Zakon Szatana popiera antypolski "majdan". Nowy wynalazek globalistów już w Polsce!

Kategorie: 

Źródło: internet

Protesty społeczne, które rozpoczęły się w Polsce po wyroku wydanym 22 października 2020 przez Trybunał Konstytucyjny nadal trwają. Ktoś je finansuje i ktoś je medialnie wspiera. Bardzo dużo specjalistów z dziedziny pełzających rewolucji uważa, że są to ośrodki filantropów oraz organizacje pozarządowe.

Manifestujący rozwścieczony tłum stosował nie tylko blokady w ruchu drogowym, podnosząc w wielu przypadkach hasła przeciwko rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość oraz antyrządowe, ale zwłaszcza antyklerykalne, opowiadające się za rozdziałem Kościoła od państwa, a także antykatolickie. Protestowano także brutalnie pod jak i w kościołach oraz przed rezydencjami biskupów.

W protestach bardzo mocno zaznaczył swoją obecność ruch ideologii LGBT, który w innych państwach identyfikuje swoje postulaty z szatanem. W innych miejscach globu protestujący członkowie ideologii LGBT niosą transparenty z hasłem "Szatan kocha homoseksualistów". Z tego względu warto odnotować odezwę jaką wystosował Światowy Zakon Szatana (Global Order of Satan - po polsku "Globalny Porządek Szatana")

„Dziś dziesiątki tysięcy polskich obywateli zablokowało ludzi przed pójściem do kościoła i mszy. Pokazując, że jeśli kościół katolicki chce ingerować i uciskać polskie życie, to Polska w zamian będzie się odpychać i uciskać religię. To piękna i najbardziej satanistyczna akcja, która stawia wszystkie nasze wole, aby przeciwstawić się tej przestarzałej ideologii bajkowej” – napisali.

Polski oddział grupy publikuje na swoim profilu swoje zdjęcia z strajku feministek. Uczestnicy mają za sobą tektury z napisami „szatan: skombinuje ci tabletki, potrzyma cię za rękę w trakcie aborcji, będzie z tobą”.

Z tego wszystkiego wyłania się obraz globalnego zarządzania chaosem, Polska nie jest tu wyjątkiem. Jak by tego było mało, w głównych Wiadomościach TVP 31.10.2010, o godzinie 19:13, pokazano szokujący wynalazek, jak podano "polskich" naukowców. Jest to przenośny terminal, wielkości około 20cm na 10cm, który skanuje siatkówkę obojga oczu kupującego, po czym akceptuje płatność (payeye) !

System który podobno i z dumą "wynaleźli Polacy" jest stosowany już od lat w komunistycznych Chinach. Z powyższych informacji widać, że globalne zarządzanie chaosem (ordo ab chao), które w Polsce jest sprawnie przeprowadzane wchodzi w kolejną fazę, po której nastanie powszechne przyjęcie punktów poprawności politycznej NWO.

Ktoś w Polsce mocno pracuje by zaprowadzić tu Nowy Porządek Szatana (Global Order of Satan). Dlatego wszyscy Polacy chrześcijanie, i nie chrześcijanie powinni rozpocząć ogólnopolską modlitwę różńcową do Chrystusa Króla Polski, byśmy nie mieli za króla Lucyfera, tylko Chrystusa i Jego Ducha Świętego !

Kaczyński wprowadzi STAN WOJENNY? Będzie LOCKDOWN? M. Masny

https://www.youtube.com/watch?v=EF0JmWvQGu4

Ocena: 

Średnio: 4 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Hallkell

Panie Inzynier Magister -

Panie Inzynier Magister - widze, ze pan juz porzadnie odlecial. Chyba, ze to jakies nowe fajne dragi, wtedy poprosze namiary na dilera. 

Btw. Co sie z ta strona dzieje... Trescia to zaczyna przypominac nasz dziennik... Eh a myslalem, ze to ostatni bastion "normalnych, odpalowych, ale rzetelnych informacji". Pozdrawiam Smile

 

Portret użytkownika Mateusz Niedzwiecki

co Ty piszesz jaką modlitwe

co Ty piszesz jaką modlitwe różańcową ??? nie wiesz co to bałwochwalstwo? modlitwy powinny byc kierowane tylko do BOGA JHWH  bo innego nie ma ,bo ON wszystko stworzył i tylko Jemu należy się cześć i chwała

Portret użytkownika Medium

Będzie lockdown:

Będzie lockdown, dokument z konta Karnowskiego na Twitterze:

Ogłoszą w poniedziałek.

PS. Kolego, nie wstawiaj już nam tych amerykańskich fotek. 

Tam wybory będą gorsze niż na Krymie.

Portret użytkownika Wiertara

nie martw sie to ze jestes

nie martw sie to ze jestes zydowka to dawno sie domyslilem ale ze cie razi gwiazda Dawida na fladze LGTB to jestem zaskoczony.

Portret użytkownika władzakłamie20

Lockdown, inny komentujący

Lockdown, inny komentujący pisze free wszechobecne obce wyrazy - Medium, co to znaczy?

 

Portret użytkownika Medium

Sama o to niedawno pytałam

Sama o to niedawno pytałam syna w rozmowie. Normalne, że na obce słowa obrazu brak, trzeba się dowiedzieć, przetłumaczyć: 

  • Google Translate - Zakaz wyjścia
  • Microsoft - Zamknięcie
  • Yandex - Blokada

Nasz rząd okupacyjny nawet nie zadaje sobie trudu przetłumaczenia amerykańskich zaleceń i może to dobrze. Przynajmniej wiadomo, kto właściwie tu rządzi.

Portret użytkownika drako_tr

Wiertara...no nie udawaj, że

Wiertara...no nie udawaj, że nie pamiętasz ... przecież przerabiałeś to już nie raz...zawsze, gdy kilka dni leków nie przyjmujesz, przyjeżdżają  po Ciebie panowie z kaftanem ... i robią ci 24 godzinny lockdown ... Biggrin

...z możliwością przedłużenia Lol

 __________________

 

Portret użytkownika Medium

Nie bądź aż taki okrutny!

Nie bądź aż taki okrutny! Wink

Cała ta blokada, że użyję jednego z tłumaczeń, ma swoje polityczne znaczenie, ma wzmocnić regiony i zablokować praktyki globalistyczne.

Ptaszki ćwierkają, że to przygotowanie do kolejnej wojny. Tak więc może jednak spotkamy się nad Oką?

Portret użytkownika Ono

"... Jak ktoś jest idiota..."

"... Jak ktoś jest idiota...", tak w jednej ze swoich piosenek śpiewa p. I. Santor.
A kim jest inżynierus magistrus ???

Portret użytkownika Alien1974

.............................

......................................... Kościół Kat...olicki jest Kościołem szatana. Wynika to z Ewangelii. Idea satanistyczna to fanaberia, a ludzie, którzy w tym siedzą równie dobrze mogliby założyć sobie kościół bożka z durszlakiem na głowie. Wybrali szatana, żeby prowokować katolików, którzy zapewniają im reklame za free. 

Strony

Skomentuj