Socjalistyczna Unia Europejska zaczyna oficjalną procedurę ukarania polski !

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Każdy zdrowy na umyśle Polak zdążył zauważyć już, że Unia Europejska przeobraziła się w coś, co przypomina niedawno rozwiązany "Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich". Tym razem zawiązano go w Europie, a Polska poprzez zręczne i chytre chwyty socjotechniczne pod koniec lat 90-tych została do tego tworu przyłączona. Socjalistyczny związek Unii Europejskiej, zarządzany przez nowych komunistów z Parlamentu Europejskiego, nie ukrywa że ich duchowym przewodnikiem, czyli guru, jest Karol Marks, założyciel komunizmu !

Wydawałoby się, że dziedzictwo szalonego filozofa okultysty Karola Marksa, twórcy socjalizmu „naukowego", zostało przez ostatnie 100 lat już totalnie skompromitowane. Okazuje się, że nie, bo w 2018 r. na obchodach 200. rocznicy jego urodzin przemawiał Jean-Claude Juncker, przewodniczący Komisji Europejskiej, który wyraził się o nim: "Marks nie powinien być obwiniany o zbrodnie, jakie popełniali jego zwolennicy wiele dekad po jego śmierci".

Szalona myśl Marksa wywołuje wciąż w wielu krajach ożywioną krytykę i sprzeciw. W lutym 2019 r. grób Marksa na londyńskim cmentarzu Highgate został dwukrotnie pomazany hasłami przypominającymi „bolszewicki holokaust" i wypominającymi Marksowi „doktrynę nienawiści" i bycie „architektem ludobójstwa".

 To nie przeszkadza unijnym biurokratom spod znaki sierpa i młota. Przewodniczący Juncker stwierdził, że filozofia Marksa wpłynęła pozytywnie na Unię Europejską, co widać obecnie na wszystkich poziomach europejskich urzędników, którzy już bez ogródek wypowiedzieli Polsce wojnę ! Socjalistyczny związek Europejskich komunistów spod znaku Karola Marksa, popychany przez Niemców, rządzących całą Unią, nie może przeżyć tego, że Polska chce się rządzić po swojemu.

W opinii komunistów z UE nie możemy mieć niezależnych sądów bo nie są one wystarczająco pro homoseksualne, a na dodatek wzmacniają państwo narodowe, które będzie zbyt silne dla interesów niemieckich oraz Nowego Porządku. W ostatnich godzinach do Trybunału Sprawiedliwości komunistycznej Unii Europejskiej (TSUE) trafił wniosek Komisji Europejskiej o nałożenie kar finansowych na Polskę. Jest to sytuacja, która w dotychczasowej historii "związku socjalistycznych republika europejskich" nie miała precedensu. Powodem jest odmowa podporządkowania się interwencjom unijnej biurokracji, inaczej marksitom UE, w wewnętrzne sprawy Polski !

Wobec niepodporządkowania się żądaniu komunistów z UE, aby Polska w trybie natychmiastowym zamroziła działalność Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, Komisja politruków (inaczej KE) przystąpiła do akcji, składając wniosek o kary finansowe do TSUE.

"Orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości muszą być przestrzegane w całej Unii Europejskiej. Jesteśmy gotowi do współpracy z polskimi władzami, aby znaleźć wyjście z tego kryzysu" - skomentowała Vera Jourova, wiceszefowa Komisji Europejskiej, wysoki marksistowski urzędnik.

Ocena: 

Średnio: 3.2 (10 votes)

Komentarze

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Komunizm i Komuniści to tylko

Komunizm i Komuniści to tylko wymysł tak samo jak LGBT i Zboczeńcy, osoby z problemami psychicznymi albo Black Lives Matter i Murzyni, wszystko finansowane i utrzymywane jest przez korzennych z Anglii i USrAela tak samo jak Unia Europejska.

Karola Marks Niemiec pochowany w Anglii i wszystko jasne.

 

Portret użytkownika Oppo

Każdy rozsądny Polak zauważył

Każdy rozsądny Polak zauważył coś innego: Polska przeobraża się w coś co przypomina dyktaturę Franko z aktywnym udziałem Kościoła Katolickiego w gnębieniu normalności w Polsce. A odbywa sie to rękami takich dzbanów jak Czarnek, krakowska Nowak i podobni agenci "zero".

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Niestety, ale mamy dyktaturę

Niestety, ale mamy dyktaturę Jarko, której daleko pod każdym względem nawet do dyktatury Franko, a KK to już lewactwo nieodróżnialne od partii komunistycznej. Dziwne, że papież jeszcze nie ucałował stóp Biedroniowi i nie wyruchał go na tym trawniku pod okiem Pacha Mamy.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj