Posiedzenie izraelskiego Knesetu w Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dnia 27 stycznia zaplanowano w Polsce niezwykłe wydarzenie. Do naszego kraju przyjedzie ponad 60 członków izraelskiego parlamentu, Knesetu. Zbiorą się oni na sesji plenarnej w Krakowie.

 

Sesja wyjazdowa żydowskiego parlamentu odbędzie się w 69 rocznicę wyzwolenia terenu obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Z okazji kolejnej rocznicy politycy izraelscy upamiętnią ofiary niemieckich zbrodni.

 

Żydzi podkreślają, że będzie podjęta specjalna rezolucja potępiająca wykorzystanie zwrotu "polskie obozy śmierci". Zamiast tego zaproponowane zostanie, aby używać zwrotu "niemieckie nazistowskie obozy na terytorium Polski".  Na spotkanie w Krakowie przybędzie największa w historii delegacja członków izraelskiego.

 

Oprócz tego podczas spotkania będzie omawiana kwestia antysemityzmu w Europie. Zwraca się uwagę przede wszystkim na komentarze na forach i portalach społecznościowych, na których przeważają opinie, że „Izraelczycy zachowują się jak naziści wobec Palestyńczyków”, czy też, że „Żydzi mają zbyt wiele władzy w gospodarce, polityce i mediach”.

 

Żydowscy aktywiści zauważają, że tego typu przejawy antysemityzmu w Internecie są powszechne. Politycy izraelscy zaproponują specjalne prawo, aby „rozszerzyć podstawę prawną do ścigania przestępstw z nienawiści i przestępstw popełnionych z pobudek antysemickich w Internecie”.

 

Oczywiście wyjazdowe spotkanie Knesetu to też problem dla mieszkańców Krakowa. Można się spodziewać paraliżu kilku newralgicznych punktów miasta. Po ulicach może przechadzać się wielu agentów służb w tym agenci izraelscy z karabinami maszynowymi gotowymi do strzału.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mroz

smutne to jak podchodzi się

smutne to jak podchodzi się do tak ważnego, z punktu widzenia tam obecnych, wydarzenia. a już wszelkie teorie spiskowe z tym związane można włożyć między bajki. tak samo wszystkie obawy odnośnie ochrony gości - przecież jeżeli nasi przedstawiciele odbywają wizyty w innych krajach to działa to w ten sam sposób, podobnie jak w przypadku wizyt zagranicznych polityków u nas. i nikt nie robi z tego żadnego problemu

0
0
Portret użytkownika Sem

Człowieku Kneset obradował

Człowieku Kneset obradował już w ubiegłym roku ale TVN i inne stacje głównego ścieku nie powiedziały o tym. Poza tym, myślisz że nasz Sejm mógłby pojechać do Tel Avivu? Zastanów się gdzie zyjesz i otwórz oczy abyś zobaczył, co jest grane.
Pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika aden

Kto rządz Europą?  Oto

Kto rządz Europą?  Oto odpowiedź:  http://www.arkadia-polania.pl/skutek-uboczny-smierc.php
Obejrzyjcie cały film bo warto.  Okazuje się że 400 milionami europejczyków, rządzi garstka ludzi a konkretnie członków komiski europejskiej którzy przez nikogo nie są wybierani, nikomu nie zdaja relacji ze swojego działani, natomiast wydają dyrektywy które muszą być wdrażane w całej Uni, tylko dlateko że oni je wydali.....
NIEWIARYGODNE ŻE EUROPEJCZYCY DAJĄ SIĘ TAK WODZIĆ ZA NOS..... i jeszcze jedno: w europie nie ma już demokracji, lecz dyktatura.... w welutowych rękawiczkach...
 

0
0
Portret użytkownika Karol

Niech obradują nad

Niech obradują nad Czerniakowem i innymi rebe  co tak dobrze współpracowali z Niemcami i wysyłali swoich mniej rozgarnietych  rodaków na smierć aby tylko uratować siebie.
Nad Żydami w USA, którzy nie dawali wiary Karskiemu też niech obradują .Nie wydali ani centa aby bronić swoich rodaków mordowanych w Europie.
 

0
0
Portret użytkownika Agnus

Naszym problemem jest

Naszym problemem jest frankizm. On to poprzez swoją antypolską politykę był potężnym i skutecznym ciosem wymierzonym w nasz Naród w okresie przedrozbiorowym i nieustannie ponawianym w każdej krytycznej sytuacji dla naszej Ojczyzny. Ruch kabalistyczno-okultystyczny wdarł się do Kościoła katolickiego w Polsce (H.Pająk "Kościół do katakumb - Polska do kasacji". Żydowscy historycy (nie wszyscy) fałszują ustawicznie naszą historię wybielając własną. Warto przeczytać książkę Ireneusza Lisiaka "Żydowscy kolaboranci Hitlera". Antysemityzm to w rzeczywistości antyjudaizm, który przez wieki nabrał kierunek okultystyczny odchodząc od nauki mojżeszowej. Ci żydzi, którzy odeszli od Ksiąg Starego Testamentu, poszerzając studiowanie Tory o Talmud, muszą czymś przysłonić swe haniebne czyny i tu idealnie sprawdza się wymyślone przez nich hasło: antysemityzm. W rzeczywistości jest to walka z całym chrześcijaństwem.

