Czy 12 lipca nowym prezydentem Polski zostanie członek Grupy Bilderberg ?

Kategorie: 

Źródło: internet

O tak zwanej "Grupie Bilderberg" ZmianyNaZiemi piszą dość często więc większość czytelników wie, że najbogatsi "ludzie" w wielkiej tajemnicy organizują spotkania, by ustalać na nich działania jakie mają być wykonane przez nieformalnych żołnierzy Tajnego Bractwa. "Grupa Bilderberg" jest prawym ramieniem Rządu Światowego, który oficjalnie nie istnieje, ale wydaje rozkazy sporej liczbie wpływowych polityków. Jednym z nich jest obecny kandydat na prezydenta - Rafał Trzaskowski. Na dzień 03.07.2020 media sondażowe zgodnie podają niewielką różnicę punktową, około jednego procenta, przewagi Andrzeja Dudy nad Trzaskowskim !

To pokazuje w jak poważnym kryzysie znajduje się państwo Polskie, skoro 50 procent wyborców nie wie kim są członkowie "Rządu Globalnego Bilderberg" i jaki cel im przyświeca! Rząd globalny zmierza do likwidacji państw narodowych, a właściwie do likwidacji wszystkich państw i wolności jednostki. Jeżeli prezydentem został by członek tajemnej "Grupy B." to mamy pewność o szybkim sprowadzaniu do Polski nachodźców, bezlitosnej indoktrynacji dzieci i młodzieży przez "bojówki rowerzystów" i poważne niepokoje społeczne, wynikłe z całkowitej blokady działań rządu Morawieckiego, jednym słowem CHAOS, a ten jest bardzo upragniony, przecież ich zawołaniem jest "Ordo ab Chao".

Dziwi zachowanie PiSu, dlaczego nie ma jawnych, albo mniej jawnych rozmów z Konfederacją, przecież gdyby Duda przegrał, to będzie to szybki, a nie wolny, upadek ugrupowanie pana Kaczyńskiego, a co za tym idzie całego państwa. Zastanawia cisza i brak obietnic skierowanych do Konfederatów, by razem wzmocnić siły "ledwo dyszącego" Dudy ? Stoimy jako państwo i społeczeństwo przed ważną decyzją, albo chcemy być w przyszłości, kiedy obalą rząd Mateuszka, motłochem multi kulti, z wszechogarniającą cenzurą, nowymi podatkami, w tym katastralnym, czy wybrać Dudę i postawić na jakąś, nawet małą, ale nadzieję na przetrwanie?!

Każdy polski chrześcijanin, oprócz oddania głosu na obecnego prezydenta, powinien usilnie się modlić o Miłosierdzie Chrystusa, by nas Tajna Grupa B. nie zniewoliła, przecież wszem wiadomo, że ich zasadą działania jest "TAJEMNICA". Grupa B. organizuje konferencje, które odbywają się przy obecności wyselekcjonowanych dziennikarzy, lecz zgodnie z obietnicą dyskrecji, nie zdają oni relacji z przebiegu ani treści rozmów, wszystko musi być owiane "TAJEMNICĄ",  stąd warto zacytować Biblię z Apokalipsy 17:5, która wspomina między innymi o (tajnych planach) sekcie kandydata "opętanych rowerzystów": "Na jej czole zaś wypisane było imię, tajemnica: Wielki Babilon, matka nierządnic i obrzydliwości ziemi.”

Masoneria! Szturm na urząd Prezydenta Polski! Stanisław Krajski

https://www.youtube.com/watch?v=--jJZ3DdvhY

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Zefel Retinger

Większość czytelników wie ze

Większość czytelników wie ze organizują tajne spotkania, to nieźle tajne to mają hehe no ale cóż typ który gloryfikuje chrześcijaństwo jednocześnie przywołując rodzimowierców musi mieć poważne zaburzenia psychincze. 

Portret użytkownika baca

jak to każdy kto nie chce aby

jak to każdy kto nie chce aby tajna grupa nas nie zniewoliła powinien oddać głos na obecnego prezydenta?

ani mi się śni oddawać głosu na Dudę bo nie chcę aby rządził ułaskawiacz pedofili...

Tomasz Komenda czekał na ułaskawienie 18 lat a na odszkodowanie już chyba ze 20!!!!

obecny prezydent z ugrupowania Pedofile I Sodomici nie warty jest mojego splunięcia...

ale aby było mu raźniej to poprzedni też, i poprzedni i jeszcze poprzedni....

w dupe se magister łaske bożą wsadź, bo za rządów PIS mamy karnawał bezprawia i niesprawiedliwosci... niewinni ludzie siedzą w więzieniach, są fałszywie oskarżani a cacanki wyborcze nie zrealizowane żadne:

- media nie zrepolonizowane

- hipermarkety nie opodatkowane

- sejm nie zawiera ani jednego Polaka

- prezesowi na kwarantannie odjebało.... itp, itd...

głosowanie na to gówno to po prostu zdrada kraju - niech matka boska na Dudę głosuje... no i pedofile z LGBTHIV...

 

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Nie można mówić, że Duda jest

Nie można mówić, że Duda jest lepszy od Trzaskowskiego, ani, że Trzaskowski jest lepszy od drugiego. Tak naprawdę obaj są jednakowym zagrożeniem dla Polski i resztek polskiej suwerenności. Na spotkaniach wzajemnie obrzucają się błotem i obiecują wyborcom złote góry, natomiast na temat konkretnych spraw takich jak np. handel dziećmi czy szalejąca w Polsce recesja, to nic się nie zająknęli. To z ich winy ich fanatyczni wyborcy wzajemnie szczują na siebie i grożą. Najlepiej wychodzi im skłócanie ludzi. Polska stoi obecnie na skraju wojny domowej z racji tego, że PO i PiS cały czas dolewają oliwy do ognia i podsycają antagonizmy między ludźmi. Obawiam się, że źle się to skończy.

Ja na drugą turę się nie wybieram, bo nie chcę wybierać między młotem a kowadłem. Mam już dosyć duopolu PO-PiS, który naprzemiennie od 15 lat niszczy Polskę i skłóca Polaków między sobą. Ten system musi iść do głębokiej wymiany.

Strony

Skomentuj