Brytyjska Izba Lordów wzywa Polskę do spłacenia roszczeń żydowskich

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do zdumiewającego ataku na Polskę doszło wczoraj w Wielkiej Brytanii. Podczas debaty nad Holokaustem wskazano Polskę, jako jedno z ostatnich państw na kontynencie, które nie uregulowało odpowiednio kwestii odszkodowań wobec spadkobierców Holokaustu.

 

Trzeba przyznać, że sam apel brzmi dziwacznie, bo to tak jakby polski sejm wzywał Wielką Brytanię do naprawienia krzywd wyrządzonych zniewolonym przez nich narodom. Różnica polega jednak na tym, że Brytyjczycy rzeczywiście są winni zorganizowanego złodziejstwa i wyzysku innych nacji, a Polska po 1 września 1939 roku praktycznie przestala istnieć. A tymczasem wmawia się nam, że powinniśmy płacić Żydom, tak jakby Polska byłą częścią jakiejś koalicji nazistowskiej.

 

To właśnie dlatego promuje się punkt widzenia, który przedstawia nas, jako zaciekłych antysemitów i morderców Żydów, jednocześnie pomija się fakt, że nasz kraj był okupowany gdy do zbrodni dochodziło. Wygląda to jak celowa antypolska kampania propagandowa, której celem jest wzbudzenie w nas poczucia winy i w konsekwencji uzasadnienia Polakom, że muszą teraz oddać w podatkach to, co należy się Żydom.

 

Problem jest jednak szerszy, bo przecież Żydzi nie są ani lepsi ani gorsi od Polaków. Zatem dlaczego taki nacisk położono tylko na zwrócenie majątków jednej narodowości? A co z majątkami polskimi pozostawionymi na Kresach Wschodnich? Czy ktoś kiedyś zobaczył, lub zobaczy jakiekolwiek odszkodowania? Czy Polska zobaczy kiedyś odszkodowania za zniszczenie kraju, zburzenie Warszawy?

 

Potężny nacisk na Polskę jaki wywierają środowiska żydowskie świadczy o tym, że naród ten jest bardzo potężny. W związku z tym i faktem, że żyliśmy z nimi przez setki lat w prawie wzorowej symbiozie, powinniśmy raczej oczekiwać, że będą nam oni pomagać, a nie nas nienawidzić i próbować wyciągać od nas pieniądze. Zatem niech Żydzi zamiast nas szkalować, pomogą nam odzyskać setki miliardów dolarów odszkodowań należnych nam od Niemiec i Rosji, bo wtedy będzie bliżej do ich wypłaty. Dołożyć mogą się też wielokrotni zdrajcy Brytyjczycy, którzy w XX wieku sprzedali nas dwukrotnie mimo posiadania paktu wojskowego między II RP i Wielką Brytanią.

 

Jeśli są jacyś spadkobiercy polskich Żydów, którzy stracili majątek w czasie II wojny to bezwzględnie należy wypłacić im należne odszkodowania. To samo dotyczy utraconego majątku spadkobierców właścicieli innej narodowości. Jednak problem polega na tym, że w momencie bezpotomnej śmierci tych obywateli Polski roszczenia do nich mają gminy żydowskie, a to już nie jest kwestia spadkowa tylko jest to hucpa i próba wymuszenia haraczu.

 

Według polskiego prawa majątki obywateli bez spadkobierców przechodzą na Skarb Państwa i nie można tego zmienić za pomocą nacisków międzynarodowych, a taka metoda jest obecnie stosowana. Niestety, ale wygląda na to, że nasze władze nie widzą w tym jednak problemu i chyba tylko obawa przed wybuchem niezadowolenia społecznego w naszym kraju wstrzymuje wypłaty tych roszczeń.

 

 

 

Źródło: gazeta.pl

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika marcin s

A TAK ZAPYTAM CO ZE ZŁOTEM

A TAK ZAPYTAM CO ZE ZŁOTEM ZDEPONOWANYM PRZEZ POLSKĘ W MIĘKKIEJ BRYTANI WRÓCI DO WŁAŚCICIELA. 

