Fatalna sytuacja międzynarodowa Polski - III RP zupełnie nic nie znaczy w świecie

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Sytuacja międzynarodowa Polski jest obecnie nie do pozazdroszczenia. Polacy żyją w przeświadczeniu, że jesteśmy częścią zachodu, państwem unijnym, a jednocześnie najgorliwszym sprzymierzeńcem USA. Fakty są jednak takie, że w UE niepodzielnie rządzą Niemcy, a my staliśmy się krajem niesuwerennym, którego prawo, stanowione jest w ośrodkach zagranicznych. Sojusz z USA też jest bardzo osobliwy, bo Amerykanie traktują nas jak głupków, których w imię realizacji własnych interesów wyślą wkrótce na wojnę z Rosją.

 

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych ma ostatnio pełne ręce roboty. Rozpętano wielką medialną antyrosyjską szopkę, której finałem stał się zakaz wjazdu na terytorium Polski dla rosyjskiego klubu motocyklowego "Nocne Wilki". Zostało to odebrane w Rosji jako wrogi akt i wykorzystano to wskazując tamtejszej opinii publicznej, że Polacy są rzeczywiście pachołkami Amerykanów i robią to co każe im Waszyngton.

 

Dowodów na to, że tak właśnie jest mamy aż nadto. Wystarczy przypomnieć aferę z tajnymi więzieniami CIA na Mazurach, albo kwestię ostatniego zamachu stanu na Ukrainie, w którego organizację kazali nam się włączyć prawdopodobnie właśnie Amerykanie. Symboliczne jest to, że potem gdy doszło do eskalacji z konfliktem zbrojnym włącznie znowu kazano nam się wycofać w myśl rasistowskiej zasady "murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść". Problem jednak w tym, że ewentualne konsekwencje naszego zaangażowania w tę hucpę dotkną wszystkich Polaków i nikt już nie ukrywa, że nasz kraj jest zagrożony zaangażowaniem militarnym w montowaną właśnie wojnę USA z Rosją.

Źródło: mysl24.pl

Reżymowe telewizje w Polsce dwoją się i troją w przekonywaniu obywateli, że teraz mamy gwarancje NATO, a przede wszystkim USA, które wywiąże się ze zobowiązań sojuszniczych na wypadek wojny. Jest to przedstawiane jako oczywistość, że Amerykanie to nasi sprzymierzeńcy, którzy nie zostawią nas na lodzie jak zrobiły we wrześniu 1939 roku Anglia i Francja. Czy jednak USA jest rzeczywiście państwem przyjaznym Polsce? Jest to bardzo wątpliwe, a dowodem na to był ostatni skandal ze zrównaniem odpowiedzialności naszego kraju za holokaust.

 

Wroga w stosunku do Polski wypowiedź padła z ust nie byle kogo, bo Jamesa Comeya, szefa FBI. Nasz MSZ zareagował sugerując potrzebę przeprosin, za tę potwarz, ale jak się okazało, rząd USA nie pozwolił przeprosić Polaków obawiając się reakcji Izraela. To w jasny sposób wskazuje na to, kto rzeczywiście rządzi w USA i który kraj jest traktowany jako poważny, a który jest tylko serwilistycznym organizmem zależnym. Nasi politycy bezrefleksyjnie biją pokłony USA i nawet w tej upokarzającej sytuacji politycy partii rządzącej z uśmiechem na ustach mówili, że nie ma sprawy, wszystko jest wyjaśnione i trzeba skończyć temat.

 

Reasumując nasz MSZ ma złe stosunki z MSZ Rosji i złe stosunki z MSZ USA, które są klajstrowane w mediach głupimi uśmieszkami polskojęzycznych polityków udających, że Amerykanie podlizujący się Żydom wcale nie plują nam w twarz. Co więcej Polska ma złe stosunki dyplomatyczne z większością sąsiadów. Na Litwie i na Białorusi otwarcie szkaluje się mniejszość polską, co przez władze z Warszawy jest też zbywane uśmieszkami. Nie cierpią nas Czesi i Słowacy, a Niemcy realizują długofalową politykę mającą na celu odzyskanie dzisiejszych polskich ziem zachodnich.

