Organizacja Defend Europe ograniczyła napływ uchodźców do Włoch o 76%

Kategorie: 

Źródło: Defend Europe

Finansowane przez miliardera George'a Sorosa organizacje pozarządowe, które spowadzają nielegalnych migrantów do Europy zaczynają mieć coraz większe problemy. Najpierw Włochy zmusiły je do przestrzegania specjalnego kodeksu, aby ograniczyć napływ obcokrajowców i ustalić kto współpracuje z przemytnikami, a teraz załoga statku C-Star rozpoczęła własną misję na morzu, której celem jest powstrzymanie tej islamskiej inwazji.

 

Statek C-Star należy do grupy ludzi powiązanej z europejskim ruchem pod nazwą Generacja Tożsamości (Generation Identitaire), który postanowił działać, aby obronić Europę przed najazdem tzw. uchodźców. Jednostka została zakupiona dzięki dużej sumy pieniędzy, którą udało się uzbierać w ramach darowizn. Ugrupowanie pozyskało w sumie ponad 221 tysięcy dolarów - tj. ponad 800 tysięcy złotych. Środki finansowe pozwoliły dokonać zakupu statku C-Star, który wyruszył na Morze Śródziemne.

 

Defend Europe jest przeciwieństwem wielu organizacji pozarządowych, które sprowadzają nielegalnych migrantów do Włoch. Załoga patroluje Morze Śródziemne próbując powstrzymać nielegalny przemyt ludzi do Europy i w krótkim czasie odnotowuje duże sukcesy.

W dniach od 1 do 10 sierpnia odnotowano wyraźny spadek liczby migrantów próbujących przekroczyć Morze Śródziemne. W porównaniu do tego samego okresu z zeszłego roku, szlak morski zaczynający się w Afryce Północnej a kończący się we Włoszech pokonało tylko ponad 1,5 tysiąca ludzi, tj. o 76% mniej (różnica 5 tysięcy).

 

Jak widać wstrzymanie islamskiej inwazji na Europę jest możliwe poprzez stworzenie własnych organizacji i sfinansowanie zakupu statków oraz działań, tak jak robi to grupa Defend Europe. Jest to zdecydowanie bardziej skuteczne i tańsze rozwiązanie od tych, które są rzekomo stosowane przez Unię Europejską.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Polaq

Brawa za walkę z tałatajstwem

Brawa za walkę z tałatajstwem. Ja yo bym chciał organizację Defend Poland, która ograniczyłaby o 76% napływ Żydów i żydosprzedawczyków do rządu. Chciałem napisać "polskiego" rządu, ale nie przeszło mi to przez klawiaturę.

1
0

Nie komentuję do czasu zniesienia niesłusznie zablokowanego konta UPAdliny. Przyczyną 3 banów dla UPAdliny, dwu dla Medium oraz dla Anioła Prawdy była e11.

Portret użytkownika syn

cyrk informacyjny...uchodzcy

cyrk informacyjny...uchodzcy od 2009 statkami napływają..a ktoś teraz coś takiego robi...co to oznacza..?czy wszyscy są pijani czy nacpani?byc moze ich slepota ogarnela...jedna barka uchodzcow przegania, w kit to wszystko ...przyjmuja ich chmarami bez planu ..to jawne przejmowanie terenów i najazd

5
0
Portret użytkownika Zenek ;)

W każdym konflikcie biblijne

W każdym konflikcie biblijne nazi organizuje PODLEGŁE sobie dwie POZORNIE WROGIE siły określane zbiorczo jako MŁOT i KOWADŁO by użyć ich do HOLOKAUSTU CYWILI z terenu objętego chucpą... Przy tzw "uchodźcach" MŁOTEM są owi "UCHODŹCY".... KOWADŁEM obecnie ODPALANE WSZELKIE SZPIONY i KRETY nawołujące w mediach "DO OBRONY" jewrejorope (jakby ona sama była warta tej obrony)..... Ale celem KOWADEŁ jest zmanipulowanie bydełka naznaczonego w London Nazi do WYTRACENIA i POPROWADZENIU ICH DO RZEŹNI czyli na BARYKADY w SPONSOROWANYM i USTAWIONYM konflikcie zbrojnym... poprowadzenie ich na LINIĘ FRONTU gdzie będą mogli "BOHATERSKO" acz BESTIALSKO umrzeć za ideologię biblijnego nazizmu znaną jako TORAH... co jest CELEM tej i podobnych chucp nazi.