0
0
Portret użytkownika aa

JUZ ZAPOMNIELI KTO ZOSTAL

JUZ ZAPOMNIELI KTO ZOSTAL PIERWSZY ZAATAKOWANY PRZEZ HITLEROWSKIE NIEMCY !! BRYTOLE SMIERDZACY MIELI PRZECHWYCONE PLANY NA KILKA DNI PRZED ATAKIEM I NIE POINFORMOWALI NAS O TYM ZDRAJCY A TERAS CZEGOS CHCA .. SAMI NIECH SPLACA ZA TO ZE NIE POMOGLI. TA UNIA TO GOWNO 

0
0
Portret użytkownika qrde

A ja mam w d.... co żydzi

A ja mam w d.... co żydzi chcą ode mnie. Babcia mi opowiadała jak to ten pokrzywdzony naród wykorzystywał i drenował kieszenie polskich biednych mieszkańców. Tu jest Polska i to co na tej ziemi jest polskie. Możemy im przekazać upoważnienie do odzyskania odszkodowania za zniszczenia wojenne . Co ugraja to ich. Polecam polskie firmy. Umieją odzyskiwać właściwe odszkodowania. 

0
0
Portret użytkownika Niedowierzanie

Co jak co.. ale brytyjczycy

Co jak co.. ale brytyjczycy nie poczuwaja sie do winy, ze to przez nich wielu Zydow zginelo? Juz nie pamietaja historii kiedy to razem z amerykanami na apele wladz AK o likwidacji ludzi w obozach wykazali sie ignoracja? Kiedy to Polacy proponowali, ze uszkodza infrastrukture kolejowa, ktora dowozi ludzi do tego piekla jesli tylko zachod bedzie ich wspieral zrzutami?
Poza tym Zydzi to dziwny narod. Przez nich tysiace Polakow zginelo probujac ich ocalic, a oni nadal tego nie widza. Nawet w czasie kiedy im pomagano oskarzali Polakow o antysemityzm. Juz nie pamietaja jak ochotniczo tworzyli policje kolaborujac z Niemcami w poczatkowej fazie wojny?
Jedyne odszkodowani jakie powinny sie nalezec to Polsce i to powinna byc sprawa honorowa i spolecznosci Zydowskiej i zachodu. Za zdrade, za sprzedanie Nas Stalinowi i za smierc tych wszystkich, ktorzy polegli okazujac resztki czlowieczenstwa.
Niech pukna sie w te zaslepione glowy i przypomna sobie, ktory kraj w Europie byl najbardziej tolerancyjny dla nich. Gdzie mieli wieksze prawa niz na ziemiach polskich? Ktory krol dal im swobode tworzenia spolecznosci bez represji?
..ale nie! Polacy to zawsze byli antysemitami. Jak czlowiek czyta takie rzeczy jak powyzej, to mi zal. Zal mi wszystkich tych, ktorzy poswiecili sie za nich, bo przeciez nie musieli Sad

0
0
Portret użytkownika anty-żyd

W żadnym razie nie zgadzam

W żadnym razie nie zgadzam się na płacenie jakichkolwiek odszkodowań żydowskiej mafii. Nasz kraj wystarczająco dużo wycierpiał w czasie ll WŚ. Byliśmy zdradzeni, pozostawieni na pastwę Stalina, kraj był do odbudowy a ci mają czelność kazać nam płacić. Wara od Polski. 
A tak z innej beczki. Wpiszcie sobie jak brzmi prawdziwe nazwisko Kwaśniewskiego, albo Pani prezydentowej Dudy. Są to żydzi. Podobnie jest z prezenterami telewizyjnymi, dlatego telewizja kłamie i nie pokazuje tego co tak naprawdę jest ważne, tylko same tragedie w kółko.
Jeżeli chodzi o kwestie finansowe to żydki chcą byśmy sprywatyzowali wszystko co tylko możliwe i ich spłacili. Ostatnio wymyślili byśmy sprywatyzowali Lasy Państwowe, bo nic więcej do prywatyzacji nam nie zostalo a im ciągle mało.

0
0
Portret użytkownika gnago

A ja jestem za odszkodowaniem

A ja jestem za odszkodowaniem dla żydków z odszkodowania GB dla POlski za zdradę sojusznika i oddanie na pastwę paktowców ribben.. - Mołotow tj. zniszczenia i ubytki ludzkie . Zwrot polskiego złota owszem konieczny.
 
Drugim warunkiem jest odszkodowanie ze strony Niemiec jak i terenów zagrabionych Nam od tego 1000 lat.
 
Po spełnieniu z chęcią wypłace odszkodowanie złotem jak w pierwszych odcinkach Gry o tron ....!!!!!

0
0
Portret użytkownika marekbn

Jeśli stosować tak pokrętną

Jeśli stosować tak pokrętną logikę , to ja chcę aby Anglicy i Francuzi wypłacili mojej rodzinie odszkodowanie za  sześć lat zsyłki na Syberię . Milion funtów za rok pobytu od osoby ( sześ osób ) . I tak wszystkim poszkodowanym Polakomi i ich spadkobiercom, których zdradzili i sprzedali .

