Kolejne media piszą o udziale Polski w przygotowywaniu zamachu stanu na Ukrainie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rosyjskie media zauważyły, że nawet w Polsce zaczynają się pojawiać informacje potwierdzające, że nasz kraj brał czynny udział w przygotowaniach zamachu stanu na Ukrainie. Miało to polegać na szkoleniu bojówkarzy neobanderowców z Prawego Sektora.

 

Z doniesień wynika, że już w momencie gdy 21 lutego podpisywano porozumienie z w sprawie rozwiązania kryzysu na Ukrainie wiadome było, że przeszkoleni w Polsce bojówkarze przygotowują się do przejęcia władzy. Następnego dnia doszło do masakry w Kijowie. Snajperzy zastrzelili kilkudziesięciu manifestantów i milicjantów. Bez wątpienia to ten krwawy incydent otworzył drogę do władzy obecnej ekipie rządzącej

 

Z informacji tych wynika, że już we wrześniu 2013 roku nasz MSZ zaprosił 86 członków nacjonalistycznej organizacji Prawy Sektor, którzy oficjalnie przybyli do Polski w ramach wymiany studenckiej. W rzeczywistości rzekomi studenci byli w większości mężczyznami około 40 lat i zamiast udać się na Politechnikę Warszawską udali się na zajęcia do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

 

Ze źródeł wynika, że przez 4 tygodnie odbyli oni intensywne szkolenie między innymi w zakresie kontroli nad tłumem, taktyki walki, a także w zakresie dowodzenia oddziałami i zachowania w sytuacjach kryzysowych.

 

Pewnym pocieszeniem może być to, że jako źródło informacji media rosyjskie podają polskojęzyczny tygodnik NIE, który wsławił się w przeszłości publikacjami wielu niesprawdzonych wiadomości. Tygodnik publikuje nawet zdjęcia rzekomych ukraińskich bojowników w jednolitych uniformach, którzy są szkoleni przez pracowników polskich służb. Rosjanie porównują to do szkolenia bojowników Al Kaidy w Turcji, aby dokonywali destabilizacji w Syrii. Wskazuje się, że to typowe metody postępowania NATO.

 

Oberwało się szefowi MSZ, Radosławowi Sikorskiemu, który został określony jako "mózg tej operacji". Konkluzja jest taka, że zamach stanu na Ukrainie został dokonany przez USA, ale rękami Polski, która jest rządzona przez ludzi o podejrzanej przeszłości. Wypomniano nie tylko fakt, że Sikorski był związany ze służbami Wielkiej Brytanii, ale tez słynnego "dziadka z Wermachtu" premiera Donalda Tuska.

 

Miejmy nadzieje, że rewelacje tygodnika NIE to głupstwa wyssane z przysłowiowego "brudnego palca". Jeśli jednak jest to prawda, to nasza władza wepchnęła nas w poważne kłopoty. Gdyby była to prawda okazałoby się, że to inne mocarstwa naszymi rękami dokonały zamachu stanu na Ukrainie, a konsekwencje poniesiemy my wszyscy.

 

Zastanawiające jest to, że w polskich mediach panuje zupełna cisza na ten temat. Bardzo przypomina ona zmowę milczenia jaka miała miejsce po ujawnieniu przez śp. Andrzeja Leppera, że na Mazurach są przetrzymywani Talibowie. Okazało się to niestety prawdą mimo, że wszyscy śmiali się z tego bardzo długo jako niedorzecznością. Tym razem nikt się nie śmieje, bo i sytuacja nie jest do śmiechu.

 

 

Źródła:

http://nie.com.pl/13-2014/tajemnica-stanu-tajemnica-majdanu

http://mixednews.ru/archives/55556

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika MASAKRA

III Wojna swiatowa juz trwa !

III Wojna swiatowa juz trwa ! Lecz jest to tylko i wylacznie wojna medialna ! Wojny takiej jaka znamy z przeszlosci, juz nie bedzie !
Dlatego tez powinnismy olac wszelkie media i pomyslec o zyciu...bo ONO jest krotkie.

Portret użytkownika koń który mówi

Gdyby nie Rosjanie w Berlinie

Gdyby nie Rosjanie w Berlinie to szczekałbyś po niemiecku dzisiaj. A jak wyciągasz stalina jako argument to ja wyciągnę hitlera i tym samym przyrównam cały naród niemiecki do tej gnidy z tobą włącznie parchaty łosiu.

Portret użytkownika OLI

PROROK - WOJNY NIE BĘDZIE BO

PROROK - WOJNY NIE BĘDZIE BO PAN  PUTIN DOBRZE WIE, ŻE SPOŁECZEŃSTWO POLSKIE JEST NIEWINNE I MANIPULOWANE PRZEZ MEDIA- A JAK UKARZE TO WINNYCH A MA NA TO STO  SPOSÓB . GDYBY TERAZ W POLSCE ZROBIONO REFERENDUM KTO ZA UE A KTO ZA ROSJĄ TO NASZA WŁADZA DOBRZE WIE JAKI BYŁBY WYNIK I TEGO SIE OBAWIA./////

Portret użytkownika Wlodi

Hahaha co za

Hahaha co za bzdura

PRLowskie nygusy i kundle kremla zaglosuja za CCCP ale ilu ich jest?
Na Ukrainie 20%
W Polsce ile? 3%?

...pewnie wiekszosc na tym forum

Po co robic takie referenda. Przeciez jezeli narod wypowie sie inaczej niz no forumowe oszolomy i tuby kremla to zaraz taki angelus napisze ze z pewnego zrodla wie (hehe) ze zydzi sfalszowali referendum.

Moze Putin zrobi na kaukazie referendum?

Strony

Skomentuj