Podobne plany względem naszych ziem wschodnich mają nasi ukochani obecnie przez warszawską władzę "banderowcy" z Ukrainy. Kraj ten może bardzo szybko pogrążyć się w chaosie, co spowoduje pełne przejęcie władzy przez ukraińskich nacjonalistów. Może to skutkować nawet wojną Ukrainy z Polską, bo choćby nie wiem jak zakłamywać historię, dzisiejsi spadkobiercy mordercy Polaków, Stefana Bandery, tylko czekają na to, aż ktoś rzuci hasło "Riezać Lachów"

 

Sytuacja w jakiej znalazła się obecna Polska przypomina tą z czasów saskich w XVIII wieku. Wtedy też tamtejsi władcy głosili, że trwa Złoty Wiek, a skończyło się to jak wiemy zniknięciem naszego kraju z map świata i to na ponad stulecie. Teraz jednak sytuacja jest dużo gorsza, bo wtedy straciliśmy państwowość, ale zachowaliśmy substancję narodową, która podtrzymywała polskie tradycję i rozwój kulturalny. Obecnie Polacy masowo uciekają z kraju, który traktuje swoich obywateli jak niewolników, którzy są tylko dawcami kapitału, a jak trzeba będzie pójdą jako mięso armatnie, zginąć w czyjejś wojnie.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pędnik-NieŁągiewki

UWAGA! UWAGA! UWAGA! APEL!

UWAGA! UWAGA! UWAGA! APEL!

 Do wszystkich nagrodzonych medalami "Sprawiedliwy wśród Narodów Świata"!!

 

Zwracajcie Żydom te medale, a na odwrocie dyplomów napiszcie jak jest Wam przykro że pamięć uratowanych i heroizm ratujących, w imię "szekli, ojro i dolara" zostały podeptane przez trzęsącą SrulsraHell'em syjonazistowską soldateskę dla której nikt i nic - prócz najniższych merkantylnych pobudek - de facto się nie liczy!!!

 

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Portret użytkownika alojzy

Łajzom tłumaczyć, że są

Łajzom tłumaczyć, że są łajzami?! Przecież oni to wiedzą najlepiej i serdecznie mają to w dupie. W jakiś sposób cały świat (nie rządy) musiałby się dowiedzieć o celu takiej akcji.
Mam nadzieję, że przyszłe pokolenia Polaków wyciągną wnioski i drugi raz się zastanowią czy warto narażać życie dla śmieci. Chociaż nie mam złudzeń - nadal będzie się ratowało larwy w ludzkiej postaci jak soros, morel, 80% nkwd i cała reszta bandy.

Portret użytkownika marko

Chcąć zdobyć wolność i

Chcąć zdobyć wolność i niepodległość musimy zacząć wszystko od zera, każdy kto jest świadomy i nie boi się mówić prawdy innym, musi wszem i wobec rozmawiać i uświadamić ludziom w jakim położeniu jesteśmy – niestety dużo dorosłych ludzi ma rozum dziecka, a niektórzy to jakby dopiero wczoraj się urodzili, taka jest niestety prawda.
Kupować i chodzić w odzieży patriotycznej – to dużo nie kosztuje, a jaki efekt: dotychczasowi znajomi odnoszą się do nas z większą serdecznością, po za tym przyciągamy rzesze zwolenników do rozmów; nawet nie wyobrażacie sobie jak taki widok buduje Polaków, dlatego gorąco zachęcam!
Zacząłem taką akcję i planuję następne, teraz chcę kupić bluzę „Śmierć wrogom Ojczyzny” zakup legalny, np na Allegro jest kilkadziesiąt różnych sztuk, u kilkunastu sprzedawców.
Myślę i wierzę że inni skorzystają – jest to bardzo duży przekaz emocjonalny.
Teraz w czasach internetu, mimo szybkiego przepływu informacji, tak trudno jest zmobilizować Polaków,
pomyśleć jakie zadanie miał Roman Dmowski, po nieudanych powstaniach przeciwko zaborcom, jeździł po wsiach miastach i miasteczkach i zdobywał zaufanie ludzi, w dużej części niepiśmiennych, do tego by powstać z kolan, zrobił mrówczą pracę,
jego trud został wynagrodzony, Polska odrzuciła niewolę niemiecką i bolszewicką.
Teraz brakuje nam takiego Romana Dmowskiego, ale wiem że jest ktoś taki w naszych szeregach, rośnie i dojrzewa do wielkich decyzji – to tylko kwestia czasu – my Polacy musimy przyczynić się do większej manifestacji PATROTYZMU.
To pierwszy krok – ale jaki ważny.

Portret użytkownika wielebny Hektor

@Włodi daje do zrozumienia,

@Włodi daje do zrozumienia, że armia rosyjskich trolli robi pranie mózgu Polakom i innym i pewnie ma rację, bo bynajmniej mnie osobiście poraża coraz większa ilość komentarzy zachęcających do nienawiści, przemocy, a nawet do tworzenia bandyckich organizacji podziemnych!
Czy zwykli Polacy to robią? Przecież obawialiby się, że takimi nienawistnymi wpisami i działaniami podżegającymi do zbrodni, zainteresuje się prokuratura lub inne służby, więc raczej to pewne, że ktoś daje zlecenie!
Gdyby zwykli ludzie, Ukrańcy, nie dali się wtedy zmanipulować i ogłupić jakimiś hasłami wykrzykiwanymi przez bandytów przesyconych nienawiścią i zdalnie sterowanych, to może nie udałoby się mordercom rozpętać tej okropnej wojny!
Polacy, miejcie swój rozum, nie idźcie za tłumem w "owczym pędzie" by czynić zło, nie dajcie się zmanipulować, nie dajcie się sprowokować i wciągnąć do jakiegoś diabelskiego planu!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wielebny podrap sie po jajach

Wielebny podrap sie po jajach pod sutanną i schowaj pod ołtarzykiem trupa na krzyżu. To wasza sprawka judaiści i pochodne... Postawa zachowawcza i tchórzostwo a takze głaskanie stada baranów i wskazywanie mitycznych zagrożeń przeciwko rzeczywistym.  Tylko przelana krew i twarda postawa wobec wroga może uratować Polskę, chociaż wydaje mi się, że na to już za późno..

 Precz z Żydami i Niemcami oraz z ich lachociągami! Jak widzisz klecho nie boję się to głosno wypowiadać!

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

Tak to jest kiedy naród

Tak to jest kiedy naród skłocony ,kiedy polak polaka wyzywa tak jak w niektórych komentarzach na tym portalu ,gdy zazdrośc i zawiśc zaslepia oczy i marnują kolejne szanse aby stac sie narodem a nie jednostakami z nadętym ego .Ile musi wykonac zło jeszcze pracy aby ten naród sie zjednoczyl ,moze jak zaczną wyrezucac z domów i zaczna zabierac ziemie to wreszcie sie ruszymy ,to oczywiste ze ten sysytem sie wali i sypie ,ze jest zły i ze nie da wam nic dobrego ale jak dlugo bedziecie pozwalac aby was gnebił ? wybory zostana sfałoszwane ale ludzie tacy jak paweł kukiz ,są postawieni aby jednoczyc ludzi ,maja ennergie z góry nie na rzadzenie ale na pokazanie wam prawdy i drogi jaka trzeba odbyc aby odzyskac nasza przestrzen ,jezeli znow ansze lenistwo wygra to otrzymamy zapalte za lenistwo ale juz z nieba ,skoro w pare minut moga zalac dzielnice miasta to pomyslcie ile moga zalac w ciagu paru dni .dlatego wszytko jest w anszych rekach ,dano ludzi ,enenrgie do zmian i niech kazdy wykonuje to co umie aby bylo dobrze .

