Rasistowski ruch BLM został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nagroda Nobla od lat traci prestiż pogrążając się w ideologicznym szaleństwie. Swoistym postawieniem "kropki nad i" tego upadku jest ostatnio ogłoszona nominacja do Pokojowej Nagrody Nobla. Do tej niegdyś szanowanej nagrody zgłoszono ruch Black Lives Matter - albo BLM .

Bez cienia przesady można powiedzieć, że ruch BLM nosi znamiona organizacji rasistowskiej. Wszak jądrem ich ideologii jest nienawiść względem białych indukowana za pomocą wielowiekowego prześladowania. Mamy więc do czynienia z ruchem rewolucyjnym, który z pokojem nie ma zupełnie nic wspólnego. Mimo to właśnie w takiej kategorii zgłoszono ten konstrukt społeczny do niegdyś prestiżowej nagrody, która stała się lewicowym mastrurbatorem.

 

Nominowanie do pokojowego Nobla bandytów z BLM jest prawie tak samo obuirzające jak poprzednie nominacje masowych lewicowych morderców takich jak Adolf Hitler czy Józef Stalin. Fakt, że było to możliwe - i to w przypadku Stalina nawet dwukrotnie -  dobitnie świadczy o tym jak żałosna jest ta nagroda. Mimo to z niewiadomych przyczyn jest traktowana poważnie od wielu dekad.

 

Już gdy w 2009 roku nagle nagrodzono byłego już prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamę, jasne jak Słońce stało się, że tego typu "nagradzanie" jest kompromitujące dla nagradzających. Najlepiej świadczy o tym to, że zaraz po nagrodzie, ten sam Obama ochoczo wzniecił kilka wojen, które do dzisiaj odbijają sięnam czkawką. 

 

Co do nominowanych bandytów z BLM nie trzeba na to czekać. Wystarczy zobaczyć co aktywiści tego proletariatu uczynili w Seattle i w innych amerykańskich miastach, które zapłonęły żywym ogniem na skutek działań BLM. Kierując się tymi kryteriami można stwierdzić, że nagroda nalezy się im jak ślepej kurze ziarno.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika syriues

To tylko chodzi o nagrodę dla

To tylko chodzi o nagrodę dla zła.nagroda Nobla nie jest nawet w esencji dobra.nagradza zło i złe nauki odwracające ludzkosc od ważnych spraw.nie po to musial tu Jezus przychodzić byscie zapomnieli jego nauki.widav wyraźnie po co jest to wszystko. 

Swiat zly,nagrody za zlo.i koniec.ohyda spustoszenia

Portret użytkownika baca

ja nie pamiętam żadnych nauk

ja nie pamiętam żadnych nauk jezusa więc jak mógłbym jakieś zapomnieć?
pamiętam tylko ściśle antyludzkie i rasistowskie antynauki jezusa, z rodzaju: nie przynoszę pokoju tylko wojnę, przybyłem skłócić ojca z synem, matkę z córką etc...
ktoś tu najwyraźniej zapomniał i "nauk" tego kolesia z nieprawego łoża i o noblu dla niego...
a najważniejsza z jego nauk to w sumie jest prosta do rozkminienia: "ja umieram za wszystkich a wszyscy umrzecie za mnie" i cała śmieszność tej nauki polega że wszyscy z wyjątkiem jezusa poumierali za niego naprawdę - on jako jedyny umarł na niby a potem uciekł... ha ha ha

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Ty sam chcesz upierdolić łby

Ty sam chcesz upierdolić łby kilku syjonistom ale o sobie nie mówisz, że jesteś antyludzki. Tak podzielił rodziny bo niektórzy w tych rodzinach byli przeciwnikami świata i człowieka ale tego już nie dodałeś?

" Przyszedłem bowiem przeciwstawić syna jego ojcu, a córkę jej matce, a synową jej teściowej; 36 bo wrogami człowieka mieszkańcy jego domu." 

Nie posługuj się pismem jak go nie znasz. Nie ma mowy w piśmie o wojnie a jest o mieczu. Miecz symbolizuje ognistą mowe Jezysa a nie wojnę. 

" Nie przyszedłem nieść pokoju, lecz miecz." Gdybyś czytał biblię to byś wiedział, że mieczem proroka jest jego mowa a nie miecz fizyczny. Tak się mówilo na proroków. Cyt. "Ten ma mowę niczym ognisty miecz- on jest prorokiem".  

