Imigranci islamscy przechwytywani są coraz bliżej Libii

Kategorie: 

Źródło: MOAS.eu

Od samego początku ostrzegano, że zabieranie na pokłady statków ratunkowych wszystkich zmierzających do Europy tzw. uchodźców zakończy się tragedią i tak też się stało. W Afryce i na Bliskim Wschodzie jest coraz więcej ludzi chętnych do porzucenia swoich domów i wyruszenia przez szlak morski do socjalistycznego raju. Z kolei pracownicy organizacji pozarządowych "ratują" islamskich przybyszy coraz bliżej wybrzeży Libii a to sugeruje, że mogą otrzymywać informacje od samych przemytników dzięki czemu wiedzą gdzie i kiedy należy oczekiwać na kolejną "dostawę" ludzi.

 

Tzw. kryzys migracyjny, spowodowany chęcią przyjmowania milionów nielegalnych islamskich migrantów przez niemiecką kanclerz Angelę Merkel i Unię Europejską sprawił wiele poważnych problemów i to nie tylko na naszym kontynencie. Po pierwsze, przemytnicy ludzi zarabiają krocie na zmasowanej nielegalnej migracji. Po drugie, na Morze Śródziemne wypływa jeszcze więcej ludzi, którzy doskonale wiedzą, że Europa przyjmie ich z otwartymi ramionami i pozwoli im żyć na koszt podatników. Po trzecie, na morzu ginie jeszcze więcej ludzi, a po czwarte, ludzie giną również w samej Europie - w wyniku zamachów. Pozostaje również kwestia niebezpiecznego zderzenia dwóch cywilizacji, które może doprowadzić nawet do wybuchu wojny religijnej, a także islamizacji Europy.

 

Ten wywołany celowo kryzys na Morzu Śródziemnym był rozpisywany przez media na całym świecie od ostatnich kilku lat, ale to nie oznacza, że mamy przyzwyczajać się do tej islamskiej inwazji. W rzeczywistości sytuacja pogarsza się z roku na rok. Dziennik The New York Times przedstawił ciekawe statystyki dotyczące miejsc, w których przeprowadzane są operacje ratunkowe. W 2014 roku tzw. uchodźcy byli ratowani na otwartym morzu, w niektórych przypadkach łodzie docierały nawet w pobliże wyspy Lampedusa. Lecz już w 2016 roku, praktycznie wszystkie łodzie wypełnione islamskimi migrantami były przechwytywane tuż przy Libii a spora część z nich nawet na libijskich wodach terytorialnych.

Operacje ratunkowe przeprowadzane są przez agencję Frontex - Europejską Agencję Straży Granicznej i Przybrzeżnej, włoską straż przybrzeżną oraz organizacje pozarządowe. Pracownicy tych organizacji zajmują się "pomaganiem" do tego stopnia, że czasem pojawiają się nawet tuż przy Libii i po prostu czekają na łodzie. W ostatnim czasie sporo mówi się o możliwej współpracy między organizacjami pozarządowymi a przemytnikami. Pojawia się coraz więcej dowodów wskazujących na to, że organizacje płacą przemytnikom i otrzymują informacje o miejscu, w którym będą mogli "uratować" kolejnych migrantów.

 

Sytuacja na Morzu Śródziemnym jest coraz gorsza. Europa poprzez przyjmowanie tych wszystkich ludzi daje sygnał, że przyjmie do siebie każdego, a to zachęca kolejnych do porzucenia swoich domów. Od samego początku ostrzegano przed konsekwencjami podejmowania takich działań. Efekty są takie, że w pierwszej połowie 2017 roku do Włoch sprowadzono ponad 60 tysięcy islamskich migrantów, tj. o kilkanaście tysięcy więcej niż w tym samym okresie w zeszłym roku. Dodatkowo na morzu ginie jeszcze więcej ludzi. Zatem Europa, jeśli będzie udzielać jeszcze większej pomocy, będzie z czasem zasiedlana przez jeszcze większe ilości obcokrajowców z Afryki i Bliskiego Wschodu. To jest błędne koło.

 

Islamscy nachodźcy doskonale wiedzą, że gdy tylko wyruszą na morze to niemal natychmiast otrzymają pomoc i zostaną zabrani do Europy, gdzie będą mogli żyć na koszt podatników. Należy pamiętać, że wraz z nimi Europa przyjmuje kolejnych islamskich terrorystów. Oczywiście Włochy i Unia Europejska tłumaczą się koniecznością ratowania życia ludzkiego i to jest ich jedyny argument. Jednak poważnym problemem jest fakt, że nikt nie ma zamiaru ich deportować.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Italia się tłumaczy? E tam,

Italia się tłumaczy? E tam, Italia podaje jedynie pretekst. Te miliony nachodźców ściągane są w celu realizacji szatańskiego planu Antychrysta zniszczenia chrześcijaństwa i wywołania wojny, która doprowadzi do depopulacji, pozostawienia jednej jedynej rasy białej i to nie tej pochodzącej z Europy, ustanowienia NWO... a po drodze sprowadzenia nieszczęść, cierpień, śmierci. 

Takie plany mają merkelowcy. Merkel pod Trybunał!

Portret użytkownika inzynier magister

"Codzienne zamachy lub próby

"Codzienne zamachy lub próby zamachów, wojsko na ulicach, kontrole na każdym kroku, ciągłe poczucie zagrożenia, nieufne spojrzenia taksujące każdego przechodnia – to już nie wizja z katastroficznego filmu. Tak już wygląda rzeczywistość największych zachodnioeuropejskich miast. Czy to się skończy? Tak, w chwili, gdy punktowe, pojedyncze ataki terrorystów przerodzą się w regularną wojnę toczoną na ulicach miast Francji, Belgii, Niemiec czy Wielkiej Brytanii.Jeśli terroryści nie spotkają się z naprawdę ostrą odpowiedzią (a raczej się nie spotkają), to wkrótce ten permanentny stan wyjątkowy przeniesie się do mniejszych ośrodków, rozlewając się na europejską prowincję. Fala zamachów wywoła w końcu emocje, których nie przykryje już tresura politycznej poprawności i w Europie wybuchnie prawdziwy wulkan nienawiści do muzułmanów zamieszkujących Stary Kontynent. W konflikt włączeni zostaną wówczas wszyscy, również i ci mniej radykalni religijnie, a aparaty administracyjne demokratycznych państw przez swą wrodzoną, systemową nieudolność i ideologię,  zgodnie z którą wszystkie grupy religijne i etniczne (z wyjątkiem rodzimych chrześcijan, rzecz jasna) są równe, będą jeszcze bardziej zaostrzać sytuację. Wybuchnie wreszcie wojna, w niektórych miejscach partyzancka, na wzór intifady, w innych bardziej regularna, która doprowadzi do całkowitej destabilizacji wielu państw kontynentu, ogarniętych ponadto kryzysem ekonomicznym i politycznym. http://www.pch24.pl/w-brukseli-terror--a-w-warszawie-spokoj,52451,i.html#ixzz4kcDQ8N7S

oczywiście chodzi właśnie o plan Pikea !!! to co się dzieje to jest czysta i szybka realizacja planu masona Pike ! tylko zaczadzeni tefałenami i polsatami tego nie widzą !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika podpisan

to jest klasyczna hybrydowa

to jest klasyczna hybrydowa ustawka : napuszczanie dwóch większych i silniejszych na siebie przez trzeciego, który tylko na ich konflikcie zyskuje.wystrzegajcie sie agentów trzeciego, nie wdajcie w konflikt z drugim, przestrzegajcie innych .

Portret użytkownika U_P_Adlina

jak piszesz post to masz pod

jak piszesz post to masz pod słowem "komentarz" linijkę z róznymi ikonkami do edycji. Druga od prawej (media browser) to ta, która jest ci potrzebna. Klikasz na nią raz LPM (lewy przycisk myszy). Potem klikasz raz LPM na "Wybierz plik". Otwiera ci się eksplorator plików w twoim komputerze. Poprzez niego odnajdujesz na swoim kompie zdjęcie, które chcesz zamieścić i klikasz raz LPM "Otwórz". Eksplorator plików ci się zamyka, a ty klikasz raz LPM "Wysyłanie plików". Zdjęcie ci się ładuje i potem klikasz raz LPM "Dalej". Potem klikasz "Zachowaj". Potem kolejny raz klikasz "Zachowaj". I potem już ostatni raz klikasz "Zachowaj"..........Uff.......Koniec.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Dragon_Reborn

Widziałem ostatnio w jednym z

Widziałem ostatnio w jednym z programów w Nat Geo Wild, że dziko żyjące szympansy i orangutany, które podchodzą pod ludzkie domostwa boją się zostać pogryzione przez samice innego gatunku małp. Ponadto obawiają się ludzi, ale najbardziej agresywnych kobiet - nie wiem dlaczego. Istnieją teorie, że małpom od małego wgrywany jest przez starsze, wolnożyjące małpy swego rodzaju "program", umożliwiający im przeżycie we wrogim środowisku dżungli i że ich zachowanie (łażenie po drzewach, zrywanie owoców, polowanie, iskanie) ma na celu przeżycie małp z własnego stada kosztem innych, przy czym "marchewką" są jakieś bardzo młode małpie samice, żyjące w małpim raju, ale by je dostać, nie mogą zostać pogryzione przez samicę żadnego gatunku ssaków. To oczywiście tylko spekulacje, nie wiem jak naukowcy doszli do takich wniosków, ale z pewnością niezbędne będą dalsze badania. Wiadomo, że po śmierci raczej się nie da efektywnie kopulować, ale może te dzikie zwierzęta o tym nie wiedzą.

Zapewne dały o sobie w końcu znać Czarnobyl, Fukuszima i te ~2,5 tys wybuchów atomowych w ciągu 72 lat - mutacje, lub działalność człowieka (wycinanie lasów, rewolucje, czy wydobywanie surowców na terenach, gdzie oprócz normalnych ludzi - Żydów, Arabów, Murzynów - żyją także małpy) powodują, że małpy od pewnego czasu zaczęły opuszczać swoje normalne środowisko i próbują żyć wśród ludzi niczym wróble i gołębie, ale zachowując się niczym wściekłe lisy - tzn. nie boją się ludzi i nie stronią od nich, łaszą się, chcą żeby je karmić, ale też potrafią znienacka pokąsać. Podobno zginęło już sporo ludzi, a część została zakażona przez pasożyty znajdujące się we krwi małp. Co więcej, niektóre z nich próbują dostać się do przejeżdżających pojazdów, aby w ukryciu rozprzestrzenić się po Europie. Więc lepiej nie zbliżać się do nich, chociaż ostatnio jeden z naukowców zauważył, że zapach banknotów euro na część z nich działa uspokajająco.

Niektóre małpy zaczęły naśladować w swoim zachowaniu lemingi i próbują przepływać (wpław) Morze Śródziemne. Żeby je ratować, niektórzy miłośnicy zwierząt zostawiają na brzegu tratwy i pontony, a inni wysyłają statki, żeby je ratować. Dokładnie nie wiadomo, w jaki sposób małpy nauczyły się wiosłować i korzystać z szalup - jedna z popularnych teorii mówi, że naśladują  zachowanie tzw. "syryjskich uchodźców", ale wadą tej teorii jest fakt, że najwięcej tych "pływających małp" można zaobserwować setki kilometrów od Syrii - na plażach Libii i że jest wśród nich więcej gatunków małp, żyjących dotąd głównie w głębi Czarnego Lądu.

Podobno jedna z ostatnich mutacji sprawiła, że małpy zaczęły dziwnie bełkotać - mowy ludzkiej to jeszcze nie przypomina, ale można rozróżnić szczeknięcia, brzmiące jakoś tak, jak "ahhah ahkhbar", "shossyahl", "asshyll". Obecnie trwają badania nad rozszyfrowaniem tego fenomenu - i tu są zdania podzielone. Wg jednych jest to efekt ewolucji małp, które zaczęły przystosowywać się do luksusu (darmowa karma dla zwierząt i dużo przestrzeni w mieszkaniach, w których niektórzy (z miernym skutkiem) próbują je trzymać, niczym pieski i kotki, ale raczej niewytresowane amstaffy i rottweilery), który daje ludzka cywilizacja, ale zdaniem większości nie wróży to niczego dobrego.

Autorzy programu Nat Geo Wild przychylają się do opinii tych drugich - widząc, że niestety do ataków małp na ludzi w miastach dochodzi coraz częściej, a i kobiety coraz częściej są atakowane, nie próbując się zbytnio bronić, bo nie chcą, jak się wydaje urazić uczuć tych biednych, dzikich zwierząt. Czas chyba na podjęcie radykalnych decyzji, dość mamy problemów z zanieczyszczeniem środowiska, z muzułmańskimi imigrantami, z terrorystami, z opozycją, żeby chcieć jeszcze w Polsce i w Europie przeprowadzać nikomu niepotrzebne eksperymenty z małpiszonami.

Portret użytkownika Marek22

Wojna gospodarcza Niemcy USA

Wojna gospodarcza Niemcy USA a sprawa Polska ?

Dzisiaj chciałem przedstawić sytuację wojny gospodarczej pomiędzy USA a Niemcami i Rosją jaka nam się rysuje co ma istotny wpływ na działania Rosyjskie w Syrii oraz na Polskę . Powodem budowa Nord Stream 2 .
       W ubiegły tygodniu doszło do mocnego uderzenia ze strony USA w stosunku do Rosji i Niemiec . Mianowicie senat USA podjął decyzję większością głosów 97 do 2 o wprowadzeniu sankcji wobec Rosji i firm współpracujących z Rosją a szczególnie dla firm wspierających Naftochaz . Uderzenie to ma spowodować sankcje dla 2 firm Niemieckich i 1 firmy z Austrii . Zostało jeszcze poparcie przez izbę gmin co nastąpi niebawem a prezydent USA na szczyt G20 będzie miał już gotowe do podpisania mocne argumenty . Jak wiadomo głosy Niemiec i Austrii w piątek strasznie się odezwały na tą zapowiedz mówiąc , iż nie należy mieszać poltiyki z gospodarką itd itp. Natomiast Angela merkel w swych wypowiedziach zaostrza sytuację , gdzie wypowiedziała się , że Niemcy w takiej sytuacji podejmą kroki odwetowe . Na co USA odpowiedziało , iż wprowadzi podatek 35% na samochody Niemieckie sprowadzane do USA . Wojna więc przybiera na sile .
       USA planują wydobycie gazu na morzu oraz w rejonie bieguna gdzie złoża szacuje się na wartość równą złożom Rosyjskim . Tym samym USA dąży do sprzedaży gazu w Europie a tym samym osłabienia dochodów Rosji ze sprzedaży tego surowca w Europie co nie jest na rękę Niemcom i Rosji .
Ponadto konflikt jest dużo bardziej rozwinięty . USA zarzuca Niemcom dzięki walucie Euro zaniżanie jego wartości a straty ponoszą inne kraje mające tą walutę np. Włochy i Hiszpania .
      Teraz sprawa Polska .  Trump przyjedzie również na spotkanie trójmorza przed szczytem G20 w Hamburgu co ma związek z już sporą wiedzą Trumpa co zrobi . Jeśli spotkanie Trójmorza w Polsce się powiedzie USA wesprą budowę gazoportu 2 w Polsce oraz budowę jednego gazoportu w Chorwacji a te terminale będą zaopatrywać w gaz środkowo-wschodnią Eurpę w gaz USA a nie Niemiecko-Rosyjski . Niecy jednak sprzeciwiają się temu i konflikt jest raczej nieunikniony . Co morze zrobić Polska ? Właśnie ? Ta sytuacja napewno oddali nas od Niemiec a co za tym idzie będziemy przez Niemcy izolowani i bici w strukturach UE . The times dotarł do informacji , iż Niemcy wściekłe na Polskę chciały wykorzystać sytuację emigrantów do nałożenia sankcji na Polskję i usunięcia Polski i Węgier jeszcze w tym roku z Unii Europejskiej . taka sytuacja byłaby na rękę D. Tuskowi , gdyż spadek gospodarczy i zapaść w związku z wojną gospodarczą z Niemcami doprowadziłby do przejęcia władzy w Polsce  prze Tuska , a wtedy można by przyjąć Polskę ponownie do struktur UE ale już na kolanach po spełnieniu nowych wymogów i skolonializowaniu Polski zupełnie ,( zamykanie pewnych sektorów gospodarki lub wyprzedaż ich Niemcom ) a Tusk jest w tym bardzo dobry i poddańczy wobec Niemiec . Stała się rzecz jednak bardzo istotna . Poparcie USA dla sprawy Polskiej jest bardzo silne ponieważ USA ma tu też dużo do ugrania . Osłabienie Rosji i Niemiec oraz zysk nja sprzedaży gazu a to dwie pieczenie na jednym ogniu . Komisja Europejska złagodziła słowa wobec Polski Węgier i nie chce nas karać . Prawda jest taka chce nas karać , ale boi się poparcia USA dla Trójmorza a w efekcie rozpadu UE gdzie zostaną kraje Beneluksu oraz Hiszpania Francja Włochy i Niemcy . To koniec dla waluty euro , gdyż Włochy ledwo zipią gospodarczo i Grecja , która domaga się 200 mld euro gdyż dojdzie tam do niewypłacalności banków i stracą banki Włoskie i Niemieckie gdyż to one pożyczały Grekom kasę . Hiszpanie mają trudności z gospodarką a w krótkim czasie dojdzie tam do rozpady Hiszpanii na dwa podmioty czyli bogatą Katalonię i resztę Hiszpani więc jakakolwiek destabilizacja Hiszpanii doprowadzi do jej rozbicia . Wracając do sprawy Polskiej to jak wygra USA to wygra PIS .

Portret użytkownika Czarny Olo

Słyszałem że DK podkładał na

Słyszałem że DK podkładał na zachętę różne ''artefakty''. Do tego podobno konfabuluje i miesza fakty ze swoimi hipotezami opartymi o lektury innych hipotetyków. Na pewno jest wiele tajemnic i zagadek dot. 3 rzeszy ale ciężko jest ustalać coś ponad wszelką wątpliwość dysponując znikomym mat. dowodowym.

Skomentuj