Portret użytkownika marko

Wklejone od

Wklejone od marucha.wordpress.com:
Volviak19 said
2015-04-30 (czwartek) at 11:38:32
Trzeba zacząć uzmysławiać wszystkim, że zachodzi konieczność powołania z powrotem do życia organizacji „Polski Podziemnej”
by bronić Polski i Polaków przed zdrajcami, szpiegami i dywersantami, a także tymi, którzy rabują nas w biały dzień.
Muszą się wreszcie zacząć bać, ci co działają przeciwko Polakom, ponieważ ustawę karną z 1926 r.na razie trudno pewnie będzie przywrócić.Myślę że chętnych do takiej organizacji nie zabraknie- kwestia szkolenia i uzbrojenia.
Polacy-
ludzie bez pieniędzy, zastraszeni, smutni, bez widoków na przyszłość- gdzie jest ten naród dumnych Słowian?
Powtarzam się może, wklejam już nie pierwszy raz, ale musimy sobie przyswoić drodzy Rodacy, Polacy, Patrioci –
Ten rok 2015 będzie pamiętny, w tym roku odbędzie się ostateczna rozgrywka – to nasze być albo nie być.
Od czego zacząć,np: malowanie napisów, graftti, przyklejanie ulotek, mimo że ludzie są odporni na wiedzę, trzeba też nosić i reklamować barwy narodowe, wszelkie bluzy, koszulki, jest tego dużo w Internecie, nie ma problemu z rozmiarem.
Kupiłem i zacząłem nosić, dla obserwatorów jest to bardzo duże wsparcie, jest to bardzo budujące, mam 2 koszulki z orłem, jedna z piastowskim, teraz chcę zakupić kolejne z NSZ lub ZWZ oraz z radykalnym napisem „Śmierć wrogom ojczyzny”
Zobaczymy jaka będzie reakcja, teraz są takie czasy, że ludziom szkoda jest nawet tłumaczyć, trzeba szokować- może to do nich przemówi, może dojrzeją ludzie do tego by czynnie włączyć się do walki o prawdziwie Wolną Polskę.
Potrzebne są takie struktury jak Związek Walki Zbrojnej lub NSZ.
Łudziłem się że RN, który gromadzi młodych ludzi pełnych zapału i miłości do ojczyzny, może wykorzystać ten potencjał, 100 tys.ludzi po Marszu Niepodległości, mogłoby zmienić rząd,policja i wojsko by się przyłączyła, ale nie oni muszą zgodnie z prawem, przez udział w wyborach, dostosowując się do kliki rządzącej.A teraz w RN podobno rozłam, organizacja sprowadzona w ślepy zaułek, czy stworzona była po to by skanalizować nastroje, żeby cała para poszła w gwizdek, pokrzyczą trochę i im przejdzie.Wywalili moim zdaniem wartościowego człowieka- patriotę Holochera.
Dlatego piszę jak na wstępie- musi powstać apolityczna organizacja bojowa nie jedna a kilkadziesiąt lub kilkaset, jedna niezależna od drugiej.
Drugi pomysł to stworzyć lub przyłączyć się do Unii Słowiańskiej, dać sygnały sąsiadom, ktoś kto ma kolegów lub rodzinę w krajach słowiańskich – może inni wpadną na taki pomysł, ktoś kto ma opanowany internet i jezyki, nie wiem jakieś delegacje?…

Portret użytkownika BartekMel

Ja idę na Brauna, bo jasno

Ja idę na Brauna, bo jasno powiedział, że skończy z robieniem z Polski kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim nadzorem. No i Kukiz jest niezły - chce rozwalić tę partiokrację bonzów. No i krótka piłka - neutralność względem konfliktu na Ukrainie - a zarazem zbroić się po zęby - wtedy z silnym się liczą i płacą z góry za poparcie  - tak jak z Turcją. A obaj nie chca prywatyzacji lasów. Myslałem o Korwinie ale po jego gadkach o strzelaniu do górników i poparciu prywatyzacji lasów skreśliłem go. Głosować trzeba koniecznie, wtedy obecne największe partie nie dostaną nawet 10% i skończy się ich słodkie dolce vita. Najgorsze, że 2/3 Polaków ma wszystko w dupie i nie głosuje, a potem właśnie oni pierwsi na wyścigi narzekają i winią wszystkich prócz siebie. Robią jak głupi Jasiu, który na złość mamie odmrozi sobie uszy, tylko, że oni robią na złość nie tylko sobie, ale i swojej rodzinie i innym ludziom. Niestety głupota i tumiwisizm nie bolą, a szkoda. A trole, które namawiają do bojkotu wyborów, trzeba piętnować i to ostro i stawiać pod ścianą. Większośc lemingów nawet nie wie, że Komor to zwykły zdrajca i kukła WSI, czyli ruskiego GRU, które od grubej kreski rządzi w cieniu od 1989 w Polsce i wszystko udupia i demontuje i pompuje przez raje podatkowe na Kreml, a ochłapy daje Zachodowi, żeby nie bruździł. Posłuchajcie i poczytajcie Wojciecha Sumlińskiego o WSI, Komorze i drenowaniu Polski - teraz wydał książkę "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego",  ja najpierw obejrzałem
"Kilkuset morderców rządzi Polską   https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg  albo   "Polska w cieniu WSI" 11.02.2015  https://www.youtube.com/watch?v=xbuiF6abVQI
 

