USA stawia sprawę jasno. Fort Trump powstanie tylko jeśli zapłacimy bezspadkowe roszczenia

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

To co dotychczas było mówione jedynie między wierszami zostało wyartykułowane formalnie. Jak donosi portal Washington Freebeacon.com amerykańska armia zgodzi się okupować będzie stacjonować na stałe terytorium Polski tylko wtedy gdy zapłacimy 300 miliardów dolarów bezspadkowych plemiennych roszczeń majątkowych wysuniętych jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku przez środowiska żydowskie. Teraz nadszedł czas windykacji! 

 

Słynna ustawa 447, która według obecnie rządzących w Polsce polityków, nie ma wpływu na Polskę, staje się coraz większym problemem dla naszej dyplomacji i dla naszego kraju. To właśnie na skutek tego aktu prawnego Stany Zjednoczone stały się realnie windykatorem tych nielegalnych roszczeń żydowskich. 

 

Jeśli ktoś zastanawiał się jak USA może wpłynąć na Polskę, abyśmy grzecznie zapłacili ten haracz to jedna z metod zakłada, że nie zgodzą się wysłać do nas wojsk okupacyjnych. Dla Polski, prowadzącej od lat bezalternatywną politykę zagraniczną, oznacza to nie lada problem. 

 

Nagle okazało się, że stoimy przed trudnym wyborem. Z jednej strony skrajnie rusofobicznie nastawione władze Polski odgrażajac się Moskwie niemal przygotowują nas do wojny z Rosją. Z drugiej strony w stosunku do Izraela te same władze wykazują daleko posunięty serwilizm. 

Jest to bardzo dziwna mieszanka, bo przecież premier Izraela, Benjamin Netanjahu, jest w doskonałych relacjach z prezydentem Federacji Rosyjskiej, Władimirem Putinem. Jest tu zatem potężna niekonsekwencja, zwłaszcza, że oskarżanie każdego o bycie "ruską onucą" przychodzi tym pseudo-patriotom z dziecinną łatwością. Jednak nazwanie tak premiera mocarstwa Izrael nie wchodzi dla nich w rachubę. 

 

Zawiśliśmy zatem na tej zależności z USA, a ponieważ tak jak Polska, jest to kraj posiadany z zagranicy, to chcąc nie chcąc musieli zostać windykatorem środowisk żydowskich w okradzeniu Polski na ponad 300 mld dolarów. Na dodatek na świecie przedstawia się to tak jakby te roszczenia były oddawane spadkobiercom. O tym, że to mienie jest bezspadkowe właściwie się nie mówi. 

 

Skoro zatem mamy zapłacić 300 miliardów dolarów okupu za to, żeby USA nas zechciało okupować, bo nasze władze boją się Rosji, to warto sobie uzmysłowić, że gdyby Polska wydała 300 mld dolarów na zbrojenia, to zyskałaby broń jądrowa, środki do jej przenoszenia, miała by tysiące samolotów i dziesiątki tysięcy czołgów. 

Wygląda jednak na to, że chodzi o to, żebyśmy dobrowolnie oddali polski majątek Żydom, a potem Amerykanie będą go bronić. Trzeba przyznać, że brzmi to logicznie. Może zatem zamiast Fortu Trump, czyli 1 bazy dla 1 brygady za owe 300 mld kupmy sobie całą armię rosyjską. Nie będzie miał kto na nas napadać.

 

Źródło : https://freebeacon.com/national-security/congress-no-u-s-military-base-for-poland-until-it...

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika KIEROWCA

Może zatem zamiast Fortu

Może zatem zamiast Fortu Trump, czyli 1 bazy dla 1 brygady za owe 300 mld kupmy sobie całą armię

rosyjską. Nie będzie miał kto na nas napadać.

 

Gdyby Polska wydała 300 mld dolarów na zbrojenia, to zyskałaby broń jądrowa, środki do jej przenoszenia, miała by tysiące samolotów i dziesiątki tysięcy czołgów.

 

Całkowicie się z tym zgadzam.

Portret użytkownika Haszkers

Na ten rok wydatki na Polska

Na ten rok wydatki na Polska armie wyniosa 45 miliardow zlotych. Wyobraz sobie jak moglibysmy zmodernizowac nasza armie za 300 miliardow !!! Ale nie.... lepiej kupowac gowniane F-16 bez kluczy do rakiet (amerykanskie samoloty maja wbudowane blokady uniemozliwiajace atakowanie jednostek sojuszniczych ) Wiec kazdy kraj NATO ktory posiada amerykanskie samoloty w razie wojny z us beda miec wiekszosc lotnistwa bezuzyteczne Smile

Portret użytkownika MPas

Pieniądze nie wystarczą żeby

Pieniądze nie wystarczą żeby kupić samoloty, ktoś musi je wyprodukować i sprzedać (Amerykanie?) Ewentualnie można odkupić używane złomki których później i tak nie ma sie czym konserwować i reperować. Zapomnij o broni atomowej. Trzeba posiadać technologie a USA i tak sie nie zgodzi na tego typu broń i zagrozi sankcjami nie mówiąc o innych krajach w europie. Wojna trwa na każdym szczeblu

Portret użytkownika ziolo.ziolo

Zebys sie nie zdiwil, mohery

Zebys sie nie zdiwil, mohery za 13stke i patole za 500 plus pojda jak jeden maz glosowac na pis. Co ich tam jakies mienie bezspadkowe, jednym juz dlugo noe zostalo na tym swiecie a drudzy mysla aby mieli za co pic.

Portret użytkownika inzynier magister

za 300 miliardów możemy

za 300 miliardów możemy zbudować cały przemysł zbrojeniowy i rakiery oraz bombę atomową ! Musimy się modlić do Chrystusa by nas nie oddał w łapska bandy roszczeniowców bo oni stosują czary ! Módlmy siętakże koronką rózańcową do Maryi Dziewicy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Jaskiniowiec

JEzus był Żydem wymyślonym

JEzus był Żydem wymyślonym przez zydow do manipulowania takich tępych istot które kupują wszystko co żydowskie od porshe mercedesa bo leki baYera a najgłośniej krzyczą w internetach - ani grosza nie oddamy potem idąc na kebaba popijając żydowskim pseudopiwem pędzonym na cukrze z żydowskiej cukrowni - tylko te buraki nasączone żydowskim monsando obrabiają katolickie graby co niedziela wysłuchując Kazań 

Strony

Skomentuj