Tajemnicze zgony wśród polskiej elity aktorów - czy jest to efekt działania "eksperymentalnego preparatu biologicznego" ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Większość ludzi inteligentnych, którzy zapoznali się z literaturą, zdaje sobie sprawę z zagrożenia jakie występuje po przyjęciu "standardowej szczepionki". Jednak sprawa zagrożeń jakie powodują tzw. "szczepionki mRNA" jest przez media ukrywana, a przecież poważni lekarze, profesorzy oraz doktorzy ostrzegają przed przyjmowaniem tajemniczej substancji genetycznych poprzez wstrzyknięcia. Nawet FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków) będąca jednym z promotorów szczepienia "szczepionkami DNA", nie odważyła się scharakteryzować tych „szczepionek” inaczej niż „eksperymentalny biologiczny preparat”.

Zakwalifikowała w ten sposób całe przedsięwzięcie jako „kliniczny test”. Tak więc po raz pierwszy w historii świata przeprowadza się kliniczne badania na całej Ludzkości i to pod przymusem! Informacja o zakwalifikowaniu tzw.  "szczepionki mRNA" jako „eksperymentalnego biologicznego preparatu” przez tak poważnąinstytucję jest czymś sensacyjnym, jednak wszystkie media milczą w tym temacie ! Niedawno mieliśmy pokazywany przez wszystkie stacje telewizyjne spektakl albo film odcinkowy-sensacyjny o środowisku aktorów, które jakoby zaszczepiło się poza kolejnością.

Możliwe, że ktoś podpuścił aktorów, albo sami się nakręcili, słuchając stacji telewizyjnych i ruszyli w popłochu by przyjąć do własnych organizmów genetyczną substancję, a dokładniej „eksperymentalny biologiczny preparat" ! I tu pojawia się pytanie. W styczniu 2021 roku mamy śmierć rysownika Jerzego Chmielewskiego ("Papcio chmniela"), a także Ryszarda Kotysa ("Paździocha"), dobiegła nas informacja że aktor Piotr Fronczewski jest w stanie krytycznym. Ktoś, w związku z akcją szczepienia, mógłby zadać pytanie czy przypadkiem osoby wymienione nie przyjęły "doświadczalnego biologicznego preparatu", po którym opuścili ten wymiar, a jedna walczy o życie ?

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika jajcek26

Tajemnicze zgodny <--- zgoNy,

Tajemnicze zgodny <--- zgoNy, nie dość że nie potrafisz magisterku pisać lub kopiować to jeszcze piszesz głupoty o aktorach którzy nie wzięli szczepionki. Skąd wiesz magisterku że papcio chmiel czy Ryszqard Kotys wzięli szczepionkę ? piszesz nie prawdę i straszysz ldzi debilu.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Dziadki maja byc wiecznie

Dziadki maja byc wiecznie zywe??? magister ( MR HYDE) ku czemu jest ten artykul ? Wyjasnij co chcesz tym osiagnac???

inzynier ( DR JEKYLL)

P.S. PISales jako Hyde czy Jekyll a moze w trakcie przemiany z Dr w Mr?

Portret użytkownika A.DupaToCo

"Wyjasnij co chcesz tym

"Wyjasnij co chcesz tym osiagnac": Ja ino chcę ośmieszyć i wyszydzić środowisko aktorsko-komediancko-złodziejskie , takie są bowiem tak zwane "gwiazdy" , dziwie się poliniakom że oglądają te pudło dla idiotów z idiotami w środku. O ty narodzie durny, narodzie podły , i wy kobiety wściekłe pizdy biada wam , mało wam perfum i ciuchów to jeszcze łapska wyciągacie po swoje i inne dzieci żeby ich zabić i aby się nie narodziły, was czeka smierć druga. Taki sprytny naród a tak dał się otumanić , edukacja i tak zwana kultura poniosły sromotną klęskię, że aż śmierdzi wokoło. Zbydlęcenie i degręgolada , jedna z drógą głupie cipy , a chłopy nie gorsze co drógi to pantofel swojej pańci. Nauczyciele niszczą świadomość wpajają opłacone rokefelerskie ściemy, lekarze zabijają starych a i młodych też jak się da, sądy niszczą resztki sprawiedliwości, w sklepach syf nie wędliny, gliniarze chętnie pałuja niewinnych na rozkaz bandytów w garniturach, a ksiądz z bogiem nie chodził, wszysko jest odwrotnie. No ale macie fajne zabawki od apla i ten no sijami redmi i inne hujostwo. A słynny bil juz czai się za rogiem ze szprycunkiem. Temat polityków celowo pomijam bo to najuczciwsza kasta społeczna jest. Tak to jeszcze nigdy nie było.