Portret użytkownika KTM

Ty głupiego udajesz czy nim

Ty głupiego udajesz czy nim jesteś?
Myślisz że ten Twój Braun wyżej ch*ja podskoczy? Kolego naiwny, on dobrze zdaje sobie sprawę że co najwyżej może wpasować się w aktualnie panujący porządek i zaakceptować to, co każe "Układ". Innej możliwości dla niego nie ma. Oczywiście jest wariant wypowiedzenia posłuszeństwa, ale wiąże się to z poważnymi konsekwencjami, z utratą życia włącznie.
Dziwie się tym wszystkim naiwnaikom którzy pełni wiary idą na te wybory i myślą że jak położą krzyżyk przy "bohaterze antysystemowym" to coś się zmieni. GÓWNO SIĘ ZMIENI!
Zrozumcie wreszcie, że władza w Polsce zależy od pewnego układu, który realizuje tu ścisłą politykę Klubu Rzymskiego i Komisji Trójstronnej. Nikt nie wyskoczy przed szereg i nikt nie wyłamie się, bo skończy jak Lepper i Petelicki. Sumliński ma całkowitą rację. Ten układ mafijny nie odpuści, a niekt tu nie ma fizycznej możliwości jego rozwiązania lub odwołania. No chyba że pan Soros lub jego "krewni" zadecydują inaczej.

Portret użytkownika Wlodi

Chcecie miec tu taki burdel

Chcecie miec tu taki burdel jaki ruskie zrobily we wsch ukrainie? To modlcie sie do putina. Silikonowy ducze wielkiej rosji lubi siac zaglade w okolicznych panstwach. Lubi tez malych chlopcow, filmy o samym sobie i sesje zdjeciowe bez koszulki... Ehhh celebryta

Portret użytkownika lolo

Nie jestem entuzjastą Putina

Nie jestem entuzjastą Putina za co tu mi się już obrywało, ale ów jak to nazwałeś "burdel", zaczął się od wprowadzania "demokracji po amerykańsku" i zakwestionowaniu prawnie wybranego prezydenta. Chyba nic nie pomyliłem.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Wlodi

Kraj, który odniósł sukces

Kraj, który odniósł sukces nie musi wysłuchiwać wymówek i wyjaśnień przywódcy. Tak jak szczęśliwy przywódca nie ma potrzeby demonstrowania obywatelom filmu o sobie, organizowania sesji zdjęciowych. Przywódca, który odniósł sukces tego nie potrzebuje i uważa za wręcz nie przyzwoite. Takie rzeczy dzieją się w państwach rządzonych przez wodzów, fuererów, liderów i duce. Takich jak współczesna Rosja, w której przekroczono wszelkie granice i dlatego szczyty publicznej nieprzyzwoitości obywatele uważają za narodowe osiągnięcie. Triumf wylał się z telewizora, oblał kapcie siedzących w fotelach obywateli, wrócił na ekran, utknął w reklamach i filmach wojennych. Kraj z kartonu, kraj z plastiku, kraj – imitacja państwa, kraj – widmo, ocknął się i kontynuuje drogę do nikąd, wlokąc się na zatrutych propagandą nogach. Nie lykajcie kitow wypisywanych na tej stronie. Psy kremla czychaja by nam zrobic taki rozp jak we wsch ukrainie, gdzie malo kto zostal, nie ma jedzenia, pieniedzy, wokolo morderstwa, narkomania i kradzieze.

Strony

Skomentuj