Rada Europy dyskutowała nad wprowadzeniem prawa szariatu!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeśli ktokolwiek uważał, że przyjmowanie muzułmańskich uchodźców jest wynikiem totalnej głupoty rządów europejskich to był w wielkim błędzie. Najpierw nastąpiła fizyczna islamizacja naszego kontynentu, a teraz najwyraźniej próbuje się ją prawnie zatwierdzić. Okazuje się, że 7 marca Rada Europy rozmawiała nad raportem, który podobno zaleca wprowadzenie islamskiego prawa szariatu.

 

Największe media kompletnie milczą w tej sprawie, co pokazuje, że za naszymi plecami, po raz kolejny zresztą, omawia się bardzo istotne kwestie dotyczące naszej przyszłości. Decyzje jak zwykle podejmowane są przez garstkę ludzi a odczują je setki milionów mieszkańców Europy, czyli dokładnie tak jak było w przypadku przyjmowania nachodźców.

 

Podczas niedawnego spotkania Rady Europy, głos zabrał poseł partii PiS, Dominik Tarczyński, który na Twitterze opublikował swoją wypowiedź odnoszącą się do przedziwnych działań Rady. Temat ten jest coraz bardziej poruszany w mediach a jedynym źródłem tej informacji jest właśnie p. Tarczyński.

Polityk wyraził swoje zdziwienie, że Rada Europy w ogóle poświęca czas na dyskusje o prawie szariatu. Zwrócił uwagę na to, że żaden kraj arabski jakoś nie obraduje nad prawami europejskimi, które przecież niewiele mają wspólnego z prawem islamskim. W rozmowie z portalem wPolityce.pl powiedział:

"Dyskusja nad raportem o wprowadzeniu szariatu została przerwana i będzie jeszcze jedno wysłuchanie, a po nim będzie głosowanie. Rada Europy dzisiaj planowała przegłosować raport i rozpocząć współpracę nad wprowadzaniem prawa paralelnego, jeżeli to rozwiązanie wejdzie w życie, będą istniały sądy szariatowe m.in. w Wielkiej Brytanii, Albanii, Azerbejdżanie. Dziś się to nie udało, na nagraniach nie widać wszystkich reakcji, ale członkowie Rady Europy zorientowali się, że mogą przegrać głosowanie nad raportem i przełożyli je na następne posiedzenie, które odbędzie się za trzy miesiące."

"Raport stara się pokazać dwie kwestie, po pierwsze, że w Europie mieszkają nie tylko chrześcijanie, a druga, że szariat nie jest prawem, ale pewną interpretacją prawną, która powinna być przestrzegana. Mamy do czynienia z paradoksem, z jednej strony, szariat nie jest prawem, a z drugiej jest mowa o tym, żeby sądy szariatowe działały w państwach członkowskich Rady Europy. Wielu delegatów podchodziło do mnie w przerwie debaty i poddawało raport druzgocącej krytyce."

Jak mówiliśmy na początku, wszystko zaczęło się od fizycznej islamizacji nachodźcami z odległych krajów a teraz widocznie przyszedł czas na prawne zaprowadzenie szariatu. Temat ten został opisany na stronie internetowej Europejskiego Centrum Prawa i Sprawiedliwości, lecz w nieco innym tonie. Zwrócono tam uwagę na to, że niektórzy członkowie Rady Europy stosują się jednocześnie do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka (ECHR) i prawa szariatu, które z kolei stoi w sprzeczności z ECHR i Powszechną Deklaracją Praw Człowieka - są to Albania, Azerbejdżan i Turcja. Ponadto, Grecja, Rosja, Turcja i Wielka Brytania, w mniejszym lub większym stopniu stosuje już zasady szariatu w prawie prywatnym. Rada Europy chce więc dyskutować nad kompatybilnością szariatu z przyjętymi w Europie prawami człowieka, zaś Tarczyński zwraca uwagę, że już za trzy miesiące odbędzie sie głosowanie w sprawie przyjęcia prawa islamskiego.

 

Dlaczego Europa zmierza w tym kierunku? Dlaczego nasz kontynent tak chętnie próbuje się dostosować do krajów arabskich? Gdyby to Europejczycy osiedlali się np. w Arabii Saudyjskiej, nakłaniali mieszkańców do zmiany wyznania i domagali się równych praw, natychmiast zostaliby zatrzymani i skróceni o głowę. Nikt nawet nie próbuje tego robić i jest to oczywiste, bo na Bliskim Wschodzie to jest po prostu zakazane. Europa działa odwrotnie - chce pokazać, że jest otwarta dla wszystkich, co wyznawcy islamu próbują wykorzystać aby zaprowadzić na naszym kontynencie własny porządek i jak widać są coraz bliżej realizacji tego zadania.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Taki

Wszystko co dotyczy Polski

Wszystko co dotyczy Polski jest na TEMAT.