W polin takimi KOWADŁAMI jest chociażby judasz kudliński straszący polinowskie bydełko POWSTAŃCAMI Z DONBASU (tym medialnie wypłynął) czy albioński kret białczyński USILNIE STARAJĄCY SIĘ WMANEWROWAĆ POLSKĄ MŁODZIEŻ w KOLEJNE POWSTANIE... W KOLEJNE PRZEGRANE POWSTANIE z MNÓSTWEM OFIAR..... bo marzą mu się już nie setki a MILIONY trupów.... w kolejnych BRATOBÓJCZYCH walkach między Słowianami (bo sam nimi nie jest, tylko UDAJE nim bycie na potrzeby owej chucpy)....

Innymi chucpiarzami tej NAZISTOWSKIEJ ZADYMY są wszelcy apologeci Wiednia i Sobieskiego (czyli użycia fanatycznych głupków do wojny religijnej w CUDZEJ sprawie).... jak i CELOWO WKRĘCAJĄCY Polaków w konieczność walki o "kościół".... czyli DALSZE PANOWANIE SWOICH CIEMIĘŻYCIELI.... nie mówiąc o mini chucpiarzach czyli wszelakich "obrońcach koryta PIS.DA+" w różnych partyjnych mutacyjkach. jakim się marzy BRATOBÓJCZA WALKA przy każdym krawężniku..... czyli WOJNA DOMOWA w polin....

3
-1
Portret użytkownika Zenek ;)

Dziekować dziekować

Dziekować dziekować Acute

PS.
MŁOT i KOWADŁO to też (znane są jako) TEZA i ANTYTEZA z dialektyki hitlerowskiej / heglowskiej... ulubionej narracji nazi na stołkach.zwłaszcza tych z dynastii HITLER wealthu jaka nie zawahała się już DWUKROTNIE SPALIĆ EUROPĘ dla zdobycia LEPSZYCH PROCENTÓW z banków London City... w tym spalić w krematoriach żydowską biedotę by żydowscy lordowie i parowie mieli więcej "złotych zębów" w swoich sejfach.... A teraz znowu szykują kolejną cudowną "obniżkę procentów".....

2
0
Portret użytkownika Medium

W każdym konflikcie biblijne

W każdym konflikcie biblijne nazi organizuje PODLEGŁE sobie dwie POZORNIE WROGIE siły określane zbiorczo jako MŁOT i KOWADŁO

Dobrze, że o tym przypominasz pod powyższym artykułem. Nie ukrywam, że komentując nie wzięłam tego pod uwagę.

4
0
Portret użytkownika keri

Komentarz Zenka jest

Komentarz Zenka jest niesamowicie przenikliwy. Dotarł do czystej prawdy.

3
0

Nie komentuję do czasu zniesienia niesłusznie zablokowanego konta UPAdliny. Przyczyną 3 banów dla UPAdliny, dwu dla Medium oraz dla Anioła Prawdy była e11.

Portret użytkownika inzynier magister

jest cały czas niebezpiecznie

jest cały czas niebezpiecznie, a nawet coraz bardziej niebezpiecznie ! znana wszystkim szalona masonka od kleju spuperglu chce zniszczyć grupę wyszechradzką Słowian ! "Kanclerz Niemiec Angela Merkel zapowiedziała w wywiadzie dla telewizji Phoenix i radia Deutschlandfunk, że nadal będzie nalegać na przyjęcie imigrantów przez kraje, które do tej pory stanowczo się temu sprzeciwiały. Merkel stanowczo odrzuciła pomysł, by kraje, które nie chcą przyjmować imigrantów, wpłacały w zamian pieniężny ekwiwalent. - Tak łatwo to nie będzie – zagroziła kanclerz Niemiec.Zaznaczyła, że stanowczo sprzeciwia się propozycji, by kraje UE mogły „wykupić się” od przyjmowania imigrantów. - Nie tak wyobrażam sobie europejską solidarność - zauważyła.Szefowa niemieckiego rządu zapowiedziała, że nie zrezygnuje z planów, które sama określa mianem „sprawiedliwego rozdziału uchodźców”. Jak zaznaczyła, brak zgody w tej sprawie jest dla niej bolesny."

Należy wzmocnić Grupę Wyszechradzką Słowian Chrześcijan i odeprzeć atak szwabskich masonów !!! Tylko cywilizacja chrześcijańska od Jezusa Miłosiernego ma szansę na przetrwanie i ratunek przed ufonautami NWO !

Zawsze i wszędzie ten sam klej - superglue

https://www.youtube.com/watch?v=leyuVlxsTXU&t=5s

7
-2

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika sdfsdf

Przypomnę tylko że to Twoje

Przypomnę tylko że to Twoje chrześcijaństwo przyszło wraz z groźbą od imperium rzymskiego narodu niemieckiego, jeśli nie wiesz tego odsyłam do kronik, więc będąc chrześcijaninem i przeciw niemcom tak na prawde jestes z nimi bo to oni zniszczyli pierwotny kształt naszej panstwowosci tworzac z nas ociemniala mase niewolnicza

4
0

Strony

Skomentuj