BBC rekrutuje nowych dziennikarzy - ale nie białych!

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Tim Loudon/CC BY-ND 2.0

Brytyjski publiczny nadawca radiowo-telewizyjny BBC potrzebuje większego ubogacenia kulturowego. Za pośrednictwem sieci społeczościowej Twitter ogłoszono rekrutację nowych dziennikarzy. Jednak nadawca z góry zaznacza, że zatrudni murzynów, Azjatów lub niebiałych przedstawicieli mniejszości etnicznych.

 

Antybiały rasizm zyskuje coraz większą popularność. Przyjęty został fałszywy pogląd, że biali zwykle dyskryminują ludzi o innym kolorze skóry i atakują wyłącznie za ich pochodzenie. Jednocześnie wmawia się, że dyskryminacja białych sama w sobie nie jest rasizmem, ani nawet przestępstwem. Doszło więc do tego, na każdym kroku faworyzuje się niebiałych, co zapoczątkowało faktyczną dyskryminację ludzi o białym kolorze skóry.

Najnowszy przypadek antybiałego rasizmu dotyczy ogłoszenia brytyjskiego nadawcy BBC, który rozesłał na Twitterze wieść, że rekrutuje nowych dziennikarzy. Warunkiem zdobycia zatrudnienia jest kolor skóry - może być biały lub żółty, ale BBC zaznacza, że nie przyjmuje zgłoszeń od białych. 

W listopadzie, BBC poszukiwało również nowych pracowników do redakcji radiowej, serwisu internetowego oraz zespołu wydawców i zwróciło uwagę, że nie przyjmie białych ludzi do pracy. Przecież mamy tu do czynienia z jawnym rasizmem. Brytyjski nadawca ewidentnie stosuje podwójne standardy, gdyż sam tłumaczy, że dyskryminacja ze względu na rasę, kolor skóry czy pochodzenie jest rasizmem.

Tłumaczenie: "Jeśli ktoś Cię dyskryminuje ze względu na Twoją rasę, kolor skóry czy pochodzenie, to jest rasizm. A rasizm jest przestępstwem".

Choć posypała się fala krytyki, BBC twierdzi, że nie ma w tym nic złego. Brytyjski nadawca nawet nie dostrzega w tym co robi dyskryminacji wobec białych. Teraz wyobraźmy sobie, że polska stacja TVP prowadzi nabór nowych dziennikarzy i zaznacza w ogłoszeniu, iż przyjmie tylko i wyłącznie osoby o białym kolorze skóry. Reakcja zwolenników islamizacji i multi-kulti pojawiłaby się natychmiast, a media na świecie jeszcze przez długi czas pisałyby o rasizmie w Polsce.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika EkrudyDref

Zacny Mollu, zrozum...

Zacny Mollu, zrozum... tępienie białych to jest antyrasizm-antyksenofobia-antynazizm-antyfaszyzm - to chwalebne i zalecane.

Gdyby elity ludzi białych były do końca uczciwe, to zaczęłyby najpierw tępić same siebie w imię antyrasizmu, i np. tacy biali dziennikarze BBC podaliby się do dymisji, żądając zatrudnienia li tylko innobarwnych.

Zresztą, my biali, powinniśmy odejść z Europy i zrobić tu miejsce barwnym, lub - w najgorszym razie - pożenić się barwnie ku dziejowej sprawiedliwości. Precz z rasizmem - niech żyją barwni! 

--------
Howgh!

Portret użytkownika MiamiVibe

Eeee tam. Ja proponuję

Eeee tam. Ja proponuję przenieść wszystkich białych z Europy do Afryki, a czarną Afrykę do Europy. Biali w Afryce sobie poradzą i będą mieli spokój, a czarni i kolorowi niech sobie wtedy budują wspaniałą ,,cywilizację" islamsko - kozobożkową itd. w tej swojej upragnionej EU Smile

Portret użytkownika EkrudyDref

Hmm, zgodziłbym się z Tobą,

Hmm, zgodziłbym się z Tobą, ale sądzę, że barwni natychmiast zażądają by ich "ugościć" w tej białej Afryce. Przecież ktoś na barwnych musi pracować...

--------
Howgh!

Portret użytkownika aniam

Białe elity widać mają swój

Białe elity widać mają swój ukryty cel. Będą niszczyć białą rase, tylko po co skoro sami są biali? Teoria jest taka. Biała chrześcijańska rasa ma zniknąć bo według tych satanistów chańbi to białą rase. Metoda będzie prosta, muslimy zrobią to za nich, trzeba tylko stwarzać atmosferę że biały jest zły a muslimów jak będzie większość to zrobią swoje. To tak zwane działanie w białych rękawiczkach. Później jak już będzie po wszystkim z muzułmanów zrobi się tak zwanych wachabitów na których zwali się wine całego zła na świecie, a biała rasa będzie chroniona szczególnymi prawami (Białe jednak pozostaną Elity i niechrześcijanie -tak przynajmniej zakłada plan) A czy to czegoś nam nie przypomina? Wszystko co białym zabiorom podczas wojny religijnej będzie przez stulecia oddawane białym elitom za krzywdy na białych. Oczywiście będzie tu musiało nastąpić odwracanie kota ogonem bo wojna nie tyle będzie zakładać wybijanie białych co wybijanie niemuslimów ale zaraz po wojnie okaże się że to biały człowiek ucierpiał najwięcej więc nagle będą informacje że było to mordowanie białych. Biały wówczas będzie mieć szczególne przywileje. Zaraz zaraz, a czy to nie ten sam plan co podczas II wojny Światowej?

Portret użytkownika MORFEUS

Jakby w Polsce jakaś redakcja

Jakby w Polsce jakaś redakcja dała ogłoszenie, że zatrtudni tylko białych, to natychmiast dodano by jej łatkę rasistowskiej, a wręcz faszystowskiej. Tymczasem, gdy BBC chce zatrudniać tylko kolorowych to wszystko jest cacy. Otóż nie, bo rasim działa w obie strony. Ostrze rasizmu zostało wymierzone w białych, gdyż są dyskryminowani przez pracodawcę za kolor skóry (w tym przypadku biały). Nie jesteś kolorowy - nie dostaniesz roboty. To są typowo faszystowskie praktyki.

Portret użytkownika Winford

NWO ! Zniszczenie religii do

NWO ! Zniszczenie religii do zaprowadzenia religii Antychrysta. WB To satanista razem z ta swoja wiedzmą królowa Elzbieta II.

Portret użytkownika Marr

A ja myślę, że w tym

A ja myślę, że w tym wszystkim chodzi o to że z białej rasy trudno jest zrobić niewolników (takich typowych niewolników)  Z pozostałymi rasami jest dużo, dużo łatwiej... Czarnoskórzy czy Azjaci są generalnie bardziej przyzwyczajeni do jakiejś tam formy ucisku, do rządów silnej ręki i mniej się buntują (pomijam tu bunty inspiorwane przez Zachód) a biały człowiek ceni sobie wolność... i tę walkę o wolność ma we genach. Biali są więc nie potrzebni, bo są problematyczni.... A takim miksem kultorowo- narodowym można zrobić co się chce.

 

Skomentuj