Wlasnie nie NASI PiSowcy zamiezaja wniesc Nowa USTAWE aby w Polsce OBCE sily zbrojne mogly Pacyfikowac ...POLAKOW wlacznie z uzyciem BRONI..?????

TO nie jest Ustawa 1066..

To ma byc CALKIEM nowa zeby wojska np Amierykanijskie mogly nas ZABIJAC jezeli bedziemy NIEPOSLUSZNI ..Ciekawe Ktorzy z politykow wpadli na taki POMYSL...

Moze PiS zaczyna pokazywac co ma pod PODSZEWKA ?????

Jezeli Taka Ustawa wejdzie w nastepnych miesiacach w zycie TO niech CI KTORZY zaglosuja ZA

to NIECH kazda OBCA kola ktora zabije POLAKA ....ZAMIENI SIE ..... w Smierc jednego POLITYKA w nie POLSKIM Rzadzie .

To bedzie Oficjalna ZDRADA Narodu Polskiego.

A ze slowa maja WLADZE   WYKONAWCZA I  MATERIALNA ....Niech BOG tego DOKONA.

0
0
Portret użytkownika Eva11

,,a ludzie niech spia dalej .

,,a ludzie niech spia dalej ....

niech na Polskim necie prowokatorzy walcza z tym co jeszcze w  Polakach zostalo !!!!,,

TRZEBA SZUKAC ROZWIAZANIA JAK TO WSZYTSKO NAPRAWIC ....

wlaczyc o swoje prawa i nie pozwolic decydowac za nas !

 

1
-1

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Takitam

Jaką karę przewiduje prawo

Jaką karę przewiduje prawo szariatu dla rządzących którzy zniszczyli swój kraj sprowadzając do nich innowierców ?. Ucięcie łap czy inne rzezu rzezu ???.

1
0
Portret użytkownika oli.sit

AAA CO NA TO PAN BÓG , ALLACH

AAA CO NA TO PAN BÓG , ALLACH I INNE BOGI . A NIC BO TO  SZATAN RZADZI SWIATEM . W KRÓTCE WYWOŁA 3-CIA WŚ - BEDZIE TO  PRAWDZIWE  PIEKŁO NA ZIEMI. ZYJACY BEDA ZAZDROSCIC ZMARŁYM./////

0
0
Portret użytkownika Kimbur

Zwolennicy Tuska popierają

Zwolennicy Tuska popierają szariat! Bo Tusk i KE popierają właśnie szariat i dążą do islamizacji Unii, co posłuży wzbudzeniu wojen domowych i zaprowadzeniu siłą NWO.

1
0
Portret użytkownika Anioł Prawdy

Tak to właśnie jest jak

Tak to właśnie jest jak próbują wywołać wojny domowe w europie to będą wprowadzać wszystkie absurdalne metody i prawa żeby ludzie wyszli z domów i szli się napierdalać. Sami dadzą nogi za pas bo bunkry już przyszykowane mają od jakiegoś czasu. Podczas gdy plebs był zajęty bzdetami typu złote pociągi, walką killary z trampkiem itd. itp. szykowali sobie ukryte lokacje i zbierali prowiant na X lat. A ludzie jak nie chcą się lać, tak nie chcą się lać - i dobrze - BO NIE LUDZIOM SIĘ NAZBIERAŁO, TYLKO ZAKŁAMANYM RZĄDOM I KORPORACJĄ.

6
-3
Portret użytkownika Wlodi

Nie siej tych sputnikowych

Nie siej tych sputnikowych ruskich bzdur. Nie nalezy wierzyc w tego rodzaju antyeuropejski ruski belkot

2
-8
Portret użytkownika tosia

Unia zastanawia się nad

Unia zastanawia się nad podpisaniem Deklaracji Kairskiej za miesiąc. Prawdopodobnie dowiemy się o tym po trzech dniach, bo albo będzie cisza w eterze lub zaśmiecą uwagę jakimś wiecem albo manifą - jak zwykle.

Obraz w treści 1

1
0
Portret użytkownika Buba

czym te zdrajcy sa

czym te zdrajcy sa szantaszowani!PO pieniedzy maja ci Lobbyisci wystarczajaco. a moze przylapani .pulapka przy Pedofeli............

