Czy polskojęzyczny rząd stosuje na Polakach tajemniczą i nieznaną nauce logikę ?!

Kategorie: 

Źródło: internet

Chcielibyśmy państwu tu przedstawić kilka zdań w temacie logiki i tego czy polskojęzyczna władza ją stosuje, czy może raczej jej poczynania są nielogiczne i wręcz zagadkowe ? Przyczynkiem do tego artykułu jest praca pana Józefa Białka, który od początku plan-demi gromadzi wszystkie informacje, a następnie logicznie je analizuje, co zostało zawarte w sensacyjnym programie jaki doklejamy do tego tekstu ! Jak wiadomo logika to  nauka o sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli, o regułach poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzeń. Na stronie ZnZ admin wielokrotnie prezentował nielogiczne wypowiedzi medycznych oficjeli ale i rządowych osób, które publicznie co chwilę zmieniają medyczną narrację.

Wszyscy pamiętamy, jak informowano społeczeństwo o skuteczności medycznych "przyłbic", by za jakiś czas ogłosić, że są nieskuteczne, tak samo było z "maseczkami", tymi szytymi chałupniczo, by po czasie dowiedzieć  sie, że skuteczne są tylko te "niebieskie rządowo zatwierdzone" i kupowane za pieniądze.

Można by tak długo wymieniać. Skupmy się jednak na danych jakie opublikowali Anglicy, można założyć że są to dane zaniżone, które nie uwzględniają wielu przypadków zgonów jak i innych medycznych powikłań poszczepiennych. Anglicy ujawnili 16 kwietnia 2021, że po szczepieniach doświadczalnymi preparatami NWO nastąpiło około 850 zgonów, 130 przypadkach utraty wzroku, albo „626 087 tysięcy działaniach niepożądanych”, które w dalszej perspektywie mogą spowodować częściową albo trwałą utratę zdrowia !

Teraz zastosujmy logikę, skoro Anglicy, gdzie u nich służba zdrowia jest uważana za najlepszą na świecie, mają około 900 zgonów i aż 627 tysięcy powikłań poszczepiennych , to ile zgonów jest w Polsce, a ile setek tysięcy powikłań ?! Czy w Polsce prowadzi się ewidencję tego typu co w Anglii ? Z informacji jakie przedostają się poprzez zmowę milczenia wyłania się ponury obraz. Władza, jeśli zastosujemy terminologię medyczną chorób umysłowych, traktuje nas jak: "kretynów, matołów, imbecyli albo idiotów" !

"Są tacy, bardzo liczni, którzy zwracają uwagę na fakt ukrywania medycznych zwłok osób potraktowanych „doświadczalnym strzykawkowym preparatem NWO”, ogłoszono zakaz otwierania trumien, zwłaszcza badać tego co zostało po osobie ludzkiej, umieszczonej w ostatnim „sakralnym kowidowym pudle” ! To pozwoliło wielu osobom na wyciągnięcie wniosku o wielkim podobieństwie „Tragedii kowidiańskiej” z „Tragedią smoleńską”, zwłoki w trumnach są nietykalne, nie wolno ich otwierać, tak jak nie wolno było otwierać trumien zamordowanych w Smoleńsku ! Z tego względu mówi się o postawieniu „Pomnika ofiar tragedii kowidiańskiej” oraz obchodzeniu comiesięcznych uroczystości: („Trumny, z powodu koronawirusa, zamknięte na długo przed pogrzebem. Bliscy zmarłego nie mają pewności, kogo chowają. RPO pisze do ministra„)"

Globalny medyczny reżim okupacyjny stosuje metodę szybkich działań, nie zawsze logicznych, chyba że zastosujemy jakąś nową nieznaną nauce i filozofii "logikę". Przygotowywali się do tego od wielu lat, mają swoich agentów w większości państw, ale i w wielu instytucjąch, zwłaszcza medycznych, co znakomicie opisał i przedstawił w przedstawionym tu wideo Józef Białek !

