Dziwne spotkanie senatora Johna McCaina z prezydentem Andrzejem Dudą może mieć związek z roszczeniami żydowskimi

Kategorie: 

Źródło: twitter

Przed kilkoma dniami podczas konferencji na temat bezpieczeństwa, która odbyła się w Monachium, miało miejsce zdumiewające spotkanie między prezydentem Andrzejem Dudą i amerykańskim senatorem, Johnem McCainem, który od dawna uchodzi on za czołowego przedstawiciela żydowskiego lobby w amerykańskim senacie. Gdyby chodziło o spotkanie z kimś z USA powinno sie ono odbyć wiceprezydentem Mike Pence. Zamiast tego spotkał się on z McCainem, skonfliktowanym z obecnym prezydentem Donaldem Trumpem. O co w tym może chodzić?

 

W Monachium Andrzej Duda spotkał się z McCainem na osobistym spotkaniu i brał z nim udział w panelu dyskusyjnym. Pierwsze ze spotkań było niejawne. Drugie publiczne i uwagę zwróciło zwłaszcza prowokacyjne zachowanie amerykańskiego senatora, który powitał polskiego prezydent jak urzędnik petenta i nawet nie wstał  z krzesła ściskając jego rękę na powitanie. Ten gest może wskazywać, że rozmawiał z nim wcześniej o czymś z pozycji siły, którą reprezentował.

 

Tego o czym mogła być ta wcześniejsza rozmowa, dowiedzieliśmy się przypadkiem podczas panelu dyskusyjnego. W jego trakcie powiedział on, że Polska musi się liczyć z wywarciem na nią pewnej presji. Oczywiście polscy politycy udają, że senator McCain zasugerował zagrożenie ze strony Rosji, a na propagandowym rządowym kanale informacyjnym TVP Info rozważano nawet, czy Rosja zbombarduje Ukrainę i co wtedy zrobi Polska. Widać, że ludzie ci nadal nie dostrzegają, że Hillary Clinton przegrała wybory i kontynuują politykę informacyjną przygotowującą naszych obywateli do wojny z Rosją.

Jednak prawda o tym dziwnym stwierdzeniu może być zupełnie inna. Jak donoszą niektóre polskie media, McCainowi wcale nie chodziło o Rosję tylko nawiązywał do kwestii roszczeń jakie względem państwa polskiego wysuwają niektóre organizacje żydowskie. Trwa to od lat i dawno już byliśmy w ten sposób straszeni. Na dobrą sprawę przez to musimy przechodzić upokarzające procedury przy ubieganiu się o pozwolenie na wjazd do właściwie kontrolowanych przez Izrael Stanów Zjednoczonych. Roszczenia o których mowa opiewają na aż 65 miliardów dolarów. Ich podstawą jest przyjęcie, że obywatele polscy narodowości żydowskiej, mieszkający w II RP, stanowili jakiś odrębny byt. Jest to dziwaczne samo w sobie, bo skoro byli to polscy obywatele, to według prawa, to Skarb Państwa dziedziczy ich majątek po bezpotomnej śmierci, a nie jakaś organizacja. 

Oczywiście takiej interpretacji słów McCaina w polskojęzycznych mediach nie można usłyszeć, ale za to słyszymy wciąż, że skonfliktowany z obecną amerykańską administracją John McCain przestrzega nas przed Rosją. Inna interpretacja jego słów nie jest po prostu dozwolona w tak zwanym głównym nurcie. Dba się za to w mediach, aby nadal szczuć Polaków na Rosję i przygotowywać ich do samobójczego konfliktu zbrojnego, którego nie chce już nawet prezydent USA, Donald Trump. 

 

Co ciekawe, polskojęzyczni politycy udający najczęściej żarliwych patriotów, to w większości miłośnicy banderowskiej Ukrainy, która jest obecnie rządzona przez oligarchów żydowskiego pochodzenia. Dopiero gdy zwróci się uwagę na ostatnie dziwne pielgrzymki do Izraela, które urządzał polski rząd i prezydent, można dojść do wniosku, że może to być ze sobą jakoś powiązane.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika maniuś

A nasi zdrajcy oczywiscie na

A nasi zdrajcy oczywiscie na wszystko się zgodza. Bo goje są do wyrznięcia.Ale wcześniej oczywiście powinni posłusznie oddać im wszystko. Oj matko polko dlaczego przechowałaś ich w stodole, w piwnicy, czy na strychu przed niemcami z narażeniem życia swego, i całej rodziny. I oto mamy od nich podziękowanie.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

No nienawidzę patrzeć od

No nienawidzę patrzeć od samego początku na tego królika co wyskoczył z kapelusza 5 minut przed wyborami. (to się udało Kowalskiemu - szkoda że sukinsyn zdradził). A ogólnie to wszystko jest tylko do czasu.Ktoś z pewnością go sprzątnie za te antypolskie działania.

Portret użytkownika Eva11

Slowianskich?

Slowianskich?

a wiesz choc kim ONI byli ? bo chyba po tamtej dyskusji watpie ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

staram się nie reagować na

staram się nie reagować na twoje zaczepki, ale jesteś jak rzep, i gdzie nie przeskoczę to się uczepiasz. jak bardzo chcesz to ci odpowiem bo żyjesz w jakiejś fantasmagorii. Ariowie-Prasłowianie byli pierwszymi którzy "zniewolili" dzikie zwierzęta i zaczęli je hodować i wykorzystywać do swoich "niecnych" celów, a na te których nie potrafili "zniewolić" polowali, na pewno nie byli weganami-wegeterianami, tak jak by to twoje myślenie życzeniowe ci podpowiadało.

 

"Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani" M.Twain

https://youtu.be/J9wlMWYTpqg

 

Strony

Skomentuj