1
-1
Portret użytkownika nobi

prowokacyjnie gadasz gamoniu,

prowokacyjnie gadasz gamoniu, TUSK jest kundlem makreli i tyle PO nie ma ludzi inteligentnie wyksztalconych na polakow to typowi gawedziarze;__>: sram glupoty a "stupido" klaszcze

2
-2
Portret użytkownika sceptyyk

Nerwowy jesteś -pewnie z PISu

Nerwowy jesteś -pewnie z PISu   Smile  Przyjdż do nas, na marsze protestacyjne KOD-u, i zrozumiesz, ilu wśród nas jest prawdziwych patriotów, ludzi bezinteresownie kochających naszą ojczyznę. Nam nie chodzi o profity, my chcemy dobra dla ojczyzny... Jedyny problemem jaki mamy, to nasz wewnętrzny spór komu nasz karaj oddać we władanie - Niemcom? izraelowi? A może Rosji?  Protestów będzie wiele i coś ustalimy   Smile   Wpadnij do nas, w tych trudnych chwilach powinniśmy być razem...    :)   Pozdrówka:)

4
0
Portret użytkownika tosia

Sceptyku, zrównujesz nazwę

Sceptyku, zrównujesz nazwę PISu do nazwy kobiety lekkiej obyczajności - dziwki. Nie rób tego, bo nic w przyrodzie nie ginie i wraca do właściciela Biggrin Po drugie masz rację - każdy z wymienionych krajów chce nas - jak tej dziwki. Po trzecie, takich bezgranicznie kochających "opiekunów" ojczyzny też ci u nas dostatek jak w Biedronce. Biggrin

3
-1
Portret użytkownika sceptyyk

Tosiu, wyklepałem bez emocji

Tosiu, wyklepałem bez emocji nazwę tej partii i wyszło jak wyszło. Faktycznie powinienem wykazać odrobinę wyczucia i po sprawdzeniu prawidłowej pisowni, napisać PiS-u...  Dzięki za mądre słówka    :)    ps dobrze życzę mojej ojczyżnie, tym samym, dobrze życzę obecnie sprawującym władzę   Smile  Znamy się tu od dawna i nigdy nie ukrywałem, że do PO i jej klonów czuję obrzydzenie -wyczuwajmy sarkazmy w naszych przekazach   Smile   Pozdrówka    :)

0
0
Portret użytkownika Everlast

gdyby ten poseł był z PO to

gdyby ten poseł był z PO to by siedział cichutko i tylko potrząsał głową zgadzając się z każdym kto zabrał głos a zapytany o opinie by przyklasnął temu pomysłowi. Kiedy wy idioci (bo inaczej wyborców PO-Nowoczecznej nie da sie nazwać) zrozumiecie że ta wasza "opozycja" to służelnicze niemieckie pieski które wykonują każdy rozkaz swoich szwabskich panów? Ponad połowa polski to widzi a i tak patrząc po sondażach niemieckie pieski zdobywają łącznie prawie 30% poparcia! Doprawdy ciężko się pogodzić z tym że 1/3 kraju to banda baranów.

0
-2
Portret użytkownika John Moll

Człowieku, wpadłeś tu na

Człowieku, wpadłeś tu na forum jak do chlewu i wyzywasz przypadkowych ludzi, których nawet nie znasz. Sam jesteś idiota. Myślisz, że ktoś tu w ogóle popiera POPiSowką Nowoczesnosć?

2
0
Portret użytkownika Everlast

przypadkowych ludzi? Widać ze

przypadkowych ludzi? Widać ze kiepsko u Ciebie bracie z czytaniem ze zrozumieniem. Jasno napisałem że idioci to ludzie popierający Po i Nowoczesną. Także to nie są przypadkowi ludzie tylko określenie całej grupy. Słuchaj, skoro tutaj nikt nie interesuje się polityką albo jak możesz sugerować większośc to osoby apolityczne to skąd takie zainteresowanie artykułem? Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów i swojego zdania, zabronisz mi tego? Stwierdziłem po prostu FAKTY i opisałem jak na komendy swoich szwabskich panów reagują ich lewackie pieski. Tyle w temacie, pozdrawiam i życze więcej dystansu.

0
0
Portret użytkownika John Moll

Każdy ma prawo do wyrażania

Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów i swojego zdania, zabronisz mi tego?

Nie twierdzę, że nie. Problem jest w tym, że w Polsce mamy wojnę informacyjną i prawie wszyscy, świadomie lub nie, biorą w niej udział popierając PO/Nowoczesną lub PiS. Ja za tylko za każdym razem przypominam, że te partie mają na ogół inne programy polityczne, ale mają jednego pana i główny cel - grabienie i niszczenie Polski. Stąd moja reakcja.

