Izraelski dziennik pisze o "polskich komorach gazowych" - ciąg dalszy upokarzania Polski

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Każdego dnia dochodzi do kolejnych ataków na Polskę i Polaków. Zostaliśmy już wielokrotnie obrażeni insynuacjami jakoby Polacy podczas II wojny światowej byli narodem sprawców. Kilka dni temu wypomniał to publicznie James Comey, szef FBI, a gdy chciał przeprosić na żądanie polskiego MSZ, rząd USA zabronił tego w obawie o reakcję Izraela. Teraz w samym Izraelu, żydowski dziennik "Jerusalem Post" pozwolił sobie napisać o "polskich komorach gazowych".

 

Stąd już tylko krok od zaimplementowania w światowej opinii publicznej kolejnego kłamliwego zwrotu, który służy do zakłamywania historii wojny i to zaledwie 70 lat po jej zakończeniu. Obecnie panująca retoryka sugeruje, że najgorsi byli Polacy i beznarodowi Naziści. Zresztą nie tak znowu beznarodowi, bo jedna z kolportowanych ostatnio kłamliwych fraz to "Nazistowska Polska", tak jakby nie było żadnej okupacji męki narodu polskiego w tych czasach.

 

Autorem tekstu w Jerusalem POst, porównującego zagładę Ormian do zagłady Żydów, to Tal Harris. On sam przedstawia się jako wnuk dwóch Żydów ocalałych z holokaustu i jest doktorantem na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie. Co ciekawe w tekście nie pada ani razu słowo o Niemcach, ale pada sformułowanie "Polish gas chamber" - "polska komora gazowa i taki przekaz idzie w świat.

Gdy Polacy oburzają się na kłamliwe sformułowanie "polskie obozy zagłady", często można usłyszeć, że to skrót myślowy i chodzi o to, że te obozy znajdowały się na terenie Polski. Problem jednak w tym, że w czasach gdy zagłady dokonano nie było Polski tylko Generalna Gubernia a resztę terenu naszego kraju wcielono do Niemiec. Jak zatem mogły to być polskie obozy? Równie dobrze można powiedzieć, że skoro Oświęcim był obozem dla Polaków, a Birkenau dla Żydów, to o ile można się zgodzić, że ten pierwszy był polskim obozem, to Brzezinka była w takim razie obozem żydowskim.

Skoro środowiska żydowskie rozpętały przeciwko Polakom taką zmasowaną kampanię oszczerstw, to chyba warto przypomnieć, że w gettach były też Judenraty i żydowska policja pomagająca otwarcie w eksterminacji własnego narodu. Skoro zatem Polacy mają się bić w piersi, za nielicznych szmalcowników, którzy notabene często ginęli z rąk Armii Krajowej, to może warto, aby Żydzi zastanowili się nad swoim współudziałem w szoah.

 

Trzeba będzie chyba jednak sprzedać te lasy, bo potężny naród bankowy jak widać nie odpuszcza w ataku na teoretycznie istniejącą Polskę. Zakłamywanie historii trwa w najlepsze i obudziliśmy się właśnie w świecie, w którym wszyscy uznają za pewne, że holokaustu dokonali Polacy w Nazistowskiej Polsce, a Żydzi ginęli w Polskich Komorach Gazowych. W ten sposób ofiara, czyli zniszczona Polska, według światowej opinii publicznej staje się katem odpowiedzialnym za ludobójstwo w czasie II wojny światowej. Można już o Polakach napisać wszystko, a antypolonizm staje się modny.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika drtmk

Trzeba by znać intencje

Trzeba by znać intencje autora, żeby wiedzieć co chciał przekazać, a nie od razu się oburzać.
Polskie obozy może oznaczać, że znajdowały się na terenie Polski i nic w tym skandalicznego nie ma.

Portret użytkownika Arcanum

Wobec tego dlaczego nikt

Wobec tego dlaczego nikt dzisiaj nie używa zwrotów, np. Amerykańskie obozy koncentracyjne (na Mazurach, Kubie i w innych republikach bananowych) czy Izraelskie getta śmierci zwane Palestyną. Przecież to nic skandalicznego.

Portret użytkownika nikt ciekawy

drtmk napisał: Trzeba by znać

drtmk wrote:

Trzeba by znać intencje autora, żeby wiedzieć co chciał przekazać, a nie od razu się oburzać.
Polskie obozy może oznaczać, że znajdowały się na terenie Polski i nic w tym skandalicznego nie ma.

 
Co ty za brednie opowiadasz kolego.
Można napisać, że ktoś ciebie obrzucił gównem lub że ktoś ciebie obrzucił fekaliami.
Jedno i drugie Śmierdzi tak samo. Wiec, jeżeli ktoś ma plan znieważenia polaków (nie mylić z Polską, – bo ta Polska ziemia im się jednak bardzo podoba) to robi to z konsekwencją.
I pamiętajcie …. niedouczone osobniki też naciskają czerwone guzki.
Walczcie o prawdę nie na froncie zbrojnym, ale każdego dnia z chamstwem, korupcją, bo wasze dzieci już nie poznają Polski.
 
 

Portret użytkownika Arcanum

Polskie banki, Reiffeisen,

Polskie banki, Reiffeisen, mBank, Millenium, BPH, Paribas
Polskie sklepy: Biedronka, Real, Carrefour
Polskie frukty: Wedel, Bols, Bobofrut, Krakus, Hortex, Lajkonik
Po prostu wszystko polskie jak okiem sięgnąć...

Portret użytkownika odważniak

Człowieku, czy ty mazz tylko

Człowieku, czy ty mazz tylko ćwiartkę mózgu do podtrzymywania funkcji życiowych? Polaków zginęło w obozach więcej niż twoich braci wybranych. Te 'przejęzyczenia' nie są przypadkowe. Żydkom znudziło się koczowanie na pustyni, a Polska jest rajem w samym centrum cywilizacji i chcą ją przejąć. Ot co.

Portret użytkownika dingo

 to nie upokarzanie Polski,

 to nie upokarzanie Polski, hehe spójrzmy na to inaczej..... Izraelczycy to NIE douczony naród skoro takie głąby siedzą i piszą historie wyssaną z palca i to idzie na cały świat, to ci co to redagowali to debile.....to co można sądzić o reszcie narodu hehe sami na siebie bat nakręcili....od dziś możemy stwierdzić że to tumany nie douczone.......

Portret użytkownika Tomas

Przygotowania do wojny z

Przygotowania do wojny z Polską ida cała para. Opinia światowa ma być źle nastawiona do PL W razie ataku na Polskę, i ten atak poprzeć.
Ten scenariusz jest to ciągle powtarzay, przykład Irak, Afganistan, Syria , Ukraina i wiele innych państw , które tworza zagrożenie dla pokoju swiatowego. Historia lubi się powtarzać.
Więc podzekujmy tym, którzy głosowali się na obecny czas rząd i prezydenta i mają zamiar głosować dalej. Az ciężko w to uwierzyć jak media wpływają na masy ludzkie i tworząc lemingów.

Portret użytkownika Jacoo1

heh... już 2000 lat temu

heh... już 2000 lat temu usłyszeli od pewnej osoby że są "narodem" kłamców, synagogą szatana itp... jak widać koczmeni nie wyciągają lekcji z historii, nie uczą się na błędach tylko stale je powielają, heh gorzej... idą w kierunku odwrotnej moralności. biedni ludzie, zagubieni... nie wiedzą że sami na siebie wyrok podpisują.

Strony

Skomentuj