Według MSZ Izraela "Polska przoduje wśród krajów europejskich w zgładzeniu największej liczby Żydów"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W tym roku już wielokrotnie doszło do przypadków gdy obywatele Izraela obrażali Polaków znajdując się nawet na polskiej ziemi, tak jak uczyniła to ostatnio wielokrotnie "litwaczka" ambasadorka Anna Azari, czy prezydent Izraela, Re’uwen Riwlin, który podczas wizyty w Polsce oświadczył, że nasz kraj "odpowiada za holokaust" na co jedyną reakcją prezydenta Andrzeja Dudy, rzekomo gospodarza tej wizyty, był kwaśny uśmiech i wypieranie się, że gośc nie powiedział tego co powiedział. Teraz kolejną szpilę dokłada konsekwentnie MSZ Izraela, kontynuując antypolską narrację na Facebooku gdzie napisano, że "Polska przoduje wśród krajów europejskich w zgładzeniu największej liczby Żydów". 

Skąd taka eskalacja nienawiści Izraela do Polski? Skąd te nagłe oskarżenia? Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela pokazuje nam jak się robi interesy w XXI wieku. Biorąc pod uwagę fakt, że amerykańska ustawa 447 została tak gorliwie i szybko przegłosowana w obu izbach parlamentu USA, można założyć, że wielkimi krokami nadchodzi czas realizacji żądań środowisk żydowskich odnośnie pozyskania bezspadkowego mienia po obywatelach polskich narodowości żydowskiej, którzy zginęli bezpotomnie w holokauście. Obecna akcja czarnego PR dla Polski prawdopodobnie jest z tym związana.

 

Stwierdzając, że "Polska przoduje wśród krajów europejskich w zgładzeniu największej liczby Żydów" izraelscy Żydzi wspierają dodatkowo potężną nagonkę na Polskę, której celem jest stworzenie wrażenia, że Polacy są okropnymi antysemitami, którzy wraz z beznarodowymi nazistami, przodowali w mordowaniu Polaków narodowości żydowskiej. Opowieść o winie narodu polskiego świetnie pasuje do uzasadnienia potrzeby ograbienia Polski z ponad 300 miliardów dolarów.

 

Wygląda na to, że Polacy muszą być tymi złymi, aby światowa opinia publiczna zrozumiała dlaczego powinniśmy zostać obrabowani, na przykład na podstawie sławnej ustawy 447. To plemienne prawo zakłada, że nie ma znaczenia porządek prawny Rzeczpospolitej Polskiej, liczy się tylko przynależność ofiar na poziomie trybalistycznym. Skoro zatem Amerykanie zamierzają pomagać organizacjom żydowskim w uzyskiwaniu nienależnych nieruchomości, to może polskie włądze powinny pomóc Indianom w odzyskaniu swojego mienia w Ameryce Północnej. 

Albo może w takim razie, pomóżmy Indianom z Peru aby odzyskali ziemie Apaczów, bo to mniej więcej zakłada ta skandaliczna ustawa. Przecież ci Żydzi, którzy domagają się mienia bezspadkowego nie mają z Polska nic wspólnego. Byłaby to nawet interesująca retorsja, do zastosowania gdyby tylko Polska była wolnym krajem z prawdziwym, decyzyjnym rządem, a nie kolonią obcych mocarstw. Zresztą cwaniaczki z amerykańskie kongresu dawno już wykreslili z ustawy 447 samo USA jako kraj który można w taki sposób obrabowywać. Ustawy była zresztą procedowana dwa razy, bo za pierwszym razem przepadła gdy jeden z kongresmenów zauważył, że może ona uderzać również w Stany Zjednoczone. Po zmianach w treści dokumentu okazuje się, że do ograbienia zostaje tylko Europa.

 

Według ostatnich informacji, Amerykanie mogą na nas wywierać nacisk na przykład w postaci uzależnienia budowy stałych baz w Polsce od ustępstw z naszej strony w postaci rezygnacji z nowelizacji polskiej ustawy o IPN, która bardzo się nie podoba władzom Izraela i zapłaty haraczu dla organizacji żydowskich, tego, który jeszcze niedawno większość ludzi uważyła za "fake news" a ostrzegajacych przed tym za antysemitów. Jeśli to wszystko się potwierdzi, to trudno o lepszy dowód na to, że rzeczywiście to ogon (Izrael) macha psem (USA).

