Co warto wiedzieć o masonerii

Kategorie: 

Istnieją na świecie organizacje, których wpływ na bieg wydarzeń jest ogromny ale próżno szukać informacji o nich w tak zwanych mediach głównego nurtu. To masoni stali za powstaniem Stanów Zjednoczonych oraz Unii Europejskiej. Program Warto Rozmawiać poświęcony temu tematowi jest pozycją obowiązkową dla osób świadomych otaczającego nas świata.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Bacha

W internecie pisze,ze

W internecie pisze,ze masoneria nie pozwala swoim czlonkom rozmawiac o polityce i religii. Nie wolno im ujawniac informaci na temat masonerii .Nie interesuje ich przynaleznosc spoleczna danej osoby. To skad wiadomo ,ze prywatne wypowiedzi poszczegolnych czlonkow naleza do masonerii. Wiec o co chodzi w tej masonerii, bo naprawde nic z tego nie rozume. Co masonii chca osiagnac, jezeli ich haslo to WOLNOSC,ROWNOSC, BRATERSTWO
Jedno zaprzecza drugiemu    ??????

Portret użytkownika Mader fuckerson

Program byłby może i dobry

Program byłby może i dobry ale jego forma, katolicyzm kontra... tutaj masoneria jest groteskowe. Katolicki redaktor w programie dla prawdziwych Polaków katolików SUGERUJE że masoneria jest groźna dla katolicyzmu.
Drugi czyli Korwin lubi masonerię angielską ale nie lubi francuskiej bo to socjaliści a jak wiadomo on socjalistów nie lubi. Gdzie tu obiektywizm?
Sugeruje że Wschód to nie masoni bo masoni Angielscy i Amerykańscy ich nie uznają. Każda organizacja się zmienia a katolicy to powinni wiedzieć najlepiej.
Gdyby Jezus i Piotr zobaczyli zakładanie w średniowieczu burdeli w Watykanie to też nie uznali by tej organizacji Watykańskiej. A gdyby Watykań średniowieczny zobaczył dzisiejszy liberalniejszy katolicyzm to by JP2 i Ratzingera spalił na stosie.
Po prostu Wschód to kółko ludzi o poglądach lewicowych a wolnościowiec Korwin chyba coś o wolności często wspomina. A może dla niego wolność to mieć pistolet? Czego wymagać od człowieka który widzi "dobre dyktatury".
Czy może być wolność za dyktatury? Wg. mnie wolność nie polega na dyktowaniu, u niego chyba nie. Może u niego masoneria też polega na dyktowaniu co wolno a co nie...
Najmżdrzejszy Korwin jak zwykle wie lepiej a te jego gesty zdradzają umysłowe ADHD.

Portret użytkownika Anonim

Oligutek! Również mógłbym ci

Oligutek! Również mógłbym ci nawrzucać, tylko nie będę się zniżał do Twojego poziomu. Każdy ma prawo do własnego zdania, nawet jeżeli absolutnie się z tym nie zgadzasz.  Także wsadź sobie te cytaty w buty.  Ja wiem, że to nie jest program o Pospieszalskim, ale Pospieszalski go przygotował i tak jak napisalem wyżej, nie obejrzę  dlatego, bo ten facet jest nie jest otwarty, ani obiektywny,jest tendencyjny podobnie jak Lis, Olejnik, ziemkiewicz, Gazeta wyborcza, czy Gazeta Polska. nie wiem też, co wspolnego mają Masoni ze zmianami na ziemi. zaglądam tutaj , bo podajesz ciekawe info, ale nie rób z tej strony grochu z kapustą , bo ją zwyczajnie spiepszysz. Ja osobiście nie jestem powiazany z żadną partią, ani wyznaniem, dlatego dużo łatwiej dostrzec mi to czego nie moga dostrzec inni ze względu na swoje sympatie polityczne, czy wyznanie, u Pospieszalskiego . podobnie jak i u immych dostrzegłem to bez wiekszego trudu dlatego nie zawracam sobie głowy ich programami. Same informacje mi wstarczą, by wyrobić sobie swoje wlasne zdanie, bez zaśmiecania sobie głowy poglądami i komentarzami innych.

Portret użytkownika admin

To nie jest program o

To nie jest program o Pospieszalskim tylko o "masonerii". Proponuje podyskutować na ten temat i zakopać animozje podsycane przez polskie media. Warto oglądać Pospieszalskiego i Lisa i samemu oceniać zamiast myśleć schematami z TVN. Co do fanatyzmu religijnego to sam nie wiem co lepsze katolik czy agresywny antyklerykał.

Portret użytkownika Dreptak Virtualny

Trochę mnie nieprzyjemnie

Trochę mnie nieprzyjemnie zaskoczyłeś końcówką wypowiedzi (z której większą częścią się zgadzam). Chyba że to tylko brak precyzji w wyrażańu opinii: "Co do fanatyzmu religijnego to sam nie wiem co lepsze katolik czy agresywny antyklerykał". Czyli że każdy katolik to dla Ciebie z automatu ktoś naprawdę godny pogardy? Gdzie tu miejsce nas wolność myśli i przekonań, które stanową podstawę zdrowej dyskusji? Jestem zdeklarowanym katolikiem, ale uważam się (i jestem uwazany) za człowieka z otwartym umysłem i szerokimi (na ile czas i codzienna mitręga pozwalają, hehe) horyzontami. "Myślenie schematami TVN"? Każda ze stacji zatrudnia iluś-tam dziennikarzy i IMHO trzeba dużo złej woli, by wrzucać ich do jednej szuflady nawet wówczas, gdy założymy, że muszą "trzymać linię stacji" (czytaj: właściciela). Co to w ogóle jest "schematyczne myślenie"? Albo odwrotnie: kiedy NIE myślimy (jakimiś) schematami? Czy ostatnie zdanie z Twojego postu nie jest obarczone... schematyczną oceną? Pozdrawiam

Portret użytkownika Olgutek

Dwa zdania odnośnie

Dwa zdania odnośnie pierwszego komentarza: ."Dopóki nie miałem internetu, nie wiedziałem, że tylu idiotów żyje na świecie. " " Lepiej siedzieć cicho i udawać inteligentnego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"

Portret użytkownika Anonim

Nie cierpię Pospieszalskiego,

Nie cierpię Pospieszalskiego, jest tendencyjny ale przede wszystkim fanatyk religijny. To człowiek ograniczony, zamknięty, podobnie zresztą jak inni dziennikarze, zero otwartości, obiektywizmu, każdy z nich z kimś trzyma, dlatego juz od dawna nie oglądam ani jego , ani innych. Tego programu nie obejrzę również.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem