Szef KE Jean-Claude Juncker twierdzi, że Europa potrzebuje kolejne miliony imigrantów z Afryki!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Unia Europejska celowo wywołała największy od dekad kryzys migracyjny i otwarcie ogłasza, że nie ma zamiaru rozwiązywać tego problemu. Zamiast tego wzywa się do dalszego niczym nieograniczonego przyjmowania imigrantów z Afryki. Europa ma być zalewana przez kolejne miliony murzynów!

 

W trakcie wywiadu dla Deutsche Welle, przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker dał nam wyraźnie do zrozumienia, że najazd tzw. uchodźców nie będzie powstrzymywany. Zamiast tego UE chce zwyczajnie zamienić nielegalną imigrację w legalną. Najprawdopodobniej ma to związek z kryzysem demograficznym i wymianą populacji, którą ONZ proponowała już w 2000 roku.

"Wierzę, że jeśli nie zaoferujemy legalnych sposobów na emigrację do Europy, oraz imigrację wewnątrz Europy, będziemy zgubieni. Jeśli ci - którzy, generalnie mówiąc, są biedni i potrzebujący - nie będą mogli więcej dostać się do domu Europy poprzez drzwi frontowe, oni zaczną korzystać z tylnych okien. Musimy stworzyć legalne sposoby na migrację do Europy, a Komisja podała już sugestie. Europa będzie wyraźnie potrzebowała imigracji w nadchodzących dekadach, więc musimy zapewnić tym, którzy chcą przybyć i mogą przybyć ścieżki prawne dla migracji do Europy." - powiedział Jean-Claude Juncker.

Jeśli wspomniana wymiana populacji nie zakończy się, Europa stanie się jeszcze bardziej kolorowa i wielokulturowa aż dojdzie do sytuacji, w której biali ludzie będą stanowić mniejszość na swoim własnym kontynencie. Ostatecznie Europa stanie się jedynie zlepkiem różnych kultur z Afryki i Azji, natomiast kultura i sztuka białego człowieka zostanie wyparta. Czy nie powinniśmy nazywać tego dobrze zaplanowanym białym ludobójstwem?

Jean-Claude Juncker - źródło: 123rf.com

Im bardziej Unia Europejska będzie stała za masową imigracją, wyniszczaniem białej rasy i narzucaniem swoich decyzji innym państwom, tym gorzej dla niej samej. Europie Środkowo-Wschodniej nie jest po drodze z UE. Nie pozwólmy, aby Polska była podnóżkiem komunistów z Unii Europejskiej i została zislamizowana!

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika war wolf

Kiedy ta pierdolon Unia

Kiedy ta pierdolon Unia upadnie z tymi idotami i zdrajcami swoich obywateli i kraji . By znów powstały kraje narodowe i wtedy może Ci nachodzy będą  wypierdalani z naszego kontynentu. Bo jak oni tu znaki wygrają to Europa zamieni się w wielki śmietnik.

Portret użytkownika Odważniak

Mieszkam koło sześciu rodzin

Mieszkam koło sześciu rodzin co to baby trzymają w worach. Codziennie zbieram śmieci, które lądują na moim chodniku, po którym chodzę. Te małpy powinny przestać mieć prawo do życia, bo nie potrafią wrzucić opakowania do kosza. Cała pociecha w tym, że same się wykończą, bo dzieci tłuste, zamknięte w czterech ścianach, a po śmieciach widzę, że żrą toksyczne śmieci. Niestety każda kocowa ma sześcioro dzieci, i mimo, że mieszkam tu pół roku, to może z dwa razy było słychać śmiech z tamtego bunkra, nikt się nie bawi, tylko warczą na siebie i szczekają. Nic dziwnego, bo baby, nie dość że w 30 stopniowym upale trzymane w kocu, w norze wielkości pudełka od buta, non stop piorą szmaty, albo stoją przy garach, albo bachor w brzuchu, albo na ręku. Chłopy za to, tylko siedzą u fryzjera i wygalają szczegółowo brody, bo żaden kłaczek nie ma prawa być w innym kierunku. Baba może wyjść tylko do pralni, i czasem do sklepu z panem i władcą, gdzie to ona, zlana potem pcha wózek z towarem, a władca tanecznym krokiem pokazuje palcem, co do wózka włożyć. Jak taki umęczony babon może przekazać miłość następcom? Serce się kraje na poziom agresji, kiedy większy chłopiec wrzeszczy na mniejszą dziewczynkę, która pcha jego rowerek po balkonie w tę i z powrotem. K.wa, uciekam stąd. Pora wracać do kraju i bronić Ojczyzny przed degeneracją. Jeszcze tylko kilka dni w mordorze, bo mam dość życia w śmietniku, a te parodie zdają się tego nie zauważać, że wnętrze jest obrazem zewnętrza i zewnątrz ma wpływ na wnętrze. Przez te małpy piękna polska dzielnica pustoszeje, sklepy zabite dechami, puste, niszczejące mieszkania zasypywane powoli fruwającymi workami po cipsach i butelkach, żywej duszy po 21, aż strach pomyśleć, co będzie, kiedy młode bachory sąsiadów, w liczbie 50, staną się nastoletnie... Czas wiać, póki można i jest gdzie, wiać, zbroić się i okopać, by bronić kultury przed śmiecącymi frustratami, choćby do ostatniej kropli krwi.

Śmierć śmiecącym ludzkim karykaturom.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika lommo

Facet co prawda nie oszukuje

Facet co prawda nie oszukuje siebie i ludności że nie ma problemu. Bo jest , dziesiątki milionów Afrykaycńczyków chcących wyjechać do lepszego świata. Jak ktoś nie wie na czym polega desperacja to niech przypomni sobie ciągi autokarów z PL jadących na UK po akcesji. Nawet dziś włączy człowiek jakiś polski portal z Angli i są ogłoszenia ludzi przebywająych w Polsce co szukają natychmiast pracy na Zachodzie, na zasadzie że nie znamy języków, ani żadnego zawodu , ani nie mamy nawet pieniędzy na wyjazd (co nie dziwne bo zasiłków dla bezrobotnych w Polsce brak, a łatwo dostępna i płatna praca istnieje tylko w zwidach pani Rafalskiej i pana Morawieckiego). Co nieco byłem za granicami to co nieco mogę przedstawić swoich spostrzeżeń na temat Afrykańczyków. Pierwsze co powiem to może być dość szokujące dla Polaków, gdyż Polacy są bardziej nielubiani bo skamlą o każdą wszawą pracę i udają że na wszystkim się znają. Afrykańczyk powie że na niczym się zna i wezmie sprzątanie, mycie szyb, to dorywcze prace chętnie obstawiane przez panie z Polski, w konkurencji w płynnie znającymi w mowie język angielski Afrykańczykami to widywałem że polscy kandydaci odpadali w prezdbiegach w dostępie do miotły czy ściągaczki do mycia szyb. Popularne wśród Afrykańczyków stanowiska kierowcy komunikacji miejskiej. Tu też Polacy ze względu na słabość w języku angielskim mogą nie mieć dalej szans. A uprawnienia i szkolenie i tak wymagane jest miejscowe. A po za tym to jakiejś pracy fizycznej prostej coraz to jest mniej i gdzie takie coś zajmowali niekwalifikowani emigranci z różnych krajów to obecnie nie ma wcale tego typu pracy dużo a będzie gorzej. Do tego to przeważnie prace agencyjne na dniówki. Nie wiem gdzie pan Juncker chce upchnąć w Europie tych przybyszów. Mieszkaniowo w krajach rozwiniętych to jeszcze nie problem bo Afrykańczycy rzadko mieszkają na samodzielnych lokalach, tylko na spędach jeszcze bardziej zagęszczonych niż spędy polskie. Ale co się oszukiwać oczekują oni zasiłków socjalnych jak nie można im dać pracy. I to jest element wywołujący głębokie niezadowolenie białych pracujących. Bo taka osoba samotna w Niemczech jest po zsumowaniu wszytkich podatków i składek krojona na 48 % pensji brutto. Tak że po prostu nie będzie komu robić na tych zasiłkowbiorców wszelkie maści bo rynki pracy są coraz bardziej wymagające, a coraz mniej  ludzi chce zdobywać kwalifikacje i podejmować pracę po to żeby ich obdzierali ze skóry. Jakieś parę lat te bogatsze kraje strej Uni jeszcze będą w stanie utrzymywać rozdęty socjalizm , ale na dłuższą metę to i one nie dadzą rady. A problem przyjazdu Afrykańczyków do Polski po prostu nie istnieje bo praca dorywcza jest całkowicie śmieszna dochodowo, a zasiłków socjalnych brak.

Portret użytkownika Pegaz

Bredzisz człowieku,Polacy

Bredzisz człowieku,Polacy zawsze sa lepsi od innych,wiesz dlaczego afrykanczycy dostaja prace? bo pracodawca musi przyjac ludzi z afryki,by nie miał problemow prawnych i nie zostal oskarzony o rasizm i dyskrimacje,stad na ulicach pełno leni ktorzy nie potrafia trzymac w reku miotly czy tez sciagaczki do mycia szyb.......

Strony

Skomentuj