0
0
Portret użytkownika megan

Niemcy są teraz przyjaciółmi

Niemcy są teraz przyjaciółmi żydów (tak uważają żydzi) bo to żydzi zapłacili Niemcom za milczenie o ilości ofiar ludności żydowskiej, Niemcy prowadzili całą buchalterię w obozach, były listy nazwisk i wyznanie religijne zatrzymywanych osób, wielu Polaków trafiło do obozów bo byli wskazywani jako pochodzący z żydowskich rodzin, w ten sposób wielu żydów ratowało swoje życie bo nikt nie miał na plecach napisane, że jest żydem, takie listy trafiały od żydowskich zdrajców, którzy znali swoich ziomków ale ci co się opłacili złotem byli wolni a w ich miejsce szli do obozu Polacy. Dlaczego niemieckie archiwa nie udostępnią prawdziwych list ludzi trafiających do obozów, dlaczego nikt tego nie żąda, nawet jeśli alianci przejęli te dokumenty to one nie zaginęły, Niemcy to naród, który ma we krwi rzetelność i dokumentowanie wszystkiego. Jakoś zachowały się dokumenty o prowadzonych doświadczeniach medycznych Mengele a nie zachowały się listy wywiezionych do obozów ludzi, dla których trzeba było sprowadzać żywność, szyć pasiaki, pilnować, leczyć i zwalniać do domu? (!) Obudźcie się historycy i odfałszujcie historię II WŚ.

0
0
Portret użytkownika Leszek

Moje szczere i pełne smutku

Moje szczere i pełne smutku zgorzkniałe gratulacje dla wszystkich antypolskich zapiekłych syjonistów. 
Przez ostanie parę lat udało się wam zrobić z Polaków więcej antysemitów aniżeli przez 1000 lat naszej wspólnej historii .

0
0
Portret użytkownika obserwatorka1

Wydaje mi się że nie jest

Wydaje mi się że nie jest ważne co "my Polacy", myślimy, (MY znamy historię )problem jest w tym że pojęcie NAZISCI nie kojarzy się z Niemcami a wiele obozów koncentracyjnych znajduje się na terenie Polski i logicznie myśląc świat (a przynajmniej wielu ludzi nie znającej historii wschodniej Europy), wychodzi z załozenia że skoro obóz znajduje sie w Polsce to naziści to tez Polacy. A to już tylko krok do upominania się przez niemieckich wysiedleńców o odszkodowania za wypedzenie!

0
0
Portret użytkownika Jil

Niech Brytyjczycy wypłacą

Niech Brytyjczycy wypłacą odszkodowanie biednym hindusom których ciemiężyli i zabijali, wykorzystywali i pasozytowali na nich. Co oni maja do Polski.

0
0
Portret użytkownika Andrzej Górski

Mówi się o odszkodowaniach

Mówi się o odszkodowaniach dla byłych obywatelach polskich narodowości żydowskiej,a co z polakami którym odebrano majątek po wojnie różnymi dekretami m.inn.PKWN, gdzie właścicieli wyrzucano z domów z zakazem zbliżania sie na odległość wielu kilometrów.Czy Polak ma być gorszy od Żyda i czy Polak ze wschodu z dawnych kresów Polski ma być lepiej potraktowany od tego co mieszkał m.Warszawą a Poznaniem ?[mienie zabużańskie].

0
0
Portret użytkownika Wisnia

Pewnie, niech teraz w

Pewnie, niech teraz w podzięce znów POlskie wladze zasponsorują Żydom kolejne "Muzeum Żydów Polski" za 340 mln zł Sad

0
0
Portret użytkownika krwawy_krolik

 robi sie z polakow

 robi sie z polakow zmanipulowanych idiotow . jesli rzad zatwierdzi odszkodowania dla zydow a pewnie jakis polski zydek to zrobi to potwierdzi sie nie prawda i okaze sie wtedy ze nie jestesmy wyplacalni to moze beda odsetki sobie naliczac oraz moze dojsc do sytuacji ze beda chcieli czesc terenu polski jako odszkodowanie i zrobi sie maly izraelik powiedzmy na slasku . nie wolno dopuszczac mniejszosci narodowej do decyzji na temat kraju . macie teraz wynik - niszczenie polskiego bogactwa, zadluzenia kraju , uzaleznianie sie od obcych , powolny rozbior kraju na lopatki . polska i jej historia zamienia sie w gorszy wizerunek od hitlerowcow . nie pozwalajmy na to nikomu i tepmy ten falszywy wizerunek zanim zlozy tu jaja. ile jeszcze cierpien zanim sie obudzimy , polakowi we wlasnym kraju utrudnia sie celowo zycie i zalatwianie jakichkolwiek spraw . DOŚĆ
 

