Netanjahu porównał obecne zachowanie Unii Europejskiej wobec Iranu i łamanie przez niego postanowień umowy nuklearnej do polityki stosowanej wobec nazistowskich Niemiec w latach 30. XX wieku. Jego zdaniem, Europa znów chowa głowę w piasek i nie widzi zbliżającego się zagrożenia, a tym razem jest nim Iran, który podobno chce uzbroić się w broń nuklearną.

 

Premier Izraela twierdzi, że Europejczycy obudzą się dopiero wtedy, gdy Iran odpali w naszym kierunku swoje pociski nuklearne. Islamska Republika Iranu zwykle wysyła groźby pod adresem Izraela i Stanów Zjednoczonych, jednak w 2017 roku, generał Hosejn Salami, ówczesny zastępca dowódcy Gwardii Rewolucyjnej, powiedział, że jeśli Europa będzie współpracować z Amerykanami to Iran zwiększy zasięg swoich rakiet balistycznych, aby pociski sięgały europejskich stolic.

W poniedziałek, Unia Europejska uznała, że wzbogacanie uranu powyżej granicy oraz przekroczenie limitu magazynowania nisko wzbogaconego uranu nie jest rażącym naruszeniem umowy nuklearnej. Jednak Iran domaga się, aby Europa pomogła w omijaniu amerykańskich sankcji. W przeciwnym wypadku, może zwiększyć wzbogacanie uranu do poziomu 20%.

 

Stany Zjednoczone nie tylko nakładają kolejne sankcje na Iran, ale też grożą wszystkim państwom, które nie dostosują się. Donald Trump robi wszystko, aby zmusić Islamską Republikę Iranu do przyjęcia nowej umowy nuklearnej, która nie tylko uniemożliwi prace nad programem jądrowym, ale też zabroni produkcji i posiadania rakiet balistycznych, co będzie równoznaczne z rozbrojeniem.

 

Ocena: 

Średnio: 1.5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca

ten zbrodniarz wojenny jakoś

ten zbrodniarz wojenny jakoś nie może dojść do siebie odkąd żydowski sąd skazał jego tłustą żonę za to że przeżarła fundusze publiczne

https://www.tysol.pl/a33621-Zona-premiera-Netanyahu-skazana-przez-izraelski-sad

a że lubi żreć.... zbrodniarz jeszcze pewnie długo będzie toczył pianę...

w sumie można go nawet i zrozumieć, bo gdyby moja żona pociła się majonezem też pewnie obrażałbym Iran, Palestynę i kogoś tam jeszcze...

nie żeby ktoś to chciał jeść ale technicznie biorąc to jest tak sam skład chemiczny jak majonezu więc lęki zbrodniarza wojennego są uzasadnione...

 

Portret użytkownika 777

Georgette Mosbacher,

Georgette Mosbacher, ambasador USA w Polsce, skrytykowała pomysł dołączenia do tygodnika „Gazeta Polska” naklejek o treści „strefa wolna od LGBT”. „Jestem rozczarowana i zaniepokojona” – pisze Mosbacher i podkreśla, że to promowanie nienawiści i nietolerancji.W najnowszym numerze „Gazety Polskiej”, czytelnicy będą mogli znaleźć naklejki z napisem „Strefa wolna od LGBT”. Wydawca zdecydował, że będą one właściwym dodatkiem do gazety, która sprzeciwia się nachalnej promocji ideologii LGBT w Polsce. Naklejka oprócz hasła będzie zawierała przekreśloną tęczę – symbol środowisk homoseksualnych i LGBT na całym świecie. Redakcja podkreśla, że dodatek do gazety nie jest sprzeciwem wobec konkretnych osób, ale „wobec radykalnie lewicowych ideologii godzącej w rodzinę i wartości, na których od wieków opiera się europejska cywilizacja”.Pomysł wydawcy „Gazety Polskiej” nie spodobał się wielu wpływowym osobom. Jedną z nich jest Georgette Mosbacher, ambasador USA w Polsce, która na swoim oficjalnym koncie Twitter podkreśliła, że nie zgadza się na taką formę wyrażania poglądów. Jak wynika z wpisu, Mosbacher nie zgadza się także z samym sprzeciwem wobec promocji ideologii LGBT.

Michalkiewicz, Gadowski, Miszalski i Kornaś! Czy Polska ma szansę na suwerenność? Tylko u nas!

https://www.youtube.com/watch?v=QV9oyqPJmPA

Portret użytkownika VB

Tu akurat zgoda. Te naklejki

Tu akurat zgoda. Te naklejki to mowa nienawiści, ale głupole z zarządu GP nie rozumieją o co chodzi. Nie można drukować nalepek zakazujących czegoś, bo każdy ma prawo do wolności (podobno?). Te naklejki powinny być w raczej w stylu Strefa Rodzinnna, Strefa Prawdziwej Rodziny, Strefa Bożej Rodziny, Strefa Kobiety i Mężczyzny lub coś w tym stylu. Nie pamietam jak się nazywa ten gruby szef z GP (a nie chce mi się szukać) najpierw neguje coś, zabrania wolności słowa i stowarzyszeń, a potem robi wielkie halo bo blokują mu wpisy na tweeterze i pejszbuku za mowę nienawiści. Głomby i tyle! Ale takie mamy elyty.

Portret użytkownika Illuminat13

w Izraelu kobiety sa

w Izraelu kobiety sa normalnie dobrze traktowane w iranie kobieta nic nie znaczy prawo szariatu  moga je bic a nawet kamienowac To ze w czasach apokalipsy ludzie zyja wie moze trzydziesci procent spoleczenstwa reszta  to glupi zmanipulowani przez media religie balwany  Osiem miliardow dusz na ziemi Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, aby wyprawił robotników na żniwo swoje" (por. Łk 10, 1-3).   Nad wami  balwany  sa zwierzchnosci o ktorych inteligecji nawet pojecia nie macie trampki putiny kimy sa tam lokajami gra o tron jest wielka https://www.youtube.com/watch?v=Drsz5mn8kx4

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Strony

Skomentuj