Paszporty szczepień już od czerwca. Kolejna foliarska teoria spiskowa okazała się prawdą

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

W ciągu ostatniego roku niemal wszystkie teorie spiskowe dotyczące koronawirusa, ziszczają się jedna za drugą. Jeszcze na początku tego cyrku w 2020 roku, gdy ktoś mówił, że idziemy w kierunku sanitarnej dyktatury i dyskryminacji, wydawało się to przesadą i każdy liczył na to, że wariactwo z wirusem grypopodobnym szybko się zakończy. Teraz jasne już jest, że rządy państw nie odpuszczą i wtrącą nas w niewolę nieznaną w historii świata. Jej synonimem ma być tak zwany paszport szczepień, którego ustanowienie już oficjalnie nie jest przepowiadane tylko przez płaskoziemców i foliarzy, bo zaczęły o tym mówić kolejne kraje i Unia Europejska.

 

Wszystko wskazuje na to, że paszporty szczepień zwane też zielonymi certyfikatami, zostaną wprowadzone już za dwa miesiące. Obecnie trwają przygotowania infrastruktury, która pozwoli na stworzenie takiej segregacji sanitarnej ludzi - na lepszych, czyli zaszczepionych - i gorszych, czyli pozostałych. Tyle było z tego wzniosłego gadania o równości i koniecznosci walki z dyskryminowaniem kogolkolwiek za cokolwiek. Okazuje się, że wystarczył rok i dyskryminacja jest jak najbardziej pożądana i każdy sobie ja racjonalizuje na swój sposób.

 

Dyskryminację sanitarną wprowadzono już w Izraelu i w niektórych landach Niemiec. Paszporty covidowe są też wdrażane w niektórych stanach w USA, na przykład w Kalifornii. Komisja Europejska poinformowała, że paszporty szczepień zostaną wprowadzone na terytorium Unii Europejskiej od 26 czerwca 2021 roku. Oficjalnie nazywa się ten sanitarny dokument "zielonym certyfikatem", a marchewką ma być łaskawa zgoda rządzących na normalne życie grzecznego niewolnika. Potem będzie trzeba tylko wstrzykiwać sobie te substancje co kilka miesięcy, żeby podtrzymać możliwość podróżowania i korzystania z restauracji i sklepów.

 

Idea zielonego certyfikatu vel paszportu covidowego, jest tym bardziej irracjonalna, że według obecnego poziomu wiedzy naukowej, osoby zaszczepione i tak nadal mogą zarażać innych koronawirusem. Co więcej, mogą zarażać równiez tzw. ozdrowieńcy, czyli osoby, które przechorowały zakażenie i zyskały odporność. Nie trzeba chyba dodawać, że zarażać mogą też osoby przetestowane z wynikiem negatywnym, bo testy RT PCR mogą dawać zarówno fałszywie dodatnie jak i fałszywie ujemne wyniki i wykonanie pojedynczego testu o niczym nie rozstrzyga w kontekście zarażenia SARS-CoV-2.

 

A skoro już ustaliliśmy, że zaszczepieni, ozdrowieńcy i przetestowani negatywnie, mogą zarażać to przed czym właściwie będą chronić paszporty covidowe? Bo na pewno nie przed Covidem. Poza tym paszport covidowy, jeżeli będzie ograniczał swobody ludzi niezaszczepionych, nawet przy dostępności szczepionki również wtedy będzie wykluczeniem i żartem z dobrowolności procedury medycznej zwanej szczepieniem.

 

Bez cienia przesady można stwierdzić, że wprowadzenie "zielonego certyfikatu" to posunięcie w stylu segregacji w polskich miastach pod niemiecką okupacją gdy pojawiły się lokale i środki komunikacji miejskiej tylko dla Niemców, czyli "Nur für Deutsche". Przypomnijmy, że ta dyskryminacja obowiązywała w transporcie publicznym, parkach, kawiarniach, kinach, teatrach, itp. Brzmi znajomo? Czy zatem jest wybór zaszczepienia, czy też aby nie żyć w swoistym "gettcie" będzie ono koniecznością?

 

Paszport covidowy to segregacja ludzi że względu na stan zdrowia. Poza tym będzie pozwalał na dokładne śledzenie aktywności obywateli. Jest to możliwe już teraz poprzez upowszechnienie się płatności kartami zbliżeniowymi, ale dzięki paszportom szczepień rządzący dowiedzą się gdzie chodzimy nawet gdy nic tam nie kupimy. 

 

Tych, którzy przestrzegali przed tym rozwojem wypadków - i to jeszcze na początku pandemii w zeszłym roku - nazywano oszołomami, foliarzami. Teraz nagle okazuje się, że to wszystko, ten cały totalitaryzm sanitarny, którego tak się obawialiśmy i przed którym - jako foliarze -przestrzegaliśmy zjadaczy telewizyjnej covidowej propagandy, ziszcza się na naszych oczach, a my po prostu na to patrzymy narzekając, a i to nie wszyscy.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Ja się nie poddaje tylko

Ja się nie poddaje tylko stwierdzam fakty. Ludzie z byle katarem biegają na testy myśląc, że to covid i nabijają statystyki. Oni nigdy się nie połapią w jakim kłamstwie żyją gdyż to co im powie pan czy pani z telewizji, radia czy mainstreamowych stron www jest prawdą wcieloną. Świat skisł i nie ma odwrotu. Z ogórka zrobisz korniszona ale z korniszona ogórka nigdy. Po takim praniu mózgu z odpowiednim zmiękczaczem ludzie nie będą już normalni. Jest taka piosenka kaliber 44 z tekstem cyt. od jutra wszyscy z jajem popierdalają,, zamień te slowa na od jutra  z covidem popierdalają i zobaczysz jak pasuje. 

https://youtu.be/nOJWzQpZnIg

Zrobili nam jajo z mózgu! Podczas gdy covid jest na dworze to włączając telewizor masz jeszcze więcej serwisowanego covida. To jest masakra.

https://youtu.be/YZyvtmNqsYw

Spójrz co niektórzy mają już w mózgu

https://youtu.be/iZdqexU8gKo

a ponad 6 mln Polaków ma już w sobie substancje eksperymentalną bo Pani w tv powiedziała, że jest dobra.  

https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,ile-osob-w-polsce-zostalo-juz-zaszczepionych-przeciw-covid-19---aktualizacja-...