 

Ocena: 

Średnio: 4 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika 777

Tu jest ten film bo autor

Tu jest ten film bo autor zapomnial go dodac

„Świat już leciał w przepaść. To WSZYSTKO zostało zaplanowane”

https://youtu.be/V3l4mivPnXY

Johnson and Johnson jak Astra Zeneca. Dania rezygnuje z preparatów z powodu skutków ubocznych. 

Duńczycy nie będą szczepieni preparatem Johnson&Johnson, który podczas ostatniego weekendu serwowany był w polskich miastach wszystkim zainteresowanym. Powodem są – podobnie jak w przypadku produktu firmy Astra Zeneca – przypadki zakrzepów.

„Duńskie media, w tym tabloid „BT”, donoszą w poniedziałek 3 maja, że władze Danii podjęły decyzję o wykluczeniu preparatu Johnson&Johnson z programu szczepień przeciwko koronawirusowi. Powodem mają być przypadki zakrzepów, potencjalnie związane ze szczepionką” – czytamy na portalu wprost.pl.

To na razie informacja nieoficjalna, która według tych doniesień, ma zostać potwierdzona w najbliższym czasie.

Powodem decyzji jest występowanie „bardzo rzadkich” przypadków zakrzepów oraz niskiego poziomu płytek krwi – to efekt podobny do notowanego u niektórych „wyszczepionych” specyfikiem Astra Zeneca. Z tego właśnie powodu władze w Kopenhadze wycofały się z podawania Duńczykom produktu AZ.

Polskie władze zachęcały do przyjmowania szczepionek Johnson & Johnson podczas masowej akcji „zaszczep się w majówkę”, prowadzonej w dniach 1-3 bm.

Portret użytkownika Arya

 skoro Anglicy, gdzie u nich

 skoro Anglicy, gdzie u nich służba zdrowia jest uważana za najlepszą na świecie, mają około 900 zgonów i aż 627 tysięcy powikłań poszczepiennych

Poda ktoś jakiś link potwierdzający te powikłania, bo mnie się nie udało w Google nic znaleźć, a byłby to mocny argument podczas rozmów z niektórymi ludźmi (ale nie tylko).  

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Arya

Nie interesuje mnie, co gada

Nie interesuje mnie, co gada Simon. Natomiast w artykule jest mowa o 627 tysiącach powikłań poszczepiennych w Anglii. Chciałbym wiedzieć, skąd inżynier magister wziął tę liczbę. Napisać w artykule można wszystko, ale dobrze byłoby poprzeć to jakimś dowodem. Jeśli takiego dowodu nie ma, to możemy przyjąć, że ta liczba została wzięta z powietrza.... a to oznacza, ze inżynier magister robi nas w bambuko. 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Hallkell

Ja bym chciał się dowiedzieć

Ja bym chciał się dowiedzieć skad inzynier magister bierze informacje o tym, ze angielska służba zdrowia jest najlepsza na świecie? 

Kto korzystał z pomocy "angielskich" lekarzy i ichniejszej opieki zdrowotnej ten przestaje narzekać na naszą służbę zdrowia... 

(Jedynym plusem w szpitalach w UK jest jedzenie. Możliwość wyboru różnych dań, soczków, czy galaretek jest naprawdę godna pozazdroszczenia.)

Portret użytkownika ARTUR

Rząd demonów stosuje nieznaną

Rząd demonów stosuje nieznaną ogółowi taktykę " żabich skoków " , stosowanych w II w ś na Pacyfiku . Żaba to fajne stworzenie lecz często jej przykład jest stosowany do niecnych celów , np. gotowanie żaby " które mamy obecnie doszło do 80 stopni i żaba nadal siedzi , należy ją przyzwyczaić do temperatury przez okres sejmowych wakacji a potem dać czadu płomieniem i zagotować . Czas musi się wypełnić .

Strony

Skomentuj