Powstaje nowa silikonowa partia polityczna o nazwie "Misja Niemożliwe" (Mission Impossible)!

Kategorie: 

Źródło: internet

Większość z czytelników portalu ZnZ pamięta jak jeden z bliźniaków, zaraz po wyborach ogłosił przez mikrofon, że "misja została wykonana". Chodziło w tej wypowiedzi o wyrażenie sukcesu z wygranej partii Jarosława. Po wielu latach trwania u steru władzy, partia PiS dokonała wiele. Wszystko szło dobrze do czasu plan-demi, to wtedy okazało się, że politycy tego ugrupowania robią dokładnie to samo co inne państwa Unii Europejskiej, czyli piorą wszystkim mózgi oraz demolują gospodarki poprzez "zamknięcia kowidowe" (lock-downy), co było zgodne z wytycznymi "Rządu Światowego". Jak pamiętamy pan Morawiecki był "pupilem" tego nieformalnego i tajnego globalnego zarządu, co przełożyło się na silną propagandę szczepionkową w naszym umęczonym kraju.

Misja musiała być wykonana, choćby była niemożliwa, tak to zaplanowano, i tak to zrealizowano. Wszyscy politycy zdają sobie sprawę, że sytuacja w Polsce jest bardzo zła. Ogromna ilość malutkich i średnich firm pobankrutowała. U mnie w mieście na każdym rogu widać pozamykane sklepy i wiszące napisy: "do wynajęcia". Ogólnie gospodarka się zwija i nie widać żadnego światełka na horyzoncie, a przecież już zapowiadane są kolejne fale i kolejne "lock down'y". To też musiało być główną przyczyną powołania w czerwcu 2021 nowej formacji politycznej, która po całkowitym wypaleniu się PiSu i kowidowej kompromitacji, przejmie władzę, albo ma nadzieję na przejęcie władzy.

Były rzecznik PiS ogłosił w niedzielę 20 czerwca powstanie Partii Republikańskiej. Zjazd Republikański odbył się pod hasłem wzmocnienia PiS u władzy. Wygłaszano tyrady typu: „Odpolitycznienie samorządów, które powinny współpracować z rządem", „poszanowanie tradycji, własności i godności jednostki oraz rodziny", „najlepszą drogą do realizacji postulatów jest trwanie Zjednoczonej Prawicy" – to główne postulaty nowego bytu politycznego. Jak wiemy to samo głosił wcześniej PiS.

Teraz przyszedł czas na nową silikonową maseczkę, a dokładniej tak jak w filmie "Misja niemożliwa" (ang. "Mission Impossible") o nową maskę silikonową, nakładaną na całą twarz osoby polityka. Mission: Impossible to seria amerykańskich filmów sensacyjnych powstałych na podstawie serialu telewizyjnego o tym samym tytule. Filmy stworzono w wytwórni Paramount Pictures i wydano w latach 1996–2018. Wszystkie filmy wyprodukował Tom Cruise, który wcielił się również w postać głównego bohatera, który często zmienia twarze, nakładając sobie wydrukowane silikonowe oblicza. Seria filmów ukazuje przygody Ethana Hunta, członka Impossible Mission Force, który zmuszany jest w każdej części wykonać skrajnie trudne misje, coś na wzór premierów wielu europejskich państw oraz partii politycznych.

Nowy byt polityczny Jarosława ma za zadanie przekonać Polaków, że tamci, to znaczy ci sami politycy z PiSu, to nie są ci sami, ale nowi, inni, odmienni. Ludzie muszą tylko chcieć ruszyć swoją wyobraźnią i uwierzyć na słowo, że nowa partia, w której zasiądą ci sami politycy co w PiSie, są inni, nie ci sami, w tym celu politycy powinni zamówić sobie zaawansowane maski silikonowe typu "Mission Impossible", co przekona publiczność, że rzeczywiście to ktoś nowy, ktoś kto kolejny raz będzie kazał im nadstawiać ramię by wstrzyknąć sobie "doświadczalny preparat biologiczny". Do tego kolejny raz wypiorą jeszcze komuś mózgi. Jeśli chcemy się uratować jako naród, powinniśmy zorganizować w Polsce ogromne grupy modlitewne, które wyproszą u Jezusa ratunek dla sponiewieranej Polski, ale uratują nasze dusze przed kolejnymi planami rządu światowego, przed kolejnymi "Misjami niemożliwymi", które będą realizowane przez "nowych" polityków, a kto wie, może w silikonowych maskach.

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Teresa z Torunia

musi być czwarta fala. Mocno

musi być czwarta fala. Mocno zdziwiłabym się gdyby jej nie było. Gospodarka jeszcze nie została dobita na tyle aby ogłosić mega kryzys (przy okazji na tym ponownie zarobić). Ci, co wahają się przed szczypionkami teraz sami po nie pobiegną. Moim zdaniem czwarta fala będzie kluczowa i p.podobnie ostatnia.