 

Portret użytkownika Canadol

W zasadzie to często się nie

W zasadzie to często się nie udzielam na forum ale ponieważ obrażasz ludzi to postanowiłem Ci odpisać. Nie tępaku nie ma żadnego wirusa i nigdy nie było. Nikt do dzisiaj nie udowodnił istnienia żadnego wirusa w tym HIV. Była nawet nagroda dla osoby która udowodni istnienie wirusów, była rozprawa sądowa. Nikt nigdy nie udowodnil istnienia wirusów. To po pierwsze. Natomisast co do twojego kovid to polecam ci lekturę dołączoną do testów PCR przez CDC. Możesz to znależć w pdfie. A więc strona 39 mówi wyrazie - nie został wyizolowany!!! Naplułbym w twarz takiemu Simonowi i Horbanowi i oszustom którzy podrzegają do społecznej paniki zwłaszcza wśród osób starszych. Jesteście synonimem wszelkiego zła i ucisku na ziemi przebrandowaliście grypę w kovid, niszczycie ludziom życie. Mało tego? Zabijacie ich! Każdy kto umarł na tzw kovid był do wyleczenia, jednak z powodu waszego spisku z korporacjami medycznymi przeciwko społeczeństwu uśmiercacie ludzi. Mógłbym człowieczku zrobić ci taki wykład medyczny że by ci łepek urwało. Tak samo jak mogę w łatwy sposób obalić wypowiedzi niedorozwiniętych umysłowo ludzi którzy mianują się tytułem profesora i doradzają w sprawie "szczepionek", które de facto szczepionkami nie są a wyłącznie substancją genetyczną w fazie testów klinicznych. A to że ludzie po podaniu tej substancji zapadają na płuca i niejednokroć umierają? Wystarczy przejrzeć listę osób które doznały poważnych skutków ubocznych. W USA dość skruppulatnie prowadzi się taką ewidencję. To są już grubę tysiące ludzi. Tak samo jak w Izraelu. Polecam przetrzeć oczy i spojrzeć na świat krytycznie.  

Portret użytkownika Przerywa milczenie i już tak nie wygląda

Widzę nerwowy chłoptasiu, że

Widzę nerwowy chłoptasiu, że nawet nie zrozumiałeś tego, co napisałem :-)  ...i piszesz coś sam do siebie, gotując sobie samemu łepetynę. Czysta bufonada.

A co do Simona i Horbana - wiadomo gdzie pracują, więc albo nie kozacz tak buńczucznie, albo 'słowo sie rzekło, kobyłka u płota'.

Weź relanium (takie w czopkach szybko działa), bo z takim intelektem (zdolnym jedynie do zbierania informaci z sieci) i poziomem agresji wylądujesz w tworkach.

Aloha Smile

Portret użytkownika A.Licja

Kto ty jesteś ? że tak tu

Kto ty jesteś ? że tak tu piszesz, ty chyba telewizji nie oglądasz Smile no i widać że czytać umiesz , ze zrozumieniem problemów nie ma. Logika jakaś zachowana. "spojrzeć na świat krytycznie" albo raczej odłączyć się od tego postępowego dziadostwa tej pojebanej nowoczesności. Ja nie lubię ciągłych zmian myśle że ludzie tak naprawdę wolą spokój, jakiś porządek rzeby był, żeby chłop był chłopem a baba babą.

 

Portret użytkownika Quark

Kto oglądał "Świat według

Kto oglądał "Świat według Kiepskich" ten wie , że Ryszard Kotys (serialowy Paździoch) w ostatnim okresie słabł z odcinka na odcinek podobnie jak to było z Bohdanem Smoleniem (panem Edziem) , który również na krótko przed śmiercią nie miał już siły nawet stać na nogach i sadzany był na krzesełku podczas realizacji odcinka - tak samo było z "Paździochem". I nie ma to nic wspólnego ze szczepieniami bo jego koniec zaczął się jeszcze przed tym "szaleństwem" , co widać też było po licznych plamach "wątrobowych" . Przeżył w końcu 89 lat do końca będąc aktywny zawodowo to i tak nieźle.

Strony

Skomentuj