0
0
Portret użytkownika Gorgojlus

Jak dla mnie to świadoma

Jak dla mnie to świadoma prowokacja. Znane są w polsce nastroje anty...
Więc jak Polska powie NIe to bedzie na swiecie rozgłoszona jako kolebka antysemityzmu. A jak przyjadą tutaj i ktoś zaprotestuje to tez bedziemy wytrąbienie na świecie. Ale mnie bawi to że będą bronić Polski od przypisywania im obozów hehe. Tak jakby Oni byli główną siłą medialną na świecie.

0
0
Portret użytkownika Pantałyk

Dajcie spokój. Swoje interesy

Dajcie spokój. Swoje interesy oni realizują na terenie Polski już od początków "komuny". Po 89r. doszło tylko do "zmiany warty", choć ster i tak dzierżyli ci co powinni. Polacy są mamieni i okłamywani już przynajmniej 60lat. I nadal NIC nie widzą!

0
0
Portret użytkownika scolo

Nie zgadzam się, żeby obce

Nie zgadzam się, żeby obce państwo urządzało sobie posiedzenia na terytorium mojego państwa jakiekolwiek by ono nie było. Jeżeli społeczność Izraela uznaje moje niezadowolenie jako antysemityzm, to  niech się leczą z fobii.
Polska jest miejscem do życia w pierwszej kolejności dla ludności tubylczej, a nie napływowej, która nie potrafi sobie ułożyć współżycia z sąsiadami. Film wyemitowany na TVP Kultura nie miał nic wspólnego z kulturą życie pokazane w Hebronie i zachowanie jakie prezentowali obywatele państwa Izrael noszą znamiona rasizmu i obłędu.
Nie chcę takich ludzi mieć tu w Polsce to fanatycy chorzy na swoją ideologię.

0
0
Portret użytkownika Mateusz

Nie jesteś w Polsce sam.  Ci

Nie jesteś w Polsce sam.  Ci ludzie mają prawo odwiedzić swoją nieco już zapuszczoną kolonię jaką jest Polska.

0
0
Portret użytkownika Rudolf H.

TO PRZEKLĘTE PAŃSTWO ZA TO CO

TO PRZEKLĘTE PAŃSTWO ZA TO CO ROBI W STREFIE GAZY KAŻDEGO DNIA Z NARODEM PALESTYŃSKIM OD 70 LAT WBREW KONWENCJOM ONZ I NA OCZACH CAŁEGO ŚWIATA, MUSI LICZYĆ SIĘ Z TYM, ŻE ZAWSZE BĘDZIE KRYTYKOWANE!! 

0
0
Portret użytkownika Nova

Albo Słowianie zjednoczą się

Albo Słowianie zjednoczą się w Unii Słowiańskiej albo zostaną zniszczeni Или славяне соединятся в Славянскую Унию или будут разрушены Either Slavs will unite into Slav Union or will be destroyed Слава Sława

0
0
Portret użytkownika TreleMorele

Jeden taki-choć tez

Jeden taki-choć tez czosnek-próbował zjednoczyć kraje Europy środkowej i skończyło się w Smoleńsku. Po prostu nie w smak było elitom rządzącym by prezydent od zawsze grabionego państwa próbował się skutecznie bronić i tworzyć kliny między interesami Niemcy-Rosja, USA -Zasrael.
Co do Smoleńska-takie moje spostrzeżenie-gdyby to był zamach Ruskich-Stany miaałyby wszystko by zdyskredytować Rosje-gdyby zasmachu nie było-byłby powód by przynajmniej Putina nieco po glebie wyciorać. WYnik konfliktu syryjskiego sugerują że USrael nie tylko nie ma nic w zanadrzu a wręcz poprzez swoją bierność po 10.4.2010 sami mają coś za pazurami. A przynajmniej ich sojusznik który trzyma ich za jaja.

0
0
Portret użytkownika 1987

i tak o to żyd..zraleus 

i tak o to żyd..zraleus  bedzie miało państwo  PAŃSTWO.   Polacy zróbmy coś z sobą ... Jesteśmy gnojeni ..... i chyba nam to nie przeszkadza(!!!) .......       Komune obaliliśmy obalimy i to wezmy sie . Czas na nas młodych !!!