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Spokojny analityk

W ten sposób oszczerstwami

W ten sposób oszczerstwami Izrael buduje sobie izolację i utratę może ostatniego przyjaznego im państwa. Trudno o większa głupotę. No cóż - pycha przed upadkiem stoi. Izrael zostanie zalany islamskim morzem i żadne nuki mu nie pomogą. Pewnie - jeszce zrobi na całego wielka wojne o Wielki Izrael - ale potem w reakcji zacznie się konsolidacja świata islamskiego w jedna ummę, a gdy Pakistan pójdzie na Zachód [ma 650 tys armię, sojusz z Chinami i więcej głowic, niż Izrael] - no to tego pochodu nikt nie powstrzyma. Poska zwróci się na Chiny, wtedy USA nagle oprzytomnieje, że traca jedynego sensownego sojusznika na kontynencie europejski, Zwłaszca po Brexicie USA nie ma alternatywy dla Polski. Wtedy Waszyngton nagle zrozumie, że Polska, która jest na skraju ich zasięgu, musi być suto przeproszona. I wtedy - sorry boys - forsa i etchnologia z góry. Na szczęście Chiny pierwsze zrozumiały znaczenie Polski dla żywotnego interesu, by nie powstało imperium euroazjatyckie Kremla "od lizbony do Władywostoku". Gdy głupie USA wycofały wszystkie Abramsy w 2011 z Europy, wtedy Putin ogłosił swój plan Berlinowi. I wtedy Chiny zareagowały błyskawicznie - przyleciały do Warszawy i podpisały pakt cywilny o przyjaźni. Jak Putin i Merkel dalej macherowali swoją "przyjaźń" to w 2012 Chiny ponownie przyleciały i podpisały nowy pakt - tym razem twrdszy - o startegicznym partnerstwie i współpracy wojskowej. Żydzi moga się pocałować wiadomo gdzie. Tylko narobią dymu USA - i zmusza USA, by podwójnie potem wynagradzały Polskę - i to z góry. My mamy wybór - USA nie. Żydzi chcą utrzymac pozycję staretegicznego "numeru 1" dla USA - ale goestrategia zwyczajnie marginalizuje Izrael i foruje Polskę. Dlatego Izrael tak atakuje Polskę - i dlatego docelowo przegra, mimo wszelkiego lobby w Waszyngtonie, mimo żydowskich wpływów w mediach i całej tej hucpy i nagonki na Polskę i Polaków.  Tylko sobie nagrabią na własne życzenie.

Portret użytkownika U_P_Adlina

To Polską rządzą uSSmany i

To Polską rządzą uSSmany i israhell, a nie na odwrót, więc jak niby lokaj będzie decydował o swoich sojuszach wbrew swojemu panu? To żydo-uSSmańskie wojska stacjonują w Polsce, a nie na odwrót. Dociera? Jak wygląda polska "suwerenność" widzielismy wszyscy podczas uchwalania nowelizacji do ustawy IPN. Umknęło ci to? O czym ty więc majaczysz? Dopóki Polska nie pozbędzie się bandyckiego uSSmana nie ma mowy o podejmowaniu samodzielnie jakichkolwiek decyzji. To bandycki uSSman, który de facto zarządza Polską w tym momencie jest problemem, którym trzeba się zająć. Najpierw więc trzeba wyjść spod uSSmańskiego buta i wymienić jego zainstalowane tu pacynki na Polaków, a potem dopiero będzie można robić coś SAMODZIELNIE. Dopóki to się nie stanie, to takie jak twoje opowieści można tylko wsadzić na półkę z bajeczkami.
Co do twoich profetycznych wizji, to powinieneś napisać IV tajemnicę fatimską, hehehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika hyh

i przeforsowac na swoja

i przeforsowac na swoja strone mischlingow czyli pol zydow ktorzy bruzdza Polsce.

po oczyszczeniu z Ussmana , pol zyda oczyscic zdrajcow i sprzedawczykow ktorym jest co trzeci... zostanie 15 mln do odstrzalu. Tylko wojna lub katakilzm przy takiej korupcji i zdradzie narodowej.

Portret użytkownika Spokojny analityk

Rozumiem Upadlenkow, że jak

Rozumiem Upadlenkow, że jak Polska zaprosi wojska Chin na swój teren - tak że dwie brygady aeromobilne - to będziesz wprost skakał z radości? no bo przecież pod niebiosa wysławiasz sojusz chińsko rosyjski... A Chiny bardzo jasno dają Polsce do zrozumienia, że ich oferta na stole. I co ty na to? Tylko odpowiedz wprost - bez twoich półprawd, które widac po tym, że na zbrodnie Rosjan wobec Polaków jesteś głuchy i ślepy, za to na zbrodnie Ukraińców to po prostu cały czas ci piana z pysia ścieka od judzenia Polaków i Ukraińców nawzajem na siebie. 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Nie jestem spokojny

Nie jestem spokojny paralityku entuzjastą jakichkolwiek obcych wojsk w Polsce. Jasne?
W tej chwili jednak opcja wojsk chińskich w Polsce jest tak absurdalna i nierealna, jak twoje wypociny. Dopóki Polska jest niesuwerenna i zarządzana z faszyngtonu i tela-viwu jest to niemożliwe.
Jakie zbrodnie Rosjan? Ty cały czas żydowskie zbrodnie żydo-bolszewickiego ZSRR przypisujesz Rosji, co jest po prostu śmieszne, bo oni byli taką samą ofiarą międzynarodowych krzywonosów, jak i inne nacje. 
Ale nawet żydo-NKWD nie nabijało dzieci na kołki od płotów i nie rozcinało kobiet piłami jak to robiły zachodnio-ukraińskie banderowskie ścierwa!! Dociera? 
Piana to tobie ścieka z pysia, gdy tylko słyszysz słowo "Rosja", ale nazi-banderowska ukraina i zachodnie ukry to dla ciebie "sojusznicy", co?
Nie bredź o judzeniu Polaków na zachodnich ukrów, bo zachodnie ukry wychowane na banderyzmie to zajadły wróg Polski i oni tego nawet nie kryją, więc nikogo nie trzeba judzić, bo między Polakami a wami już jest nienawiść. A judzenie do nienawiści to wasza spoecjalność, o czym wyraźnie piszecie w swojej uchwale z 1990 roku: 