Sam w to nie wierzę. Pierwszym etapem robienia z ludzi idiotów to byla wyprzedaż papieru toaletowego podczas 1 lockdownu. Testowali glupotę ludzką i zaczeli wmawiać, że papier toaletowy na lockdown jest niebędny do przeżycia. Ludzie wykupowali i bili się o papier toaletowy. To samo jest ze szczepionką też pobudzają zapotrzebowanie poprzez szczepienia poza kolejnoscią celebrytów. Szczepionka ma być jedynym ratunkiem na katar i kropka. 

Portret użytkownika drako_tr

Mojeimię44

Mojeimię44

"Ja się nie poddaje tylko stwierdzam fakty .."

...niestety zaczynasz poddawać się Sad

Niepotrzebnie się przejmujesz, to właśnie dzięki tym 6 milionom chodzących trupów, mamy to, co mamy …to są najgłupsze osobniki z naszego stada, bezmyślne i nieporadne …nie zapominaj, że trwa „noc oczyszczenia Ziemi” z takich właśnie przygłupich osobników… gdy już padną,  zostaną tylko tacy ludzie, którzy potrafią samodzielnie myśleć, zostaniemy my…i wróci normalność.

Więc nie łam się i nie poddawaj, bo odejdziesz wraz z tymi głupkami, chcą zdychać, to niech zdychają, sami dokonali wyboru… Pamiętaj, że takich jak my, jest już 58%, i codziennie przybywają nowi…i wyłącz kurwa mać TV, ani nie czytaj jebanego WP itp. bo zaczynają Cię wciągać w wir beznadziei…

 

Portret użytkownika Diabel667

" "…nie zapominaj, że trwa

" "…nie zapominaj, że trwa „noc oczyszczenia Ziemi” z takich właśnie przygłupich osobników…"

 

O kurna, ale brednie. Zupelnie jakbym sluchal H. Kazachari z yt:-D a moze i Jackowskiego, kto wie!

Pytanie, czy ktorys z Was, cierpietnicy cos zrobil w temacie?

Ruch oporu 2.0 klepiacy sie po pupeczkach w komentach na ZNZ hihihihi.

Musimy sie trzymac razem..jak przezyjemy i wyjdziemy spoz ziemi po NOCY OCZYSZCZENIA to...dalej bedziemy sie klepac po pupach.

 

Bez obrazy:-)

Portret użytkownika drako_tr

@ Diabel667 - nie jestem

@ Diabel667 - nie jestem cierpiętnikiem i nie kiwnę już nawet palcem.

Przez rok uświadamiałem ludzi, ale to już koniec .. przekroczyliśmy "punkt bez powrotu"  w którym każdy z nas miał podjąć decyzję...teraz czekamy na konsekwencje.

Powinieneś przyjąć wszystkie przygotowane preparaty, bo zostały stworzone właśnie dla takich "mądrych inaczej" jak Ty Smile

Widzę, że lubisz poklepywanie...zupełnie jak mój piesełek :D  spokojnie, dla Ciebie też coś się znajdzie... znajomy grabarz obiecał mi, że poklepie Cię po martwej pupie ... a ja jego po plecach Lol

Portret użytkownika Diabel667

Awatar z gierki, kolowrat i

Awatar z gierki, kolowrat i polska flaga.. wot patriota:-D

Jak mniemam jestes spoconym grubaskiem stulejkowcem z wada wymowy- uciekajacy jezyczek. Byc moze jestes po 50tce nawet juz:-)

Uswiadamaj dalej:-)

 

 

 

Portret użytkownika MlotoWiertara

no i widzicie jak latwo jest

no i widzicie jak latwo jest poddac sie , a tak psioczycie na Wolyn  ze zostali wymordowani , tam tez sie niestety nie bronili.

jak to mowi Sedes " za nie bicie tracisz zycie " zasada z gry damka...jakie to zyciowe.

 

Portret użytkownika baca

no wiesz... posiadacze

no wiesz... posiadacze paszportu polsatu i paszportu pola lechiciego dostaną do kolekcji paszport szczepień który przed niczym nie chroni i o niczym nie świadczy a potem grzecznie zdechną...
a tymczasem nasz świat jest z każdym ochotnikiem zaszczepionym ciut ciut lepszy
umierają matoły, cwelebryci lada dzień zaczną zdychać urzędnicze kurwy... czego ty się czepiasz człowieku - będzie ci ich brakowało idioto?????
to weź wstań z łóżka i uratuj paru....
wjebią ci parę noży w plecy jako to koronazombiacy no i podziękują..... boziu
ty się bowiem na wdzięcznosć debili nie załapiesz Smile
najlepsza taktyka obecnie to dopingować ochotników bo co jak co ale jak próchno odejdzie i słabe psychicznie jednostki zostanie zdrowy rdzeń...
i o to chodzi w tej zabawie...

 

Strony

Skomentuj