" Jak umieraliście przez Adama tak dzięki mnie będziecie żyć wiecznie"  więc nic nie ma o tym, że on umiera za nas żebyśmy się przez niego zabijali. To ludzie podszyli ideologie Jezusa pod siebie a nie siebie pod ideologie.

Niestety nie uciekł przed śmiercią. Zarówno Talmud jak i nowy testament mówią wyraźnie, że go zabito z tym, że talmud twierdzi, że przybito go do drzewa lub powieszono go na drzewie a nie na krzyżu. Jedynie pisma arabskie sugerują, że ludziom tylko się wydawało, że go zabito bo Bóg go zabrał do siebie jednak bardziej tu chodzi o to, że Jezus duchowo żyje wiecznie a nie chodzi tu o śmierć cielesną- chociaż są różne interpretacje. Ich pisma mówią, że ludzie jego śmierć widzieli namacalnie jednak to była boska iluzja. 

Więc jeśli nie wiesz to nie pisz bo dajesz fałszywe świadectwo i opis. 

Ja uważam, że Jezusa przybito do drzewa i dlatego się mówi drzewo krzyża. Symbolicznie przybito go do drzewa gdyż twierdził, że on jest drzewem życia. Możesz mi wierzyć, że dzisiejszy świat narazie jest piękny i cudowny w stosunku do tego jaki był za jego życia. Za jego życia świat był jedną wielką katastrofą humanitarną- cały świat a ścierwa ludzkie były porozrzucane i pobrzybijane wszędzie- piekło!

Portret użytkownika syriues

Właśnie dlatego ludzie

Właśnie dlatego ludzie przeciwstawiają się przeciwko sobie.bo jeden jest z tego świata a inny jest z przyszłego lub przeszlego i mozna powiedzieć, że ten z tego świata chodz nie wie co się dzieje gdyż moze nie ma ochoty,wie mniej i ta mniejszością mądrości potrafi oglupic mądrego.

Takze skoro nie da sie z nim nic znaleźć, to znaczyć moze ze jest juz skazany na zagładę.ludzie są beda i byli

Portret użytkownika SzuruBuru

Kolego 44 , baca jest jaki

Kolego 44 , baca jest jaki jest, to prosty człowiek, co zreszta widac po postach, jego nie interesuja sprawy wyższe bo tego po prostu nie rozumie, a poliniak jak czegos nie rozumie to będzie szczekał jak burek(wyszydzał i ośmieszał). panie baco śmiechem i szyderstwem ?, panie to to chyba ze szkoły wyniosłes wtedy taka postawa się utrwaliła tak wtedy jak się nabijaliście z  kolegami z wybranej ofiary, żenada panie degręgolada. Wsteczniactwo , baca ty cfaniaczku kto cie spłodził ? gdzieś ty wyrastał ? tak więc 44 sprawy próżne dla próżnych(intelektualnych pustaków, pustych) Lol bez obrazy baco i tak cię lubimy , pisz dale jal z tym obrażaniem Kogoś kogo zupełnie nie znasz to się robi już głupota:))

 

Portret użytkownika mixerro rodriguez

najpierw naucz sie pisma baca

najpierw naucz sie pisma baca, albo chociaz zacytuj Biggrin

Jezus byl rewolucjonista, tacy nie pasuja zadnej wladzy etc.

uciekl ? gdzie ?:D poczytaj sobie, jest nawet list pilata do jakiegos typa na jego poziomie ze zydzi zabili kogos kto sie nazywall mesjaszem a jego skryba nawet byl sprawdzic czy zwloki sa i nie bylo i zydki rozpuscili plotke ze uczniowie zabrali jego cialo Biggrin

a zydki jak to zydki, dokladnie tak jak skandowali : Krew jego na nas  i na nasze dzieci

i koniec koncow zydzi a raczej powinienem powiedziec nasienie weza albo synagoga szatana dostana to na co zasluzyli

jeszcze troche, jeszcze troche az przeleje sie czara goryczy

kumaty jestes baca ale doksztalc sie z kwesti chrzescijanstwa (tego prawdziwego, nie sciemnionego)  jak chcesz je oczerniac

moze to jakas budujaca rozmowe wtedy stworzy a nie ciagle jatrzenie

 

 

Strony

Skomentuj