0
0
Portret użytkownika Diesel

Jasne, kto jak kto ale Polacy

Jasne, kto jak kto ale Polacy są zbyt leniwi i zajęci konsumpcją tak jak nakazuję iluminati.

0
0
Portret użytkownika Zahi

"Wszystko w Waszych rękach"

"Wszystko w Waszych rękach"  takie słowa wypowiedziane w kierunku Żyda brzmią dość dziwacznie i niefortunnie mówią prawdę Smile
Po za tym, sesja a nie sensacja. Odbędzie sie sesja z udziałem juwish i nie widzę w tym nic dziwnego mają swoje obchody niebawem i jak zawsze są w tym czasie w PL więc cóż z tego.  Nie ukradną Wam nic bo nic już nie ma tu co by mogli zabrać :) 
 

0
0

Guardian Angel
"Prawdziwy wróg ukryje się tam gdzie się go najmniej spodziewasz"

Portret użytkownika koszerr umysłów

Przytaczam to co napisał dziś

Przytaczam to co napisał dziś rano Janczar bo to jest niezwykle trafny cytat z Pisma Świętego, aż się zdziwiłem:

"Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana. Ap 2:9"

0
0
Portret użytkownika koszerr umysłów

Co o tym sądzicie? "Yebamoth

Co o tym sądzicie?

"Yebamoth 63a. stanowi, że Adam miał stosunki płciowe ze wszystkimi zwierzętami w rajskim ogrodzie.

Yebamoth 63a. stanowi, że rolnictwo jest najpodlejszym z zajęć.

Sanhedrynu 55b.
Żyd może poślubić trzy letnią dziewczynę (dokładnie trzy lata „i dzień” ).

Sanhedrynu 54b.
Żyd może mieć stosunek seksualny z dzieckiem tak długo, jak dziecko będzie mieć mniej niż dziewięć lat.

Kethuboth 11b.
„Kiedy człowiek dorosły ma stosunek z małą dziewczyną, to nie jest nic”."

0
0
Portret użytkownika jj

mysle, ze kazdy kto sie

mysle, ze kazdy kto sie dopusci takiego czynu-zyd czy nie zyd-czapa i do piachu, razem z jego poronionymi ksiazkami. nic wiecej, czas trwania procesu-4 sek, moze 6 z przeladowaniem.out

0
0
Portret użytkownika jj

ok, kto mi powie tu na forum,

ok, kto mi powie tu na forum, dlaczego rzad "ma prawo" sprzedawac  ziemie komukolwiek? a zwlaszcza ludziom nie urodzonym na polskiej ziemi?ciekaw jestem co myslicie na ten temat.

0
0
Portret użytkownika Młody

bo to nie są polacy, to

bo to nie są polacy, to marionetki
Prawdziwi Polacy nie uciekają za granicę i nie walą kupy i nie wyklinają na własny dom i miejsce gdzie się urodzili, nie sprzedają się, nie krzyżują się i nie wiąrzą się z obcymi nacjami które ich wyniszczały na różne sposoby pośrednio i bezpośrednio, nie służą okupantowi dusz z obcych cywilizacji. Potrafią prawdziwie i rzeczywiście szanować, rozumieć swoje własne Drzewo Życia i ich strażników a także Wyższe Królestwo Polskie.
wytrzymają wszystko, oni nigdy się nie poddadzą i nie oddadzą Smile
 
ps: zapytaj jakie nacje i narody mają swoje Drzewa Życia na tym świecie i tej Planecie
 

0
0
Portret użytkownika olo manolo

Sluzby specjalne Izraela maja

Sluzby specjalne Izraela maja juz od dawna prawo noszenia broni na terenie naszego kraju. Podobo maja tez prawo jej uzyc na tych samych zasadach co nasze sluzby.

Nosza ja miedzy innymi przy ochronie transportow dziel sztuki ktore sa wywozone z Polski - zwyczajnie, rejsowymi samolotami. Oczywiscie nie jest to proceder nagminny, ale zdarza sie.

Wycieczki z Izraela nie sa poddawane standardowym kontrolom. Pewnego razu gdy taka wycieczka z powodu pogody musiala ladowac na innym lotnisku niz zazwyczaj, nie zaznajomieni z obowiazujacym "zwyczajem" celnicy przeprowadzili standardowa kontrole. To co znalezli przy wiekszosci podroznych (glownie nastolatki) tak ich zaszokowalo ze skontaktowali sie z przelozonymi w Warszawie.

Kazano im wszystko odkrecic i zatuszowac pod grozba utraty posad.

Ostatnia sprawa znana z drugiej reki, ale druga reka zna ja z pierwszej reki. Teraz wy ja znacie z 3ej reki Smile

0
0

Strony

Skomentuj