FRAGMENTY UCHWAŁY KRAJOWEGO PROWIDU ORGANIZACJI UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW (OUN) podjętej  22.VI.1990./W.Poliszczuk "Gorzka prawda - zbrodniczość OUN-UPA"- Toronto 1995 - str. 372-379/

"Przeciwstawiać się wszelkiemu zbliżeniu Polaków i Rosjan zarówno na Ukrainie jak i w Polsce, podsycać wrogość Polaków do Rosjan i odwrotnie, pamiętając, że ścisły sojusz rosyjsko-polski jest poważnym zagrożeniem dla Ukrainy i jej całości terytorialnej............" 

Znowu więc złodziej krzyczy: "łapać złodzieja!"

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika sandokans

Jeśli gdzieś szczegòlnie

Jeśli gdzieś szczegòlnie śmierdzi nie ma co tym miejscu pozostawać a ufając swemu powonieniu prędko je opuścić . Nie ma też co informacji o smrodzie rozgłaśniać, bo przyciągnie ciekawskich a smròd ze swej natury z czasem rozchodzi się samoistnie i zanika

Portret użytkownika barr

Jadowite plemie gotowe jest

Jadowite plemie gotowe jest nawet kłamać by osiągnąć swoje cele a w manipulacji medialnej są dobrzy a nasze pis (żydowska agentura) oczywiscie głowy schyli cała ta szopka z ipn była własnie po to  żeby powrócić do tematu , nawet pewnie nie bedą walczyć i mówic o żydokomunie, o żydowskim nkwd i ub o katyniu wspominali tyko zydowskich szmalcowników , niemcy-nazisci traktowali żydów i słowian tak samo ale to z nas robia tych nie dobrych nikogo nie interesuje ile polaków zgineło jak walczylismy z niemcami  jak polska była zniszczona ograbiona i po wojnie musiano odbudowywac od zera polskie prawo uniewaznia po 10 lat czy wiecej prawo do majątku ale żydowski-pis i tak zrobia jak zydzi będą chcieli

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Cień

Admin używasz znowu gry słów?

Admin łapiesz się na tą grę słów V kolumny takiej jak w tym tekście ze strony MSZ Izraela? Gdzie tu jest napisane że to Polacy odpowiadają za holokaust? W tym tekście chodzi o to, że na terytorium Polski została zgładzona duża ilość żydów podczas II wojny światowej.

Rozumiem że kiedy trzeba pojechać po żydach i ich światowych grzechach to trzeba, ale powielanie czyjejś propagandy i napuszczanie mało inteligentnych odbiorców na innych, to chyba jednak przegięcie struny. Widzę że komunistyczna(syjonistyczna) V kolumna działa prężnie w Polsce i w samym Izraelu napuszczając na siebie Polaków i żydów a ludzie się na nią łapią chwytając przynętę.. Zresztą tekst jest napisany w arabskim, gdyby chcieli wywołać burze na świecie użyli by języka angielskiego, a nie języka swoich wrogów którzy czytając to w taki sam bezrozumny sposób jeszcze by pochwalili polaków za coś czego ci nie zrobili?

Ewidentnie na świecie działa jakaś bogata i wpływowa grupa osób, która tylko z nazwy ma jakiś związek z Izraelem(Syjoniści) i która chce napuścić na siebie wszystkie kraje.

Tłumaczenie z medianarodowe.com :

Holokaust w liczbach

1. Zagłada pochłonęła więcej niż 6 milionów Żydów

2. Co równa się 63% Żydów europejskich

3. Naziści wprowadzili między rokiem 1933 a 1939 40 ustaw, by zmienić życie niemieckich Żydów w piekło i stworzyć wrogą atmosferę prowadzącą do ich unicestwienia

4. Polska przoduje wśród krajów europejskich w zgładzeniu największej liczby Żydów – 3 milionów, co stanowi więcej niż 90% Żydów, którzy tam mieszkali

5. W Izraelu uznano 20 205 osób, pośród nich wielu muzułmanów, za „Sprawiedliwych wśród Narodów”, którzy uczestniczyli w ratowaniu Żydów przed nazistami

6. Zmarły prezydent Anwar as-Sadat podczas swojej wizyty w Jerozolimie w roku 1977 odwiedził Instytut Yad Vashem dla upamiętnienia zagłady oraz bohaterstwa

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Strony

Skomentuj