Zamordowano prezydenta Haiti

Kategorie: 

Źródło: twitter.com / @ajplus

Ostatnio zdrowie nie dopisuje przywódcom państw, które nie podążają za globalistyczną covidową rzeczywistością dyrygowaną wszystkim krajom. Tak się składa, że ostatnio nagle zmarli krytyczni wobec COVID prezydentowie Burundi, Pierre Nkurunziza i Tanzanii, John Magufuli, a dzisiaj został zamordowany prezydent Haiti, który nie zgadzał się na masowe szczepienia przeciw COVID w tym kraju. 

Dwóch pierwszych prezydentów nie zgodziło się na ogłoszenie stanu pandemii, trzeci nie rozpoczął w swoim kraju akcji szczepień. Dwoje nagle umarło, trzeciego wprost zamordowano. Czy doszukiwanie się w tych zgonach drugiego dna jest przesadą? Być może, ale łączy ich niepokorna postawa wobec tego co uważa się, że należy robić w związku z tak zwaną pandemią COVID.

 

Trudno powiedzieć co tak naprawdę stało się w Burundi czy w Tanzanii. Oficjalnie obaj prezydenci zmarli z przyczyn naturalnych. Zwłaszcza w Tanzanii było to dziwne, bo wchodzący w jego skład Zanzibar stał się z powodu podejścia do Covidka turystycznym rajem nie wymagającym ani testów RT PCR ani szczepień.

 

Nagle zmarł tam nie tylko prezydent John Magufuli, który na to pozwolił, ale w ciągu kilku ledwie tygodni zmarło wielu członków tanzańskiego rządu. Można to oczywiście skwitować tak, że byli to pierwsi politycy na świecie, którzy zmarli na COVID, ale nie można wykluczyć, że było jednak inaczej.

 

Dzisiaj do tych dwóch nieszczęśników dołączył prezydent Haiti, Jovenel Moïse. Wczesnym rankiem 7 lipca 2021 został zamordowany w swojej prywatnej rezydencji w Pétionville, natomiast jego żona Martine została ranna w tym ataku. Tymczasowy premier Claude Joseph zastąpił go na stanowisku prezydenta.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika syriues

Ewidentnie widac ,jak na

Ewidentnie widac ,jak na dloni ze z gory nakazuja prezydentom i premierom panstw co mają robić. Sa ludzie, ktorzy nie słuchają kłamców i krwiopijcow i niestety giną.Nawet wielkie przyjaźnie moga byc wrogo nastawione gdy jest coś na rzeczy. 

Ta manipulacja staje się obłędnie skoordynowana.Jesien wydaje się być już  jak film z horroru. Zawzięcie wypiera się grypę i się ja nie leczyć Ewidentnie czeka sie na gorączkę, bo w tedy można podać falszywy antybiotyk, który podwyzszy a nie obniży temperatury.

Zwiazany z tym wszystkim stres,utrata pracy,strach,konflikty w rodzinie,szalone manifestacje,lokdalny itd.To czysta manipulacja połączona ze złymi modlitwami,,graja zboczencow,obludnikow,obłęd w ich umysłach jest wielki,ogromny i ciezki niczym asteroidy. smród kłamstwa się już rozszedł po świecie i są to jego ofiary.

Portret użytkownika Mirasław

Byle nie do 45 stopni bo to

Byle nie do 45 stopni bo to Ci zabije.. czasie 2 ws Henri Lampert miał możliwość ,,badać,, co chciał i co ten zbrodniarz potwierdził..ano to ,że Pan RENE QUINTON miał rację i był geniuszem za co Rockefeller owska wizja,medycyny,, wymazała go z kart historii..tak więc wykazał ,że jak sztucznie podniesiemy temperaturę ciała do 39 to komórki złośliwe zaczynają słabnąć a jak dojdziemy do 42 to te Złe komórki Umierają..za to zdrowe bez problemów wytrzymują 43 stopni ciepła ciała..problem zaczyna się gdy dojdziemy do 44 a 45 to grozi już śmiercią..po wojnie dalej prowadził badania z niejakim GOETZE I razem udowodnili ,że podwyższenie temperatury jest skuteczne w walce z RAKIEM..polecam zapoznać się z pracami we wymienionych..

Portret użytkownika Odwazniak

Świetny ktoś zrobił montaż

Świetny ktoś zrobił montaż polityków, "głów" państw, którzy bladzi, jak na muszce, czytali z kartki. To samo. Wszyscy. Jak zakładnicy w marcu zeszłego roku. Kolejne - jak wszystkie media mówią to samo - pełno takich montaży jest. Byłyby śmiesznie, gdyby fajnym było śmiać się w kostnicy.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Nowe formy "państwa"

Nowe formy "państwa" podziemnego, czyli tak naprawdę antypaństwo. Anarchizm, kontrekonomia, kryptowaluty, DAO. Albo misie dołączycie do nas albo dostaniecie się między młot, a kowadłem. Pisałem dawno temu - porzyćcie ideę państwa, bo to organizacja zbrodnicza. Dopuśccie do waszych zindoktrynowanym umysłów prawdziwe alternatywy. To nie jest przyjemne, ale taki jest zawsze proces leczenia. Na początek radzę w spokoju, z otwartym umysłem posłuchać tego wykładu

https://www.youtube.com/watch?v=NTxEPJxZTRs

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Wiesz w ogóle co to jest

Wiesz w ogóle co to jest anarchia? W państwie panuje to co zwykle, czyli chaos, bezprawie, korupcja, bandzioryzm i degrengolada. Państwo zawsze przyciąga pedofilów, złodziei, bandytów i psychopatów, bo pod banderą państwa mogą robić bezkarnie co im się podoba.

Portret użytkownika tomekct

Nie toczymy bowiem walki

Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.List do Efezjan

Bierz Ewangelię i czytaj. Gorsza jest śmierć druga w jeziorze nieugaszonego ognia, niż to co nadchodzi na Ziemii. Przyjście Jezusa jest bardzo bliskie. 

 

Strony

Skomentuj