We Włoszech odbywa się wymiana populacji - za kilka dekad muzułmańscy migranci mogą stanowić 37% społeczeństwa

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Paolo Porsia/CC BY-SA 2.0

Włochy zmierzają w bardzo niebezpiecznym kierunku. Zmian zachodzących w tym państwie, a także w Europie Zachodniej, prawdopodobnie nie będzie można już odwrócić. Zmasowana islamska inwazja, zwana kryzysem migracyjnym, w ciągu najbliższych kilku dekad radykalnie odmieni włoskie społeczeństwo.

 

Włochy od kilku lat doświadczają islamizacji. Z roku na rok siły napływowe, prawdopodobnie przy wsparciu organizacji pozarządowych, przemierzają Morze Śródziemne, aby podbić Włochy. Niektórzy próbują wytłumaczyć konieczność przyjmowania tzw. uchodźców z Afryki starzejącym się włoskim społeczeństwem oraz bardzo niskim wskaźnikiem demograficznym. Szacuje się, że do 2065 roku liczba mieszkańców zmniejszy się o 7 milionów ludzi i wyniesie ponad 53 miliony. W najgorszym wypadku może to być tylko 46 milionów.

 

Dlatego Włochy doświadczają tzw. wymiany populacji. Muzułmańscy miganci zajmują miejsce Włochów, którzy nie chcą się rozmnażać, a przy okazji islamizują kontynent. Dla nich jest to Hidżra, czyli zdobywanie danego terytorium poprzez jego zasiedlenie - w tym przypadku proces przebiega całkowicie pokojowo. Proszę sobie wyobrazić co będzie się działo we Włoszech i w całej Europie, gdy rząd zadecyduje o deportowaniu wszystkich nielegalnych muzułmańskich migrantów. Ich dobrowolne wysiedlenie okaże się po prostu niemożliwe.

Warto przyjrzeć się statystykom z ostatnich lat. Podczas gdy w 2013 roku do Włoch przybyło jedyne 22 tysiące obcokrajowców, liczby te w kolejnych latach rosły i rosły. W 2014 roku kraj przyjął już ponad 66 tysięcy ludzi. W 2015 roku było to 103 tysiące a w zeszłym roku aż 176 tysięcy. Tymczasem w pierwszej połowie 2017 roku Włochy przyjęły ponad 60 tysięcy islamskich nachodźców.

 

Zacznijmy od tego, że wielu z nich przebywa na terenie tego państwa nielegalnie. Raport ONZ podaje, że w 2016 roku mniej niż 3% obcokrajowców otrzymało status uchodźcy. Pozostałe 97% to ludzie, którzy żyją sobie we Włoszech i z jakiegoś powodu nie są deportowani. W Szwecji i w Wielkiej Brytanii, gdy danego delikwenta ścigano celem jego deportacji, "uciekający przed wojną pokojowy uchodźca" dokonał zamachu terrorystyczego. Zatem w całej Europie mielibyśmy regularną wojnę i rozlew krwi na ogromną skalę, gdyby poszczególne rządy zabrały się za deportację nielegalnych islamskich nachodźców.

 

Zmasowana migracja z Afryki jest dla Włoch ogromnym obciążeniem. Aby zapewnić przybyszom możliwość przetrwania, opiekę zdrowotną i dach nad głową, rząd musi wydać 2 400 euro na jednego migranta na miesiąc. W 2015 roku, Włochy przeznaczyły około 2,6 miliarda euro na samych uchodźców. W 2016 liczba ta prawdopodobnie wyniosła 3,3 miliarda i szacuje się, że w 2017 roku kraj przeznaczy na nich aż 4,2 miliarda euro.

 

W obecnym tempie zasiedlania szacuje się, że do 2065 roku do Włoch przybędzie 14,4 miliona kolejnych muzułmańskich nachodźców. Dodając do tego kilka milionów ludzi, którzy już przybyli do tego państwa, za około cztery dekady włoskie społeczeństwo będzie w 37% składało się z obcokrajowców i ich potomków. Z biegiem czasu i wraz z rozwojem wydarzeń liczby te oczywiście mogą ulec zmianie, lecz to nie zmienia faktu, że Włochy islamizują się w szybkim tempie, podobnie jak Francja, Niemcy czy Szwecja. Procesy zachodzące na tak wielką skalę wciąż można powstrzymać, ale gdy islamizacja będzie dobiegała końca, nic już nie pozwoli przywrócić Europy z dawnych lat.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika FOL

Włochów we Włoszech

Włochów we Włoszech wymianiają na Arabów a Polaków w Polsce wymieniaja na Ukrainców i nikt nie widzi problemu :-)))  Ja osobiście jestem przerazony wojna hybrydową i tym, że Ukraincy podbijają nasz kraj i podbija.

Portret użytkownika gnago

Ee a zróżnicowanie na płcie?

