Lewicowa enklawa w Seattle została zlikwidowana po dwóch morderstwach

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Nadszedł kres dla istnienia "strefy autonomicznej" wydzielonej przez lewicowych bojówkarzy w centrum Seattle. Po radosnym okresie życia w komunię, nadeszła proza życia. Skończyło się jedzenie, nie udał się operetkowy ogród na kartonach a na dodatek zginęły dwie osoby zastrzelone wewnątrz strefy.

 

Dopiero morderstwa spowodowały, że skończyła się tolerancja dla uzurpatorów z Black Lives Matter i Antify. Przypomnijmy że "strefa autonomiczna" została utworzona przez aktywistów Black Lives Matter w celu ochrony czarnoskórych przed tak zwanym systemowym rasizmem i policyjną przemocą.

 

Okazało się że wszystkie ofiary strzelanin wewnątrz strefy to murzyni. Potwierdza to dobrze znany fakt,że na przestępczości czarnoskórych cierpią przede wszystkim czarnoskórzy. zamordowano jednego czarnoskórego nastolatka, do którego umierającego nie mogła nawet przyjechać karetka. Potem drugiego czarnego nafaszerowano ołowiem, a potem odesłano poza strefę do szpitala w stanie krytycznym.

 

Na skutek eskalacji aktów przemocy lokalne władze, dotychczas kibicujące rewolucjonistom, z ciężkim sercem zlikwidowały ten eksperyment lewicy. Zdumiewające jest to, że po trzytygodniowym istnieniu lewicowego raju dla czarnoskórych, okazało się, że strefa autonomiczna jest miejscem o najwyższymi wskaźniku morderstw w całych Stanach Zjednoczonych.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Zawsze tak się dzieje jak

Zawsze tak się dzieje jak GŁUPCOM pozwala się kreować rzeczywistość . Debil jeden z drugim nie może zrozumieć ,że jest obok ktoś mądrzejszy co mu dobrze radzi i chce bezinteresownie pomóc .. nie on musi zrobić po swojemu ,zepsuć ,zniszczyć ,zdemolować by się przekonać ,że jednak nie miał racji - pół biedy gdyby sobie to uświadomił czyli nauczył się na swoich błędach ale zwykle winę za porażkę zwala na wszystko wokół . Dlatego wciąż powtarzam ,że DEBILI ,BEZMUZGÓW i KRETYNÓW powinno się eksterminować ,gdyby chirurg litował się nad patologiczną zmianą , by ją jednak uratować to nie dość ,że pacjent wciąż by chorował (tak jak nasz świat) to jeszcze doprowadził by do jego zgonu. 

Portret użytkownika Kwazar

GDYBY ! Ale tylko tak

GDYBY ! Ale tylko tak porównawczo,poglądowo i refleksyjnie bo to właśnie teraz widać doskonale, o hipokryzji, kłamstwach,przemilczeniach i dorabianiu ideologii do kiepskiej gry w tzw.zachodnich mediach. Gdyby w Rosji działo sie to, co dzieje się dzisiaj w USA i do tego rządził nią Putin to ....No wręcz nie mogę sobie wyobrazić tego JAZGOTU o wojnie domowej w Rosji !!! O milionach co za chwilę za broń chwycą ! O rewolucji i dyktatorach u władzy, protestach masowych i ...no i...takie tam inne popierduły Lol A tu masz! O co chodzi w USA ? A nie, to tylko Hollywood i nic się nie stało i nic właściwie się nie dzieje. Tylko zwyczajne Hollywood :) 

Portret użytkownika osa

Słowo 'Murzyn' piszemy wielką

Słowo 'Murzyn' piszemy wielką literą. To jest nazwa własna. Jest zwykłym określeniem przynależności do określonej rasy na podstawie pewnych cech.

Zgodnie z użyciem wymyślonym przed czasami psychopatycznej poprawności politycznej jest neutralna z zamysłu.

Pisanie małą literą może oznaczać próbę umniejszania tej grupy albo pogardliwe odnoszenie się do niej, czyli być oznaką rasizmu.

Choć oczywiście wyjaśnienie może być prostsze, autor jest na bakier z ortografią...

Strony

Skomentuj