Setki imigrantów okupowało lotnisko w Paryżu!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w niedzielę w Paryżu. Setki nielegalnych imigrantów weszło na terytorium portu lotniczego Paryż-Charles de Gaulle. Obcokrajowcy zablokowali obiekt i zaczęli domagać się od rządu udzielenia stałego pobytu we Francji.

 

Okupacja lotniska Paryż-Charles de Gaulle, największego portu lotniczego we Francji, była dość agresywną formą protestu przeciwko planom deportacji. Około 400 Afrykańczyków sparaliżowało obiekt, a ludzie nie mogli dostać się do samolotów.

 

Demonstracja została zorganizowana przez grupę proimigracyjną La Chapelle Debout, która określa się mianem „czarnych kamizelek”. Imigranci domagali się uzyskania legalnego stałego pobytu i chcieli sprowadzić do tego paryskiego portu lotniczego premiera Edouarda Philippe'a. Obcokrajowcy wzywali również linie lotnicze Air France, aby przestały wspierać plany deportacyjne francuskiego rządu. Jeden z uczestników protestu powiedział nawet, że: „Francja nie należy do Francuzów! Każdy ma prawo tutaj być!”.

Imigranci zablokowali port lotniczy Paryż-Charles de Gaulle, ponieważ w jego pobliżu znajduje się centrum, w którym przetrzymywane są osoby oczekujące na deportację. Linie Air France wysłały na lotnisko delegację, która wysłuchała postulatów i przekazała je zarządowi. Jednak protest nie potrwał długo – imigranci ostatecznie rozeszli się. Nie odnotowano też żadnych zniszczeń, nikt nie został ranny i wszystko wróciło do normy, lecz grupa La Chapelle Debout zapowiedziała kolejne tego typu akcje.

 

Nie wiadomo tylko, w jaki sposób udało się przekonać nielegalnych imigrantów do zakończenia protestu, którzy grozili przecież, że nie zakończą okupacji lotniska dopóki rząd nie spełni ich postulatów. Można przypuszczać, że obcokrajowcy ostatecznie postawili na swoim i nie będą jednak deportowani, ale to z kolei oznaczałoby, że każdy imigrant, stosując agresję, mógłby wymusić stały pobyt we Francji.

 

Ocena: 

Średnio: 3.5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Illuminat13

Oni tez maja prawo zyc w

Oni tez maja prawo zyc w europie tylko trzeba ich wychowac zabronic uprawiania religi islamskiej i wygonic do szkoly a pozniej w pole lub za biurko jesli sie nadaja  Jesli sie nie nadaja do zycia deportowc do afryki niech skacza po drzewach dalej Tyczy sie to tez tych muzelmanskich balwanow z bliskiego wschodu nie dla religi kazdej ktora przejawia agresje

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Mało znasz życie i mało

Mało znasz życie i mało widziałeś tłumoku. Serce się kraje jak człowiek widzi co się dzieje z europą przez takich właśnie jak ty głąbów, nie jestem rasistą tylko rdzennym europejczykiem i będę walczył o zachowanie czystej europejskiej krwi, lewacki matołku.

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika coco oo

Pracowaliśmy na bogactwo

Pracowaliśmy na bogactwo żydów przed wojną a oni wywozili całe złoto do szwajcarji .Tego co niewywiezli zabrali im niemcy .Teraz pracować będziemy na młodych ( ust.447) .na ciapatów mi się już niewidzi robić .iluminati wykrztałć lepiej swoje dzieci .Europejczycy budowali swoją kulturę przez wieki i teraz myślą nam ją zabrać i zdeptać ,po moim trupie.

Portret użytkownika 28/10

Nie, nie mają prawa dopóki

Nie, nie mają prawa dopóki tego prawa im się nie udzieli. To nie imigranci zbudowali Europę i państwo Francja za to bardzo skutecznie Europę wyniszczają poprzez brak kultury europejskiej i niechęci do tego, żeby się przystosować i asymilować. Chcesz wychowywać dorosłych ludzi z innej kultury? Dobre sobie. A kto ma płacić za to wychowanie? Jak zresztą widać to bardzo dobrze, że pomysł takiego wychowania się nie sprawdził i przestańmy być naiwni. Imigranci nie chcą być wychowywani.

Portret użytkownika MiamiVibe

To wszystko co się dzieje na

To wszystko co się dzieje na świecie to napompowany do granic możliwości balon, wystarczy go tylko tknąć, aby pękł. Zobaczcie co zrobiono z ludźmi, jest ich cała masa, każdy chce mieć wszystko kosztem wszystkiego, nie licząc się z niczym, jak rój szarańczy, który wyżre wszystko dookoła, a gdy nic nie zostanie zeżrą sami siebie, na końcu po prostu zdychając, czy do tego właśnie nie dąży ta wielce ,,nowoczesna" i ,,oświecona" pseudo cywilizacja samobójców ?

A co do tej sytuacji na lotnisku. Jak grupa czarnych włazi i blokuje wszystko to się wysłuchuje ich postulatów i negocjuje, a jak grupa białych protestuje bo się zabiera owoce ich ciężkiej pracy, które utrzymują cały balast dookoła, a nie samych pracujących to się wtedy wysyła żołnierzy państwa, czyli policję w celu brutalnej pacyfikacji. Euklides dobrze pisze, że państwo to najgorszy bandyta, złodziej, sqrwysyn i oprawca dobrego człowieka, mafia, która wozi się w kolumnach czarnymi autami, a przez liczny aparat oprawczy, robi wszystko, abyś tylko nie stał się samowystarczalny, szczęśliwy i przede wszystkim niezależny od mafii, mianującej się rządem państwa. Tak samo postępuje mafia kościelna oraz mafia od edukacji.

Strony

Skomentuj