Ee a zróżnicowanie na płcie? No nawet jak muslimy będą sie parzyć w swoim gronie dzieci z tego nie będzie. Za mało kobiet przybywa

Portret użytkownika Bodzia

i jak na ironie, Rzym znowu

i jak na ironie, Rzym znowu padnie. Mnie juz nie bedzie na swiecie, czasami sie ciesze, ze umre i nie bede widziala tego bagna. I martwie sie o przyszle pokolenia, przez co oni beda musieli przechodzic. I szlag mnie trafia jak patrze na te lewackie rzady razem z za...pi...jacz...o..na unia. Czemu oni to rabia nie mysla o rzyszlosci swoich rodzin, dzieci, wnukow? Zdaje sobie sprawe, wiekszosc starych tro...pow siedzacych na wysokich stolkach jest wszystko jedno. Tak samo starych bezdzietnych bab (makrela, May), ale co mysla inni podrzedni lewacy? Czy oni mysla, ze dla nich tez starczy miejsca na Arce elity? Jak dlugo mozna utrzymac sie w osiedlu z zelaznym plotem pod pradem i straznikami oraz poruszaniem sie kuloodpornymi pojazdami? Co oni maja obiecane od jakichs sil wyzszych? Przeciez to nie jest  normalne bysmy skonczyli jako mieso armatnie. Czytalam wiele teori spiskowych i zaczynam w nie wierzyc. Ze tez musialam dozyc takich czasow, ze patrioci sa opluwani, rozne patologie typu-czesc roweru, z...oo...fi..ci, nek...ro...fi..ci  i tego typu odchylki normalnosci, maja miec jakies prawa. A najgorsze jest dla mnie, to ze probujesz wbic to w puste lby zwyklych ludzi, bo to humanitarne pomagac tym biednym mu...zul..om oni nie widza do czego to zmierza. I to ty jestes bez serca. Pomoc im mozna tam na miejscu, bez sciagania ich tutaj. Pamietajcie o tym, ze mu..zo..lowe baby nie rodza dzieci dla siebie ale dla alla..bumca. Im ich wiecej tym wiecej bedzie meczennikow do ich raju, a dziewczynki do brzuchaczenia nastepnych pokolen. To jest jakas paranoja. Wierzcie mi rece opadaja.

Portret użytkownika mister_x

Moze to niepoprawna

Moze to niepoprawna politycznie opinia, ale... to biale kobiety wykoncza biala rase. W kulturze muzulmanskiej rola kobiety jest jeszcze jasna - dzieci, kuchnia, rodzina - temat zamkniety. Bialym europejka sie w glowach pomieszalo - kariera, wygodne zycie, figura, wakacje, pieniadze - a gdzie ja tam bede miala dzieci. Jak ja ostatnio takiej, "nowoczesnej europejce" powiedzialem ze chce miec piecioro dzieci - minimum - to kobita zbladla, powiedziala ze jestem swinia - bo widze kobiete jako maszynke do robienia dzieci - i tyle ja na oczy widzialem. Jakos dwie generacje temu - generacja naszych babci i dziadkow - wszystko jeszcze bylo OK. Moja babcia miala osmioro rodzenstwa....

Portret użytkownika oaxaca

pięcioro dzieci w

pięcioro dzieci w dzisiejszych czasach? komuś sie chyba marzy 500 plus -:)

Portret użytkownika ciekawski11

miała ośmioro, bo kiedyś

miała ośmioro, bo kiedyś większość dzieci nie dożywała nawet drugiego roku życia, a większość po prostu stanowiła siłę roboczą. Ciekawe ile z tych dzieci cokolwiek osiągnęło..

piątka dzieci mówisz? rozumiem, że spokojnie zarobisz na całą piątkę, choć z żoną to szóstkę? no bo chyba trudno, żeby przy tylu dzieciach mogła jeszcze pracować zawodowo. Zdajesz sobie sprawę, że ziemia jest przeludniona? nie tylko czarna i żółta rasa do tego się przyczynia ale patologia rozmnażająca się jak króliki, bez umiaru.

Portret użytkownika Witek

ziemia jest przeludniona? nie

ziemia jest przeludniona? nie rozśmieszaj mnie, może jeszcze powiesz że człowiek jest głównym szkodnikiem na ziemi?

Portret użytkownika ajwaj

Podniecajmy się niemcami czy

Podniecajmy się niemcami czy włochami. W Polsce jest ponad 2 miliony ukraińców w wieku 20-40 lat. W 36 milionowym kraju! Nie wszyscy pojadą dalej na zachód, ale na ich miejsce napłyną następni.

Portret użytkownika Witek

Co za piep...nie, mam pytanie

Co za piep...nie, mam pytanie kto za kilka dekad będzie pracował na tych nierobów? Gospodarka załamie się chyba że powstaną brygady pracy pod przymusem, budowa Eurokołchozu trwa w najlepsze.

Portret użytkownika Forgetolerance

Tymczasem tu i na innych

Tymczasem tu i na innych polskich przeciw-inwazji stronach reklamuje się "datę arab women" ...

Portret użytkownika Forgetolerance

Cytuje,

Cytuje,

 

"Są to syjoniści (radykalni nacjonaliści). Uznawani są za prawicę, ale jest to praktycznie narodowy socjalizm. Według mnie – główne wzorce „społeczne” czerpią oni z nazizmu, a Hitler zrobił na nich duże wrażenie, co przejawia się w działaniach naśladowczych."

https://bialyrasizm.pl/hitler-ostrzega-ze-w-getcie-warszawskim-ma-miejsce-kryzys-humanitarny/

Skoro pasozyd wziął przykład od Hitlera i "uprawia" National Socialism to znaczy ze to jest dobre dla swojego narodu. Działa świetnie jeżeli naród jest jednej rasy.

Nie dziwne ze białym ludziom paskudzi ta idee a sam stosuje. Niestety, białych to nawet na pomoc w eksterminacji własnej rasy namówisz. Faktycznie takim się należy.

Strony

Skomentuj