Włochy doświadczają kolejnej fali islamistów - wkrótce może dojść do destabilizacji kraju

Kategorie: 

Źródło: Internet

Unia Europejska wciąż pozostaje bierna wobec masowej migracji do Europy przez Morze Śródziemne. Tzw. uchodźcy z Afryki wybierają drogę morską aby dotrzeć do Włoch, które w zasadzie niczym już nie różnią się od Grecji. Potrzebne jest natychmiastowe działanie, ponieważ na morzu ginie rekordowa liczba ludzi a Włochy wkrótce mogą zostać odizolowane od reszty kontynentu.

 

Podczas gdy Unia Europejska skupia się obecnie na Grecji i Turcji, uchodźcy masowo przybywają niewielkimi łódkami z Afryki. W tym roku już ponad 200 tysięcy ludzi pokonało Morze Śródziemne i jest to ponad dwa razy większa liczba niż w pierwszym półroczu 2015 roku. Włochy przyjęły do siebie jak dotąd ponad 46 tysięcy migrantów - takie statystyki podaje Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji.

 

Islamiści ryzykują życiem aby dotrzeć do Europy. W ciągu ostatniego tygodnia co najmniej tysiąc osób utonęło lub zostało uznanych za zaginionych. W pierwszym półroczu bieżącego roku zginęło już ponad 2500 ludzi. To bardzo dużo gdy weźmiemy pod uwagę, że w tym samym okresie w 2015 roku życie straciło około 1855 osób, a w 2014 roku tylko 57.

 

Wkrótce sytuacja może wyjść spod kontroli. Sąsiadująca w Włochami Austria jest bardzo niezadowolona z obecnej sytuacji i zapowiedziała że może zamknąć główne przejście graniczne. Oświadczenie to natychmiast skomentowały władze Szwajcarii i stwierdziły, że nie pozostaną bierne i również odizolują się od Włoch a na granicy rozmieszczą czołgi. Unia Europejska zdecydowanie powinna zainteresować się sytuacją na południu ponieważ liczba uchodźców stale rośnie i wkrótce mogą pokazać swoje prawdziwe oblicze, gdy trasa do Niemiec zostanie dla nich zamknięta.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Powinniśmy się modlić na całą

Powinniśmy się modlić na całą parę żeby się rozpadła UE ! Po tym jak chcą zakazać pisania prawdy o zbokach i demoralizacji i ogólnie prawdy powinniśmy się modlić całą siłą duchową by się UE rozleciało ! Wtedy by nie nikt nie musiał się stosować do bezprawia NWO ! "Francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej wprowadzi do szkolnych programów, nauczanie języka i kultury dziewięciu krajów: Algierii, Chorwacji, Hiszpanii, Maroka, Portugalii, Serbii, Tunezji, Turcji i Włoch. Wspólny program nauki języka arabskiego został już opracowany przez trzy kraje Maghrebu. Wszystko to kosztem nauki łaciny i greki." http://www.pch24.pl/reforma-edukacji-po-francusku--zamiast-laciny-i-greki--uczniowie-beda-cwiczyc-arabski,43644,i.html#ixzz4AOpHwgCF

Cztery amerykańskie koncerny: Google, Microsoft, Twitter i Facebook właśnie podpisały nową umowę z Komisją Europejską, zobowiązując się do usuwania „nienawistnych postów” w ciągu 24 godzin od ich pojawienia się na stronach internetowych. W ten sposób zamierzają walczyć z „mową nienawiści” w sieci.Amerykańskie koncerny od grudnia ubiegłego roku spotykały się z przedstawicielami  Komisji za zamkniętymi drzwiami, by wypracować wspólne rozwiązanie w celu zwalczania wpisów, promujących m.in. terroryzm.Porozumienie w znacznym stopniu ograniczy wolność wypowiedzi, ponieważ same koncerny internetowe będą decydować o tym, co stanowi „mowę nienawiści”. http://www.pch24.pl/ustala-ktore-wpisy-sa-nienawistne--giganci-komputerowi-dogadali-sie-z-eurokratami,43654,i.html#ixzz4AOpVfxTD

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Gocha

Franciszek winien  podzielić

Franciszek winien  podzielić wszystkie budynki watytkańskie na takie małe pokoiki, na  małe getta mieszkalne. Do tych lokali może przyjąć najeźdźców z Afryki.  Później niech do nich z placu św. Piotra przemawia trzy razy dziennnie; dzień dobry, dobry wieczór, dobranoc... Przed zmierzchchem może im symbolicznie umyć stopy a w nocy  całuować żydowskich rabinów po rękach. Szkoda, że nie po dupie, ale pewnie i do tego dojdzie...:)

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kimbur

Polacy nie przekraczali

Polacy nie przekraczali granic jak islamiści - przechodzili w miejscach do tego wyznaczonych, z dokumentami, i łaskawie czekali czy ich wpuszczą, nie wszczynali burd, a potem pracowali dla krajów, które ich przyjęły. Jeśli próbowali przekraczać nielegalnie - strzelano.
Jeśli nie widzisz różnic to jesteś merkelowcem!

Portret użytkownika kit

Nie ma lepszego sygnału do

Nie ma lepszego sygnału do starty dla religijnych rzezi niż jakaś masakra innowierców. CIA musi się więc śpieszyć, żeby do "dni młodzieży" przetransportować wystarczającą liczbę ciapatych, żeby wywołać w Europie wojnę religijną i żeby siły były wyrównane, żeby w Europie bez końca się kotłowało jak w Iraku, Syrii, Afganistanie, Wenezueli, kiedyś na Kubie i w Wietnamie.
USA (pod dyktando Izraela) od II wś non stop stosują tą samą taktykę prowadzącą do niekończących się rzezi w różnych krajach, a gdy już chyba po raz pięćdziesiąty robią to samo (tylko teraz w Europie) to kwa wszyscy po raz pięćdziesiąty są "zaskoczeni" i nie widzą nic złego.

Strony

Skomentuj