Portret użytkownika Epidemia

"Rząd Morawieckiego na

"Rząd Morawieckiego na polecenie globalistycznych, marksistowskich elit nowego porządku świata wprowadza:

Pięć faz przestrzegania szczepień: jesteśmy obecnie w fazie 3, a ostatnia faza obejmuje aresztowania od drzwi do drzwi osób, które odmawiają wstrzyknięcia białek kolczastych. Dzięki nowym informacjom przekazanym przez osobę kontaktową w rządzie, udało mi się jeszcze bardziej udoskonalić hierarchię eskalacji przestrzegania szczepień, do której dąży reżim Morawieckiego. Istnieje pięć odrębnych faz tej eskalacji:

Faza 1 – Dobrowolne (popychane przez propagandę medialną, opłacane wpływowe media reżimowe, społecznościowe, celebrytów, lekarzy itp.). Ta faza usidla tych, którzy są na tyle łatwowierni, że myślą, że wstrzyknięcie broni biologicznej z białkiem kolczastym w jakiś sposób „uratuje” ich lub uwolni.

Faza 2 – Zachęty (losy na loterię, darmowe piwo, darmowe pączki itp.). Ta faza usidla tych, którzy są na tyle głupi, by zamienić życie na loterię, piwo i pączki. Tych ludzi jest wielu i nawet globaliści zdają sobie sprawę, że ludzie z tak niskim IQ nie mają nic do wniesienia do ludzkiej cywilizacji.

Faza 3 – Kary w sektorze prywatnym – na tym etapie wykorzystują korporacje, aby odmówić ludziom dostępu do usług (takich jak podróże lotnicze, statki wycieczkowe, restauracje, imprezy sportowe, koncerty itp.). Mają nadzieję, że ta faza sprawi, że niezaszczepienie będzie wyjątkowo niewygodne.

Faza 4 – Grzywny karne lub kara więzienia (sektor rządowy) – ta faza rozpocznie się po tym, jak fałszywe media informują nieszczepionych za ciągłe wybuchy epidemii białek, które zabijają ludzi. Rząd planuje, że zostaną uchwalone przepisy, które będą wymagały stałych szczepień i zastrzyków przypominających. Każdy, kto odmówi przestrzegania, zostanie ukarany grzywną lub więzieniem. Możesz spodziewać się, że ten impuls pojawi się w Polsce.

Faza 5) – Kinetic (sektor wojskowy) – otwarta wojna biologiczna i kinetyczna przeciwko narodowi polskiemu, prowadzona przez wojsko „obudzone” przeciwko polskim obywatelom. Ta faza nastąpi po współpracy Deep State z reżimem Morawieckiego i Unii Europejskiej w celu zorganizowania masowej tragedii, za którą będą obwinić antyszczepionkowców. Po przeprowadzeniu tego wydarzenia, Morawiecki i elity rządowe wezwą do zwrócenia polskiej armii i Policji przeciwko obywatelom w celu przeprowadzenia ogólnokrajowego wymuszenia szczepionek przeciwko COVID-19, to jest na celu.

Jak powiedział przedstawiciel rządu, reżimowi Morawieckiego nakazano osiągnięcie 70% wskaźnika szczepień wśród dorosłych Polaków, bez względu na to, co będzie się działo. Atak globalistów opracowany przez Deep State posłuży jako narracja „moralnego usprawiedliwienia”, naruszająca jakikolwiek ostatni strzęp praw obywatelskich, praw człowieka lub etyki lekarskiej, jeśli chodzi o atakowanie niewinnych Polaków śmiercionośnymi zastrzykami białkowymi (zwanymi również „ szczepionką”).
W istocie planem jest holokaust szczepionkowy.!

Wyludnienie jest pożądanym rezultatem tego nikczemnego planu, po którym nastąpi załamanie gospodarcze i zniszczenie Polski i innych krajów Europy i Świata. Osoby wykonujące ten plan, to te same globalistyczne osoby, które w USA sfałszowały wybory w 2020 roku i dokonały politycznego zamachu stanu, aby nielegalnie przejąć władzę. Teraz używają tej mocy, aby obrócić Amerykę i Europę przeciwko sobie w akcie narodowego samobójstwa. Pamiętaj:! Globalistyczne elity rządu Morawieckiego będą udawały “dobrych facetów” aż do dnia w którym pojawią się w twoich drzwiach, wbijając ci karabin w twarz, ponieważ ich najważniejszym krokiem są przymusowe szczepionki, które będą skuteczne tylko wtedy, gdy cała ludność zostanie zniewolona i zaszczepiona.!!!"

Portret użytkownika nessir

Przymusowe szczepienia coraz

Przymusowe szczepienia coraz bliżej

Kaczor już chlapnął, że być może na jesieni trzeba będzie wprowadzić przymus szczepienia na covid. Za mało ludzi dobrowolnie się zaszczepiło. Klepną ustawę w nocy i obudzimy się w nowej rzeczywiSStości.

Strony

Skomentuj