0
0
Portret użytkownika krwawy_krolik

 robi sie z polakow

 robi sie z polakow zmanipulowanych idiotow . jesli rzad zatwierdzi odszkodowania dla zydow a pewnie jakis polski zydek to zrobi to potwierdzi sie nie prawda i okaze sie wtedy ze nie jestesmy wyplacalni to moze beda odsetki sobie naliczac oraz moze dojsc do sytuacji ze beda chcieli czesc terenu polski jako odszkodowanie i zrobi sie maly izraelik powiedzmy na slasku . nie wolno dopuszczac mniejszosci narodowej do decyzji na temat kraju . macie teraz wynik - niszczenie polskiego bogactwa, zadluzenia kraju , uzaleznianie sie od obcych , powolny rozbior kraju na lopatki . polska i jej historia zamienia sie w gorszy wizerunek od hitlerowcow . nie pozwalajmy na to nikomu i tepmy ten falszywy wizerunek zanim zlozy tu jaja. ile jeszcze cierpien zanim sie obudzimy , polakowi we wlasnym kraju utrudnia sie celowo zycie i zalatwianie jakichkolwiek spraw . DOŚĆ TEJ ZARAZY , jeszcze slysze polskie obozy pracy , zenada  

0
0
Portret użytkownika Huba buba

Jeśli dajemy się oszukiwać,

Jeśli dajemy się oszukiwać, to może chociaż tak powinniśmy się nauczyć, jak sobie na to nie pozwolić w przyszłości, zapłacić to co trzeba, ale z takim rezultatem, żeby nie powracać do tego tematu i zająć się poważniejszymi sprawami naszego Państwa!

0
0
Portret użytkownika krwawy_krolik

[quote=Huba buba] Jeśli

[quote=Huba buba]
Jeśli dajemy się oszukiwać, to może chociaż tak powinniśmy się nauczyć, jak sobie na to nie pozwolić w przyszłości, zapłacić to co trzeba, 
 
ja sie nie dam oszukac bo to bzdury . jak sobie chcesz placic to se plac ale nie pisz ze cos trzeba . nam sie naleza zwroty za zniszczenia i zycie zabrane przez najezdzcow . 

0
0
Portret użytkownika nieodzyskany

Po wojnie każdy kto miał

Po wojnie każdy kto miał powyżej 50 hektarów lub fabryki utrocił, czy w normalnym kraju nie powinien odzyskać ( Mówie o Polakach)

0
0
Portret użytkownika Patriota

Panowie lordowie, przeproście

Panowie lordowie, przeproście Nas publicznie za wrzesień 1939 r., kiedy wypieliście Nam swoje lordowskie tyłki oraz oddajcie wraz z odsetkami majątek narodowy II Rzeczypospolitej ulokowany w waszych bankach, który wówczas zagrabiliście !!! I taka będzie wspaniałomyślność Nas, że możecie pocałować wszystkich Polaków w dupe !!

0
0
Portret użytkownika zok

Trzeba zacytować słowa Loyda

Trzeba zacytować słowa Loyda Georga.tylko skierujmy je do Anglików.Zawsze byli gotowi nas sprzedac.a może coś zostało u nich z naszego złota?

0
0
Portret użytkownika kuman

no własnie ,gdzie polskie

no własnie ,gdzie polskie złoto i inne wartosciowe rzeczy z czasów wojny ,wiado przecierz ze Anglia zagarneła część złota po częsci z UAS ,,,,,JAKOŚ NIKT NIE WYCHYLA SIĘ DO TEGO BY TO ODDAĆ,,,,

0
0
Portret użytkownika Przestroga od Boga...

Nigdy, przenigdy nie wierzcie

Nigdy, przenigdy nie wierzcie w lojalność talmudycznych Żydów, albo syjonistów. Nie jesteście dla nich nawet ludzmi.

0
0
Portret użytkownika Świętobor

Na wielu stronach poruszam ta

Na wielu stronach poruszam ta kwestię. Słowo żyd nie pisze się z dużej litery, tak samo jak nie pisze się chrześcijanin czy muzułmanin. Oznacza ono przynależność religijną a nie narodowość czy też obywatelstwo. Polak, Rosjanin czy też Izraelczyk tak, a żyd nie. I trzymajmy się tego. Inaczej nieświadomie ich wywyższamy ponad innych, czego oni bardzo pragną.

0
0

Strony

Skomentuj