0
0
Portret użytkownika Everlast

jako prawilny narodowiec

jako prawilny narodowiec wszystko co nosze na codzień jest w barwach narodowych. Skarpetki, majtki, koszulki, bluzy, szaliki, czapki, rękawiczki... nawet na rowerze i lodówce mam barwy narodowe, jestem patriotą a Ty kim jesteś? Zwykłym trollem internetowym. Noi co, jestes z siebie dumny człowieku? U mnie w domu, w najlepiej widocznym miejscu jest wielki portret wielkiego wodza Jarosława Kaczyńskiego. Codziennie kilka razy oddaje mu hołd i salutuje. Mam cichą nadzieje że niedługo będą organizowane tygodnice smoleńskie. A Ty co? Tylko pewnie siedzisz całe dnie na tym forum i trzepiesz kapucyna do komentarzy. 

A tak na serio, jeśli poczułeś się urażony tym co napisałem to przepraszam. Po prostu, każdy wyborca PO i Nowoczesnej to idiota i tyle. Jeśli jesteś za jedną z tych partii to niestety, przykro mi że ja Ci musiałem wyjaśnić kim jesteś ale ktoś musiał powiedzieć prawdę bracie.  To dla Twojego dobra! Mając do wyboru g**no i PO to wybrałbym bez wachania to pierwsze. Nie jestem zwolennikiem PiSu ale cholera, wszystko jest lepsze niż te lewackie psy

0
0
Portret użytkownika bodek5

niech mnie i moja ojczyzne

niech mnie i moja ojczyzne arabska i komunistyczna europa pocaluje w dupe i to przez papier by mojej narodowej dupy i swinskie mordy nie pobrudzily

9
-1
Portret użytkownika awangarda

Prawo szariatu w Polsce?

Prawo szariatu w Polsce? Mogło by być nawet nieźle. Złodziejom ucinać ręce, homosiów kamienować a faministki wychłostać i oblec w burki Szczesliwy Ja jestem na TAK!

1
-4
Portret użytkownika Bee

Wow, ale jestes nowatorski

Wow, ale jestes nowatorski jak z koziej d...

To jest proste tzw. manipulacja ludzmi. Wystarczy dobry temat, kilka mocnych argumentow, niewazne że ze średniowiecza. Prawo hammurabiego cie kreci...no tak jakie to inteligentne, ale w druga strone...dlaczego cieszylbys sie z czyjegos nieszczescia, bo masz waski punkt widzenia...a zycie nie jest bialo czarne...dlaczego uwazasz, ze to byloby dobre, bo ty jako zakompleksiony facet mialbys dominacje nad słabszymi?! Bo nie musialbys sie starac, aby byc mezczyzna z jajami...he, he wlasnie dlatego to udaje sie wprowadzac tylnymi drzwiami narazie...ale wierze, ze sa jeszcze tacy, ktorzy poza kasa sa tam z powołania...wiem wiekszosc robi duze interesy...jednak wierze w dobrych ludzi...

 

0
0
Portret użytkownika John Moll

Tu właśnie jest problem. Chcą

Tu właśnie jest problem. Chcą islamizacji ale szariat spowodowałby oczyszczenie rządu z syfu i złodziejstwa. Ale w Europie próbuje się stworzyć europejski islam, łagodniejszy, który pozwoli dalej okradać ludzi a zakazy będą dotyczyć tylko "zwykłych" ludzi.

4
0
Portret użytkownika mariusx78

Piszę już chyba po raz

Piszę już chyba po raz tysięczny w ostatnich 10 latach i napisze raz jeszcze: TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ WYP......LAĆ Z TEJ UNII.

 

11
-1
Portret użytkownika tomasz26

patrzeć jak usłużny ryzy

patrzeć jak usłużny ryzy srul będzie seplenił że europa bez granic.. on lewactwu z nwo włazi bez wazeliny

9
-1
Portret użytkownika nel35

Niedawno oburzali się na

Niedawno oburzali się na Korwina, że powiedział o kobietach, że są mniej inteligentne od mężczyzn, a próbują wprowadzić obce okrutne zwyczaje, które stawiają kobiety niżej od zwierząt. Chciałoby się zapytać jak poseł: "Gdzie logika". Ale jak ktoś zatracił instynkt samozachowawczy, to i z logiką się pozegnał.

8
-1

Strony

Skomentuj